Tacno, zajebite politicare, svi do jednog su prljavi, besprizorni, dvolicni i u principu ih bole tuki za srpstvo i Srbiju. Okupite se oko Crkve nase. Jedini politicar koga bi podrzao se krije negde a ovo ostalo, uza zid pa metak u celo. Pokojnog Djindjica ne znam zasto krivite, dosao je na vlast posle satrapa a satrap je u ime svih potpisao dejton i pri tom i hag i sve ostalo, jedino sto je pokojni Zoran mogao da ucini je da krene u reviziju svega sto je ono govno potpisalo, ali to bi dovelo do novih sankcija i sranja. Ne znam veceg dupelisca od satrapa, sve sto su mu trazili je potpisao ali ne pre nego sto dobar broj Srba poslao da izginu. Jedan ortak iz ulice u kojoj sam odrastao je otisao u Krajinu '95te, posto je govno sve predalo, i poginuo, zasto? Setite se embarga na Drini, pa gusio nam je bracu u odsudnim trenucima, pa na Raci kad nisu pustali izbeglice, ej bre ustase idu za njima, tukli su ih avionima, a slobina murija im ne da u majku Srbiju. Pa na Kosovu su od njegovog dolaska na vlast pa do '97-'98 siptari radili sta su hteli, u Gnjilane murija nije ni ulazila pred pocetak rata i naravno da je stoka podivljala. Ali pustite politiku, ujedinimo se.

Quote from: "Ultra klan"Da rascitimo neku stvar, trazenje idealizma u nekim vodjama je za nas nepotrebno.. Pravoslavna crkva je bila jedina koja je ostala na kosovu uz srpski narod.

Upravo to pokusavam i ja sve vreme da objasnim.
Senjak, zajebi indijanisanja po gradu.
Prvo vece je ceo Beograd trebao da se okupi ispred Hrama.
Odatle, jedino mesto na koje moze da se ode je Kosovo. Svaki drugi nacin "protesta" je pogresan...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

???? ?? ?? ?? ???? ????? ?? ?? ???????? ??? ???? ??? ?????? ????????!
?????? ?? ??????? ?? ???? ???? ?? ?????? ???? ????? ??????? ????? ???????...

??? ??? ??? ???? '??????? ????...? ??? ??? ????? ?? ? ??? ?????? ???? ?? ???? ???????????? ???? ???? ?? ?? ???????, ???????? ?? ????? ?????? ??? ?? ???? ??? ?? ???? ???? ?? ??????? ?? ?? ??? ????...????? ?? ????? ?? ?????? ??? ?? ?? ????? ?? ??, ??, ??...?????? ?? ???? ?????? ???? ???? ???? ???????? ??? ???? ??????? ????, ???? ???? ???? ?????? ??? ?????? ???? ?? ?? ?????, ??? ???? ??????? ???????? ????????? ?????????, ? ??????? ????? ???? ? ????????!

????? ?? ??? ????? ? ??????????? ???????? ? ?????? ???? ????, ?????? ?? ?? ???????? ????? ????????? ???????....?? ?? ??? ???? ?????! ???? ?? ??? ???????? ?? ?? ? ?? ???? ???? ??????? ???? ??? ?? ?? ?? ??????? ??? ???????...

?????? ???? ??????? ? ????? ????? ????? ???? ?????? ????
???? ????? ???????? ?????? ????? ?? ??? ?????? ? ?????
?? ???????? ? ?? ???????????? ???????? ?? ?????? ?????
???????? ?? ?????? ????? ?????? ????? ?????? ? ???????
?????? ???? ???????? ????, ?????? ???? ?????? ?????????
?????? ????, ????? ? ????
???????? ?? ?? ?? ???????![/size]

?? ?? ?? ???????? ?????, ?? ??? ?????? ???? ??? ? ????, ??? ??? ?????? ??? ???? ? ???? ???? ??? 5. ??????? ???? ??????? ??????? ?? ?????? ? ???? ? ?? ???????? ??????? ?? ???? ?? ?????.

