Karta za nas protiv vozdovca ce biti 500 dindzi
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Ништа ново... Испричана прича малих који покушавају да зараде од великих, али то изгледа смешно... Многи су се опекли, и никада ми неће бити јасно како се од сада нису научили... У сваком случају то не треба да нас спречи... Ако можемо да дамо стотине евра кад идемо напоље да би бодрили Звезду, шта је јебених 500 динџи... Нешто друго треба да нам привлачи пажњу... Чујем помиње се цифра од 400 инвалида (са све БУ офк-овцима са којима су у братским односима), па ајде и то чудо да видимо... Никад нисам видео да толико људи у копу навија против Звезде на овим просторима (изузимајући гробаре и варваре у пар наврата), па некако би ми било иннтересантно да то видим...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ma za cenu si u pravu nego rekh da kazem ljudima da znaju sta ih ceka...

A stadion ce sigurno biti dupke pun....

I naravno plus 14 :)
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Lepa cena nema sta. Mozda budu i neki pokloni. Ima li neko pojma koliko je za basket, posto se verovatno sastajemo sa glodarima posle fudbala?

Bice isto kao i protiv vojvodine chekace se 10 min.
i svi ce uci
amo ti...

Ma za kartu opushteno, niko im nece dati pola soma...

A subota ce biti sportski dan jer ako ochekivano prodjemo Atlas, idemo na glodare posle Vozdovca :)

И ја се надам поклонима.....деле на полувремену ТВ.....стварно што неко рече,нису требали ни да штампају карте,ако оће већ да зараде,ако наватају неког.....ма ипак је то Звезда,не долази она сваки дан..... :D  :D
За баскет упад 300.....

400 Invalida???  :o  Pa zar ih ima toliko... i sa BU, cisto sumljam... u S.Navijacu ih nikada nije bilo vise od 200-250 i to na vaznijim tekmama, i kada su ulazili u drugu ligu bilo ih je najvise 300, ali to ostavimo njima da se organizuju, ali licno bas bi voleo da imamo takvu protivnicku grupu protiv sebe, jer onda daje veci motiv u navijanju...

A prava poslastica na kraju navijackog dana je basket sa glodarima, pozelio sam ih se  :rofl ...


Stadion prima 5000 mesta, tako kazu. Informacije su da su sve karte trebovane, kao prva utakmica na stadionu koji se zove po tragicno nastradalom Majicu. Ja cu doci ali im pet glava necu dati, frikombinovacemo neki blef.

Ja sam bio0 oko 14 h i kupio kartu za istok gde smo mi smesteni kako mi je receno...

Karta je blago receno bruka....

Beli papir i jos su hemijskom napisali istok i cenu...

Ono sto mi je rekao blagajnik je da ih ima dosta za tu tribinu...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Daj ako je beda skeniraj je kod nekoga da dostampamo par komada!



Lakshe ce mi biti da sutra razvalim kapiju nego da vecheras nadjem shtampach u boji  :D

zavrseno je idemo dalje!!

Ispred kokosinjca ostade pun k...c ljudi, nemam sta pametno da pisem  o navijanju kad nisam usao. Jedan decko je priveden, tacnije brutalno maltretiran pa priveden bez razloga. Neki su snimili telefonima kako ga 4-5 svinja obara na zemlju, samo zato sto je panduru rekao da nema prava da samara dete od nepunih 15 godina (preskocio ogradu i usao u dvoriste neke kuce). Valjda ce neko staviti snimak da svi vide mamu im jebem.

Ispred sam video i Sapcane, nove dukserice su im bruka, kao i kacketi. Stvarno nemam reci, jer kad vidim one sto dolaze u nekim krpama i stampaju grb delija, onda neki Ultras Kljaicevo  :o , pa da ne nabrajam dalje, ovi su samo prijatno iznenadjenje. Da ne pricam da je bilo i dosta starijih likova (preko 25)

još jedna pobeda !!!
era naša vera slavna vera naša Pravoslavna !!!

Religion our religion great religion our Orthodox !!!


Juche mi je bio prelep dan. Veche pre toga kisha je pljushtala pa sam se smorio misleci na to da ce biti smoran i mokar dan. Ko bi rekao da ce biti onako fenomenalno vreme.
S obzirom da su svi kupili karte a neki likovi popadali za falsifikate (zajedno su krenuli da udju a imaju isti broj karte) nije nam preostalo nishta drugo nego da kupim kartu za istok pre nego shto nestane. Ali bar je bilo  500 dinara za sat i po jebanja.
Navijali smo vrlo dobro u prvom poluvremenu. Na pochetku smo skandirali "Bojan Majic" da se solidareshemo sa Invalidima tj. da pokazemo da smo protiv korishcenja nozeva u tuchama. Oni su u par navrata pevali "Sisaj Rade le".
U drugom poluvremenu, oslabljeni prvom ekipom, nastavljamo sa pevanjem razumljivo malo slabije ali to nije sprechilo momke da zabeleze prvu pobedu u drugom delu sezone.
Kasnije se odmah ishlo na basket, pa sam imao neki rodjendan na kome sam itekako imao razloga da pijem i da slavim  namigivanje