Ukoliko stvari budu tekle onako kako se ochekuje , a to je pun kurac , debila , idiota , pozera , semenkara , koji ce se kurchiti i bahato ponashati , a da su tu doshli zbog Rome , a ne zbog Zvezde (nazalost) ne vidim drugo reshenje sem batine . I mislim da to treba svima predochiti . Ne znam koliko je finansijiski izvodljivo ali pala mi je jedna ideja na pamet kako pokushati smiriti prokurchene seljake bez batina .

Da se na papir stave slike polomljenih faca , izgazenih ljudi posle batina , i napisati , ukoliko ne budete poshtovali red na tribini , ukoliko ne budete slushali vodju , a pritom se josh bahato ponashate i boli vas dupe za navijanje , mozete vrlo lako zavrshiti kao ljudi na slikama . Ukoliko ne zelite probleme , molimo vas da pevate chitavu utakmicu i ponashate se normalno .

Ne znam koliko je to pametno/izvodjivo ali mozda bi tim nekim uterivanjem straha u kosti indijanaca uspeli da pipitomimo odredjen deo u prave navijache jer bi se sasrali , drugi deo bi rekao nije ovo za mene , a treci koji bi eventualno nastavio da se kurchi bi proshao kako bi proshao i posle toga bi se zapitao ...

Eto to je neki moj predlog ..

Poz

Quote from: "slawisha"Evo prica se da je za Romu vec trebovano preko 90 000 karata!
Objasni mi samo gde si cuo taj podatak, molim te!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

15/11/2005 | Izvor: B92
Za Romu pun stadion,u Tromzeu minus

Tromso

Odredjene su cene ulaznica za utakmicu četvrtog kola Lige kupa UEFA izmedju Crvene zvezde i Rome koja će se igrati na ,,Marakani" 1.decembra u 20 i 45.

"Sever" i ,,jug" koštaju 500 dinara, bokovi ,,istoka ,, 1100 dinara, a centar ,,istoka" 1300 dinara. Najskuplja će biti zapadna tribina – 1500 dinara.

Za meč sa rimskim klubom biće odštampano 50 760 ulaznica, medjutim, već sada interesovanje za ovaj spektakl je ogromno.  Za sudar Žigića, Dudića,Mladenovića, Jankovića, Kovačevića...protiv Totija,Kasana, Kufura...već je trebovano preko 90 hiljada ulaznica!

To i ti KBB mozes da trebujes...ali pitanje je da li ces dobiti sever preko tog trebovanja :nene  :nene  :nene .
Ipak radi se,stavlja se sapa na nase. Neka trebuju oni ostatak stadiona,sever je za blagajnu.

Quote from: "Ujka Vanja"Zanimljiva tema. Da li se praviti lud,jer nas boli kurac sta se radi negde gde nas nema,negde gde nas ne interesuje ama bas nista vezano za taj dogadjaj,ili se postaviti tako da oni ipak(stoka seljacka) dolaze i tada u nasu kucu,i da ne mgu raditi sta im se hoce.
Ni jedno ni drugo nije neispravno.

Normalno da treba voditi racuna o tome sta stoka radi u nasoj kuci.
Ali ne bi trebalo po nasim forumima prepricavati scene koje je neko video na toj grand paradi i diskutovati o tome i pridavati neku bitnost tome...

Quote from: "petar-DELIJE024"Ukoliko ne zelite probleme , molimo vas da pevate chitavu utakmicu i ponashate se normalno .



Poz

Mislim da bi se time postigao samo negativan efekat. Pretiti nekom batinama ako nece da peva je apsurdno. Zvezdini navijachi treba da pevaju iz srca zbog Zvezde a ne iz straha od batina.

Quote from: "Maj 25"
Quote from: "petar-DELIJE024"Ukoliko ne zelite probleme , molimo vas da pevate chitavu utakmicu i ponashate se normalno .



Poz

Mislim da bi se time postigao samo negativan efekat. Pretiti nekom batinama ako nece da peva je apsurdno. Zvezdini navijachi treba da pevaju iz srca zbog Zvezde a ne iz straha od batina.

Па пази ни ја нисам за то искрено,али да би том болиду у његов кретенски и глупи мозак(ако га има) допрло да треба нормално да се понаша онда је то једино решење,па ће следећи пут кад дође и ако неко с њим дође научити како треба да се понаша,ал пре тога ће добро размислити и то јако добро.....
Једноставно то једино преостаје,да почнемо радикалски да се понашамо па ће можда и да утуве у своју тврду главуџу,јер момци на шипкама се џабе нервирају,то сам знао од почетка.....што џабе да се они кидају због неког кретена и троше своју енергију на непотребне глупости!

Ne treba prijetiti nikom, ko da nije dovoljno sto nas prozivaju divljacima na svakom koraku.

Па пре десетак дана се рекло да ће Север моћи да се купи искључиво на благајни, а ако је неко из Македоније, Босне то никог не занима, ако баш хоће да буде на Северу нек дође у Београд и правац чекање на благајни.

Исто као и Барселона, Лацио... то је барем тако најпоштеније. Зашто ми да закидамо на Београђанима, када управо Београђани треба да се освесте и да више прате Звезду, нереално је очекивати да Македонци и Босанци буду стална подршка на малим утакмицама. Треба порадити на бројности.

Quote from: "KizaLion"Па пре десетак дана се рекло да ће Север моћи да се купи искључиво на благајни, а ако је неко из Македоније, Босне то никог не занима, ако баш хоће да буде на Северу нек дође у Београд и правац чекање на благајни.


Tako je brate.To bi bilo najpostenije i najbolje.  Vremena do Rome je sve manje i treba sprovesti to u delo (naravno ako vec nije do sada). Dakle najbolje bi bilo da se sever ne trebuje.
...ОТИШЛИ СУ СВИ, КУЋИ БИЈЕНИ, НАЈЈАЧИ СУ ЗНАЈТЕ ЦИГАНИ!

Quote from: "Maj 25"
Quote from: "petar-DELIJE024"Ukoliko ne zelite probleme , molimo vas da pevate chitavu utakmicu i ponashate se normalno . Poz

Mislim da bi se time postigao samo negativan efekat. Pretiti nekom batinama ako nece da peva je apsurdno. Zvezdini navijachi treba da pevaju iz srca zbog Zvezde a ne iz straha od batina.

Pa vidi , to shto si rekao  da Zvezdini navijachi trebaju da pevaju iz srca stoji . E sad , da li na velikim tekmama SVI Zvezdini navijachi pevaju iz srca ? I sam znash da ne . Ta masa se mora pokrenuti ako ne milom onda silom . Oni moraju da nauche da ako se ne pridrzavaju necheg najosnovnijeg na Sevrenoj tibini , a to je pevanje svih 90min , a i vishe , nije im tamo mesto .
A to mnogima , nazalost , ne ulazi u vugla , posle svega shto se desilo . Koliko puta su samo moljeni od strane vodja da puste glasa .. Mislim da negde mora da se prelomi . Mozda ne na Romi , mozda ne ove sezone ali u neko dogledno vreme .
Obichan letak nece mnogo uticati na njih . Neshto shto se tiche i njihove bulje ce ih naterati na razmishljanje .

Shto se kontraefekata tiche , verujem da bi ih bilo od strane zlonamernih , i to je jedina stvar koja me kopka da li je ovo moje razmishljanje na mestu .

Toliko ..

Poz

mislim da je trebala da postoji razlika (i to velika) u cijeni karata za jug i sever.
npr sever 800 a jug 400. to bi bilo najlakse, bar mi se cini.
meni iskreno ne bi bilo zhao ni da dam 1500  za sever ako bi to licilo na nesto.nemam priliku da idem bas mnogo puta godisnje u beograd na utakmice (mada se i to vremenom popravlja) i zato zelim da svaki put bude bolje od prethodnog.
sto se mene licno tice, mozda zvuci nerealno i glupo ali ja bih vise volio da sam bio u mogucnosti da prisustvujem utakmici protiv javora i treningu prije bazela nego sto cu biti na romi...
[/list]
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Pa receno je da je piksi obecao da se Sever (vise) nece biti dostupan za trebovanje?