????? ????, ????? ??? ????? ?????? ???????????, ???????. ???? ?????? ????? ??? ???????? ???? ? ???????? ( ??? ???? ???? :) :) :) ), ??? ? ????????????, ??? ? ????????????, ??? ? ???-?... ???...
?, ?? ?? ????????? ?????? ?? ??? ?????? ???????? ???????? ?????? ???? ???????? ( ??. ???-? ), ???? ??????? ???? ?????? ????? ??????????? ? ???????? ?? ??????? ????. ???? ?? ???????? ????????? ?? ?? ????? ???????? ???????, ???? ?? ???? ????! ????? ?? ?? ?? ? ?? ? ??? ????? ?????? (???? ?????) ????? ?? "???????".
??, ???, ??? ??????? ?? ?? ??? ??? ?? ???? ??? ???? ????????? ?? ??? ?? ?? ??????? ????? ???? ??????, ? ????? ???????? ??????????. ??? ????????? ???? ???????????? ?? ??? ?????? ????? ?? ???????, ??? ?? ????? ?? ?????. ???????? ?? ?????????! ???????, ?????? ??????? ?? ??? ??? ?? ? ???? ????? ???? "? ?? ?????? ? ?? ?????".

???, ?? ????? ?????????? ? "??????????????" ? ?????! ????? ????? ?????, ????? ???? ????, ???? ?? ?? ?????????... ?? ?? ??? ??? ?? ??? ?? ?? ????! ????? ????? ?????????! ????? ?? ? ????? ???? ??? ??? ???????, ?? ??? ??? ?? ???????? ???? ????, ???? ??? ????????? ???? ?????? ??? ???????? ????? ?? ??????? ? ????? ?? ?????? ?? ????????? ? ????? "???? ?????"... ???? ??? ?? ????, ?? ???????? ?????????, ? ????? ??? ?? ????? ?????????! ?? ?? ????????? ? ????? ???? ?? ???? ? ?????? ????! ???, ?? ??? ?? ???? ???????????? ??????? ?? ?????, ?? ???? ?????????!
?????, ?? ?????? ?? ???????? ?????? ????? ??? ?? ???????, ????? ??? ?????? ?????? ???? ?? ?????? ?? ??????? ?????? ? ???????  ?????????, ?????? ?? ????????? ? ?????? ?? ???????!
????? ?? ????! ?????, ??????? ??? ?? ??????? ??? ??? ???????? ???? ?????? ?????? ???? ?? ?????? ??? ?????? ??-? ??? ????? ?????????!!! ???? ??? ????? ?????????! ???? ??? ???? ??????, ?????, ????, ????? (...) ???? ?? ? ?????? ??????? ???????!!!
?????, ????? ?? ??????? ? ????????? ?? ??????? ?? ?? ???? ???? ?? ?????, ??? ?? ?? ????? ???? ????? ?? ????? ??????!
?????? ?? ?? ???? ????? ?? ??? ?? ??????????? ??????? ?? ???? ?????????? ?????????-????????? ????. ?? ???? ???? ?? ????? ????? ??????! ??? ?? ?? ????????? ?????? ? ?????? ?? ??????. ??? ??? ?? ???? ????, ???? ???? ?? ?? ?????? ?????????, ??? ??? ?? ?????? ?????? ??? ??? ????? ????! ???? ????? ?????? ???????!!!

???, ????? ????? ??????? ???? ???? ?? ?? ??????? ??? ????? ??. ????, ??? ???????? ???? ?? ??? ??????? ?? ?????? "???????????" ??? ?? ?? ??????! ???????? ??? ??? ??? ????? ? ????-? ?????!

