Ostajem pri starom - Barsa : Juve, ako se ne nađu ranije.

Doduše, Verdera mi žao, izjebali su damu, ali je ispalo u pogrešan čas ... ;pljuga



Moji favoriti Barsa i Lion!!! :ruke
Samo da rikne onaj smrad od juventusa.....

Ma Milan igra u finalu, a vi vidite sa kim... Nego meni se ucinilo da sam video Savicevica posle drugog gola, a svi ostali su videli samo DJordjevica. Da li je jos neko video Genija???
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ne znam da li ste gledali tekmu ARSENAL-REAL,jebo te kakav fudbal.Iako nije bilo golova utakmica je bila zesce interesantna,puna sansi super akcija i poteza.Npr.ova tekma je po meni bila mnoooogo bolja od tekme BARSA-CELZI iako je to za fudbal i Ligu Sampiona bio veci dogadjaj.Iako je dobro za fudbal sto je pobedila Barsa jer je to takodje i pobeda jedne filozofije fudbala,zao mi je Celzija i mislim da je ispadanjem Celzija Liga Sampiona mnogo izgubila.Takodje svi pljuju Murinja,ja ga gotivim do jaja bas zato sto je tako bezobrazan i sto se kaci sa svima.Covek ima svoje ja i fura svoj fazon.Milan je zgazio Bajern,mozda malo neocekivano pogotovo posle meca u Minhenu,ocekivao sam od Bajerna mnogo vise.Onaj smrdljivi Juve se opet smrdljivo provukao,tolko ih mrzim da necu ni da komentarisem.Viljareal i Rendzers su se medjusobno kidali i eto prosao je Viljareal,iskreno tom mecu i nisam pridodavao neku veliku paznju.I eto sta znaci sreca u zrebu,ispali su jedan Celzi i Bajern a Viljareal nastavlja dalje.Ali totalno sam razocaran ispadanjem Liverpula,nisam neki preterani ljubimac ali kako su mogli sebi da dozvole takvo ponizenje,uzas,uzas,uzas...Lion je ocekivano zdrobio PSV i mislim da je upravo Lion glavni kandidat pored Barse za osvajanje trofeja.Francuzi igraju tako sigurno i dobro da odaju jedan neverovatan utisak,u ovom trenutku mozda su oni ti od kojih treba ocekivati iznenadjenje i visko plasman.Inter i Ajaks igraju kasnije i mislim da ce Inter na svojstven nacin,ne nekom zadivljujucom partijom da nekako prodje dalje,njih inace i licno gotivim... ;pljuga


...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

Parovi chetvrtfinala

(1) Arsenal – Juventus
(2) Lion – Milan
(3) Inter/Ajaks – Viljareal
(4) Benfika – Barselona

Zrebom su odlucheni i parovi polufinala:

pobednik (1)  - pobednik (3)
pobednik (2) – pobednik (4)


Mislim da moj Inter ima realne shanse za polufinale. I tu kad bi mu doshao Arsenal ima realne shanse za finale.
Milan ce se sigurno muchiti sa Lionom a Barsa ima zagarantovan prolaz dalje. Mada bi voleo da gledam Milan-Barsa, bile bi to odlichne dve utakmice.


Moje prognoze polufinala:

Inter-Juventus
Lion-Barselona

UUUUUU,bice stvarno dobrog fudbala !!! Parovi su super,cak mislim da su vrlo dobro rasporedjeni.A o najavama i komentarima sa moje strane,bice kad za to dodje vreme(dan-dva pred tekme)... ;pljuga



...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

Moja prognoza:
Milan-Barsa
Arsenal-Inter

Kakav je gol zavukao Deki danas, svaka mu se dala...

