Eeee,a kop i dalje navija.
Ovo treba napisati na ulazu na Sever

''Sansa,a kop i dalje navija''

Mozda bi nam pomoglo.

Нисам сигурна да ћемо ми икада бити толико темпераментни колико су аргентици, бразилци или црнци...њима су музика и ритам све у животу, то их покреће.

Ми смо велики емотивци и више се везујемо за тестове, него за мелодије.

Размислите и сами никада нећете чути да је лоше отпевана на Северу нека песма која има добар текст. Песме "Добро знај", "Нека вечерас свако зна", "Понос града", "Заклетва", "Све што желим у овом тренутку", углавном се увек добро отпевају.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Sinoć sam bio veoma prijatno iznenađen izdanjem navijača Benfike na Old Trafordu. Sve vreme su pevali i, mada im repertoar nije bio spektakularan, sve je to zvučalo jako lepo i melodično. A pošto im je Fabricio Mikoli sada glavna zvezda, dobar deo drugog poluvremena su skandirali "Mi-Mi Mi-ko-li". To zvuči baš zarazno, mogli bismo to malkice da prepevamo u "Ni-Ni Ni-ko-la".  namigivanje
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "supreme"mogli bismo to malkice da prepevamo u "Ni-Ni Ni-ko-la".  namigivanje

Mi ne pevamo "zvezdama".
Mi pevamo Zvezdi!  namigivanje
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Majka Mara"
Quote from: "supreme"mogli bismo to malkice da prepevamo u "Ni-Ni Ni-ko-la".  namigivanje

Mi ne pevamo "zvezdama".
Mi pevamo Zvezdi!  namigivanje

Hej Pjanooo, skochi daj gol glavom  namigivanje

Quote from: "Maj 25"
Quote from: "Majka Mara"
Quote from: "supreme"mogli bismo to malkice da prepevamo u "Ni-Ni Ni-ko-la".  namigivanje

Mi ne pevamo "zvezdama".
Mi pevamo Zvezdi!  namigivanje

Hej Pjanooo, skochi daj gol glavom  namigivanje

плусквамперфекат  :finger