Победничка комбинација  :sampion

                 Ранђеловић

Баста   Гај   Бајалица   Броновицки

                   Кастиљо
Короман   Бурзановић   Трајковић

           Салас           Јестровић

Напад је најбоља одбрана....  :finger
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Ако партизани одиграју као што су до сад, Здезда има велике шансе. Наша шанса  лежи у њиховој нападачкој игри, где би уз нашу мало организованију средину требали да их разбијемо. Али ако они буду кренули да играју на резултат са оваквом игром немамо шансе. Надам се да ће се наш "цењени" тренер сетити да изведе најјачу поставу и да ће ова утакмица бити прекретница у нашој игри. Ово нам је последња шанса ове сезоне.
Не капирам само зашто је толико запостављен Трајковић кад је он можда једини играч са којим би почели да играмо доста брже. Можда нема довољно јаког менаџера

Читао сам у неким новинама да Трајковић има проблема са препонама да је ишао на операцију или да ће ићи не могу да се сетим и да су му чак саветовали да престане бар на неко време са фудбалом,сад колико је то тачно...


Ранђеловић
Бајалица Гај Туторић Броновицки
Баста Кастиљо Лукаш Анђелковић
Миловановић Короман

То је то, Короман шпиц, 3 задња везна, 6 бекова.

зар није драги капитен наш повређен?
све ми мирише да ћемо се само бранити и играти на нерешено уз једну две наше шансе за целу текму,не видим могућност да кренемо да играмо фудбал у догледно време.Једина предност наша што смо играли 3 веће (против ренџера и гроклина) текме док пакистан није играо ниједну играо је само против екипа од којих реално и јесу доста бољи,видећемо можда се не снађу сад.

За очекивати је да се игра на бод, као и на већини утакмица на њиховом стадиону у задњих пар сезона. Ни сам Бог не зна шта је Косану у глави и које играче ће извести. Сви би волели да гледамо нападачку игру Звезде али ми се то чини немогућим. Никад мање квоте на гробље у кладионицама, и то смо доживели...

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"Људи ста је са Бурзановићем???

човек је стално повређен  :zbunjen
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Quote from: "silvester"За очекивати је да се игра на бод, као и на већини утакмица на њиховом стадиону у задњих пар сезона. Ни сам Бог не зна шта је Косану у глави и које играче ће извести. Сви би волели да гледамо нападачку игру Звезде али ми се то чини немогућим. Никад мање квоте на гробље у кладионицама, и то смо доживели...
Ок сви смо закључили да смо дотакли дно а сутра ако изгубоимо дно дна не морамо коментарисати по 7 пута косана и јаднике кажимо им сутра у лице како да играју.
Зато сутра сви на север оног дрљавог стадиона па ако икако можемо да помогнемо овим јадницима. Ма важно је да ми будемо сви ко један да будемо прави, а што се тиче квота па кладионице постоје да би народ губио паре па ко је луд нек игра на гробље.

А на нас квота 3,85 :o  :o дал је икад била толика? :zbunjen

Quote from: "Johnny Blaze"Ранђеловић
Бајалица Гај Туторић Броновицки
Баста Кастиљо Лукаш Анђелковић
Миловановић Короман

То је то, Короман шпиц, 3 задња везна, 6 бекова.

и ја мислим да ће неки сличан састав да буде,анђелковић и баста испред бекова да би им затворио бокове,кастиљо и лукаш задњи везни ,само што ће гарант играти милијаш а короман једини "шпиц".А ко фол је то 4-2-3-1 формација....Евентуално јестровић горе а короман умјесто басте...

Quote from: "Лаф"А на нас квота 3,85 :o  :o дал је икад била толика? :zbunjen
Што се мене тиче кладионичари могу да ставе и 50 на звездину победу, ја сам сигуран да добијамо :rofl
..Звезда ми је све...

Само да не примимо гол на почетку јер ће нас онда одрати, можемо да добијемо једино ако сачувамо гол(0-1).
size=24]!!!КЛИКНИ!!![/size]

Ja мислим да је добро што нисмо фаворити јер ћемо дат све од себе и можемо да искористимо што ће ови ући растерећено.Мада смо и много искуснији јер многи играчи Партизана први пут играју дерби  :ruke
color=red]FxCxRxSx[/color]

Дефинитивно без Бурзе и капитена на дербију. Прибојавам се неког Алкосовог "тактичког изненађења", типа Милијаш као шпиц ...




Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Мене држи неки ситан јадан оптимизам, али верујем да ћу сутра већ у трећем минуту да попиздим, а вероветно и пре тога кад видим састав. Ко зна шта ће онај манијак да смисли, а живо ме интересује шта ће се десити ако примимо гол. Другог шпица ће да уведе у 85. минуту.

Quote from: "ciganshtura"Мене држи неки ситан јадан оптимизам, али верујем да ћу сутра већ у трећем минуту да попиздим, а вероветно и пре тога кад видим састав. Ко зна шта ће онај манијак да смисли, а живо ме интересује шта ће се десити ако примимо гол. Другог шпица ће да уведе у 85. минуту.

Да би увео другог шпица претпоставка је да имаш једног шпица у игри... Пошто наш једини шпиц, ако уопште будемо имали неког таквог од првог минута, излази негде око 70ог минута без обзира на резултат то даље имплицира да ће улазак шпица у 85ом минуту уствари бити повратак на игру са једним шпицем...
Наравно пре тога ће генијалном поставком и изменама на терену бити шест бекова, а овог пута очекујем да се четворица налазе на истој страни...
Ја бих сада овде могао јавно да обећам како бих Косану однео картон вињака и то Рубиновог ако сутра он од првог минута изведе два шпица и до краја утакмице одигра храбро, а како се то неће десити остаје ми да тај картон вињака спремим за неку другу прилику...

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"Људи ста је са Бурзановићем???
Кафана је моја судбина... :flasa

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранђеловић, Броновицки, Анђелковић, Туторић, Гај, Кастиљо, Лукас, Баста, Милијаш, Короман, Јестровић.

Ево са којим саставом ће Косан да изађе на мегдан са Талибанима.........Било је и за очекивати ову његову ОМИЉЕНУ формацију! Дебил!!
:flasa