Quote from: "radomir"
Quote from: "Sima_Srbija"Cestitke Brigadirima za koreo. Stvarno perfektno.
Ne secam se boljeg navijanja na derbiju.

Zasto grobari danas nisu bili na stadionu? :zbunjen

RADOMIRE, imas pozdrav od JEZRGE :)

http://www.nogomet.com/bbb/forum/viewtopic.php?t=7921

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Jebote, pa oni prate tvoje stvaralastvo. Azurni su, azurni, jedva cekam da se na datom topicu oglasi covek "hiljade i hiljade postova".

Quote from: "Sima_Srbija"Zasto grobari danas nisu bili na stadionu? :zbunjen

:laugh   :laugh  :laugh  :laugh  :nacuo  :laugh  :laugh  :laugh  :laugh

:megafon  ????, ??????, ?????? ?? ?? ????!!!

!??????? ????!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Utisak koji sam stekao gledajuci prenos je zadivljujuci:
Jo

Quote from: "KizaLion"????? ?? ?????? ???????? ??? ???? ??????? ???????? ??? ????????? ?? ?? ??? ?????, ??????? ????????? ???? ????? 54 ??????  :lol:  ;pivo

Nemoj da nismo dobili jedan primerak.

Pa evo i ja da se oglasim, ekipa iz Opova krece oko 13,00 casova nas 15 nekim cudom (zbog gu

Navijanje u pravom pluvremenu nije bilo nesto posebno. Ali drugo poluvreme ... :ruke

Elem negde oko 15.00h na Slaviji je bila zurkata na akrepi. Odnosno grupa grobara iz provincije, koja se Nemanjinom ulicom od Zeleznicke stanice uputila preko Slavije na Maru napala je jednog naseg i to onako kurvisnki iz ledja. I taman kada sam se spremao da krenem pesnicima na talibane iz obliznjeg kafica pocela je vika u fazonu POLICIJA! znacke, lisice i te fore. Naime panduri su bili obuceni kao navijaci - fajerke, patike itd. i sedili su u kaficu spremni u zasedi da svakog zaskoce. Elem epilog je jedan taliban sa lisicama, a ostali su se razbezali ko misevi!

Opet smo pokazali da smo u svim segmentima bolji, veci, jaci!!!!!!

Ali transparent.... mi smo pi.ke najvece... nikad jace! :ruke

Na snimku sam video mnogo nasih salova na jugu sigurno 6. do 8. talibana je oko vrata nosilo nas sal :zbunjen  Godra da li si i ti to primetio?

Najpre, najiskrenije cestitke Brigadirima na sjajnom koreu koji je CEO Sever, cini mi se, nikad du
rke s Dorcola

Neko je vec rekao, nikad sadrzanije na severu... Svega je bilo, baklje, dimovi, tuce, pevanje do bola... I naravno fenomenalna Brigate koreografija... Sta reci sem da postajemo malo dosadni koliko smo bolji od svih ostalih (groblje spada u sve ostale)...
Samo da dodam povodom desavanja pre utakmice da se ne bi grobari osilili posto vidim da vec bockaju jadni kako su delili neke batine a u stvari nije bas tako bilo... za autokomandu su poceli nesto da se qrce pa se njihovi objektivni likovi javili i rekli lepo ne znamo bas, pa mozda smo i popili po picci... a za dedinje, prvo nije mi jasno otkud oni tu, ali ajde sad, na njih se zaletela decurlija od 15-16 godina koje je bilo mnogo, mnogo manje, naravno deca se malo uplasila, a kad su dosli stariji u drugom naletu bilo je povuci, potegni, letele su cigle, kamenje, i jebiga palo je 30 ljudi, decurlija i 5-6 iz KB ... groblje sad u celoj prici spominje da su gore bili Rodjen Los i kako su pobegli u sta cisto sumnjam... Znam samo da su panduri koji su poceli da beze vikali svima bez'te ima ih 300... I da, neko je spomenuo vec, slicnu situaciju je imao, pazite se ljudi, toliko je bilo murije u civilu, navijacki obuceno, kao nesto pricaju sa navijacima, sve je ok i tako, a onda samo izvade lisice i ajmo... Nazalost nisam bio gore, usao sam na stadion par min pre pocetka (posao. obaveze) ali sam proveo vece ispred savskog venca gde su pustali jednog po jednog, pali su i Sapcani koji su se tu zatekli ali jebiga... zao mi je jer nisu videli koliko smo bolji i sto su propustili po meni najbolju nasu navijacku predstavu u poslednjih par godina...
p.s. Kizo majstore!!! ;pivo
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Bio sam pijan,tako da mi je izvestaj mutan!  :D

