Пријатељска утакмица

Црвена звезда - Земун 5:2 ( 0:2 )

У пријатељској утакмици одиграној на терену на Ади Циганлији, Црвена звезда, која је наступила без неколицине репрезентативаца, је савладала екипу Земуна резултатом 5:2.
Земунци су на полувремену водили 2:0 !?!  :zbunjen  :batine  головима Кошутића и Видовића, али су у наставку Игор Бурзановић са три и Бојан Миладиновић са два поготка донели преокрет и убедљиву победу.

За Црвену звезду су меч почели :
Ранђеловић, Гај, Бајалица, Туторић, Баста, Анђелковић, Милијаш, Трајковић, Рашковић, Ђокић и Пуровић.
У наставку су играли још :
Радивојевић, Пантић, Јоксимовић, Миладиновић, Томовић, Тадеу, Бурзановић, Рељић, Николић и Срећковић.
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''


Quote from: "аца_91"када је била та текма?

27. Март - уторак
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

знам,прочитао сам на сајту фудбалског клупа,ипак хвала!

У јбт.Па нама је резервни тим донео победу.Ал смо прсли... :bes
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

у задње време баш доста голова примамо,било то код куће или на страни или на редовној или пријетељској утакмици.

Quote from: "OrtoDelija"У јбт.Па нама је резервни тим донео победу.Ал смо прсли... :bes

Тај фазон брате , али види ти ко је играо за тај '' резервни тим '' !
Омладинци ( Рељић , Срећковић , Томовић и Николић ) и играчи који имају малу минутажи ( Тадеу , Миладиновић ...) и Бурза који је сад стигао  ( и гризе , свака му част ! ) , момци жељни доказивања , жељни игре !!!
Њима је и та тренинг утакмица довољан мотив да згазе противника , да покажу да знају да играју !

Чини ми се да ова генерација омладинаца нема баш неки екстра квалитет , али има момака који знају и могу , и који би морали чешће да добијају прилику ( дал' овако у тренинг текми или првенственој ) !
Сигурно могу равноправно да конкуришу за тим са једним Ђокићем , Анђелковићем и екипом !
Чак и ако не заиграју , бар ће им на тренинзима жестоко дувати за врат ! ;pljuga
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Ја сам за то да се шанса да младима попут Рељића,Томовића,Срећковића...У реду не баш сад одма да почну да играју али постепено.Можда чак и кад се буде решило првенство ако бог да неких 4-5 кола пре краја па да они мало заиграју,јер заиста знају да покажу квалитет...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Не заборавите Јагоша Вуковића,он је екстра таленат.Дао је ваљда 23 гола за Рад прошле сезоне или тако нешто.Не знам како игра Ђаловић у Бежанији,он је наш на позајмици...

Ђаловић код мене на менаџеру игра као змај! Надам се да ће тако и тамо где стварно треба...  ;pljuga

Колико видим како се и на који начин ради постаје ми јасна Звездина политика у наредних пар година. Купуј јефтино, а продај скупо рече једном шеф. Мислим да нема ништа од давања шансе младима из нашег погона. Звезда ће највероватније наставити са куповином страних играча у наредном периоду. То је постало већ свима јасно. Да ли је то добро или не јако је дискутабилно.....

Quote from: "CEBEP"Колико видим како се и на који начин ради постаје ми јасна Звездина политика у наредних пар година. Купуј јефтино, а продај скупо рече једном шеф. Мислим да нема ништа од давања шансе младима из нашег погона. Звезда ће највероватније наставити са куповином страних играча у наредном периоду. То је постало већ свима јасно. Да ли је то добро или не јако је дискутабилно.....
Па осим ако немаш жељу да нам Платини среди да играмо азијску Лигу шампиона са Казахтанцима и Азербејџанцима, ствар је и више него јасна!
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "CEBEP"Колико видим како се и на који начин ради постаје ми јасна Звездина политика у наредних пар година. Купуј јефтино, а продај скупо рече једном шеф. Мислим да нема ништа од давања шансе младима из нашег погона. Звезда ће највероватније наставити са куповином страних играча у наредном периоду. То је постало већ свима јасно. Да ли је то добро или не јако је дискутабилно.....

