Godra s obzirom da si bio na utakmici  mogao bi da napises nesto ukratko u vezi ovih navijaca iz Sibenika. Nisam uopste provalio da su ovi kvazi funcuti navijali.

Po meni su oni toliko nebitni, ali posto nema nekih zanimljivih tema...

Bilo ih je 9-oro ukoliko se dobro secam. Javili su se sa Sibenik, Sibenik kod predstavljanja igraca i to bi bilo to. Ono sto mene zbunjuje je sto su dve devojke koje su bile sa njima navijale za Zvezdu (ukoliko se pod navijanjem podrazumeva tapsanje dok se sa razglasa cuje Dobro znaj i isto tapsanje kad mi damo kos) :zbunjen  . A nije da se nije pokusalo do njih doci, samo je suvise veliki rizik, a dobitak isuvise mali.
..baklje gore, pesma cigana...


?? ??? ??????? ?? ???? ?? ???? ?, ? ???? ????? ??????? ??, ??? ?? ????????? ??? ???? ??????? ? ???? ????? ?? ???, ???? ?? ?? ?? ?? ?? ????? ??? ???????, ????? ???? ???????...?? ?? ??? ???? ????? ?? ?? ?????? :D

???? ?? ????? ? ??? ?? ?????? ???????? ?? ????????, ??? ??? ?? ?????? ? ???????????....


???????!!!

Kako ide pesma za severinu? Ti si nasa Severina, sisaj Sibenka le ?  :rofl

?? ???? ??????? ??? ??? ???? ??? ???...

?? ?? ???? ????????....


???????!!!

Mozda je kasno da se prica o ovoj tekmi ali dodacu da sam ipak ocekivao da kad igramo protiv kurvata bude malo vise ljudi... Ali sta ces oni su ti koji imaju kompleks Srba a nas izgleda boli da li igramo protiv njih, portugalaca, marsovaca... Dobro to je sada neka druga prica..

Ono sto sam hteo da kazem... Vristao sam od smeha, dvoje troje vidjenijih ljudi su molili zandare pola sata i nudili svoje licne karte i da budu privedeni ako se bilo sta desi samo da desetak minuta sednu blizu hrvata i da ih malo prozivaju... Ali nista od toga, uglavnom ideja i prica je bila originalna...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "