Sada diskusija postaje zanimljivija :)

Quote from: "S.K.Y."
Quote from: "Dacha od Bosne"
Vrijeme Mire je ponovno tu.
Sloboda misljenja, pisanja i govora se ukida! Gospodja Sicerka je to naredila a mi svi da slusamo.
Dzajka nije zapalio "zito"! "Zito" je zapalio Muslin, Buda, Mitke, a mozda sam i ja. Druge ocinkati necemo.

poz
Dacha

vreme/vrijeme...
Mungose jedan,zaobilazim te u sirokom luku zato sto na postove coveka,cijem je IQ  jednak broju cipela koji nosi,nemam nameru da odgovaram,ali ti bas nikako da shvatis...nisi ti kriv...

Vazno je da si ti pametnija od svakoga ko ovdje pise, tvoj IQ je naravno neprevazidjen, a i napad je najbolja odbrana.
U ostalom samo procitaj svoje postove pa vidi koliko napadas a procitaj i one druge pa vidi koliko si napadnuta.

Nego ono o cemu se pise ovdje je ocito trn u oku mnogima. Dzaja je od jednih hvaljen od drugih osporavan a cinjenica je da je jedan od najodgovornijih za Zvezdino stanje u posljednjih 10-tak godina. Naravno, on nije jedini krivac. Tu su i ljudi iz UO. Ne moze se pricati o Muslinovoj borbi protiv jednog citavog klana. To je besmisleno. Da je Muslin na vrijeme imao podrsku nekih ljudi (citaj vodja sa severa) vjerovatno bi istrajao u borbi. Ja ga ne branim ali mi u posljednjih 10-tak godina boljeg nismo imali.
poz
dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Sto se tice moje naivnosti isl., moras da priznas da mi nije bas bilo lako ostati sve ovo vreme nevin uprkos svom cemeru, jadu i pokvarenjakluku o kome pises. ;)   Sto se tice poslednjih pasusa tvog gornjeg priloga, drago mi je da se i u vitriolu ipak primaju neke biljke, sto znaci da uprkos moje "naivnosti", "napacenosti" i "smrada" ipak mozemo da diskutujemo. Pa da nastavimo u tom pravcu.  

Muslin je otisao jer nije imao izgleda da preuzme klub u svoje ruke.  Ne odmah, vec mislim da mu je to bio long-term plan.  Dzaja je, cini mi se, na to pristajao kada ga je doveo 2. put, pod uslovom da i on, Dzaja, do penzije (10+godina) i dalje bude disa a Muki da bude CEO.  Zato je Muslin i dobio, na papiru, ovlascenje Tim menadzera koje mu daje mogucnost da rukovodi znacajnim aspektom klupske politike, a ujedno ga zastiti od 'prvoboraca'.  Ocigledno da se Dzaja popismanio; razloge samo nagadjam.  Kako je vreme teklo, uprkos trofejima, odnosi Dzaje i Muslina su se progresivno pogorsavali.  Medijska kampanja koja je zapocela protiv Muslina je bio samo nagovestaj svega toga.  Ja sam dugo smatrao da Dzaja u tome direktno ne ucestvuje, ali poslednje nedelje Dzaja je, kao nikada ranije, poceo da bude jetak i da salje niske udarce na Muslinov racun.  Na primer, naziva Mukijev novi klub "Zadrugar" umesto Metalurg.  Kakve smo talije, uletece nam  bas taj "Zadrugar" u prvom kolu Kupa UEFA pa ce da nas po ne-znam-koji put posalje na remont.  Ima tu i drugih sitnih niskosti kao: "Osvojili smo trofeje", a s druge strane "Muslin nije forsirao mlade" ili "Mislio sam da ce Djordjic vise da igra, ali Muslin izgleda nije".  Prilicno degutantno - o uspesima govoriti u mnozini a ono sto se navijacima nije dopadalo prebaciti iskljucivo Muslinu.   Muslin je otisao u klub koji je bolje organizovan od Zvezde i u ligu koja je jaca od nase.  Mogao je da to uradi i u zemlji; OFK i Partizan bi ga rado imali za trenera.  Bolje su organizovani, a i igracki kadar im je na nivou.  Zasto nije otisao na Zapad?  Ne znam.  Medjutim to pitanje podrzumeva premisu da su prosecni klubovi na Zapadu bolji i veci izazov od onih u Ukrajini.  Ali to je vec drugo pitanje.
impatizer

Nisam siguran koliko je Bajevic blizu ili daleko,ali ako je istina da je gledao poslednja tri meca Zvezde onda je sigurno da pregovori nisu poceli juce.

