Mislim da je ideja o jednakosti karata za sever i zapad veoma dobra. Pre svega ostali bi na severu oni koji su tu zbog navijanja,a i nekako bi lepse izgledalo vise ljudu na tribinima. Zapad i sever primaju 30000-ak hiljada ljudi tako da istok i jug ne bi morali da se otvaraju za male tekme (na nasu veliku zalost) jos dugi niz godina.
E sad, ljudi koji dolaze na sever, kao sto je vec neko pomenuo, mislim da bi mnogo bolje bilo kada bi se svi smestili u jedan sektor. Znaci, jedan da napunimo od dna do vrha tribine, pa ako postane tesno sirimo se na drugi... Mislim da bi se mnogo lakse organizovalo navijanje, da bi mogle i neke manje koreografije da se odrade, a mislim da bi vizuelno mnogo lepse izgledalo. To opet otvara mogucnost, ako ideja sa istom cenom karata za zapad ne zazivi, da krajnje delove severa popune ljudi koji su tu samo da bi gledali tekmu.
Sto se samog izgleda tribine tice, mislim da bi trebalo forsirati barjake i zastave na dve motke, naravno uz nekoliko bubnjeva za bolji ritam navijanja. Na izgled pojedinaca tesko se moze uticati. Uvek treba skretati paznju na stvari koje su zabranjene ili koje nisu prikladne, ali ne mislim da zbog toga treba nekog vredjati ili napadati. Treba im na lep nacin objasniti pravila kojih bi trebalo da se pridrzavaju, jer svaki covek nam je bitan i ukoliko zelimo da povecamo brojnost na tekmama, mislim da bi svaki pojedinac trebalo da se oseti kao deo severa. Ovo se nastavlja u pricu o navijacima iz unutrasnjosti. Vecina njih razume fazon severa, ali naravno ima onih "zalutalih". Mislim da zbog ovih drugih ne bi trebalo svi oni da se generalizuju kao seljaci, debili itd. Uz malo vise uzajamnog postovanja, pomaganja, tolerancije, a malo manje mrstenja, podela (BG-unutrasnjost, pravi-simpatizeri itd.) i medjusobnih sukoba, u skorije vreme bi smo imali zaista dobru i skladnu tribinu.
Jos jedna stvar, koja se ne tice samo nas, je neka navijacka cast ili kultura. To bi trebalo da budu neka nacela kojih bi se pridrzavale sve grupe u Srbiji, a odnosila bi se na to sta spada u domen navijackih akcija. Znamo da roditelji decu ne dovode na utakmice jer se jednostavno plase za njih. Znaci, da se odredi da batinanje obicnih navijaca nije nikakav navijacki podvig i da se takva akcija ne smatra navijackim poduhvatom. Pocevsi od toga, pa do toga sta je dozvoljeno u tucama, a sta ne. Mislim da bi smo tako imali mnogo bezbednije utakmice, ali i zanimljiviju navijacku scenu ukoliko bi se recimo nozevi izbacili i mnogo vise tuca islo na fer i ruke. Naravno da ne postoji nacin da se ovo zabrani, ali mogo bi neki dogovor u vidu nepisanih pravila.
Nadam se da nisam smorio...

Steta sto tojota ne proizvodi autobuse pa da poklone i nama desetak komada za gostovanja,ovako nek nam bar dovezu jedno 50-60 kombija(velikih) pa nek nam naplacuju posto niko drugi nece.

Ako ni to-Japanci imaju pdlicnu zeleznicu pa nek nam dovezu neki voz :D

Quote from: "Indjija"Steta sto tojota ne proizvodi autobuse pa da poklone i nama desetak komada za gostovanja,ovako nek nam bar dovezu jedno 50-60 kombija(velikih) pa nek nam naplacuju posto niko drugi nece.

Добар ти је предлог.
Можда би нам Јапанци и издавали комбије ако би неко пристао да нас вози...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ja cu da vozim nije problem. ;pljuga Al moram da vas pitam nesto:
CU DA IZADJEM NA TELEVIZOR? :rofl  :rofl
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

'Oces, izacices na televizor!
Samo ne znamo u kom kanalu ces da se obrces.   :finger
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Evo jedan predlog za novu sezonu:

Otvorite topic Kula 1 kolo,vreme je!

Veliki je problem sto dosta ljudi ide na tekme kako bi sebi stvorili reputaciju huligana i ludaka,a na stadionu poziraju i ukupno pola pesme znaju,ja znam takve i mukami je kad znam da je on na tom istom severu gde sam i ja.Pozere treba izbaciti i tribina ce odmah biti bolja.

-   Da ljudi ne vade foto aparate i mobilne za svaku upaljenu baklju i podignut balon. Ajde na vecim tekmama sa spektakularnim koreografijama, to se ne moze izbeci, ali ne moraju ljudi da slikaju svaku varnicu. Nije sever turistichka atrakcija.
-   Da se glasnije, jasnije i sa vishe emocija peva za Zvezdu

Da vodja pri ucenju novih pesama sam jednom odpeva pesmu u celini a ostatak kopa da slusa. To bi puno pomoglo sto zbog dobijanja vremena, sto zbog pravilnog ucenja pesme. U suprotnom kad posle prve strofe, ceo donji deo kopa peva tu pesmu moze lako doci do zabune pogotovo kod onog nanana ili aleale...
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Quote from: "spider-man"Trebalo bi da uprava u toku sezone dadne makar nekoliko tekmi besplatan ulaz kao poklon nama navijacima za odanost i bodrenje tokom cele sezone!!! :megafon  :megafon  :megafon  :megafon                :megafon           AVANTI STELLA ROSSA!!!! :megafon   :flasa

niko nas ne tera da dolazimo. znaci meni je najveca nagrada ako mi napravimo odlicnu atmosferu a igraci poneseni time donesu pobedu CZ! A i daju ponekad besplatno, mada da se ja pitam i kada misle da daju besplatno trebalo bi da daju bar 50 din kartu.

U sustini sam protiv slobodnog ulaz...pogotovo ne na proslavi titule (kao onda protiv vojvodine mislim ili je tada bilo nesto 20 din).Indijanci dolaze na sever, navijanje je sjebanije...Mislim 100 din svake druge nedelje stvarno nije mnogo. A ko hoce ima i propusnice(za koje mnogi ne znaju) 500 din koja je inace vazila i za derbi, tako da se visestruko isplati.

Predlazem da na tekmu sa Romom dovedemo trubace u kop i da svi ponesemo pistaljke i da napravimo latino-balkansku zurezu na Mari.   ;pljuga
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "supreme"To uopste nije losa ideja, a sto je najbolje nije ni tesko da se realizuje.

Nije tesko da se realizuje a nije ni skupo. Srpske slave su u jeku i trubaci su aktivni a pistaljke verovatno svi imaju kod sebe.  :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "dimi"U sustini sam protiv slobodnog ulaz...pogotovo ne na proslavi titule (kao onda protiv vojvodine mislim ili je tada bilo nesto 20 din).Indijanci dolaze na sever, navijanje je sjebanije...Mislim 100 din svake druge nedelje stvarno nije mnogo. A ko hoce ima i propusnice(za koje mnogi ne znaju) 500 din koja je inace vazila i za derbi, tako da se visestruko isplati.

Proshle godine sam kupio propusnicu za 1000 din, a ukupno na koliko sam tekmi bio, potroshio bih najmanje 2500.

Pa vi sad vidite da li se isplati  namigivanje

Quote from: "Maj 25"

Proshle godine sam kupio propusnicu za 1000 din, a ukupno na koliko sam tekmi bio, potroshio bih najmanje 2500.

Pa vi sad vidite da li se isplati  namigivanje

Да сам само и ја такво размишљање,али на грешкама се учи..... namigivanje




mislim da nije losh! ;pljuga
azi jajare!


Quote from: "Johnny Blaze"ban
na vreme..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Johnny Blaze"ban

On je barem dao nacrt za sal... Meni se sal svidja.