Samo jos jedna sipka do istoka i DJ da zabavi ljude pre pocetka i na poluvremenu(to nije zabranjeno. :ruke )

Quote from: "Indjija"Samo jos jedna sipka do istoka i DJ da zabavi ljude pre pocetka i na poluvremenu(to nije zabranjeno. :ruke )
A neki madjionicar?
Pa dajte bre ljudi, necemo da pravimo zabaviste od stadiona, onaj ko hoce da dodje da navija, ne treba mu ni dj, ni sipka, ni vodja na stazi.. Zna se gde je epi-centar odakle pesma krece, nikome nije zabranjeno da stane u taj deo da peva..
Po meni su problem samo oni koji na sever dodju da bi ustedeli kintu, a oni obicno i stoje do istoka i zapada zbog boljeg pogleda na teren i zauzimaju mesto nekome ko bi stajao umesto njih i pevao.. takve tesko moze nesto da animira da pevaju, zato im je bitno da imaju najlon da stave na glavu ako krene da pada kisa...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

^pa nije on izmislio DJ-a i mikrofone na stazi, nema potrebe da ga napadas sad.
To je sve bilo..
Inace, slazem se da nesto treba uraditi povodom sinhronizacije kao i povodom animiranja ljudi sa strane.... ali nista pametno mi ne pada na pamet  :batine

Quote from: "Johnny Blaze"^pa nije on izmislio DJ-a i mikrofone na stazi, nema potrebe da ga napadas sad.
daleko od toga da ga napadam, hteo sam da kazem da onome ko hoce da peva i bodri klub, nista nije potrebno osim mesta na stadionu..
da ne skrecemo sa teme..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

to si u pravu, ali takvi nisu svi na tribini, a bas te koji ne daju sve od sebe treba malo animirati..

Bolje da slusam dj-a,nego krcanje onih zvucnika sa zapada!
(ako postoji mogucnost za to,ja keshiram dj-a i opremu)
RSFC-nismo englezi!

Цене карата за евро текме:
на пример:

ЗАПАД 1000

ИСТОК 800

СЕВЕР 500

ЈУГ 400

Тако би многи индијанци прешли са Севера на Југ због јефтиније карте...
gt; > > ШИД < < <

Quote from: "Johnny Blaze"Inace, slazem se da nesto treba uraditi povodom sinhronizacije kao i povodom animiranja ljudi sa strane.... ali nista pametno mi ne pada na pamet...

Ima scena u "Zikinoj dinastiji" : polivanje benzinom i sibica!  :finger
DJ, moze ali da pusta muziku iz filma F.F.  :)

Pizon, neka sever kosta i 600 a jug 300, pa da vidis razl'ke!   :ruke
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Soundtrack  F.F. je mnogo dobar,a uz to bi bio dobar fazon.(mada mnogi ne bi ni skontali-jos bolje).
Razlika u cenama je najbolje resenje,dobili bi na kvalitetu i to mnogo,ali razlika mora biti dupla.

Vi ovde prichate o d.j.-eveima i muzici , a tema ja predlozi za novu sezonu .

Ajde dajte neke predloge .

Ono za jeftiniju kartu za jug mi se chini da nije loshe , samo shto bi onda za to morala "uprava" i Pixi da se cimaju .

Kad bi se moglo izvesti da na manjim tekmama ili ne bude otvaran istok (cisto bacanje para za redare, postoji zapad) i da cena zapada i severa bude ista. Jer ljudi ce bas zbog 50 dinara da ode na Sever a ne na drugu tribinu.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Quote from: "petar-DELIJE024"Ono za jeftiniju kartu za jug mi se chini da nije loshe , samo shto bi onda za to morala "uprava" i Pixi da se cimaju .

Па добро, то се ваљда подразумева. Не можемо ми одређивати цену карата.
gt; > > ШИД < < <

Quote from: "aca_coa"Kad bi se moglo izvesti da na manjim tekmama ili ne bude otvaran istok (cisto bacanje para za redare, postoji zapad) i da cena zapada i severa bude ista. Jer ljudi ce bas zbog 50 dinara da ode na Sever a ne na drugu tribinu.

Ja isto mislim da ovo nije lose resenje, jer cemu cena zapda 200-300 dindzi ili vec koliko na tekmi C.Zvezda-Hajduk Lion, pa tim "ljubitelju" fudbala je bolji trening Zvezde nego sama tekma.
A Sever bi se znatno ocistio od takvih likova.

Quote from: "aca_coa"Kad bi se moglo izvesti da na manjim tekmama ili ne bude otvaran istok (cisto bacanje para za redare, postoji zapad) i da cena zapada i severa bude ista. Jer ljudi ce bas zbog 50 dinara da ode na Sever a ne na drugu tribinu.

Е онда ће цео Север да пређе на запад. Луксуз, запад, кокице, семенке, ово, оно...  :D
gt; > > ШИД < < <

Quote from: "Pizon"
Quote from: "petar-DELIJE024"Ono za jeftiniju kartu za jug mi se chini da nije loshe , samo shto bi onda za to morala "uprava" i Pixi da se cimaju .

Па добро, то се ваљда подразумева. Не можемо ми одређивати цену карата.

Pitanje kolko njemu ide u korist da spusti cenu ...

Pa bolje je da dodje 10.000 ljudi i da daju za kartu 100din, nego da dodje recimo 300 na zapad *cena 300* i ostalih 2000 na sever po 100. Kad covek vidi da je zapad 300 nece da dodje na tekmu jel je skupo, a i koga da gleda? A na severu su navijaci, i ne ide mu se tamo. Ovako lepo, sever i zapad ista cena karta, pa ko hoce da gleda nek pali na zapad, ko hoce da navija, pravac sever. Em ce sebi da smanje troskove time sto ce jedna tribina biti zatvorena (stvarno ne vidim poentu istoka na malim tekmama).
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

To je sigurno da ce "simpatizera" biti vise ako su cene zapada-istoka manje, jer u ovakvo vreme dati 300 dindzi nije mala stvar, jer cist primer je kada je ulaz besplatan, onda pet-sest puta dodje vise gledalaca nego uobicajno.

Znaci to bi bilo: kad se ocekuje pun stadion jug duplo jeftiniji od severa i tada posmatraci prelaze na jug.
Kada je prvenstvo(bd b.dvor,zeta...)cene severa i zapada(ali niske cene-oko 150 din) iste,istoka nema-svi posmatraci na zapad i to je to.

Quote from: "Johnny Blaze"
Inace, slazem se da nesto treba uraditi povodom sinhronizacije...

Ја се сећам да је једном употребљена bluetooth технологија и да се показала веома ефикасном по питању синхронизације.  :)
Иако ни ту утакмицу нећу упамтити по добром навијању, већ по пендречењу, поломњеним прстима и уринирању по мурији...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Indjija"Znaci to bi bilo: kad se ocekuje pun stadion jug duplo jeftiniji od severa i tada posmatraci prelaze na jug.
Kada je prvenstvo(bd b.dvor,zeta...)cene severa i zapada(ali niske cene-oko 150 din) iste,istoka nema-svi posmatraci na zapad i to je to.
Apsolutno si u pravu ali sam ja vrlo skeptican po pitanju realizacije te ideje.
:(
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]