4 kola jos do derbija.Prvo ide gostovanje u Dvoru.Nisam siguran,ali mislim da dalje ide ovako-kuci protiv Rada,pa protiv Obilica u gostima i onda kuci protiv Buducnosti iz Podgorice.Sa ozbiljnim pristupom utakmicama ostajemo garant bar na ta 3 boda prednosti.


znaci jos 4 kola dok danko lazovic shvati da je partizan jedna obicna nula kao sto je i on sam. :ruke

Najveci i jedini rival Crvene zvezde Partizan pobedio je OFK Beograd na Karaburmi u zaustavnom vremenu autogolom Milo

Svaka cast Jankovicu za ovu izjavu. A dali je to utakmica pomjerena za nedjelju zbog reprezentacije ili necek drugog?


Totalno se slazem sa Maj 25,brate dobro si rekao napad nam je dosta spor sa Zigicem i Purovicem,njih dvojica su isti tip igraca i bez obzira sto su dokazali da mogu da funkcionisu mislim da ipak jedna prava ekipa kao sto je nasa ZVEZDA treba da ima jednog teskog centarfora(Zigic ili Purovic) a da uz njega igra jedan okretan brz igrac upravo tipa Pantelic i mislim da takav moze ovog proleca da bude Djokic ili Suzuki...Mislim da bi smo bili mnogo efikasniji,nemam pojma koji je kurac Zigicu,izgleda da je u maloj krizi ili je problem sto ga od pocetka biju svi protiv koga igramo i sto protivnicki treneri prave tatkiku takvu da ga dobro pokrivaju.U svakom slucaju mislim da je to prolazno samo dok se on ne navikne.A do tada igraci iz drugog plana (Bosko Jankovic i ostali) neka to koriste i neka pune protivnika.Znam da su u modernom fudbalu na prvom mestu rezultati,ali ipak mislim da tim kakav imamo mora da igra mnogo bolje.Nadam se kao sto je uvek bilo da kada dodje lepse vreme ZVEZDA krene da igra leprsavije i bolje(CUVENA IZREKA "ZVEZDINO PROLECE").A te price sto ovi necu ni ime da im spomenem jer nisu vredni pomena kao nesto prete,samo cu se slatko nasmejati,da znate pomalo mi ih je i zao HEHEHE    ;pljuga


...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

Mladja je vracen u prvi tim ;pivo .

Celu utakmicu je odigrao i Suzuki danas.Red je vec i u prvenstvnim da postane starter

Titula. :sampion  ;pivo

P.S. Jos jedan trofej osvojen bez igre, bez prave dominacije, bez kombinacija, bez onoga sto bismo voleli da vidimo bez obzira na navijachku strast. Jos jedan trofej bez igre.
..кажу да причам много...

Bolje trofej bez igre nego igra bez trofeja.

Pa nece nam super igra donesti titulu prvaka i pravo ucesca u kvalifikacijama za LS, vec najvise bodova! Prvo rezultat, pa onda igra, to treba biti moto.

Inace, ova pobjeda nad BD je mnooogo vazna! Sad samo treba da nastavimo ovako i titula ce biti nasa-mada jos nije sve gotovo.

Polako i opusteno treba igrati i sledece utakmice a tek onda proslaviti titulu.....Inace danasnji dan je stvarno prelep a njega mi nije ulepsala samo pobeda Zvezde vec i ...... :sampion


Brate ja koliko sam video na tv ono i nije bio penal vec simuliranje...

Pozdrav.

koga boli qrac za igru, sto se mene tice ne moraju nikad da igraju dobro, ako nastave da osvajaju titule, i udju u ls.
p.s.
ono nije ni slicno penalu

Igra mozda  nije  bila  dobra, ali  rezultat svakako jeste. Mozda vec protiv Rada i igra i rezultat  :D  ;pivo
Срце на терен ...

Igra nije tako losa (bila je i gora pre). Mene brine neefikasnost iz igre. U ovom delu sezone dali smo 6 golova. Dva iz slobodnjaka, dva iz prekida glavom, jedan penal i dosta srecni gol protiv Vozdovca. Nijedan gol nije bio iz akcije!!!!!!!!!!!!!!!!

Quote from: "archer"Nijedan gol nije bio iz akcije!!!!!!!!!!!!!!!!

