Posto Gudra garant nezna sta je copy i sigurno trenutno prepisuje izvestaj sa delije.net ja sam resio da mu skratim muke.

Uzivajte :)

Svajcarska sekcija Ultra Klana od 14 ljudi, krece sa cetvoro kola u Varesse(IT)....
posle 5-6 sati puta,stizemo do hale,ispred hale se nalazimo
sa jos troje Ultra Klanovca iz Minhena... seda se u najblizi moguci kafic i pocinje se sa cirkom...
Kroz izlog je zapazeno njihovih par Skinera,kako nas posmatraju...
kad su videli da smo ih primetili,sedaju u kola i pale... malo smo ih isptrozivali da dodju.....
bili smo 100% ubedjeni da ce biti kasnije sibanja sa njima....
nista,posle par turi vopija krece se prema hali... sakriva se pirotehnika i
ulazi se u halu... naravno nista ne pada... hala je bila stvarno na nivou...
Mi pravimo kop iza kosa,koji broji da vas ne lazem,ali samo tih 17 ljudi..
Medju nama vlada veliko razocarenje za ljude iz dijaspore...  
Kace se zastave glavna Ultra Klan,Pariz sa Cica Drazom,Delije Basel,
Engleska zastava UK RS...

Hala je bila 3/4 napunjena,sa druge strane je bio njihov kop prilicno pun,odprilike 300 ljudi...
Pocinje se sa pesmom,u prvoj cetvrtini opste ludilo u nasem kopu...
... neverovatno cepanje grla,uz Aleee Crvena Zvezda leee,I da mi ponude.. Kada igras Zvezdo ti... Zvezda leee.. UUUU,AAAA... je**si mater ,da vas ne lazem, da smo ih par puta naglasili... dobro zabari imaju glasice,kao da ih je neko sutnuo u m*da... u drugoj i trecoj cetvrtini, zbog zbivanja na terenu,dize im se skoro cela hala... mi dajemo naravno sve od sebe,j*biga nismo mi zivotinje... peva se skoro ne prekidno,na njihovim padovima opet cepanje grla... O Mama,mama,mama... Volim samo stadion... Najveci olos smo....
Pocetkom 4 cetvrtine,nasih par je zapalilo cigaru,prilazi nam pandur...i objanjava nam na Zabarskom da ne sme da se pusi u hali... NO FUMARE.. nasi gase cigare,pandur se okrece,u tom trenutku se pale 10-12 baklji,opsta ludnica u kopu...uz Pune Tribine... panika medju kerovima, dolazi pojacanje,bilo je malo natezanja,ali iskusni zabarski kerovi su dobro odreagovali i situacija se smirila... cela hala naravno zvizdi,kod nas opsta ludnica... Napred Zvezdo,napred Zvezdo leee!!Avanti avanti avanti Stella Rossa!!! Avanti poplo,alariskoza la Stella Rosa....
Pocela je prozivka Zabara Varesse,Varesse Vafangulo!!! Vienni a Belgrado!!!... neki zabari sa strane nase tribine,prozivaju nas,sto bi Roma rekao "Drzite me da im ne bi jebao mater"!!!Tu dolazi ponovo do cimanja sa murijom,ali se brzo smiruje....
Bilo je jos skandiranje Rakocevicu ,koji se naravno javlja...Mogu da ti puse Milane..... Zmago Srbine,koji nas ne kostatuje...
Na kraju je Zvezda izgubila, uz veliko razocarenje izlazimo iz hale, u nadi da ce biti jos nekih incidenata sa njihovim Skinerima,medjutim nista,ustvari se uvek znalo da su zabari velike p***..... KRAJ!!!!!
_________________

Necu nista vise da kazem posto je Nikola sve napisao kako je bilo. A jeste bilo do JAJA kad je rekao Pandur NO FUMARE!!!!!!!!

capo brate mi smo skandirali

ZMAGO SRBINE! Pa onda JAVI SE!


pa ako nas mrzi sigurno mu se nije dopalo. Uopste smo malo vise forsirali pesme o SRBIJI nego sto je to obicaj.

Ljudi evo prve Slike na njihovom Sajtu od juce!!





naravno su i nas slikali :ruke


Svaka cast!!!

Ako ste mu skandirali Zmago Srbine, to ga je sigurno iznerviralo... stoka...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ma Smago nas nije jebao dva posto...jedino dobro je bilo kad se javio RAKOCEVIC i kad smo skandirali DOZETu kad mu je onaj indijanac polomio NOS....


Bakljada do jaja ;pljuga  ;pljuga


poz za sve UKlanovce




_________________
ne nema tog zakona koji moze da me od tebe otera...

Jebiga imamo mi svoje misljenje o Zmagi ali nije na nama da se krene sa skandiranjem

ZMAGO ODLAZI

Mi nismo prva ekipa. Ako se u BG'u to bude pevalo mi sigurno necemo cutati.

Pozdrav

on je tu samo zbog para :D  , da nesto osvoji :sampion  da zapusi usta svojim slovencima koji su ga pametni sutnuli!!! i zbog  cevapa naravno..  ;pivo  a srbi su mu inace naj narod :bes

Evo i ja nesto da kazem!Prvo da smo svi zivi i zdravi(mene uhvatio mali grip) stigli u minhen malo umorni ali nije ni bitno! :(

Mogu da kazem da je bilo do jaja mislim nas dvatesetak smo uradili ono sta su drugi cigani od nas ocekivali!Mislim da smo se dobro culi! :megafon

Hteo sam jos usput sve svajcarce da pozdravim i vidi mo se ako Bog da u Januaru u Ljubljani tu ce nas biti valjda malo vise!

Pozdrav

____________________________________________________
MAPAKAHA CEBEP
 ko ne skace voli Gladbach oooooooo

zmago je picketina od covek
nikad necu prezalite one njegove reci na F4 u ljubljani kad je pred kamerom rekao "ma sta cekaju sto ne izlaze"
Posle tekme ispred zvezdinog busa u grvalinu svi su bili razpolozeni za pricu, slikanje pogotovu nebojsa ilic i trifun ...a zmago je proleteo prod nas kao promaja.

ZMAGO ODLAZI

Izjava na SOS-u

"Vidite i navijace Zvezde koji su dosli iz Crne Gore da bodre Zvezdu. Tu je i zastava Delije Bar." :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Oni su 100posto mislili na DELIJE BASEL Transparent. Ali jebiga nije ni bitno sta su rekli.

To sam i ja pomislio ali ajde... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!