Хвала ти Боже за  гостовање  после 2 и по месеца паузе. Сви у Двор!

prica se da je cena karte za nas 100 dinara sto ne treba uzimati za sigurno.. ako je tako, napokon da nas neko ispostuje.. ocekujem dosta ljudi bez obzira na najave loseg vremena.. ljudi su se uzeleli van bg gostovanja.. vidimo se.. :flasa
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

100 кинти је сигурно,звао сам клуб.....

Neka da bog da najzad pobedimo na utakmici u Vojvodini ove sezone!Mozda bude ona narodna:"Treca sreca"!
Znaci 100 kinti... Ajd pa se vidimo u Nedelju!
Ocekujte veliku podrsku iz Banata!!! :jebanje
jubav s mi jedina
Ti si moja sudbina...

Quote from: "Branko13"Ocekujte veliku podrsku iz Banata!!! :jebanje
ta podrska je potrebna na svakoj utakmici, a ne samo kada se igra u vasoj blizini.. dogovoreno je sa klubom da ce kartu za nasu tribinu moci da kupi samo onaj koji ima propusnicu za 2005. godinu.. vi sad gledajte sta cete..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ma samo da vreme bude dobro,jer ako bude kisa i hladno necemo se bas srecno provesti s obzirom da je taj Banatski Dvor takva selendra da to nije normalno,a taj "stadion",ako uopste smem tako da ga nazovem je na takvoj vetrometini da je to uzas.Zato eto prilike za nosenje novih kapa i salova.Iako ovo nije neko udarno gostovanje voleo bih da nas bude sto je moguce vise,jer je svaka tekma bitna.Ne bi bilo dobro da ljudi razmisljaju na nacin da posle Dvora igramo protiv Rada i da slavimo rodjendan pa da izracunaju da mogu da preskoce ovo gostovanje.Ko god tako razmislja ne bi trebao uopste da dolazi na SEVER.Eto po mozda prvi put ove sezone jedan klub nas je ispostovao i stavio karte 100 kinti- tacno onoliko kolko vredi gledati ovaj nas fudbal.Zato ajde da i ovo gostovanje ispostujemo kao pravi... ;pljuga


...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

Evo posto sam verovatno prvi stigao kuci da bacim preliminaran izvestaj...RSF ce to kasnije opsirnije namigivanje

Ortak i ja stizemo u Dvor sat vremena pre pocetka tekme,nasa tribina vec dobro popunjena(kako i ne bi kada je onako mala) i vec na ulazu cimanje sa redarom koji je istripovao da imam utoku. :boks  Na pocetku se dosta forsirala "Ja sam godine..." ,ali i standardan repertoar.Cini mi se da je hit bila "Crvena zvezdo pobedjuj za nas..."Nekoliko dimova i 1 baklja u 1. i 2 u 2. poluvremenu ako se ne varam.Pesma nije prestajala svih 90 minuta mada je bilo dosta uspona i padova.U nekim momentima ljudi su samo otvarali usta,tek radi reda,a u nekima je bas grmelo!Na kraju su nam igraci bacili dresove i zajedno smo proslavili titulu,koja je sada realnost!

Inace Dvor je vukojebina i to ona najjaca.Niti jedna prodavnica nije radila,sve zivo je bilo zatvoreno,na sve strane siri se smrad od stoke...ma haos.
No name boysi,domaci navijaci su bili,njih oko 50.Ja ih nisam cuo ni u nasim pauzama,a pre pocetka tekme su se oglasili sa grobarskim repertoarom pesama...nisu bili vredni nase paznje.

Na kraju tekme ponovo stara pesma "Nananana Liga Sampiona"! :finger

U Dvor se stiglo velikim autobusom, 30ak navijacha vecina iz Valjeva pojachana sa par nas Beogradjana. Odmah na pochetku cimanje za karte, oni redari nece da puste unutra bez karte a (koja drskost  :D )a blagajne nema. Ipak malo po malo smo svi ulazili i na kraju su se svi nekako snashli (neki u onoj rupi od tribine a neki na ogradi). Uglavnom svima nam je bilo tesno.
Utakmica dosadna navijanje na trenutke dobro ali uglavnom bledo. Ona livada i okruzenje ubijaju u pojam.
U povratku do Beograda dvoje pandurskih kola se nisu odvajala od nas i nisu pushtali da se stane da se pisha, jede ili pije. Tu priliku smo dobili tek negde posle Padinjaka.
U svakom sluchaju ovo gostovanje je bilo obichno "odradjivanje", jedino shto me je oraspolozilo je glodarski poraz od Zemuna i 5 bodova razlike izmedju nas i njih.

Данашње гостовање у Двору је било вероватно најмасовнији долазак Делија у ово банатско село до сада и вероватно ни једна гостујућа екипа није имала овакву подршку навијача као Звезда данас... Све је било позитивно, добро навијање, пуно песама, по нека бакља, дим, победа нашег тима и реми  јединог конкурента за титулу и ето разлога да се пије до касно у ноћ...

Моје путешествије креће јутрос око десет...  Са момцима из краја, са два аута лагано уз по неко пиво и уз лагану песму крећемо пут бд-а... Уз пут срећемо доста аутомобила, комбија са познатим и непознатим ликовима који су кренули на исту дестинацију као и ми... Успут на једној пумпи на једном од безброј пуш, пиш и алкохол стајања екстра смешмна сцена... Два гробара који су ту негде из падињака кренули за БГ и то све са шалом (један од њих) стоје на станици... Иако сам инсистирао да их нико не цима јер их је мање, један од најмлађих ликова који је био са нама прилази им и тражи шал... Овај полуусран каже да је кренуо код тетке у град и као немој не могу итд... Почиње да бежи ка шуми, ка пумпи, ми вриштимо а овај наш лик нема снаге да га јури толико, ипак нисмо ми атлетичари као они...

На неком рибњаку сцена у којој Лунатикси распевани уз пиво блеје на неком молу, само им фале штапови за пецање...  Пред двором срећемо и Бригадире који су били мислим најбројнији од свих група, пар комбија, нешто аутомобила и сасвим коректно одрађено гостовање од њих... У двору хаос... Био сам већ два пута тамо али ни једном оволика гужва... Испред стадиона много познатих, а све трибине скоро дупке пуне... Ваљевци за похвалу, пун аутобус... Некако се довијамо не би ли ушли, бацају нам непоцепане карте, купљене, неки прескачу зид, али већина је ушла некако... Унутра кркљанац, стојимо једни други на ногама... Обе трибине иза гола пуне, али концентрација виђенијих на трибини лево од гола... Некако спонтано креће Ја сам године провео са тобом и касније је доминатна већим  делом текме... Еври го на почетку само подиже и онако тотално луду атмосферу... Рано вођство и добра игра нашег тима додатно утичу на супер атмосферу... Пева се све стандардно и то углавном добро... Мало је било проблема са двогласом, али не може све да функционише баш беспрекорно, подељена је трибина, дугуљаста и тако то... Врхунац лудила је када се на трибини појављује флаша пелинковца и флаша ракије... ХАОС!!! Доста ликова на огради, скакање, много добро расположење и све иде као по лоју...

На полувремену излази скоро 20% људи, једноставо не могу више да се гужвају, али песма се наставља и све је ок, опет еври го негде половином другог дела и све остало сасвим добро... На крају сви мислимо на оно што се дешава у БГ-у и да ли ће судија свирати пенал, да ли ће неко дати аутогол или нешто смислити само да гробари не изгубе бодове, али десило се неочекивано... Док славимо победу, проноси се вест да је мунзе откинуо бодове комшијама и тада настаје још веће лудило... Играчи то сазнају испред тунела, и они славе, а онда се након пар минута враћају да прославе са севером... Бацају се дресеви, а неки успевају да упадом на терен дођу до дресова...

Стварно добро одрађено гостовање, труд се лагано исплаћује, трибина све више личи на оно чему се тежи већ дуго... Морам да кажем да је и поред свега доста виђенијих фалило, не знам разлог, али искрено не знам где би стало још људи, јер и ово је било препуно за онај малени стадион... Остану ли неким чудом у лиги, следеће године идемо у Зрењанин... Е то би била прилика да напунимо ону огромну трибину и по ко зна који пут покажемо зашто смо ту где јесмо... БР.1 на овим просторима...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

'боте!

Улазим у Двор, чије село се састоји од не више од 6-7 улица. Која вукојебина. И тако идеш идеш... а земља поткопана, ђубриво и то... СМРАД до јаја! Идеш још мало... и видиш клипове кукуруза у "дрвеним кућицама"... како се то зове већ, а одмах преко пута "стадиона" су куће. Још су само овце, свиње и козе фалиле у близини стадиона па да настане дернек  :D

Иначе од пиротехнике били су један плави и љубичасти дим, и 3 бакље, као и једна динамитара.

Многи су ушли на "лоповску" на стадион  :D А онај ко је вижљаст сам се попео... ма са стадиона улазиш излазиш како хоћеш за карту те нико не пита...  :rofl  Брука

А још већи смех када су разни људи лежали (да!!!!!) и седели по околним дрвећима поред зида, и то једно 15 људи  :rofl  :lol:

Е РСФ... мислим да оно није рибњак, него "базен" који тренутно не ради, него је вода плитка...   :lol:

Mene niko nije ni pitao za kartu, nego samo jel imam sitnih para, izgleda redaru trebalo za pivo  ;pivo

"Ба-нат-ски Дво-р!
Ба-нат-ски Дво-р!
Оооо, на мапи, где ли је то...?"
  :)

Надам се да ће Киза успети да се докопа неких слика.
Много добро гостовање.
Да је дошло још људи вероватно би се начичкали на жице сви (ко грци..) мада су и овако зидићи и крошње биле крцате.

