Ovo mi je jako sumnjivo....... ja sam pisao o ovom fudbaleru malo gore, da je za njega zainteresovan JAKO zagrebacki Dinamo!  Daj boze da  se stvarno izgubio.......mada mislim da nije toliko glup, kad je vec igrao u Evropi! :zbunjen

Fabio se već pridružio pripremama crveno-belih i zadužio opremu, a po dolasku je za "Novosti" rekao:

"Prihvatio sam poziv Zvezde i mislim da ću sve zadovoljiti pošto sam igrao u Evropi, jakim ligama,  i mogu brzo da se uklopim. Znam šta su klupski planovi što je veliki izazov i za mene u karijeri."
Sportske vesti

Kako to ne razumem? Zar se nije izgubijo ?

Neka stave kilu banana na put, i cekaju iza grma!  Pojavice se taj, mora!  :D  :D  :lol:

Salu na stranu....jel zna neko pouzdano dali se prikljucio ostalim igracima?! Sad je Utorak 10:40, a on je ( kao ) nestao u Nedelju. stvarno, meni je sve ovo jako sumnjivo, taman sam pomislio da smo popunili rupu pozadi, kad kreten se izgubi.... :bes  :batine  :boks

Imam osecaj da je slucajno skrenuo za Zagreb... :D  :bes  :boks
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Ako sam dobro razumeo, mi treba da igramo utakmicu nedelju dana pre tekme sa pobednikom meca Limasol-Kork. To pada najverovatnije u sredu 19. jula na Mari. Da li se zna protivnik i vreme?

Brazilac koliko ja znam je stigao.

archer, jel to o Fabiju, znas pouzdano da je medju nama, ili citas (isto ko i ja) :zbunjen  negde komentare u vezi njega??

Sutrasnji Danas :)
MISTERIJA REŠENA - FABIO DA SILVA ODUSTAO, STIŽE NOVI BRAZILAC
Šampion ne želi više da produbljuje priču oko nestanka, čitaj odustajanja, Brazilca Fabia Alveša da Silve s obzirom na to da je više nego očigledno da iskusni štoper nije zalutao u Austriji, već da se neprofesionalno poneo i da nije ispoštovao dogovor koji je postigao sa predsednikom Crvene zvezde Draganom Stojkovićem. Ovakav rasplet situacije naterao je crveno-bele da se rapidno bace u potragu za novim potencijalnim pojačanjem za poziciju štopera.
- Dolazi novi Brazilac, takođe ponovo je reč o igraču koji igra na poziciji štopera. Ne bih da otkrivam ime, jer ne želim da malerišem - rekao je prvi čovek Crvene zvezde Dragan Stojković.

Cinjenica da je doticni za 9 godina promenio 11 klubova, ovu vest ne cini senzacionalnom. Mozda je ovako i bolje.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Sutrasnji Danas :)
MISTERIJA REŠENA - FABIO DA SILVA ODUSTAO, STIŽE NOVI BRAZILAC
Šampion ne želi više da produbljuje priču oko nestanka, čitaj odustajanja, Brazilca Fabia Alveša da Silve s obzirom na to da je više nego očigledno da iskusni štoper nije zalutao u Austriji, već da se neprofesionalno poneo i da nije ispoštovao dogovor koji je postigao sa predsednikom Crvene zvezde Draganom Stojkovićem. Ovakav rasplet situacije naterao je crveno-bele da se rapidno bace u potragu za novim potencijalnim pojačanjem za poziciju štopera.
- Dolazi novi Brazilac, takođe ponovo je reč o igraču koji igra na poziciji štopera. Ne bih da otkrivam ime, jer ne želim da malerišem - rekao je prvi čovek Crvene zvezde Dragan Stojković.

Cinjenica da je doticni za 9 godina promenio 11 klubova, ovu vest ne cini senzacionalnom. Mozda je ovako i bolje.
Mozemo li nize da padnemo? Ima li jos neki igrac da hoce da nas zajebe? Da li mi uopste licimo na ozbiljan klub? Pricamo o LS aa jebe nas ko stigne, lafo se izgubio!  :bes  I zasto Brazilci? Ako je Brazilac ne mora da znaci da je dobar, pa videli smo taj Brazil na SP, nisu ni oni sto su bili! A ovo su neki lauferi iz tog Brazila!

Mislim da je koincidencija to sto su i ovaj taliban i taj novi koga Piksi pominje Brazilci. Ne jurimo mi stranca samo zato sto je stranac, nego zato sto nam treba iskusan igrac, a toga u nasoj ligi nema.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...

Na zvanicnom  sajtu nema nikakvih  informacija o dogadjaima u vezi sa tim famoznim Fabiom. Ne bi bilo  lase da neko iz kluba da i zvanicno saopstenje ?
Срце на терен ...

Ne samo da u Srbiji nema iskusnog igraca koji se moze dovesti kao pojacanje, nego nema ni mladog koji se moze dovesti kao neki prospekt za buducnost.

Није лош онај Ћирка из Хајдука...

I Rajkovic iz OFKe, ali sacekajmo sada ovog novog Brazilca.

Prvi mec : Cork City - Apollon 1:0. Iako je dobar rezultat za Irce, mislim da nije nikakva garancija da ce proci.

Na SC pise da Zvezda ceka "novog brazilca"! Jel zna neko mozda o kome je ovog put rec?? Predpostavljam da je neki "anonimus"!! Sto se Fabija tice izgleda da je potpisao za Dinamo  :boks  :batine

ma nije Dinamo nego onaj Red uyll team ili kako se vec zove iz Austrije.

Red Bull a ne kako sam gore napisao.

Ko zna na sta ce taj tim da lici.
Najavljivana su svakakva zvucna imena a nas ispaljuju neki anonimusi.
Samo da prodjemo apolon/kork pa posle sta nam Bog da...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote from: "Red Squad Podgorica"Ko zna na sta ce taj tim da lici.
Najavljivana su svakakva zvucna imena a nas ispaljuju neki anonimusi.
Samo da prodjemo apolon/kork pa posle sta nam Bog da...

Ne slazem se sa tobom, Zvezda je bolja ove nego prosle godine. Mozda taj tim jos nije za ligu sampiona ali sto znas uz malo srece mozemo i tamo. Ali ako igraci ostanu neku godinu na okupu mozemo daleko da doguramo. To je moje misljenje
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA