5. novembra se navrsilo ravno deset godina od smrti Milana Mladenovica. Secanje na EKV je u Beogradu propraceno manjim izlozbama (Obilicev venac, SKC...) i manjim koncertima ( Club u Zemunu, SKC...). Ne Televiziji sam primetila da je jedino jedino B92 poklonio malo vise paznje legendama.

Izgleda mi da je jako cudno stanje u nasem drustvu.  :zbunjen Mislila sam da se zbog privatizacije klubova takve stvari ( odricanje od kultnog i zaborav legendi ) desava samo u sportu ali zaboravlja se sve...tuzno... :(

http://j.aufbix.org/ekv/
http://solair.eunet.yu/~gabriel/glavna.htm
http://mywebpages.comcast.net/enda586/glavna.htm
http://hjem.get2net.dk/milan_mladenovic/milan2.htm
http://www.geocities.com/CollegePark/Classroom/5635/mp3/EKV.mp3

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

??? ?? ????????? ???? ????????? ? ?????? ?? ?? ????? ??? ? ?? ?? ????? ???? ?????? ?????. ??? ???? ? ?? ?????? ??? ??? ?? ????? ?????? ??????? ? ??????????. ????? ?? ??? ?? ????? ?? ??? ?????? ? ?????, ???? ? ????, ??? ?? ?? ??????? ???????? ?? ???????? ??????? ?????? ???? ???????.

?????? ?? ?????? ???? ???????? ??? ?? ?? ???? ????? ?? ??????? ????????...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Nije se sudbina poigrala vec droga...
Tako da za narkomane nemam zaljenja.

Quote from: "KBB"Nije se sudbina poigrala vec droga...
Tako da za narkomane nemam zaljenja.

Word !!!
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "supreme"??? ???? ? ?? ?????? ??? ??? ?? ????? ?????? ??????? ? ??????????. ????? ?? ??? ?? ????? ?? ??? ?????? ? ?????, ???? ? ????, ??? ?? ?? ??????? ???????? ?? ???????? ??????? ?????? ???? ???????.

U pravu si neke od pesama u ono vreme nisam sasvim kapirala, ali sada je sve jasno kao dan. Mozda je njihova sudbina bila da jednoj izgubljenoj generaciji pokazu put...EKV je videla ono sto mi obicni smrtnici nismo mogli ni da naslutimo...tamo gde je Bora Corba samo zagrebao po povrsini, EKV je isla do kraja!

Btw niko ovde ne podrzava narkomaniju. Narkomana danas ima na tone ali malo ko od njih ostavi neki tragi iza sebe...

Sve sto se vrti oko para ostavlja za sobom pustos. Underground je zivot isto kao sto je i tribina zivot. Ne treba zaboravljati one koji su ziveli pre nas!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ajde da ne otvaram novi topik-po

???? ?? ?? ?? ?? ?????? ?? ???????? ??? ????? ?????????...

?????? ?? ?? ?????? ??, ?????? ??? ??? ?? ???? ??????? ??????????, ? ?? ?????? ????? ?????? ??? ? ???????.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote???? ?? ?? ?? ?? ?????? ?? ???????? ??? ????? ?????????...



1. EKV  
2. Riblja Corba
3. Smak
4. Poslednja igra leptira  
Gotivna mi je bila i ona zenska grupa "Boje", steta sto nisu duze trajale...

Od inostranih exyu grupa danas jos uvek vrlo rado slusam Azru, Atomsko skloniste i Leb i sol...ali da ne bi zavrsila kao cika Velja iz filma Lepa sela lepo gore...Indexe, Dugme, Jagode i Yu grupu vise ne slusam, bolje da sahranim ja njih, nego oni mene.  :finger

A jel se secate vi onog Pedje The Boy Band-a i njegovog velikog hita "Jugoslovenka"? Na crnoj listi sfrj muzicara, njemu bi dodelila prvo mesto.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

1. Riblja Corba
2. Bijelo Dugme
3. Prljavo kazali



Quote from: "lucky_star"A jel se secate vi onog Pedje The Boy Band-a i njegovog velikog hita "Jugoslovenka"? Na crnoj listi sfrj muzicara, njemu bi dodelila prvo mesto.

???????????? ? ???????????... ?? ?? ????? ????????????  :D

????? ?? ?????? ? ?????...

????, ???? ?? ?? ???? ???? ???? ?????? ? ??????? ???? "????? ?? ?? ?????????, ??? ?? ??? ?????"?
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

1-Bijelo Dugme
2-Azra
3-EKV
4-Divlje Jagode
5-Riblja Corba
Eto, to je od prilike neka moja lista.Svakako vredna pomena je Yu Grupa kao i Atomsko Skloniste.Oktobar 1864 je takodje dosta dobar.
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Pa, da. Zaboravio sam Azru! Ccccc... Tacno sam za penziju.  ;pljuga
"A



Preuzeto sa "Jugotona"

Party time!
Neobicna pojava zvana D'Boys se sastojala od dva neobicno odjevena decka, Peda D'boy i Mi

Quote from: "supreme"???????????? ? ???????????... ?? ?? ????? ????????????  :D
? ???? ????, ? ???? ?? ????
??? ????? ?????? ? ????!  :D
(????? ??? ?????, ????????????...)  

?????, ?? ???? ?????? ????? ?? ??? ???...???? ??????? ? ???? ??????. ? ?? ?? ?? The boy ???????? "?????????? ??????????? ?????????", ?? ?????. ? ?? ????? ?? ? ?????? ???? ???? ????????, ???????????? ?????, ???? ???, ??????? ?????????, ?????...????? - ?????????!!!
(??? ??? ??????? ?????, ???? ?? ???????, ??????? ?? ????? ??? ?? ?????)

???????????? ?? ???? ?????? ???? ??????? ????? "????? ?????"  :D  ??? ?? ??? ???? ????????? ????????????? ?????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Zaboraviste "Pilote" :cigla

Jedina njihova stvar koja je valjala je " Ne veruj u idole"

Kad se vec bacismo u nabrajanje, i FILM je imao par dobrih stvari.
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Meni se od "Pilota" svida onaj soundtrack "Zaboravljeni".
A lucky, Parni Valjak sam tek sad poceo slu



Kako ide ta obrada pesme Jugoslovenke?

Oci su ti more jadransko...  :)

... kose su ti klasje panonsko...  :rofl

Ma ne, pesma je identicna, samo