И поред невиђене гужве на трибинама, није било никаквих инцидената, али је зато на терену било доста кошкања међу фудбалерима. Инциденте је углавном провоцирао Шорти Ћени (20). Док је редове корњачама поробијао Стојковић хватајући залете...   :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

neki ljudi sa ovog foruma krecu malo ranije put bd-a, zbog kupovine karata.. nismo ocekivali da ce ulaz biti "slobodan".. S' obzirom da smo tamo bili malo vise od sat i po pre tekme, nismo zaobisli poznatu kafanu 'dvor' koja je bila krcata.. bila je prisutna i jedna devojka sa svojim ocem, koji je ocigledno hteo da je uda.. retko kad se nadje ovakva ponuda potencijalnih mladozenja..  :lol: put stadiona krecemo oko 45 minuta pre pocetka utakmice da bi na vreme zauzeli mesta.. ali dzabe, tribina je vec bila puna.. nalazimo nekako mesto do kog sam jedva stigao da nisam iscepao jaknu na zicanu ogradu koja je dignuta na vec postojecu specijalno za nas, stoku.. dosada je ucinila svoje, pa je nekoliko ljudi prionulo na posao skidanja iste.. nije mnogo vremena proslo, a ulozeni trud uprave domaceg tima i policije je vec bio uzaludan.. utakmica odlicno krece po nas, te brzo stizemo do vodjstva.. navijanje je, usled problema prve ekipe na putu, vodjeno tesko pa su i pesme nekoliko puta bile duplirane i slabije otpevane.. kada se sve to uzme u obzir, danasnje izdanje uopste nije bilo lose.. za vreme utakmice su upaljene 3 baklje, 1 vulkan i 2 dimnjaka.. po zavrsetku utakmice krece slavlje koje kulminira posle informacije o rezultatu na jenea.. tada i igraci izlaze iz tunela, krecu ka nama, neki ostaju bez dresova vec na sredini terena, a deo zavrsava i na tribinama.. posle utakmice se sa velikom radoscu krece put beograda.. na putu se sve vreme srecemo sa nasima iz raznih gradova, a jednu pauzu je obelezila i ova slika:
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ја сам кренуо комбијем са екипом Psycho Unit и до Двора смо имали једно заустављање,где су нам пандури изотимали све стаклене флаше са пивом.Ех која је то туга била.Тамо смо дошли баш пред текму,а оно све крцато,а карата нигде,па се требало снаћи.
Тако да сам прво полувреме гледао са блатобрана оних ватрогасних кола,која су била пракирана иза оног зида где би требало да буде источна трибина.Вероватно бих ту остао до краја,да ме није неки одвратни пандур отерао,а пре њега њих 20 је ту прошло и нико ми ама баш реч због тога није рекао.Међутим мора да се нађе неки дркаџија па то ти је.
Друго полувреме сам гледао са трибине,а хит је био онај лик на жици са шалом Бачка Паланка.Како је њему било добро ;pljuga ?
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Ahahahahaha... Koji kerajshme  :D U jednom MNOGO smeshnom trenutku je poveo pesmu "Svuda grmi okolo"  ;pljuga

Quote from: "Maj 25"Ahahahahaha... Koji kerajshme  :D U jednom MNOGO smeshnom trenutku je poveo pesmu "Svuda grmi okolo"  ;pljuga

A fora je bila sto smo mi zagrmeli upravo kad je on poveo i to mozda i najglasnije na tekmi! :D

RSFC udade li se ta cica? :D

Tај лик иде 20 година на текме. Нешто што ми је стварно обележило ово цело гостовање и цео овај дан је једна стварно позитивна атмосфера(раџа и пелин, вођа из паланке, јебена селендра која смрди, наша победа за +5, опште лудило на крају и као шлаг на торту офарбана фаца мог другара од димњака што је упалио :lol: ).

xxxxIN' AWAY MATCHES IN THE MIDDLE OF NOWHERE - LOVE IT :finger



www.beta.co.yu : "Navijac na utakmici izmedju fudbalera Buducnosti (BD) i Crvene zvezde ne boji se visine, a ni pticjeg gripa. "  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

"...i bodricu te Zvezdo i sa drveta ako treba".E loodnica  :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Мени је највера фора била,кад смо дошли неких 2,5 сата пред почетак,Бога питај зашто,чисто из досаде,и кад су нас отерали испред сваке куће скоро на којој смо "причали",добро мало се смејали више,да пропитујемо скоро сваког "домаћина" има ли која препеченица ил тако нешто.....а они јадни слежу раменима,ил нас не разумеју,ил се праве глуви..... :D ......упали у оне 2 радње,не дају вопи,па то ти је.....и на крају дођосмо на генијалну идеју.....кренули од куће до куће до звонимо,и молимо за мало "домаће".....ал опет џаба,кад нас неко види кроз прозор,неће ни да изађе а камоли да нешто..... :rofl
А можда оно што ће ми највише остати у сећању.....седимо испред неке куће на некој клупи,како нам рекоше касније,у ђармастом делу села(имају чак и делове :D ),и сад ортак убијен од свега што је било у шинобусу,проваљује ли проваљује,ветар дувааааааа,проветрио се ко никад у животу,кад оно у једном тренутку жена излази,виче нешто дере се,ми гледамо у њу,покушавамо разумети,и ортак говори у једном тренутку:"А јел имате ви можда неке домаће?"...... :lol:  :lol:  :lol: