Da li je realno da dodje Mladenovic?Mada sam prije destak dana citao njegov mini intervju u kojem je rekao da bi se rado vratio u Zvezdu.Dobro bi bilo i da dodje perica,a ako ne on onda onda neki drugi spic.Po meni da bi osvojili titulu i prezimili u evropi potrebni su nam igraci na sledece 4 pozicije:1.centralni odmrambeni2.centalni vezni3.lijevi bek.4.spic,ako dodju mladenovic,perica i mensah ili evuntualno neko cetvrti mislim da cemo tada definitivno imati ekipu za trofeje :sampion

Evo vesti kazu da smo se dogovorili sa Mladenovicem.Dobro je,on ce nam mnogo znaciti.

Evo pocelo se pisai i o Julijanu. Izgleda da je to Zengina zelja i da je zbog toga isao ranije u Italiju.
Julijano + Mladenovic + ovaj Mensah + Draman + Da Silva i odbrana i sredina sa jos nekima koji su vec u timu moze da bude koliko toliko spokojna.

poz
Dacha

novosti

Julijano na
"Marakani"?
Z. Ć. 30.08.2005, 18:24:54

DVA atraktivna štopera uskoro bi mogla da stignu na "Marakanu". Crveno-beli vode ozbiljne pregovore sa Markom Julijanom (32 godine) i Džonom Mensahom (22).
Sa Julijanom je u Milanu razgovarao Valter Zenga, ali se još ne zna da li je posao završen. Radi se prekaljenom asu, Julijano je bivši reprezentativac Italije (18 mečeva, jedan gol, igrao u finalu EP 2000.), u biografiji mu piše da je odigrao 325 prvenstvenih utakmica za Salernitanu, Bolonju, Moncu, Juventus i Majorku. Najveći trag ostavio je u Juventusu, sa kojim je osvojio četiri "skudeta", dva Superkupa Italije i jedan Superkup Evrope. "Stara dama" pozajmila ga je Majorci u prethodnoj sezoni, a sada je slobodan igrač iako ga je tim sa Baleara registrovao za novu sezonu.
Drugi "pik na draftu", Džon Mensah, je reprezenativac Gane, a preporučio ga je njegov selektor Ratomir Dujković. Član je Kjeva iz Verone, koji je voljan da ga prosledi Zvezdi na pozajmicu (bio pre dve godine pozajmljen Modeni),a sam Mensah želi da igra, a ne da sedi na klupi, jer namerava da bude maksimalno spreman za SP u Nemačkoj, na kome će se Gana najverovatnije plasirati.
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

ma kakvi stoperi sta je bre ovo?OK trebaju nam i stoperi ali odlaskom napadaca ocekivao sam jednog dobrog napadaca(Perica)ali...

Pa covjece, sta ce nam napadaci kada ih imamo koliko hoces a odbrana nam suplja ko sir?

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Ne uzimajte zdravo za gotovo, sve sto se pojavi u stampi. Nije svaka novina pouzdan izvor informacija. Najbolje je da sacekamo da se vest pojavi na nasem zvanicnom sajtu, pa onda da to analiziramo i komentarisemo.

Dosadašnji kapiten fudbalskog kluba Crvena zvezda Marko Pantelić potpisao je u utorak u Berlinu jednogodišnji ugovor sa ekipom Herte.

Zvanično predstavljanje Pantelića u novom klubu zakazano je za sutra, a fudbaler iz SCG nosiće dres sa brojem devet.

Bundesligaški klub nije saopštio koliko je isplaćeno Crvenoj zvezdi za jednogodišnju pozajmicu, niti kolika će biti Pantelićeva plata.

"Veoma smo radosni zato što smo uspeli da ubedimo najboljeg strelca šampionata SCG da dođe u naš klub. Svojim kvalitetom on će značajno popraviti nastupe kluba u fazi napada".

Pantelić je u dva meča Kupa UEFA sa Interom iz Zaprešića postigao tri gola za crveno-bele. Za nacionalni tim SCG Pantelić je igrao tri puta.



Evo i sa fc-redstar.net:

Тројица фудбалера Црвене звезде су у уторак пронашли нове клубове. Капитен Марко Пантелић и нападач Драган Мрђа ће каријеру наставити у иностранству, док ће везни играл, Владимир Тинтор, отићи на позајмицу у редове домаћег суперлигаша.

Moj izvor blizak klubu mi je rekao da se PREGOVARA sa tim crncem iz Chieva i Julianom, sto naravno ne znaci da ce doci.
Od Perice nista, 99% tj nisu ni bili zainteresovani.
Za Mladenovica ne bih znao.

Prateci italijanski fudbal u proteklim sezonama nesto nisam video da se John Mensah naigrao za Chievo, a ni za klubove kojima je bio pozajmljen. Ako je Dujkoviceva preporuka bila kljucna, kao sto je bila i za Dramanija, onda se pomalo plasim... Dramani je vec morao da zaigra za prvi tim i zauzme mesto desnog beka, a da Dudic i Bisevac igraju centralne stopere (sto ce dalje reci Joksimovic da se nosi...). Julijano je veliko ime italijanskog fudbala, ali da li nam je potrebna isluzena raga? 32 dine, mnooogo je, bre... Mladja bi bio super resenje, tako da Mudrinic i Perovic mogu da se sele ili na tribine ili negde na pozajmicu.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "supreme"Mladja bi bio super resenje, tako da Mudrinic i Perovic mogu da se sele ili na tribine ili negde na pozajmicu.
Bojim se samo da Mladenovic ne uzme mesto Trajkovicu, a da neko od ove dvojice i dalje cepa.

Da li neko zna neki sajt gdje mogu da se nadju podaci o igracima koji su u ovom trenutju slobodni ili su takozvani free agents?Mislim da ce dolaskom Mladenovic i ovog ganca koji je vjerovatnija opcija od julijana problemi u odbrani koliko toliko biti rijeseni,ali se onda postavlja pitanje spica jer s kim izaci pred bragu s obzirom da Zigic ne moze da igra,mislim da raskovic i purovic jos nisu na tom nivou.Jao kako bi nam sad valjao jedan Purke. :laugh

Koliko sam uspeo da procitam ni od ovog crnca nista vec  je otisao na pozajmicu u Kremoneze,sto se tice Perice isto nista dakle ostaju jos samo Julijano i Mladja,nadam se da ce barem jedan doci :zbunjen

Svidja mi se kada strani klub stavi crtice i kose crte kod nasih slova kao sto je Herta odradila Pantelicu. Uglavnom, zelim mu srecu i neka da sto vise golova, a Nemci ce ga nauciti sta znaci rec disciplina. Jeste, davao je golove u Zvezdi, ali je bio i poprilicno sebican i ne verujem da je bio pogodan za kapitena. Na nama je da nadjemo napadaca koji ce da se uklopi sa Zigciem. Da li on vec ima ugovor sa Zvezdom ili ga treba kupiti (pozajmiti), mene ne zanima, sve dok to nije Perica Ognjenovic. Spremna sam da rizikujem sa ovim sto imamo od napadaca, samo da nam on ne dodje.
..baklje gore, pesma cigana...

Ma ljudi mi imamo Bobana Stojanovica sta ce nam Perica bre.

Ljudi ne spominjite vise Pericu i ne sramotite se vishe! Sramotite i nas i sebe! Pre nesto vise od mesec dana kada su novine pisale nebuloze ko sve stize, pa je i na delije.net forumu bio prakticno otvoren konkurs pod nazivom "Koga bi ti doveo u Zvezdu?", rekao sam da pored svih silnih imena i istroshenih igraca (poput Drulica, Jugovica,...) da samo Pericu Ognjenovica nisu spomenuli (naravno ironicno jer svi znaju koji je to propalitet). Medjutim neki su izgleda shvatili ozbiljno ovu shalu, koju je verovatno neka novinarska pichka grobarska plasirala u medije ne bi li jos vise podjebavali u ovoj situaciji. Jel vi znate sta znaci kad igrac ne odigra ni jednu pravu prvenstvenu utakmicu od kada je otisao iz Zvezde?

Oladite malo.

poz

Opet cu ja...
Po svemu sudeci u Zvezdi uopste i nisu bili zainteresovani za Pericu, tako da ga je suvisno spominjati....

Izgleda da ce se danas sve dogovoriti sa Mladenovicem na 2 god.
Do zvanicnih informacija ostaje nam samo da se nadamo...

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Ja i pretpostavljam da ce se ugovor potpisati na dve godine uz dogovor da moze da ide na kraju sezone ukoliko  dobije iole zadovoljavajucu ponudu. Njemu je sada najbitnije da igra kako bi se vratio u reprezentaciju i ucestvovao na SP (ukoliko se plasiramo). Samim tim ce mu i cena skociti, a to ce nas naravno obradovati :) .
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Svidja mi se kada strani klub stavi crtice i kose crte kod nasih slova kao sto je Herta odradila Pantelicu. Uglavnom, zelim mu srecu i neka da sto vise golova, a Nemci ce ga nauciti sta znaci rec disciplina. Jeste, davao je golove u Zvezdi, ali je bio i poprilicno sebican i ne verujem da je bio pogodan za kapitena. Na nama je da nadjemo napadaca koji ce da se uklopi sa Zigciem. Da li on vec ima ugovor sa Zvezdom ili ga treba kupiti (pozajmiti), mene ne zanima, sve dok to nije Perica Ognjenovic. Spremna sam da rizikujem sa ovim sto imamo od napadaca, samo da nam on ne dodje.
Sve sto si napisala stoji. Medjutim stoji i cinjenica da je bio najbolji strelac prosle sezone i da je dao tri na dva meca u kupu UEFA. Ali, ako bi dosao Mladenovic, mozda bismo mogli da predjemo na 4-2-3-1 formaciju, sa ofanzivnijim Jankovicem i Trajkovicem. Treci u toj liniji bi mogao da bude neko od tzv. lakih spiceva, Stojanovic ili Raskovic. Zigic je tip napadaca kojem ce sigurno vise odgovarati da igra sam, a i ojacali bismo sredinu, koja je recimo u Cacku pa i protiv Vozdovca bila ocajna, da ne kazem suplja.

Ovaj, znam nesto, ali sacekacete zvanicno objavljivanje :finger .
..baklje gore, pesma cigana...