??? ? ???, ??????????????? "????" ?? ?????????, ????? ????????, ? ???? ???? ?? ?????... ?? ?? ??????!  :D  :ruke  :D

?, ??? ? ??? ?????????? ??? ?????????? ??? ?? ?? ?????!

:megafon
???-???, ??????!
???-???, ??????!
???? ???????
???????!
???? ???????
???????!
???? ?????? ??????!!!

????? ?? ??? ?? ??????? ??? ?????
!!!??????? ????!!!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

NESME VAS NIKO DA BIJE!!!!!

Recenica koja je unistila SRBE.

Da podsetim to je rekao Sloba na Gazimestanu... gde je sve pocelo...

Gde su svi ti Srbi koju su ga tada kao Isusa docekali... bilo ih je po procenama oko 1.000.000

MA STA NESME. SME. MOGU DA NAS BIJU I TLACE SVI U SVETU CAK I ALBANCI, JER SMO NASOM POLITIKOM TO I ZASLUZILI. Odakle nama pravo i moc da odbijemo ponudu za postavljanje americkih baza na Kosovu '89 zbog bliskog istoka. Mi smo uvek najpametniji i najispravniji... Mi smo ovo - mi smo ono. Nebeski narod... Rusi ce nama pomoci (mafijaska zemlja, puna bogatasa seljaka koje boli tuki za Srbiju) ...

Kako su samo smeli da nepotpisu sporazum u Ranbujeu... Pa su nas izlozili radijaciji i tromesecnom bombradovanju... Oni i danas misle da su Heroji dok trunu u Hagu... Lako je biti heroj i izlagati neduzne ljude i civile bombama. Jedan od mojih ortaka poznaje licno jednog znacajnog generala u policiji - rodjaci su. Iz njegovih prica teror koji smo sprovodili '98 je bio nevoravatan. Ljudi su se vracali sa psihickim problemima od kojih se nisu jos oporavili. Siptare su ubijali golim rukama... a onda smo Nebeski narod i nismo krivi. Nebranim siptare, naravno oni su pre svih krivi za situaciju koja je dole na Kosovu, ali mi smo krivi sto nismo bili pametniji i sto nisamo znali kako spreciti da dodje do siptarskog terorizma na Kosovu. Sto politicki nismo bili u stanju da kontrolisemo siptare. Bili smo suvise zaludjeni idealima, komunizmom i niko nije dovoljno duboko razmisljao jer crkve za komunizam su bile samo zlo.

Sada gomilu Srba koji su prodali zemlje, sume, kuce siptarima za lepe pare i kupili kuce stanove i lokale po Beogradu i okolini protestuje i ima obraza da bilo sta kaze. Drzava je kriva sto je stimulisala ljude da prodaju teritoriju i da dolaze u Beograd umesto da je odredjenim politickim odlukama uticala na to da Srbi idu da zive na Kosovo. Slali su izbeglice dole.. Jos vecu bedu i muku naneli zemlji... ma...

Senjak pricas blago receno smesne stvari... Pobiti sve Siptare... Pa juce sam pratio strane kanale tipa CNN, SKY i taj shit i glavna vest je paljenje Dzamija po Srbiji, odnosno u Beogradu i Nisu. Jednom nogom da krocimo 1 m sa vojskom na teritoriju Kosova u roku od 3h bi nam uveli sankcije i bombardovali nas. I naravno nas se glas nigde u svetu ne bi cuo jer nemamo niti ledja, niti lobiranje, niti medije...A Srbiju bi vratili 10 godina u nazad - mozda i vise

Jedino Crkva i mirni protesti... Bol i tuga pomesana sa besom, koji moramo da zadrzimo u nama, jer svaki put kada smo ka izbacivali iz nas dobili bi po glavudzi glupoj... Mozda sutra budemo mogli da obnovimo manastire i da idemo u turisticke posete za nekih 30. godina... neka nam to bude za utehu...

