Ïîñòàâšåíå ñó ñëèêå ó ãàëåðè¼è. Ïîñòàâšåíà ñó ïî 3 çàïèñà ñ ôóäáàëà è áàñêåòà íà íàøåì êàíàëó!!!

������ ����� 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ����� �����

������ ����� 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ����� �����

Звезда кроз пакао до Лиге шампиона! - ������� Igor_RS

РУКОМЕТ: Звезда кроз пакао до Лиге шампиона!

Рукометаши Црвене звезде преживели су пакао у Италији, али су ипак успели да се пласирају у Лигу шампиона!

Губили су звездаши и са осам голова разлике (22:14), били су на ивици дебакла, али су у последњих десетак минута меча успели да се тргну и остваре резултат који их је одвео у Лигу шампиона.

Звезда је изгубила у реваншу од Италгеста Касарано 27:25, али је захваљујући капиталу из београдског меча (26:21) прошла у најјаче клупско рукометно такмичење.

После изједначених уводних минута, италијанска екипа се одлепила на 14:10, а у другом делу предност је расла. Било је најпре 19:13, потом 22:14, Звезда потом смањује на 22:16, Касарано поново диже на 23:18...

Готово изгубљени меч извукао је одлични Милашевић, али је цела екипа одиграла најбоље кад је било најпотребније.

У драматичном финишу, домаћин је имао пет голова предности - 25:20, Звезда потом даје два гола а не прима ниједан, а екипи Игора Бутулије лакнуло је у последњем минуту када су спустили предност на -3 (26:23).

Звезда би требало да игра у Групи Д са данским Копенхагеном, немачким Хамбургом и словачким Татран Прешовом. Такмичење по групама почиње 1. октобра.

Извор : Мондо