Jer zna mozda neko da li ce biti neki snimak, izvestaj ili slicno u srbiji...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Omladinsk pogon FKCZ 3 - Club Brugge 1 (1-0), i to sa 10 igraca!

Strelci: Basta u 1. poluvremenu; Perovic, Milovanovic u 2. poluvremenu.

Jankovic iskljucen u 59 min pri rezultatu 2-1.

Bravo momci. Kada zaustave Zileta i Pantu, onda veza daje golove. Tako i treba. Sutra u finalu najverovatnije protiv Weredera. Jes' da Werder nije Osjek, ali nisu ni da ih podcenimo. namigivanje

Ljupko izgleda radi dobar posao.  Ono sto je najbolje sto je uradio, a sto nije karakteristika srpskog mentaliteta, je da nije rasturio ono sta je nasledio od svog prethodnika i da ne pocinje od nule.  Ljupko gradi tim na zdravim osnovama koje je postavio Muslin.  Daje mu svoje usmerenje, svoj stil, ali u osnovi nastavlja delo koje je zapoceo Muslin.  Nije prekinuo kontinuitet, nije razbucao tim, uspeo je da pokrpi i ublazi Dzajine destruktivne i besmislene rasprodaje najboljih fudbalera, i zato su rezultati ovakvi kakvi su.  Pametan covek Ljupko.
impatizer

Quote from: "Mitke"Omladinsk pogon FKCZ 3 - Club Brugge 1 (1-0), i to sa 10 igraca!

Strelci: Basta u 1. poluvremenu; Perovic, Milovanovic u 2. poluvremenu.

Jankovic iskljucen u 59 min pri rezultatu 2-1.

Bravo momci. Kada zaustave Zileta i Pantu, onda veza daje golove. Tako i treba. Sutra u finalu najverovatnije protiv Weredera. Jes' da Werder nije Osjek, ali nisu ni da ih podcenimo. namigivanje

Ljupko izgleda radi dobar posao.  Ono sto je najbolje sto je uradio, a sto nije karakteristika srpskog mentaliteta, je da nije rasturio ono sta je nasledio od svog prethodnika i da ne pocinje od nule.  Ljupko gradi tim na zdravim osnovama koje je postavio Muslin.  Daje mu svoje usmerenje, svoj stil, ali u osnovi nastavlja delo koje je zapoceo Muslin.  Nije prekinuo kontinuitet, nije razbucao tim, uspeo je da pokrpi i ublazi Dzajine destruktivne i besmislene rasprodaje najboljih fudbalera, i zato su rezultati ovakvi kakvi su.  Pametan covek Ljupko.

iz tvojih usta u bozje usi!

Stvarno svaka cast, igra i nije bila fantasticna ali je bitno da je zabelezena pobeda, i to protiv Briza, sva cast samo da ovako nastavimo....
:ruke  :ruke  :ruke
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ja mislim da Zvezdi treba jos jedan odbrambeni igrac. Briz je dosta sansi imao, odbrana je nekoliko puta smesno delovala, i zahvaljujuci Disljenkovicu i sreci, mi smo ih kaznili za promasaje. Ipak, ovo su pripremne utakmice, igraju se bez grca, pitanje je kako bi se ponasali kad se stvarno igra u nesto i kad je ulog veci. Meni se Popov jako svideo, kao i borbenost celog tima. Cak i Dislja me prijatno iznenadio, a odlican je bio i protiv Galate.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


? ???? ?? ??????? ??????? ?? ??? ?? ??? ??????? ?????? :D  :rofl  :D  :rofl

???? ?? ??????, ???? ?? ???? ????????...??? ???? ?? ??? ????????? ???????? ? ?????? ??? ???? ???? ?????? ????? ??????? ???????...???? ?? ?? ????? ????? ?? ????? ???? ???? ???????? ?????, ?????? ???????...

???????!!!

ja mislim da je dosta dobro a valjda ce i bolje biti,stvarno nema sta da im se zamjeri ,mozda malo odbrana ali daj boze i ovako  da bude u kvalifikacijama.OVI mladi solidni ,sve u svemu mozemo mnogo vise cini mi se

super da zvezda posle 2. gola nije stala i cuvala rezultat... :ruke
Svaka cast, videli smo lepih brzih kontara... Jedino sto nam treba je: BOLJA ODBRANA protiv Young Boys-a!!