Prema sutrasnjim "Vecernjim novostima" sanse su 50-50.  Danas se izgleda pregovaralo, a ne samo razgovaralo.  Imam utisak iz onog sto sam procitao, mada nije eksplicitno napisano, da ce Bajevic u toku vikenda da pregovara i sa atinskim Olimpijakosom.  Do utorka ce da izvaga izmedju njih i Zvezde.  Nadajmo se da ce da izabere Zvezdu.

Nego brinem se za SKJ-ovku.  Ako dodje Bajevic i dovede Dragana Okuku za asistenta + nas Boske, orice se 'Zvijezda' od ijekavice namigivanje .  Ako, nista ne fali.
impatizer

Kako god da se osecas...  ;pljuga

Mitke,Muslin nije dosao da preuzme "stvar u svoje ruke",vec da vodi fudbalski klub,za sta je i bio placen.Jako si se isparanoisao,ali ono sto itekako nervira je to sto "mislis" i "nagadjas"!Da si u bilo kom trenutku sem nagadjanja i kuloarskih prica,napisao nesto sto ima smisla i sto je povezano sa onim sto se zaista desavalo  proteklih dana,naravno potkrepljeno argumentima,cak bi i moglo da se poveruje da ti Dzaja nije trn u oku "iz nekih drugih razloga".
Ovako i dalje smatram da te nesto licno povredilo :D ,ali da to nikako veze sa Zvezdom,i Ciganima nema,jer su tvoji postovi puni ogorcenosti prema jednom coveku i ljudima koji rade za njega!Kao sto mozes primetiti i tim-menadzeri imaju svoj "rok trajanja".
Izvini,kljucno pitanje je-za koga ti navijas???
Ono sto mene zanima je Zvezdina igra i igraci?Kakav je to bio,Muslinov,i naglasavam-ne Zvezdin,vec njega kao tim-menadzera,kojem se itekako izaslo u sisret,sam TIM???
Zalosno je to sto se informises preko medija o stanju u Zvezdi,i sto prepricavas price ljudi,koji od Dzajine guzice,sopstveni nos ne vide...
I pazi,Partizan,OFK-a imaju itekako manje love od "Metalurga",a i meni ne bi bilo lose u gradu koji je bogat,gde mi je bolje placeno,gde je bolja liga...a uz to i dzet-set ukrajinske mafije (kakva god da je) ...jako lepo!

Quote from: "Dacha od Bosne"Vazno je da si ti pametnija od svakoga ko ovdje pise, tvoj IQ je naravno neprevazidjen, a i napad je najbolja odbrana.
U ostalom samo procitaj svoje postove pa vidi koliko napadas a procitaj i one druge pa vidi koliko si napadnuta.

Ne razmisljaj,ako ne moras! ;pljuga

QuoteNe razmisljaj,ako ne moras!
Ovo je jedan veoma sadrzajan,argumentima dobro propracen odgovor,na jos intelektualniju provokaciju.Dajte braco(i sestre namigivanje ) dosta je vise.Ako stvarno toliko mrzite jedno drugo,imate private.Ne gusite vise diskusiju.Poznajuci S.K.Y. moram i ovo da dodam:KO ODGOVORI NA OVU DOBRONAMERNU SUGESTIJU JE GROBAR.I na kraju pozdrav za oboje...
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Ma diskutuje SKJ, samo ima neku "bubu u uhu" (da ne upotrebim americku frazu  za isto namigivanje ) koja je tera da garnira diskusije svojim psihoanaliticnim zapazanjima o ostalim diskutantima.  Ako imas stomak ili dobar sens of humor, nece taj garnir bas da smeta.  Naravno ako nema nista osim garnira.

