Ne znam da li je ovo moguce, da li nas stvarno zadesio ovakav maler, ali evo i na B92 i na SC pise da se Ziga povredio na zadnjem treningu i da ne igra u sredu. Ljupko jeste najavio da cemo mozda igrati sa samo jednim spicem, ali ne verujem da je to to, jer bi onda Pantelic sedeo na klupi... strasno, stvarno jos uvek ne mogu da poverujem  :bes

24/08/2004 | Izvor: B92
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

24.08.2004.
Specijalno iz Ajndhovena
ODRZAN POSLEDNJI TRENING PRED UTAKMICU


U utorak uvece je po jakoj kisi odrzan poslednji trening nasih fudbalera pred mec sa PSV-om.

Centralni dogadjaj se zbio pred sam kraj treninga kada je doslo do duela izmedju Zigica i Dudica u kome je nas napadac dobio jak udarac u levu nogu i kako sada stvari stoje nece biti u prilici da igra.

Igraci su se tokom pedesetominutnog treninga upoznali sa terenom koji je izvanredan i osetili donekle atmosferu stadiona. Osim vec pomenute povrede Zigica, ostali igraci su zdravi i spremni za ovaj mec.

Ljupko Petrovic je na treningu dobro "promesao karte" pa brojni holandski novinari na osnovu vidjenog nisu mogli da anslute sastav naseg tima za sutrasnji mec.

Pomozi Boze!!!

Ma nek se cuva Ziga blago meni za LS,ionako nam nije potreban sutra,sem da skace u odbrani posle kornera.Moze se ocekivati da opet igramo pickastu taktiku sa jednim spicem,ja stvarno ne znam cemu to vodi...svemu ali ne i ligi sampiona.Nadam se da ce imati Ljupko i malo mozga i igrati onako kako je to pisalo na koreografiji pre 14 dana,znaci samo HRABRO i sa dva spica...pa ako ne daj boze prigusti lakse je ubaciti jos jednog spica nego igrati sa jednim pa posle nesto pokusavati,ali nadajmo se da do toga nece doci.Purke i Pantelic  ce ih razbiti sutra  :ruke .Ajd u zdravlje.

HRABRO,JURIS U NOVU POBEDU!
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

jao evo u pre sat vremena sam saznao.STRASNO,i to ne zbog njega nego zbog toga sto je bio plan da se odbrana PSV koncentrise na njega a panta i jankovic iz drugog plana dejstvuje(ili obrnuto),a sada ce da zaskoce pantu i ove i onda kurac nema nista od gola.Neka mi administrator oprosti na recima ali taman kada je sve lepo islo a onda ovo.STRASNO!!!!!!!! :(
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

evo sada nesto opsirnije isto sa B92:

Nastup jednog od najboljih igraca beogradskih crveno-belih na odlucujucem mecu za ulazak u Ligu
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

?? ????? ?? ????????? ?????? ?????? ??? ???? ??????? 100% ??? ?? ????? ?? ?? ?????? ???????? ?? ?? ???????? ? ?????? ???????...?????? ?? ?? ??????? ????? ???? ????? ???? ?? ? ??...

??? ?? ?? ???? ?? ?????? ?? 100% ????? ??????? ???????, ?????? ?? ?? ?? ???????? ?? ?????? ? ??? ????????...


???????!!!

Quote from: "capocrimi"?? ????? ?? ????????? ?????? ?????? ??? ???? ??????? 100% ??? ?? ????? ?? ?? ?????? ???????? ?? ?? ???????? ? ?????? ???????...?????? ?? ?? ??????? ????? ???? ????? ???? ?? ? ??...

??? ?? ?? ???? ?? ?????? ?? 100% ????? ??????? ???????, ?????? ?? ?? ?? ???????? ?? ?????? ? ??? ????????...


???????!!!

To je to...
gt; > > ШИД < < <

?????? ?? ??????? ? ??????????? ?? ???????? ???-?.
????? ?? ????????? ???????????? :cigla
a?? ??? ?? ?? ?? ????????? ?? ???????? :bier