Arsenal-Inter
Lion-Barsa  ;pljuga

Parovi cetvrtfinala Lige Sampiona su extra interesantni.Mislim da ce biti puno dobrog fudbala i taktickog nadmudrivanja.
Pocecu od tekme ARSENAL-JUVE:znamo svi da Kapelo nije kockar i da ce na teren Hajberija postaviti cuvenu italijansku bunkericu popularni "katanadjo" i pokusavati da umrtvi igru i sto vise zadrzi vreme.Svoju sasnu ce traziti u prekidima(kao i prosle godine protiv Liverpula na Enfildu) i manje vise individualnim pokusajima.Arsenal ce se najverovatnije otvoriti jer ako zele dalje moraju da stvore neki kapital pred put u Torino.Ako se Anri razigra ko zna sta sve moze da se dogodi.Arsenal mora da napadne,nema mesta kalkulaciji,ali to je mac sa dve ostrice i vrlo je moguce da im se to osveti i da mozda bas tu otvorenu igru plate...
BENFIKA-BARSA:svi znamo kvalitete Barselone i neverovatnu nepredvidivost njenih igraca.Ali ipak mislim da ce Barsa igrati pametno jer imaju pred sobom cak dve Engleske ekipe koje su se saplele na naizgled nejaku Benfiku-Mancester i Liverpul.Tako da Rajkard nece postaviti preterano ofanzivnu igru,jer za prvi mec mu to nije preko potrbno.Ali ako Barsini igraci osete da mogu da pobede i ako osete slabost protivnika-verujte zgazice ih bez obzira na taktiku.S' drugre strane Bemfika ce se osloniti na pun stadion,dobru atmosferu u ekipi i borbenost.Mozda i naprave neko iznenadjenje videcemo.
LION-MILAN:verujte za ovu utakmicu ne vazi nista,bukvalno.Sve moze da dodje,svaki rezultat je moguc i ko kod da prodje nece biti iznenadjenje.Po imenima Milan je mnogo respektabilniji,ali kakve partije pruza Lion ove sezone u svim takmicenjima,nikako ih ne treba potcenjvati.Ovo je tekma koja je najnepredvidljivija od svih.Lion ce napasti,Milan ce verovatno igrati sa zadrskom jer ceka revans na San Siru,videcemo...
INTER-VILJAREAL:na papiru Inter je naprikosnoveni favorit.Ipak mislim da ne treba prerano otpisivati jednu ekipu kao sto je Viljareal.Pokazali su ove sezone da mogu mnogima da pomrse racune,a ni Inter ne pokazuje neku raskalasnu i sigurnu igru-naprotiv ume itekako da kiksne.Mislim ipak da ce Inter na skoro isti nacin kao i protiv Ajaksa da prodje dalje,znaci minimala pobeda na San Siru,i neki muljavi x tamo,taman toliko da se prodje.Ali i iznenadjenje je vrlo moguce... ;pljuga


...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Bravo Arsenal! Oduševili su me. Izgleda da moja prognoza pada u vodu. I neće mi biti žao. Bez Italijana u finalu (eventualno Inter) bilo bi najbolje moguće rešenje.
Go Barca, go Lyon, go Inter, go Arsenal!



Stvarno je Arsenal pokazao da je ekipa koja ima dusu i ekipa koja se bori.Nemaju vise velika imena u timu ali upravo im je to prednost jer mladi igraci i nepoznati igraci koji su zeljni dokazivanja uvek igraju najbolje i najborbenije.Drago mi je i zbog toga sto je pobedjena jedna filozofija fudbala smrdljvog Kapela.Dokazano je da cuvanje rezultata na gostujucem terenu i bunkerica vise ne piju vodu i ne donose rezultate.Od srca bih voleo da prodje Arsenal.
Benfika je pokusala svojim transom u kome se nalaze da iznenade Barsu,ali ipak je to bilo nemoguce.Freneticna publika,bezkompromisno pozrtvovanje ipak nije bilo dovoljno,cak sta vise su to mogli i skupo da plate s' obzirom na par dobrih Barsinih sansi.Mislim da Benfika nema skoro nikakve sanse na "Kamp Nou" i da se Barsi smesi polufinale.
Lion je pokazao kolko je ozbiljan i kolko je zilav i za jedan veliki Milan,slozicete se da to nije ona ista ekipa bez Zuninja,ali dobro.I dalje je sve otvoreno,nikad ne reci nikad.Jedino me je neprijatno iznenadio Sevcenko svojom losom igrom i promasajima.
Inter je opet na misice pobedio,ovoga puta su bili u kanalu zbog primnjenog gola i izgleda da ih je bas to prenulo.Stankoviceva sjajna akcija i dobar gol za miran put u Spaniju.Svaka cast Dekiju koji je usao u mozda zivotnu formu sto je jako dobro jer se blizi svetsko...On je trenurno najbolji Interov igrac. ;pljuga