Zvezda 3  :sampion
Bremen 2

Ja ne mislim da je biilo dobro...da,da sta se cudite namigivanje
Prvo odbrana je lose odigrala,na celu sa kretenom Vitakicem koji uz to i kapiten a najnervozniji je na terenu.Veza tu i tamo,nije lose mada bez pravog zadnjeg veznog(tipa Mladenovic,N.Kovacevic)to lose izgleda.Polome se ljudi da osvoje loptu i onda netacan pas i protivniku u noge.
U spicu se pokazalo da kada zatvore Zigica,centarsutevi nicemu ne sluze,mada je dobro sto vezni red daje golove.
Od pojacanja:Bisevac-nista posebno,a Popov isto tako.Ja ipak mislim da popovu ne odgovara mesto levog beka,bolje bi se snasao kao stoper.
Ali,ja nisam trener,videcemo sta ce biti

Aj' ziveli
RIGINAL FANS

super da zvezda posle 2. gola nije stala i cuvala rezultat... :ruke
Svaka cast, videli smo lepih brzih kontara... Jedino sto nam treba je: BOLJA ODBRANA protiv Young Boys-a!!

Zvezda 3  :sampion
Bremen 2

Quotecapocrimi Posted: Fri Jul 16, 2004 10:57 pm    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

? ???? ?? ??????? ??????? ?? ??? ?? ??? ??????? ??????    
?? ?? ?? ???,?????? ?? ?? ???? ???? ???? namigivanje

Posle boljeg izvodjenja jedanaesteraca Crvena Zvezda je pobedila Verder i osvojila trofej.
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Quote from: "banne"Posle boljeg izvodjenja jedanaesteraca Crvena Zvezda je pobedila Verder i osvojila trofej.

to MAJSTORI!!!!!!!!!!!

   :sampion ZVEZDA  :sampion

:finger  YOUNG BOYS   :finger

;pivo  LS  ;pivo

   :jebanje SAMPIONI  :jebanje

Vidim ja da ce ovo gostovanje da zajebe Odenze. Vidim ja da ce biti i trubaca i petokraka i kolo ce da se razvije na tribini...
Nisu nama neprijatelji na Evro gostovanjima domaci navijaci, njih zajebemo u svemu ko iz picke, nama je godinama najveci neprijatelj jugo-kich. Kome si kupio te ruze? A Zvijezdi, a kome cu!A te boje? A one, pa bile su relativno skupe...

Kizo, stavi onaj flajer na naslovnu nekako uocljivije, ako mozes i ispupceno za slepe.

Quote from: "Srpski_Playboy_Delija"
Quote from: "banne"Posle boljeg izvodjenja jedanaesteraca Crvena Zvezda je pobedila Verder i osvojila trofej.

to MAJSTORI!!!!!!!!!!!

   :sampion ZVEZDA  :sampion

:finger  YOUNG BOYS   :finger

;pivo  LS  ;pivo

   :jebanje SAMPIONI  :jebanje


Auu,al' je tebi lose
RIGINAL FANS

au :)

dada, svaka cast nashim momcima na pobedjenom turniru :)

ovaj, KOD KOLIMA HA  :finger
a.....potpis....

Quote from: "Sky Joker"au :)

dada, svaka cast nashim momcima na pobedjenom turniru :)

ovaj, KOD KOLIMA HA  :finger

pa evo i tebi :finger

Cim neko postane kapiten u Zvezdi, to znaci da odlazi. Lalatovic i Gvozdenovic su bili kapiteni sa najkracim stazem, svako po jednu polusezonu. Izgleda da je Vitakic spreman da obori rekord. Prema danasnjem "Glasu javnosti" bata-Milivoje je spreman na odlazak u inostranstvo (nadajmo se da nije u pitanju afganistanski drugoligas).  Sezona nece ni poceti, a Milivoje ce da ode!!!

Dzaja je besraman. Ne da igrace za reprezentaciju (sto je nacionalna blamaza bez presedana), navodno cuvajuci ih za kampanju u LS.  Ali cim neko ponudi dobru kintu, on je odmah spreman da ih prodaje, ne beruci brigu kako ce se to odraziti na tim i sanse za LS.  On uostalom i nije sa timom u vreme kada bi morao da bude.  U Budvi je na odmoru (pola prelaznog roka se sunca i kupa u Budvi u vreme kada treba da bude u svojoj kancelariji).  Jedino se trgne kad mu neko ponudi pare za nekog naseg igraca ili kad mu neko pomene Muslina.  Nema nista od Zvezde dogod je Dzaja predsednik.  Samo Dzajina sreca je sto Zvezdini navijaci imaju lose pamcenje.  Jedan pisljivi trofej u Lajpcigu je bio dovoljan da zaborave sve sta je ovaj covek uradio na kraju prosle sezone i mnogo sezona pre toga i vec su poceli da pljuju po Muslinu.
impatizer

Mitke, ti si sjajan i mogao bi svoj talenat i znanje da unovcis i postanes slavan i napises drugi deo knjige "How Soccer Explains the World". :D

Usput, sto se ne prijavis da igras fudbal za ekipu DC-a, dacemo ti kapitesku traku.  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!