Dakle, nije rech o neefikasnosti, nego o potpunom izostanku igre na sredini terena. Kako neko reche, nasa realnost je da su nam najbolji tehnicari u ekipi bekovi, a  pri tome, treba primetiti da nam je odbrana deo tima koji slabije funkcionishe i od sredine..

Nemojte me pogresno razumeti, trofejima se u zube ne gleda, i ja im se radujem, ali Zvezdu pratim vec dosta dugo i mogu reci da je ova igra na Zigica koja se sprovodi poslednjih sezona samo vrhunac vrlo  antifudbalskog pristupa koji se u Zvezdi gaji. Godinama unazad, stichem utisak da se vezni red u Zvezdi selektira samo da bi se pobedilo u derbiju, sacinjavaju ga drvoseche i destruktivci bez kreacije, tehnike, ideje..Ok, to donekle funkcionishe...a dokle donekle? Pa otprilike do drugokg kola kupa UEFA...
..кажу да причам много...

Cekajte malo.....

Ne bih ja rekao da je u tome problem.

Milijas-drvoseca,destruktivac?!?!?
Jankovic?!?!
Suzuki?!?!!

Druga je stvar sto japaniz jos ne igra koliko bi trebalo.

Igra u dvoru bila je tacno toliko da se pobedi moooogo slabiji protivnik i nista vise.Izgleda da je to nekakav sugavi trend u svetskom i evropskom fudbalu.Pogledajte samo Juve i kako Kapelo pristupa utakmicama,da ne govorim o Celsiju i Murinjovoj taktici.Jebi ga mozda i mi mnogo hocemo,slazem se da je to sto rade pomenuti prava destrukcija fudbala,ali to su suvi rezultati bez mnogo raskalasne i lepe za oko igre.Mi tim rezultatima hteli to ili ne moramo da skinemo kapu.Iskren da budem ne bih hteo da nasa ZVEZDA igra tako,ali ako to pokazuje rezultate i na nasim prostorima gde retko koji klub zna i igra neki fudbal prolazi onda ok.Moramo da se pomirimo s tim da vise nema jedne zvezde u timu,da sve lopte idu preko njega i da on mami uzdahe publike,ljudi toga vise nema.Sada svi igraju,svaki igrac zna svoj zadatak i nema mnogo slobode u igri,takav je izgleda ovaj moderan fudbal.Jedini klub na svetu koji igra pravi fudbal je Barsa i svojevremeno Arsenal.Verujte ja bih najvise voleo da ZVEZDA igra tako,ali problem je u igracima koji nemaju dovoljno jakih evropskih tekmi gde bi mogli da iskazu svoj talenat i sposobnost.Kako npr.Jankovic moze da bude nas Ronaldinjo kad mu s druge strane stoji protivnicki igrac koji nema pojma o fudbalu i koji je klasicni drvoseca postavljen da krlja.Onada taj nas igrac koji je mozda i imao potencijal da bude vrh tehnicar ustukne i pocne da igra suvoparnan fudbal skoro bez driblinga vec suva predaja lopte,tranje eventualno neki pas ili sut.Za to jekriva i ova nasa iga,i ocajni tereni.Ostaje da se nadamo da bolja vremena dolaze i da ne ocajavamo mnogo,jer danas su na ceni rezultati i dok ih ima treba ih slaviti i u zube im ne gledati...
Eto za utehu ta disciplina i suvoparnost u igri nam je donela to da je Stojke vec du period ne savladan i da dobijamo stvarno cvrstu i  sigurnu odbranu          ;pljuga


...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

Uzeleh se dobre internet rasprave o nashoj igri. :)

Evo odgovora o pojedincima:

1.Milijash-on je doveden u ovom prelaznom roku i josh nisam dovoljno upoznat sa njegovim kvalitetom, a osim toga nije standardan.

2. Suzuki, ista pricha s tim sto on nije pravi vezni vec 'budzeni' a inache je spic. Po mom dubokom uverenju doveden chisto radi marketinga.

3.Bole Jankovic, i on je vishe poluspic nego veznjak, i bez sumnje je ok fudbaler sa dobrim shutem i osecajem za gol, ali takodje nije kreativac, a zapitajte se i koju je veliku utakmicu on odigrao na visokom nivou.

Gledajuci Zvezdine utakmice ne mogu da se otrgnem utisku da se nama jako retko dogodi da sastavimo 3-4 pasa - ili se lopta izgubi, ili usledi bunarsko gadjanje Zigica.

P.S. Da li se iko pita zasto Trajkovic ne dobija shansu?
..кажу да причам много...