Ne znam gde da stavim topik, pa vi premestite, ako mislite da treba.
Treba da se proslavi Vidicev uspeh. Jos uvek je izmedju Fiorentine, Mancestera i Spartaka, ali ce gotovo sigurno u ManU. Drago mi je za njega, ali gde bas u taj **** klub? Sad cu morati da "navijam" za njih... Mogao je u Milan da zameni Maldinija...
Posle Dekija igrac koji se najbolje razvijo. Mogao je i Perica da im bude rame uz rame da je prvo otisao u neki manji klub, nikada ga necu prezaliti... :(
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Vec je presao u ManUtd.

Meni zao sto nije ostao u Spartaku.

Pozdrav.

Quote from: "Sokol"Vec je presao u ManUtd.
Meni zao sto nije ostao u Spartaku.
Pozdrav.
Meni je zao sto je otisao bas u ManU, ali ne razumem zasto ti je zao sto je otisao iz Spartaka??? Pa u Mancesteru ce i vise da napreduje, ako bude igrao, a trebalo bi, a i bolje ce biti placen... Bolji odbrambeni za Srbiju, a i za Zvezdu, kad malo ostari :D .
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ma brate to ja iz navijackog ugla :)

A za njega je naravno bolje da je otisao u ManUtd.

QuoteBolji odbrambeni za Srbiju, a i za Zvezdu, kad malo ostari

Daj Boze da se i to desi  :)

Svaka čast! Lepo je videti srpskog fudbalera u jednom tako velikom evropskom klubu. Mada ne volim baš Man Utd, sad ću da ga bodrim.

Na Old Traford stiže Nemanja, u Engleskoj biće jebanja ... :sampion



Jel se zna da li Zvezda ima procenat u tom transferu jer ipak lepa kinta se okrenula

Oduvek sam govorio da je jedan od najboljih ako ne i najbolji shtoper u Evropi, shto ce i (ako Bog da) pokazati u ManUtd-u.

mozda sam ja glup ili sta li, ali zaista ne vidim kakve veze ima sto jedan od ex zvezdinih igraca je presao iz jednog u drugi klub, da li vi najvijate za svaki klub gde igra neki igrac koji je igrao u zvezdi ?
mislim da u polovini klubova prve savezne lige moze da se nadje po neki pa je i za njih navijate ?
igrao za zvezdu sada vise ne igra toliko i njemu. Meni samo nije jasno zasto se vezujete toliko za igrace...
... a bogami moglo bi i malo ozbiljnie da se prica na tu temu, kada bi neko ko je igrao u zvezdi mogao da zasluzi to da ga delije i posle odlaska drze u lepom secanju i tako dalje.

P.S.
Braca Djorovic, i D. Stankovic su u vise navrata od kada su napustili Zvezdu pokazali koliko im Zvezda i delije znace svojim delima, a ponekad i recima.
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

''Meni je zao sto je otisao bas u ManU''

Zasto ti je zao sto je otisao bas u Mun Utd?



Takodjer,mislis li da je Perica Ognjenovic propao zato sto je iz Zvezde otisao u veliki klub ili zbog Zvezdinih lekara,zbog kojih je dug period igrao sa povredjenim ledjima, i zbog toga je sada ono sto jeste.
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Simpaticno je stvarno kako kratku pamet imaju neki ovde.
Delije su jedva cekale da ga se otarasi Dzaja, jer im je neko iz Dzajine ekipe prodao pricu kako je Vidic do jaja povredjen, te da je maltene invalid i da prodajemo macku u dzaku mutavim Rusima.

Ali sad vidimo ne samo da mi je sa ledjima sve u redu nego da smo mogli i mnogo vise para da uzmemo i da svog kapitena prodamo u veliki klub na Zapadu da je bilo ozbiljnih ljudi u klubu.

A sad umesto da se hvalimo sto smo imali takvog igraca, mi organizujemo konferencije u klubu gde ga izvesni menadzeri pljuju i tako upropastimo jos jednog vrednog i sposobnog coveka.
Ali tako je to u Srbiji.