Sto se tice prvog kljucnog pitanja, SKJ, ono je vise kljucna provokacija nego pitanje.  Odgovor znas i zato nema smisla da se nadmecemo ciji je veci.

Ono o timu je zanimljivo i evo sta ja mislim.  Muslin je imao dobar tim kada su u pitanju pobednicki mentalitet, istrajnost, lojalnost, hemija, disciplina, odgovornost.  Zato su i pokupili sve domace trofeje.  Muslin nije, medjutim, imao dobar izbor igraca.  Osim nekoliko vema dobrih (Vidica, Mladenovic, Zigic) i solidnih (Markovic, Disljenkovic),  svi ostali su nas ligaski prosek, doduse neki sa natprosecnim potencijalom (Perovic, Milovanovic), a neki iz ovog ili onog razloga taj potencijal nisu uspeli da iskazu  (Jankovic, Djordjic, Basta).   Tim je funkcionisao, pobedjivao, broj gledalaca na utakmicama je porastao i to je bilo bitno.  Da li igraju Djordjic, Purke ili Basta nije bilo u tom trenutku primarno.  

Sto se tice zivota u ukrajinskom dzet-setu, nisam bas  siguran da Muki deli tvoj ukus.  Nevertheless, the proof of puding is in eating.
impatizer

Quote from: "KizaLion"Sada diskusija postaje zanimljivija :)
???? ?? ??? ??????????? ?? ?? ???? ?????? ???? ?????.  :D ? ???? ?? ???? ??????  :rofl
??? ???? ????? ?? ????, ????? ????? ? ???? ?? ??????? ?? ???????????, ???? ???????.  :o
??????? ???????? ? ??? ???????? ??? ?? ???? ?????? ???? ????????? ???????  :rofl

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Mitke"Ma diskutuje SKJ, samo ima neku "bubu u uhu" (da ne upotrebim americku frazu  za isto namigivanje ) koja je tera da garnira diskusije svojim psihoanaliticnim zapazanjima o ostalim diskutantima.  Ako imas stomak ili dobar sens of humor, nece taj garnir bas da smeta.  Naravno ako nema nista osim garnira.

E,be Mitke,sto ti mene licis na Butketa,a i ti Milance na Mitketa...pa kako onda da ne zalazim u psihoanaliticna zapazanja? :rofl

E b'e, Skajce, sta da mu radis, i tvom ekspertskom psihoanalitickom oku promaknu neke suptilne razlike.  Izgleda da ti osecaj za finese i rafinranost malkice manjka, a?  namigivanje
impatizer

Quote from: "Milance"
QuoteNe razmisljaj,ako ne moras!
Ovo je jedan veoma sadrzajan,argumentima dobro propracen odgovor,na jos intelektualniju provokaciju.Dajte braco(i sestre namigivanje ) dosta je vise.Ako stvarno toliko mrzite jedno drugo,imate private.Ne gusite vise diskusiju.Poznajuci S.K.Y. moram i ovo da dodam:KO ODGOVORI NA OVU DOBRONAMERNU SUGESTIJU JE GROBAR.I na kraju pozdrav za oboje...

Nazalost, odgovoricu ti i ako nisam grobar. P_oenta je u tome da je ovo forum i topic na kojem svako treba da ima slobodu da iznese svoje misljenje o novonastaloj situaciji u nasem FK. Svako ima pravo da kritikuje i brani Dzaju i Uo i Muslina  a ne da se prilikom toga omalovazava neko od ucesnika ovog foruma. A od koga je sve pocelo, pogledaj i sam. Sto god covjek da napise on je moron, mungos, smrdljivko itd. Treba Savez Komunista Yugoslavije da razmisli o svojim buducim potezima i postovima. Ja smatram da je Muslin trebao da ostane i da bi Zvezdi bilo bolje sa njim a da Dzaja i UO trebaju napolje iz FK-a jer nisu vec jednu cIJelu deceniju nista uradili.
Poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

??? ??? ??????? ???????? ???,???????? ?? ????...????????? ?????? ? ???? ? ??? ??? ???????...?????? ?? ?? ????,? ?????? ? ???? ?? ?????? ???? ?? ????.