Samo da kazem da nije tacno da je NATO kriv sto Kosovo nije bilo ocisceno od terorista. '98 kad je veliki deo Kosova bio oslobodjen, i kad je bilo potrebno da usledi poslednji udarac - sa vrha je stigla naredba povlacenje! Zasto, zbog cega, nikom nije bilo jasno. To znam, zato sto mi je brat ucestvovao u tim akcijama i svim tim pandurima i vojacima uopste nije bilo jasno zbog cega. Em ih je zlotvor terao da ratuju, em je pustao da mu u zemlju ulazi ko stigne, em njegovi ljudi prodavali oruzje tim Siptarima. A vi i dalje sanjajte kako bi sve bilo drugaacije da je Sloba i dalje tu. I bilo bi, ali mnogo gore. Da smo imali srece da se smrad nikad n rodi lepo bi ziveli, ovako...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Kakav bre crni sloba... pa ne on nije mnogo kriv za svre ali je najvise kriv!!! Pa sve ratove koje je vodio bilo je tri koraka napred pa onda deset koraka nazad... glupavi komunjara... prodavao se za nacionalistu a nije video ni N od nacionalizma!!! U njegovo vreme je bio zadnji momenat da se nesto uradi na Kosmetu,ali on je samo jos vise zagovnao.... kazu neki, da je Kosmet izgubljen i da se ne palimo bez veze, ovo je samo zavrsni scenario unapred dogovorenog... mislim da nisu daleko od istine... ostaje nam da se pomolimo svi zajedno i da braci na Kosmetu pozelimo da istraju, nek im je Bog napomoci.... ako treba bicemo dole, dole treba da se ruse dzamije a ne ovde....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Senjak"
?????, ?? ?????? ?? ???????? ?????? ????? ??? ?? ???????, ????? ??? ?????? ?????? ???? ?? ?????? ?? ??????? ?????? ? ???????  ?????????, ?????? ?? ????????? ? ?????? ?? ???????!
????? ?? ????! ?????, ??????? ??? ?? ??????? ??? ??? ???????? ???? ?????? ?????? ???? ?? ?????? ??? ?????? ??-? ??? ????? ?????????!!! ???? ??? ????? ?????????! ???? ??? ???? ??????, ?????, ????, ????? (...) ???? ?? ? ?????? ??????? ???????!!!
?????, ????? ?? ??????? ? ????????? ?? ??????? ?? ?? ???? ???? ?? ?????, ??? ?? ?? ????? ???? ????? ?? ????? ??????!
?????? ?? ?? ???? ????? ?? ??? ?? ??????????? ??????? ?? ???? ?????????? ?????????-????????? ????. ?? ???? ???? ?? ????? ????? ??????! ??? ?? ?? ????????? ?????? ? ?????? ?? ??????. ??? ??? ?? ???? ????, ???? ???? ?? ?? ?????? ?????????, ??? ??? ?? ?????? ?????? ??? ??? ????? ????! ???? ????? ?????? ???????!!!


.................

?, ??? ? ??? ?????????? ??? ?????????? ??? ?? ?? ?????!

:megafon
???-???, ??????!
???-???, ??????!
???? ???????
???????!
???? ???????
???????!
???? ?????? ??????!!!

Brate Veljo, reci cu to i ovde, za ove reci, SVAKA TI CAST!

Braco SRBI, pamet u glavu, jer cemo uskoro ostati bez iste....ako se ovako nastavi!
amo se vi nadajte,,,,,

U prodavnicama u Caglavici, Gracanici, Lapljem Selu, Preocu, Ugljaru, Bresju, Kuzminu, Batusu, Dobrotinu i Starom Grackom, koje su do utorka bile prepune

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Senjak"???, ????? ????? ??????? ???? ???? ?? ?? ??????? ??? ????? ??. ????, ??? ???????? ???? ?? ??? ??????? ?? ?????? "???????????" ??? ?? ?? ??????! ???????? ??? ??? ??? ????? ? ????-? ?????!
Senjak, nemoj da mislis da se ja sad nesto pravim pametnom, znam ja da se niko nije setio da izadje pred narod ono prvo vece i pozove Beogradjane na neko odredjeno mesto, niko, i da su  ljudi sami  izasli. Sada jedu govna, nesposobni su da rese problem , pa im je glavni problem paljenje dzamije, e to mene boli. Ali nije sada vreme za te price...