Ako to dozvole nek se teraju ...

Pricamo o oblacenju,a nekima su majice DS skupe. Ok ali onda na buvljaku nemoj kupovati mnogo smo jaci majice nego kupi obicnu crvenu majicu i to je to. Drugo, nemoras kupovati majice na utakmici jer si se istrosio za put i kartu skupi kintu pa preko shopa ....
Sve se moze kad se hoce

tako je draco, reci im  :)  Pzdrav batice  ;pljuga

Pricamo o oblacenju,a nekima su majice DS skupe.


brate bash nisu skupe majce cena je bash pristupachna svma jebiga nek malo manje duvaje popiju koje pivo manje itd itd itd i nek kupe jedan duks ili majcu.
VEZDA JE ZIVOT SVE DRUGO SU SITNICE

Malo cu se odvojiti od trenutne diskusije i vratiti se na temu zbog koje je topik i postavljen...

Veliki problem je i u edukaciji navijaca iz unutrasnjosti (i ja sam clan jedne od tih grupa). Vecina navijaca sa juga Srbije pravi majice i salove koje su po kvalitetu i dizajnu odgovarajuce onima koje se prodaju na buvljaku i tezgama ispred marakane. Majice koje su se nosile 80-ih godina proslog veka (tipa "krigla piva" kao motiv...) su odaaaaavno izasle iz mode tifo sveta. Ne mogu da razumem kako stariji navijaci, koji su uglavnom organizatori odlazaka na tekme grupa iz unutrasjnosti, ne shvataju da afirmaciju grupe na pogledu vizuelnog izgleda ne prepuste mladjim navijacima... I tome treba stati na put. Ja sam bezbroj puta pokusavao da na to uticem ali jednostavno nema sansi. Mladji navijaci uglavnom bojkotuju majice i zastave koje nose grupe sa uglavnom juga Srbije. Jednostavno smo prestali da stojimo na mestu gde je okacena yastava i da nosimo majice sa logom grupe jer se osecamo kao Indijanci na severu. Cisto da se zna...

A ne osecas se kao "indijanac" noseci ono sto ti drugi, indirektno, nametnu? Ne osecas se "indijancem" bivajuci, uvek, bleda kopija drugih? .... bivajuci pomodar?

Svaka normalna osoba, pa tako i 'drustvena' grupa,, ne treba da tezi originalnosti, vec da je potrazi 'u sebi', jer je poseduje, Takvima smo sazdani, da bude ono sto Ona Jeste, a ne neciji Reklamni Pano, mali bedni Snob.

Quote from: "Begbie1989"(i ja sam clan jedne od tih grupa).
Ne mogu da razumem kako stariji navijaci, koji su uglavnom organizatori odlazaka na tekme grupa iz unutrasjnosti, ne shvataju da afirmaciju grupe na pogledu vizuelnog izgleda ne prepuste mladjim navijacima...
Jednostavno smo prestali da stojimo na mestu gde je okacena zastava i da nosimo majice sa logom grupe jer se osecamo kao Indijanci na severu...

Прво кажеш да си "члан групе" а затим да не стојиш на месту где је окачена застава те групе? :o  
А волео би да будеш "главни"...
Јел ти нас зајебаваш, мало?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Begbie1989, zasto se vi osecate kao indijanci? Kao prvo nisi ni rekao odakle si vec sa juga Srbije(jug Srbije moze da bude samo K. Mitrovica, Zvecan itd). E sad se zamisli da li si navijac ili indijaner! Kako se ponasas, koliko si redovan itd. Pravi primer navijaca iz unutrasnjosti su Sapcani, Nislije i Novosadjani(jeste da smo organizovani kao mesna zajednica donjeg lapova :D  ali smo uvek tu i kapiramo fazon)! Ovi ostali(Subotica, Cacak...) pokusavaju ali jednostavno ne mogu da isprate sve(finansije su ipak glavni problem).

PS. Pozdravljam inace mladje ekipe iz Ca i Su sa kojima sam dobar.

Poz