Niko i ne spominje sutrasnju tekmu u Dvoru???
Trebalo bi da je odlozena,ali upravo sam pricao sa jednim covekom iz uprave Banatskog Dvora i on mi je rekao da ce tekma ipak biti odigrana,jer iz nekog razloga nece da je odlazu...Idu li cigani u Dvor?

Tekma se 100% igra,rekao mi je covek iz uprave,a to sto ne objavljuju je verovatno zato sto zele da izbegnu gostovanje Delija(to je moje misljenje)...

E jebiga...sad sam i ja cuo da se sutra igra u Dvor(ima)! Kome sad verovati,a i ne znam kakvo je zvanicno objavljivanje ?? :zbunjen

BANNE JE GLUPA PINKOVSKA SELJACINA KOJU TREBA IZBACITI SA FORUMA POD HITNO!!! KIZO BANUJ OVU BUDALU
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Ja sam sad pricao sa covekom iz uprave i on kaze da nikakav dopis nije stigao i da se oni pripremaju za tekmu...sutra se nalazim sa njim sat vremena pre tekme da mi da kartu,videcemo...

BANNE JE GLUPA PINKOVSKA SELJACINA KOJU TREBA IZBACITI SA FORUMA POD HITNO!!! KIZO BANUJ OVU BUDALU
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

U tome i jeste fora...oni tvrde da su kontaktirali Zvezdu i da su utanacili sve detalje...luda kuca...

Posle 13 sati lezanja u komi,saopsteno je zvanicno,u 23i10 umro je B.Bulatovic.

Kakav god je bio,sad to nema veze.Neka mu je laka crna zemlja.

Slazem se, neka mu je laka crna zemlja...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


SINOC SU NA DNEVNIKU OBJAVILI DA SU SVE UTAKMICE ODLOZENE,
A B.BULATOVICU NEK JE LAKA CRNA ZEMLJA.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Izvinjavam se svima za pogresnu info,jednostavno kad mi je lik iz uprave Dvora rekao da ce biti tekme i du se dogovorili i sa Zvezdom,ja sam pomislio da ce zaista biti!

Neka mu je laka crna zemlja...

Jeli sada tekma se igra u sredu.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Prvenstvo se nastavlja tamo gde je stalo ,tako da ovu tekmu irgamo u subotu treceg aprila.

Da li to znaci da se derbi na jna igra 24-og aprila?
DEMO ZAJEDNO

Trebalo bi da je tako, sem ako ne bude nekih dodatnih pomeranja, pa se odigra nesto vanredno u neku sredu....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Jaoooo nemoj da su pomerili derbi ubicu se odma a ne samo ja. Na tribini sam citao da se 23. kolo igra u sredu.

Tu samo Kiki moze da pomogne!

Sa vetrom u kosi i osmehom na licu  stize spasilac :rofl
Nema frke za derbi (mozda ovo zbog uroka ne bi trebalo reci :( ), planiraju da ubace neku sredu kako bi se stanje sredilo.
3.4. Buducnost-Zvezda
7.4. Borac-Zvezda
10.4. Zvezda-Obilic
17.4. derbi
Jedini slobodan termin je sreda, 14.4. Ne verujem da ce odlagati utakmice, pa da 7.4. igramo sa zeleznikom, a 10.4. sa Borcem, posto mlada reprezentacija ide na evropsko prvenstvo, a samim tim imaju zelju da sve zavrse do polovine maja. Najlogicnije je da tekmu sa Zeleznikom igramo 14.4. (mozda zatrazimo odlaganje derbija za nedelju, tv prenos, dan vise za odmor-mada kako jednima, tako i drugima).
Uglavnom, mislim da jos nista zvanicno nije odredjeno.
..baklje gore, pesma cigana...

Doduse, postoji mogucnost i da se utakmice pomeraju, s tim da bismo sa Obilicem igrali 14.4. Tada bismo sa Zeleznikom igrali 7-og, a sa Borcem 10-og.
Najbolje da sacekekamo zvanicu odluku.
..baklje gore, pesma cigana...

Ufff ova varijanta sa Obilicem 14. bi bila do jaja.

Thanx Kiki namigivanje