Quote from: "Senjak"?????, ?? ?????? ?? ???????? ?????? ????? ??? ?? ???????, ????? ??? ?????? ?????? ???? ?? ?????? ?? ??????? ?????? ? ???????  ?????????, ?????? ?? ????????? ? ?????? ?? ???????!
Alal im vera!Svaka cast!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

????, ???????? ??????, ??????? ?? ??? ? ?? ????? ??? ??? ??? ????? ?????????: ????? ?? ?????????, ??? ????!!! ( ???????? ??? ????????? ????? ????, ?? ??????? ?? ????? ???? )

??? ?????????? ?? ????? ?? ?? ??? ???? ???? ?? ????? ???????? ?? ??????????? ??? ???????, ???? ?? ?? ??? ????? ???????? ???? ?????!
?, ?? ?? ???????? ?? ???? ????? ????????... ????? ?? ???? ??????? ??? ??????????????????, ??? ?? ???? ??????? ?? ???? ?????? ????? ???? ?????????? ???? ?? ???? ??? ?????? ??? ?????? ???????!
?????? ?? ??? ???????? ????? ?????, ????????????, ? ??? ????????, ??? ?? ????? ??? ???? ????? ?? ?????????!
"?????? ??? ????? ?? ?? ???? ???????????? ?? ??????? ???? '89..." ??? ?? ???? ????? ?? ????? ???? ??????! ???????? ?? ???????, ????? ??!
???, ???? ???? ?? ???. ?????? ? ?????? ?????????? ?? ?? ?????? ????, ???? ?? ?? ??????? ?? ??? ? ?? ?????? ????? ????? ???? ?????, ??????? ?????? ????, ??? ?? ?? ??????? ????????!
?? ?? ???? ?????! ???? ?? ?? ??, ?????????? ??????? ?????? ????? ??????? ?? ??? ????? ?? ??????? ????? ????!!!
?? ?? ??????? ?? ??, ????, ?????? ?????? ??? ????, ??? ? ?? ???? ??????? ?? ??? ??????? ?????! ?? ? ??? ??? ??? ??? ?? ?????? ?? ???? ????????, ???? ?????? ????????, ??? ?????????! ?, ?? ???? ?? ?? ??????? ??? ??? ????? ????? ??? ?? ??? ??????? ????? ???????...
??????? ?? ?????? ???? ?? ?????? ?????? ???? ?? ?????? ????!

?, ?????, ?? ???, ???????? ????? "??????" ??????? ??? ??? ???????????, ??????? ??? ??? ??? ? ???? ?? ?????? ??????? ??????, ??????? ??? ??? ?? ?? ???? ????? ????? ? ?????????, ??????? ??? ??? ?? ?? ?????? ???? ????? ????? ??????? ???. ??????... ? ????? ??? ??? ??????? ?? ???? ????? ??????? ?? ??????? ????? ?????. ?, ?????? ?? ?? ?????, ?? ???? ?????? ? ???? ?? ??????? ??? ???????. ???? ???? ?? ????? ??????? ??????? ??? ??? ????? ?????!!!
?? ????? ????? ?????????? ?????, ????? ?? ?? ??????????, ? ???? ?????, ???? ??? ??????, ???? ???? ? ?????, ???? ?? ??? ???? ???? ??????, ???? ??? ??? ?? ????, ????? ?? "??????? ????" ? ???? ??????! ???, ?????. ?????, ??? ????? ??? ?????! ? ?????? ? ??? ?? ????? ??????. ?? ??? ????? ?? ????? ???? ?? ?? ?????? ?????? ???? ??? ? ???????, ??? ????? ????! ? ????? ??? ?? ???? ? ???????, ???????? ????? ??? ? ??????? ???? ?? ? ?????? ?? ???? ?????, ?? ?? ??????? ???????? ????? ?????? ???? ?????? ????, ??? ?????! ?, ???? ?? ???? ????? ???????? "????" ???? ?????? ??? ?? ??? ?????, ? ???? ?? ?? ??? ????? ?? ???? ? ?? ????... :( :( :(

