Jel ono sektaski krst oko vrata ili sta je to vec  :bes

Quote from: "KizaLion"Jel ono sektaski krst oko vrata ili sta je to vec  :bes
nije, ali je nesto slicno, to nosi jedna kretenka iz mog razreda, slusa nightwish i ostala sranja, voli biceve(nedao vam bog da vidite njene crteze), to je valjda gothik muzika, ma otkud znam, zamalo da je isprebijam jednom, ali mi bil ozao da udarim mentalno poremecenu, a jos zensko...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

???? ???? ??? ????????? ?? ?? ,????? ??????????? ?????? ?? ????? :boks  

:D

Quote from: "Northern"???? ???? ??? ????????? ?? ?? ,????? ??????????? ?????? ?? ????? :boks  

:D
Pa kada bi je vec udario, isprebijao bi je do smrti, pa da bude jedan manje, ali problem je sto nije jedina u mojoj skoli, umetnicka je, necu da pisem na forumu koja je...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ala je ruzna ova kucka sa slike :o
Ne bih je ni stapom dohvatio! :finger

Lici na Vukcevica. :rofl Mozda mu je sestra. :finger
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Mogla bi da mi popljuga  ;pljuga

Ne bi je tak'o ni bacacem plamena  :finger .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Nesha_cb"slusa nightwish i ostala sranja, voli biceve(nedao vam bog da vidite njene crteze), to je valjda gothik muzika, ma otkud znam

Nightwish nikako nije sranje, a jos manje je gothik muzika, metal je u pitanju koji ne slusam ni u ludilu ali NW yebe kevu, znaci riba peva da se najezish i jedino njih mogu da slusam.

Quote from: "KizaLion"Jel ono sektaski krst oko vrata ili sta je to vec  :bes

To nije sektaski krst vec egipatski kljuc zivota, a da rospija izgleda k'o sektashica, izgleda. Ne bi' je shet'o ni daljinskim upravljacem.

pozdrav