...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Kao shto sam rekao

Inter-Arsenal
Barsa-Milan

finale:

Inter-Barsa

Polufinale: Juventus - Inter  :jebanje

                Barcelona - Lyon


To je moje predviđanje - a hteo bi da finale u Parizu pred OSAMDESET HILJADA gledaoca odigraju Juventus - Lyon!  ;pivo
C RED STAR BELGRADE

Delija a gotivi Juventus..?

Kad je crno bela boja nekome donela srecu? :D

Quote from: "Maj 25"Parovi chetvrtfinala

(1) Arsenal – Juventus
(2) Lion – Milan
(3) Inter/Ajaks – Viljareal
(4) Benfika – Barselona

Zrebom su odlucheni i parovi polufinala:

pobednik (1)  - pobednik (3)
pobednik (2) – pobednik (4)


Mislim da moj Inter ima realne shanse za polufinale. I tu kad bi mu doshao Arsenal ima realne shanse za finale.
Milan ce se sigurno muchiti sa Lionom a Barsa ima zagarantovan prolaz dalje. Mada bi voleo da gledam Milan-Barsa, bile bi to odlichne dve utakmice.


Moje prognoze polufinala:

Inter-Juventus
Lion-Barselona

Pitanje?

sta bi se desilo da npr u slucaju prolaska juventusa(1) i viljareala(3) i milana(2) i nebitno koga  pod (4).

tada bi u polufinalu igrali juve-viljar. i milan i barca(npr) i onda bi dva italijana imali sansu da se nadju u finalu. Mislim da zreb mora biti dirigovan jer su tri zabarska kluba u opciji, pa ce u slucaju prolaska dva oni igrati u polufinalu. Da li sam u pravu?

Quote from: "nikolaBGD"
Quote from: "Maj 25"Parovi chetvrtfinala

(1) Arsenal – Juventus
(2) Lion – Milan
(3) Inter/Ajaks – Viljareal
(4) Benfika – Barselona

Zrebom su odlucheni i parovi polufinala:

pobednik (1)  - pobednik (3)
pobednik (2) – pobednik (4)


Mislim da moj Inter ima realne shanse za polufinale. I tu kad bi mu doshao Arsenal ima realne shanse za finale.
Milan ce se sigurno muchiti sa Lionom a Barsa ima zagarantovan prolaz dalje. Mada bi voleo da gledam Milan-Barsa, bile bi to odlichne dve utakmice.


Moje prognoze polufinala:

Inter-Juventus
Lion-Barselona

Pitanje?

sta bi se desilo da npr u slucaju prolaska juventusa(1) i viljareala(3) i milana(2) i nebitno koga  pod (4).

tada bi u polufinalu igrali juve-viljar. i milan i barca(npr) i onda bi dva italijana imali sansu da se nadju u finalu. Mislim da zreb mora biti dirigovan jer su tri zabarska kluba u opciji, pa ce u slucaju prolaska dva oni igrati u polufinalu. Da li sam u pravu?




Nisi u pravu sta god da se desi parovi ostaju isti i jedan par ce biti Barsa-Milan a drugi Arsenal-Inter. npr

Ja sam mislio da ako su dva tima iz iste zemlje u polufinalu, onda moraju da se sastanu bez zreba. Aj Archer ako kazes, ali zakleo bih se da je tako...

poz


Ne moraju da se sastanu u polufinalu... Bice onako kako je zrebano