?? ???????? ????? ???? ??? ?????????? ??? ??????????! ? ???? ????????... ??????? ?? ????!
??? ?? ???? ????????? ????? ???? ????? ??? ????, ?? ???????? ??? ????? ??? ?????!
??, ???? ?? ???? ?????????, ??? ?? ???????? ? ??????? ?????????.
??????? ???? ??????? ????? ??????... ?? ?????! ????? ? ???? ???? ??? ??? ??? ? ????? ?????? ??? ??????? ?? ??! ?? ??? ?? ????? ??????? ?? ??????, ????????? ??? ?? ????? ?????????? ?? ????? ???????. ??? ?? ?????, ?????????? ??? ????????, ??? ?? ???? ???????? ? ????!

???? ?? ????? ??? ??????, ?? ?????? ?? ??! ??? ?? ? ?????, ??? ???? ?? ?? ?? ?? ?? ?????? ?????????? ???? ? ???? ????? ??? ?? ?? ??? ?? ??????? ?? ?? ?? ???? ????????? ?????? ??? ?????!

?? ??? ?? ?????? ?????? ??????... ???? ?? ???? ??????, ????? ????? ??????. ?????? ?? ? "?????? ???" ??????, ?????? ????. ???, ???? ?? ?? ????? ?????, ??? ????? ??????? ????? "???????? ?? ????", ??? ??? ????????
?? ??? ?? ???????? ?????? ? ???????? ?????? ?? ??????? ??? ???????! ? ?????? ????????? ?????? ?? ????! ??? ???? ?? ???????, ??? ??? ???? ????! ????? ?? ?????, ?????, ????? ?? ?????, ???????? ??????, ???, ????????, ????? ?? ?????????, ??? ????!!!
?? ?? ?????? ????? ?? ????? "??????" ??? ????, ??? ???? ?? ?????? ?? "???????"!!!

???, ????? ????, ?? ???? ?? ???????? ?? ???? ?? ?????, ???????? ??? ??????, ???????? ?? ??????!!! ?????? ??? ??? ????????? "???? ?? ?????, ???? ??? ?? ?????, ???, ???..."
???? ??? ????? ?? ?? ????! ???? ?? ??? ????? ?? ?? ????! ???????? ?? ?? ??? ?? ????????, ????? ? ???? ?????? ???????? ? ????? ??????? ???? ?? ?? ???????? ? ???? ?? ??????? ???? ????! ?, ?? ?? ?? ???? ??????????? ?? ??? ?? ???? ??? ???? ????????, ?? ??????? ?? ??????????? ?? ?? ???? ??????, ?? ???? ???????, ?? ???? ??????... ?? ????? ?? ?? ??? ??! ??? ?? ?? ???????! ???? ????????? ?????? ????????, ? ?????? ????!!! ??, ???, ??????? ?? ??????, ????? ??? ??????? ???????? ????, ????? ?? ? ??? ????. ??? ?? ???? ?????????? ??????????, ?? ???????? ???. ???, ?? ??? ??? ???? ??????? ????! ?? ???? ?? ?????? ?? ?? ?? ??????, ?? ?? ?? ???????? ?? ?? ?? ?????????... ????? ?? ??? ???? ?????, ???????? ????? ??? ??????!
?, ?? ??? ?????, ????? ???? ?? ???? ?????? ?? ???????, ????????, ?????????, ??????, ???????, ????? (...) ? ???? ???? ?????? ??????? ?? ???? ?????: ??? ?? ?????????, ? ???????? ?? ??? ?? ????? ???? ???? ???? ????????, ??? ?? ???????? ?? ?????? ? ??????? ????? ?? ??????? ???? ??????!