Quote from: "maslacak"Simpaticno je stvarno kako kratku pamet imaju neki ovde.
Delije su jedva cekale da ga se otarasi Dzaja, ...
Ja razmisljam nezavisno od toga sta drugi kazu, te imam pravo da to radim i sada. Nemoj sve grupno napadati bez razloga. Meni je Vidic uvek bio omiljen, jer je uvek grizao i trudio se i odlicno igrao.
Quotemozda sam ja glup ili sta li, ali zaista ne vidim kakve veze ima sto jedan od ex zvezdinih igraca je presao iz jednog u drugi klub, da li vi najvijate za svaki klub gde igra neki igrac koji je igrao u zvezdi ?
mislim da u polovini klubova prve savezne lige moze da se nadje po neki pa je i za njih navijate ?
igrao za zvezdu sada vise ne igra toliko i njemu. Meni samo nije jasno zasto se vezujete toliko za igrace...
... a bogami moglo bi i malo ozbiljnie da se prica na tu temu, kada bi neko ko je igrao u zvezdi mogao da zasluzi to da ga delije i posle odlaska drze u lepom secanju i tako dalje.

P.S.
Braca Djorovic, i D. Stankovic su u vise navrata od kada su napustili Zvezdu pokazali koliko im Zvezda i delije znace svojim delima, a ponekad i recima.
Pa recimo da ja licno volim da pogledam kada imam vremena i strani fudbal. I recimo da mi je mozda zanimljivije kada se opredelim za neki klub koji ce da me nervira i obraduje sa vremena na vreme. I recimo da eto nisam vezan za te klubove kao za Zvezdu. Uz to mi je i drago sto je neki igrac koji je prosao kroz Zvezdu uspeo u zivotu, kao sto mi je drago kada neko drugi uspe u istom. Pa za koga onda da navijam, i na osnovu kog kriterijuma, ako ne za srbe, a posebno zvezdase? :zbunjen  Stvarno ne vidim razloga preteranom iscudjavanju zbog nasih licnih kriterijuma za navijanje za timove iz inostranstva.

@ENERGIENYC

QuoteTakodjer,mislis li da je Perica Ognjenovic propao zato sto je iz Zvezde otisao u veliki klub ili zbog Zvezdinih lekara,zbog kojih je dug period igrao sa povredjenim ledjima, i zbog toga je sada ono sto jeste.
Za ovo stvarno nisam znao. Da li je to stvarno tako? To bi onda stvarno bilo tragicno :( .


PPS Topik je na Pivnici, Stankovica sam spomenuo, DJorovice nisam pratio. A za tu diskusiju o zaslugama se slazem, pa necemo velicati Vujanica :boks
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "James J. Bulger"mozda sam ja glup ili sta li, ali zaista ne vidim kakve veze ima sto jedan od ex zvezdinih igraca je presao iz jednog u drugi klub, da li vi najvijate za svaki klub gde igra neki igrac koji je igrao u zvezdi ?
mislim da u polovini klubova prve savezne lige moze da se nadje po neki pa je i za njih navijate ?
igrao za zvezdu sada vise ne igra toliko i njemu. Meni samo nije jasno zasto se vezujete toliko za igrace...
... a bogami moglo bi i malo ozbiljnie da se prica na tu temu, kada bi neko ko je igrao u zvezdi mogao da zasluzi to da ga delije i posle odlaska drze u lepom secanju i tako dalje.

P.S.
Braca Djorovic, i D. Stankovic su u vise navrata od kada su napustili Zvezdu pokazali koliko im Zvezda i delije znace svojim delima, a ponekad i recima.

Shto se ne bih radovao uspehu pre svega jednog Srbina, Zvezdasha i dobrog dechka koji nikad nije pravio gluposti nego je samo svojim radom i zalaganjem doshao do toga da igra u jednom od najpoznatijih klubova na svetu. Ja na strani fudbal uopshte ne gledam navijachki, i odajem priznanje svakom igrachu koji zna da igra a pogotovo kada je to neko iz moje zemlje i mog kluba.