Ali ipak hocu CD da bi video sa cistijom slikom! namigivanje

Kao na svakoj tekmi do sada sver je bio najjaci.Juce mi se sve svidelo pecevsi od extra koreografija do navijavanja :ruke  :ruke  i vodjenja tekme.Sve je bilo do jaja doslo je nas 10 iz Cacka stigli smo u BG oko 2 usput smo se malo sa nekim likovima svadjali i tako nista mnogo.Posle smo svi zajedno se nasli na slovu L kao i uvek pocelo je malo prepucavanje sa pickama preko puta i to je sve bilo dobro.Kad je tekma krenula koreografija i pesma se orila kao nikada do sada onda nas je malo kisa ohladila ali posle je nas gol sve zaustavio i krece  sve kao nikad do sada.Posle tekme smo se vracali na bus gde su nas neki grobari(momci sa sela) pratili ali nista nisu smeli da nam kazu.Bilo je na stanici nekih sacekusa od ovih sisa ,ali mi nismo sise kao oni da se bijemo kad nas ima 200 na 10 nego smo krenuli da skinemo neke i tu nas panduri saletali nista puste nas i njih 20 ode negde tako da ih nismo nasli jbg...................Pozdrav za sve delije i vidimo se uskoro na severu da slavimo 2x krunu !!!!!! ;pivo  ;pivo
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Nije navlaka, nego akcija radi dizanja kvaliteta foruma, ljudi slabo pisu u poslednje vreme, pa kad ne mozes motkom i toljagom onda moras nesto da ponudis :D

Nego, pricao mi ortak sto je bio u galeriji, kad je okacena ona zastava "Mi smo picke najvece", jedan nas lik je poceo da bezi prema zapadu, grobari su ga gadjali kad je bio gore, ovaj je uspeo da pobegne ali su ga neki agenti u civilu negde odveli. Najjaci momenat na jugu je kad se jedno 15-tak minuta biju young boys i south family, ravnopravna tuca, 20 na 20 :D Medjutim neka od te dve grupe se povlaci prema zapadu, kao i neki lik u zutoj jakni koji se isto sibao. Tog lika je kasnije nahvatala zandarmerija pa su ga u stilu isutirali. jedan grobar sa ciganskim salom je preskocio ogradu ali su cigani sa zapada koji su ga provalili odma bacili nazad na jug (sa ograde!) i jos mu skinuli sal! (ciganski).

Evo da se i ja pridruzim cestitkama Brigadirima za koreo. Juce je bilo svega, pevanje za 10, sjajne baklje i dimovi, odlicna nova zastava Heroja, jos bolji trans na krovu juga, ma juce je sve bilo fantasticno.

Nego, nisam znao da Teleoptik ima toliko navijaca, uspeli su da popune pola juga i pola kaveza na istoku pride. A tek sto se sibaju medjusobno. Teleoptik u prvu ligu!!!  :D  :lol:

Sta kaze TB:

heheheh kasnim na posao, zvoni mi mobitel i ZGneredi se smije i ka

Necu se ponavljati kao najbolji dimovi, baklje i tako to, jer je sve bilo do jaja, nego jer video neko nasu zastavu. Od sada ce biti redovna na tekmama. Bila je i na basketu protiv lavova.
A sto se tice tuce na dedinju, bila je tacno ispred Pinka, zavrsilo se tako sto su grobari pobegli u Pink, gde su dobili cuske od obezbedjenja i izbaceni napolje.  :)  A nasi momci koji su tada pali stvarno su lose prosli. Lezalisu preko sat vremena na trotoaru ispred apoteke cak i po onom pljusku dok su se panduri krili pod tremom. Svako ko se mrdnuo, dobio je pendrekom ili nogom po glavi. Imam i neke snimke ove akcije pa cu pokusati da ih nabavim.
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Hocemo CD,CD,CD...Kizo daj nam CD  :lol:  ;pivo
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Pitanje za Kizu!

Kizo prijatelju na koji nacin ce se distribuirati ti diskosi, odnosno na koji nacin mi da dodjemo do njih, i

?? ??? ??? ???? ?? ?? ????,??? ?? ??? ??? ?????.?????? ?????? ??? ???? ?? ??? ? ??????!!!
??????? ?????-??? ???????!!!

Quote from: "KizaLion"Sta kaze TB:

heheheh kasnim na posao, zvoni mi mobitel i ZGneredi se smije i ka
p on joining this mafia you agree to serve the Don - Vito Corleone with loyalty, and effort. To do what task is set before you without question. And to respect the mafia and lead by example. Giving the mafia a bad name or Defying rules, shall lead to one penalty, you all know what that is.

TXOMACE, saljemo ti Vladu Mauzera opasanog dinamitom!!!
Samo da  te obavestim da budes obazriv!!!

Mogu samo da se slozim sa Zvecancima da je sve bitnije vec receno  i da kao i ostali izrazim zadovoljstvo i ponos sto sam deo ovakve tribine.
jednostavno:
sreca,sreca,radost
sreca,sreca ,radost
sreca,sreca,radostttttttttttttttt
uzivancijaaaaaaaaaaaaaaa