Вождовац -ЗВЕЗДА, гостовање на Врачару... 26 Sep 2013

И поред прескупих карата, анемичне игре и лоших резултата, максималном подршком смо покушавали да трегнемо фудбалере и тренера, али резултат је и овог пута изостао... Прозивке и одузимање дресова су једино што је преостало у овом моменту!

Слике су постављене у галерији.

:: ������ ::

Ïðîñëàâà 50 ãîäèíà Ìàðàêàíå! 17 Sep 2013

Рођенданска атмосфера на највећем српском стадиону... Прошле су деценије, од велике Звезде коју памти Европа и свет, остали су велики навијачи - Делије! Још једном смо показали своју величину и снагу, 40.000 људи на безначајној утакмици... Љубав која се никада не гаси!

Ñëèêå ñó ïîñòàâšåíå ó ãàëåðè¼è.

O������� :: ������ ::

Звезда - Јагодина 18 Aug 2013

Пола сата пред почетак утакмице север готово празан.Навикли смо на много већи број људи,барем на овом трибини.На крају су се средишња два сектора попунила,таман да се подигне кореографија за утакмицу.Парола на крову и огради и више него јасна,ТИТУЛА по сваку цену.

������ ����� 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ����� �����

������ ����� 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ����� �����

Звезда кроз пакао до Лиге шампиона! - ������� Igor_RS

РУКОМЕТ: Звезда кроз пакао до Лиге шампиона!

Рукометаши Црвене звезде преживели су пакао у Италији, али су ипак успели да се пласирају у Лигу шампиона!

Губили су звездаши и са осам голова разлике (22:14), били су на ивици дебакла, али су у последњих десетак минута меча успели да се тргну и остваре резултат који их је одвео у Лигу шампиона.

Звезда је изгубила у реваншу од Италгеста Касарано 27:25, али је захваљујући капиталу из београдског меча (26:21) прошла у најјаче клупско рукометно такмичење.

После изједначених уводних минута, италијанска екипа се одлепила на 14:10, а у другом делу предност је расла. Било је најпре 19:13, потом 22:14, Звезда потом смањује на 22:16, Касарано поново диже на 23:18...

Готово изгубљени меч извукао је одлични Милашевић, али је цела екипа одиграла најбоље кад је било најпотребније.

У драматичном финишу, домаћин је имао пет голова предности - 25:20, Звезда потом даје два гола а не прима ниједан, а екипи Игора Бутулије лакнуло је у последњем минуту када су спустили предност на -3 (26:23).

Звезда би требало да игра у Групи Д са данским Копенхагеном, немачким Хамбургом и словачким Татран Прешовом. Такмичење по групама почиње 1. октобра.

Извор : Мондо