??????, ??? ????????? ???? ???? ?????? ???? ??? ???????? ??????... ????? ???? ?????????! ????? ?? ???? ? ??????? ???? ? ?????????, ?????, ???, ??? ?????, ???? ???????? ? ???? ????, ? ????? ?? ????? ?????? ?? ?? ??????! ????????? ?? ?? ??????? ? ????????? ?? ??????! ???-???! ?, ??? ????? ??? ?? ??????? ?? ????? ??? ?? ?? ???????! "??' ?? ?????, ??' ?? ????!"
???? ?? ???????, ???' ????, ?? ?? ?? ???????, ????? ?????, ? ?????? "??????? ?? ???? ???? ???? ?? ??????????, ??? ??? ??? ?? ?? ?????? ?????? ??????..."
??? ????, ??? ???? ????? ?? ?????? ????? ?????, ? ??? ?????, ??????? ?? ????? ???? ?? ??? ???? ??????, ? ?? ??? ?? ?????? ?????? ?????? ?? ?? ??????????!

??? ?????, ???? ????. ?????? ?? ????, ?? ?? ???????????? ????.  namigivanje  

????? ????? ????? ????? ?????
???????? ?? ???? ??????
??? ?? ?????, ? ?? ?? ???????...


?... ??? ???? ??? ???? '???????, ? ??? ?? ???? ? ?? ?????? ???? ??? ???? ?? ????:

?? ?? ????????? ?? ?? ?? ??? ? ????? ?? ???? ?????? ?? ???? ???? ?? ?????
???? ?? ???? ?????? ??????? ??????!

???????!
??????? ????


????????? ?????? ???? ?????? ?????????...  :ruke
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

SVI KAO JEDAN!!
ANA,MOZDA BI TREBALO DATI NEKOLIKO OVIH MAJCI DA ODE OVIM KONVOJEM DOLE NA KOSOVO!?
SVAKA CAST LJUDIMA KOJI SU OTISLI DOLE!!NIJE BITNO DA LI SU DELIJE,GROBARI ILI NEKO TRECI...
SADA MORAMO SVI BITI ZAJEDNO,
SVI KO JEDAN!!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

E moj brate ... znam kako ti je ...

S verom u Boga ...

Senjak,

Bez  :bes . Nema razloga...

Meni je stric bio komandant u Lici, tacnije u Pakracu i Lipiku... isto je bio ranjen, on i jos dva strica... 18. clanova porodice sam izgubio u Hrvatskoj... Znas i ja sam ponosan na sve to... Ali uskoro ce izbrisati sve na sta je Srbija bila ponosna... Znam ja da za vreme Slobe slinavi albanci nisu palili i rusili ko sada i nisam za prisustvo NATO-a pa cak ni Ujedinjnih nacija... Nasa zemlja nasi problemi. Ali Senjak tako je bilo do sredine '80 kada je SSSR jos nesto znacio u svetu. Ne moze ceo svet da udje u III svetski poredak, odnosno globalizaciju, a jedini mi da se udaramo u prsa i  skace adrenalin na nacionalisticke stavove, ustvari tacnije mi i Iracani. Shvati da nas ima koliko New York stanovnika. Da je Amerika najmocnija slia na svetu i da u ostvarenju njihovih planova nece prezati ni od cega. Ako jedni Francuzi, Englezi, Rusi pa cak i Nemci precutno zabijaju glave u zemlju pred terorom u svetu koji sprovode Amerikanci sta mi Srbi hocemo.