Quote from: "Dacha od Bosne"Treba Savez Komunista Yugoslavije da razmisli o svojim buducim potezima i postovima.

Ma,bre Dacho,nemo' se brigash ti nishta...DJole o tome razmishlja i kad spava! :D
Zbog toga niko i ne uspeva da mu doskochi...ali mnogi mu jako lako naskoche... :finger
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Quote from: "Lamya"
Quote from: "Dacha od Bosne"Treba Savez Komunista Yugoslavije da razmisli o svojim buducim potezima i postovima.

Ma,bre Dacho,nemo' se brigash ti nishta...DJole o tome razmishlja i kad spava! :D
Zbog toga niko i ne uspeva da mu doskochi...ali mnogi mu jako lako naskoche... :finger

Tema je odlazak Muslina, Dzaja itd an neke tvoje glupe nebuloze. Ako ti smetaju moji postovi preskoci ih. Ako ti smeta kao Savezu Komunista Yugoslavije moja ijekavica, preskoci moje postove. Ako ti smeta moje prisustvo na ovom forumu nadji sebi drugi.
A ako sam ja kriv neka me neko banuje da vise ne mogu da pisem.
I svama vise nema rasprave. Pogledajte same sebe pa se preispitajte. "Prvo izvadi deblo iz svog oka da bi mogla trun iz oka nekog drugog" - ISUS HRIST.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Dacha od Bosne""Prvo izvadi deblo iz svog oka da bi mogla trun iz oka nekog drugog" - ISUS HRIST.

Amin!

Tvoji postovi tako imaju veze sa temom,narocito ovaj poslednji.
emija,hemija to je prava stvar,
zivela Kolumbija i Pablo Eskobar!

Quote from: "S.K.Y."Godra,nemoj da si alav na pare... :(

Budo,Udbo,ti odlicno znas da ukoliko malo izvrsim pritisak na nekoliko ljudi,ne da neces biti moderator,nego ni uSER... namigivanje
Nego,mi se extra dopada forum i sajt,uopste...

Udbo!?  :rofl  :rofl

Sta ja znam? Da ces da me tuzis nekome da me odere od batina, samo ako ti hoces? :) Sta da ti kazem, tuzi. Ja se krio nikada nisam, svi znaju kako izgledam i ko sam, gde zivim, mobilni.. Svaki svoj post potpisujem svojim krstenim imenom i njega se ne stidim. Uvek govorim ono sto mislim svidjalo se to drugima ili ne. Neki me mrze, neki me mozda i postuju. Stvar tvog kucevnog vaspitanja je potpis u tvojim postovima... ali mene to ne vredja. Meni je kompliment da toliko razmisljas o meni.. :) da si me i u potpis stavljala i pesmicu smisljala..

Inace, prestao sam da odgovaram na tvoje postove, niti razmisljam o tebi niti me to interesuje, ali ovo je bilo nisko, pretnje po forumima i sl. samo zato jer drugacije razmisljam. Nebitno sto na Severu imam godina koliko si stara, moram priznati da mi niko nikada, osim glodara ali to se valjda podrzumeva nije pretio na Forumu na ovakav nacin..

Eto, sto se mene tice, zaista bih izbegao bilo kakvu dalju raspravu sa tobom. Mislim da nemamo o cemu da pricamo. Probali smo normalno, ocigledno ne ide. Iz nekog razloga izvredjala si me iako ja tebe nigde nisam uvredio. Iz principa su ti se u useru pojavile tacke. Kada su zbog potpisa hteli da ponove proceduru, ja sam rekao - ne. Bilo mi je simpaticno. Dakle, nema smisla da bilo gde, u bilo kojoj temi ili na bilo kom topicu odgovaras na moje poruke, necu odgovarati na njih, niti zelim da ti na njih odgovaras. Nisam primetio da je bilo ko, osim tebe bio tako ostrascen u diskusiji, da je vredjao ljude, spominjao IQ (osobe sa zaista velikim IQ-om nemaju potrebe da to explicitno stavljaju do znanja, to se vidi samo po sebi)..