Валтер Зенга. На страну потези управе, тренер се ту највише пита. Пар паметних потеза током целе прошле сезоне, поготову у последњем колу, већина се сећа, када је све било све решено(Зета-Звезда). Пар момака је тада одиграло доста солидно, а имали су пар утакмица и у Купу. Нереално је очекивати да једна утакмица у Бањалуци покаже карактеристике једног младог играча. Уосталом и треба узимати странце, него шта, али и водити се понекад зенгиним размишљањима...

Црвена Звезда - Младост Апатин 2:0 ...  :ruke

Идемо даље, почиње плеј-оф, и опет Бежанија ...  :batine



надам се да нећемо кикснути против ове бежаније опет.

Ако сада ту смрдљиву Бежанију на Маракани не добијемо ја стварно не знам када ћемо. Иначе дуго овакву Звезду нисам гледао као против Младости. Ангажована игра, борба за сваку лопту, игра кратких пасова итд., улива наду да Бошко добро слаже коцкице и зна шта треба овом тиму.

Играч се рађа пред публиком


Бошко Ђуровски није могао да пожели лепши деби на ,,Маракани" у улози шефа стручног штаба Црвене звезде. Осим што су његови изабраници победили апатинску Младост са 2:0, играчи у црвено-белим дресовима су коначно приказали игру каква се очекује од Звезде, а све то испратило је 22.000 гледалаца.
Звездин тренер није крио импресије после меча, а ни након преспаване ноћи.

- Пред малтене испуњеним трибинама једноставно нисмо могли да подбацимо. Играч се ствара пред публиком, а не пред празним трибинама, јер ако нема ко да поздрави добар потез Бурзановића, Коромана или Анђелковића, онда је тешко да ти играчи понове своје умеће. Претходних година много талената није израсло у велике играче само због тога што су утакмице игране пред празним трибинама - изјавио је Ђуровски који је пропраћен овацијама пре, за време и после меча са Апатинцима.
Звездин тренер је похвалио игру својих играча, али и истакао занимљив детаљ са утакмице.
- Допао ми се приступ Огњена Коромана, који је 15 минута пре краја утакмице пришао нашој клупи и рекао: "Шефе, ја не могу више". То је нормалан однос фудбалера са тренером, али и правилан однос према колективу. Тако се ствара другарство у екипи јер не треба узимати место у тиму некоме ко у тим тренуцима може више да пружи. Миловановић је слично поступио, добио је ударац у колено и тражио измену. Фудбалер Звезде не сме да бежи од клупе. Бајалица, рецимо, против Младости није био ни резерва, не зато што сматрам да дечко не поседује квалитет, већ зато што мислим да још није стекао самопоуздање које би користило екипи. Он је супер играч, али мислим да би требало да буде ближи саиграчима - истакао је Бошко уз констатацију да га радује што су његови играчи испоштовали игру кратких пасова.
Ђуровски је имао и замерке на рачун појединаца, конкретно на Благоја Георгијева.

- Скренуо сам му пажњу због тога што је скинуо дрес чим је судија одвирао крај утакмице. Обавестио сам и председника о томе, тако да ће Стојковић после мене обавити посебан разговор са бугарским репрезентативцем. Он и даље тврди да није изјавио да се каје што је дошао у Звезду, али ако се испостави да је ипак то рекао бугарским новинарима, онда је то крупна ствар и веома опасна за њега. Навијачи тако нешто не опраштају, тако да нисам изненађем звиждуцима на његов рачун - изјавио је Бошко Ђуровски не желећи да открива да ли ће и убудуће давати шансу бугарском репрезентативцу.

Извор : БЛИЦ
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Извор ''Спорт''
СПОРТ објављује транскрипт разговора Звездиног фудбалера
на бугарском радију.
Бугарски радио-репортер: "Да ли је била грешка да идеш у Звезду?"
Благој Георгијев: "Ја то схватам као грешку. Мислим да... Мислио
сам у почетку да није грешка, али сад откада су се догодиле ове прилике..."

"Карај Бошко јеби братко покажи му ко је татко!" :jebanje

Полуфинале купа, 18. април на Маракни, против мишева.