Takva nas je politika i dovela ovde gde smo. Stalno se suprotstavljamo mocnijim od nas. Turska, Austorugraska, Nemacka, Amerika... Znas palilo je to u pocetku (turska i austrougarska). Tada nije bilo trzisne privrede, razvijene ekonomije, naucno-tehnoloskih dostignuca, medija pa si golim rukama gazio sve pred sobom. Danas se ratovi vode za pregovarackim stolovima, u Senatu USA, u Briselu, Zenevi. Odatle se sve kontrolise. Oni su usavrsili takav nacin ratovanja medjutim ni jedna imperija nije opstla pa se nadam da nece ni ova. Danas jedino novac vazan. Sutra cime da udarimo. Kamionima iz 60 i neke. Avionima koji pitanje da li mogu vise i da lete. Tenkovi koji mogu da se krecu jedino po ravnom. Jedino dobro sto pravimo su pistolje.

Ako si nacionalista, nacionalizam se moze iskazati na 200 drugacijih nacina. Recimo da radis ko stoka sa 10

U Strpcu su siptari minirali dalekovod i Strpce ce biti oko 10 dana bez struje!Zalost!
Zelim svu srecu ovog sveta nasem narodu na Kosovu
Braco izdrzite!
 kada dodje tuga
ja ZVEZDp bicu s' tobom
kunem se severom svojim
slavom i svetim bogom!

?????, 22. ????.

?????? ??????? ???????

????? - ???????? ? ????? ????????? ?? ?? ?? ????????? ????? ???????? ?? ?? ????? ? ?????? ?????? ? ???? ?????????, ? ??????? ???????, ????????? ??????? ?????? (41) ?? ???????.
???? ????????? ???????? ????? ?? ?? ??????? ???????? ???? ????????? ????? ?????????, ???????? ?????? ?????????? ???? ? ??????? ??????? ?? ?????? ??????? ?? 30 ????. :bes  

???? ????? ????

???????? - ??????? ? ????? ??????? ????? ???????? ?? ?????? ? ???????? ???????? ????, ????????? ? ??????? "???? ??????" ?? ?????? ?? ????????, ???? ?? ??? ????????? ?? ???? ????????? ? ???????. :bes  :bes  :bes
- ???? ??? ?? ?????????, ? ???? ?? ??? ???????? ???????? ?????? ???? ?? ??????????? ? ???????????. ??? ??? ????????. ???? ?? ??? ????????. ????? ?? ??????? ? ????????? ??? ?? ???????. ? ???? ??????? ?? ??? ? ??????. ???? ???????????? ?????? ?? ????????, ?????? ?? ????? ?? ?????, ?? ??????. ???? ???? ??? ????????? ?? ???????????? ????? ?? ??? ???????? ?????????? ?? ???????, ?? ??? ?? ??? ???????? ?????? ???? ?? ?????? ??? ??????, ? ??? ???????? ???????????. ???? ?? ? ???????? ??????? ?? ?????? ?????? - ???????? ?? ????? ?? ????????? ???? ?? ???????.

??????? ??? ? ??? ????????? ??? ?????? ????? ??????!

...????? ?? ????? ???? ?????? (????? ?? ?????? ? ????? ?????? ????? ? ???????? ) ????????? ? ???? ?? ????????? ??????? ? ?????????...

:bes  :bes  :bes

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Jedna lepa vest!

????, 22 ????.

? ????????? ?????? O??? ????! :)  :)  :)

? ???????????? ? ?????????, ???? ??? ?????, ????? ?? ??? ????? ?????!
?? 16. ????? ?? ?????, ?? ?? ???? ???? ???? ?? ?????? ? ?????????, ???? ?? ?????? ? ??? ?? ?????????!
?????! ?????!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


"Nevladina organizacija "Sveti Arhangeli", zajedno sa Kongresom Srba Evrope, Dru

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!