Umesto da idemo na Olympiakos, dokle smo dosli...  namigivanje

poz,
budimir
p.s. E da, Over&Out :)
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Najpre pozdrav Mitketu i Dachi. Razjasnio bih da kod prve ekipe delija neki jesu potpuno za dzaju, a nekima je i dzaja dosadio. Razmisljaju da, ako dodje nova uprava, ko ce onda da placa koreografije, bakljade, gostovanja. Trenutno sve placa uprava ali i ponekad placaju Delije. Ako bi dosla nova uprava, mozda oni ne bi placali sve to (a ja bih iskreno voleo kad bi odvajali neku sumu), a onda bi sever mozda malo oskudevao u tim predstavama.

Naravno da ce svaka uprava pomoci svoje navijace, to je tako kod nas prihvaceno. Ko se izmangupira bice upucan ili prebijen. Ne bi trebalo biti straha ako ode Dzajic. Zeka Lopov ulozio pare prosle sezone i to mu se vratilo petostruko. Cak je Zvezda u navodno losijem finansijskom polozaju od Partizana. Pitanje je, kad ce vise pare da se uloze. Prosle sezone su prodali Boskovica za 4 miliona, ni to im nije dovoljno. Cak je Dzaja u jednom intervjuu izjavio da je za normalno godisnje funkcionisanje kluba potrebno 2-3 miliona evra (omladinci, pioniri, kadeti, odrzavanje infrastruktura) pa se zapitajte.

E sada, nova uprava bi donela vise kesa, vise para za nove igrace, samim tim bismo prezimeli u Evropi, to uvek dodje, pre ili kasnije. Iskreno Dzaja nije los, ali je evidentno da se zasitio, stalno pominje taj Bari. Dokle vise o tom Bariju. Videli ste kako je prosao Bulatovic. Svake godine 2-3 evropska gostovanja. Slabo je to za predstavu Delija u Evropi. Bolje da pravimo atmosfere u ligi sampiona i kupu uefa nego da na svakoj manjoj tekmi imamo dimnjade, jebes to kad to niko ne gleda osim samo nas, Srba.

Budimire,ti odlicno znas da mene niko nije banovao... namigivanje

To mozes da potenciras pred ljudima koji Marakanu na razglednici vidjaju i koji dolaze da se fotografisu ispred SD-a.Svako ko bar malo zna kako stvari stoje na nekoj tribini,takodje znaju da biti moderator jednog foruma nije nikakva titula,vec da malo duze sedis za kompom,i da imas ikakvo navijacko iskustvo,da bi tu toliko voljenu i tesko stecenu titulu i odrzavao.
Pretiti tebi je smesno,tako da se ne nadaj da ce bilo ko ugroziti tebe,tj. zivot jednog moderatora.
Moj potpis da te nikako nije pogodio,mozes samo da lazes...a ukoliko ti vec toliko smeta,mogao si da pristanes da me banuju.Pominjes ga u svakom postu,a ono sto me zanima je zasto Kizi smeta moj potpis kad je zeleo da me banuje???Moderator moze da proziva usere,ali obratno nikako?Zapitaj se cemu tezis...
Zalosno je to sto moderator jednog foruma postavlja pitanja koja veze sa istinom nemaju ...i sto se to desava na forumu koji je trebalo da bude Ciganski u svakom smislu i koji je trebalo da privuce i ljude iz prve ekipe....Raspitaj se malo,pa pisi sta god zelis i kako zelis,ali se ne pozivaj na delije-caffe i na to sto si jedan od moderatora istog.
I sto se mene tice,ovo i nije trebalo da bude rasprava,vec ovo sto je upravo i ispalo...   namigivanje
Nisi ti prestao da odgovaras na moje postove,vec te je Mitke podrzao...a to je vec nesto. namigivanje
I posto mi ne pada na pamet da hool bude kafana,napisacu ti odgovor na sva pitanja koja su te mucila...ali ne ovde! :(

Tiha jeza...