Остало је још мало утакмица до паузе.

у колико сати почиње текма?

Da, stvarno, kad pocinje utakmica, u koliko sati? Treba na vreme da se organizujem.

колико ја знам, утакмица је у недељу..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!


Мислим да је у 13 часова у суботу.

Quote from: "Бока"Мислим да је у 13 часова у суботу.

Тако је, проверио сам у новинама... Штета што не играмо у неком вечерњем термину под рефлекторима...

е јебем ти термин...али нема везе видимо се.

Po meni, navijanje lose, cak sam u toku naseg navijanja cuo one debile iz kaveza, igra nasih, sta reci, 5:0 je dovoljno, mada je moglo mnooogo bolje s obzirom na to kakve smo sve prilike imali.


Mi smo  :jebanje  zemunce!!!
VEK SA TOBOM

Фотке:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2006-2007/cz_zemun

Навијање је могло бити много боље, вођа једном рекао "Певајте лепо", и онда крене да грми... Бројност мања него иначе. Што нам увек стављају да играмо у 13 часова?! После скандирања и после дизања парола она турска мрцина Лековић ЗВАЛА пандуре на Запад.

Мислим стварно шта је разлог овако лошој посети?Немогуће да је за Београђане тешко да довуку дупета до 13ч на текму??Колко видим и лепо време је било,и плус супарничка група...шта није у реду  :zbunjen .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Данас на Маракани и поред лепог времена и свих услова за добру представу Севера, генерално није било на нивоу претходних издања Делија... Као ретко када у овој сезони тим је био на нивоу који доликује Црвеној Звезди...

Посета помало разочаравајућа, исток и запад заједно до 250 људи, на Северу бар 50% мањи коп у односу на неке утакмице у овој сезони када нас је умело да буде и 5-6 хиљада, и у кавезу до 100 земунаца, не више...

Песма креће од старта, али доста млако, као да је већину убио овако сунчан и прелеп дан када му време није... А и мало смо се навикли на вечерње термине на Маракани па све то може али не сме да буде оправдање...  Репертоар стандардан, уз ових пар које су се издвојиле са ЦД-а и покушало се са много песама али никако да се пронађе она која ће да загрми и понесе масу...

У том првом делу се подигло у једном моменту 4-5 парола једна испод друге у којима смо подсетили управу да за кратко време колико су у Звезди имају превише жутих картона тј. потеза којима су нас обрукали и поништили оно на чему су радиле генерације и генерације Звездаша и Делија.... Грешке са исписаним бројем трофеја на слављеничким мајицама, ношење наранџастог дреса, мењање ћирилице на грбу, поклањање дреса суљи угљанину... Наравно све то уз јасну поруку: Докле да нам Звезду брукате? Чула се и: Север је Звезда!!! До краја се покушавало са још неким стандардним песмама али једино што је повремено дизало тензију су били голови нашег тима...

Други део почиње уз Звезда ми је све, и доста добром бакљадом... Следећих десетак минута од тада слодино певање и боље издање у тим моментима... Настваља се са Још једна победа и титула, Нема дана, и опет Звдезда ми је све... Дељен је и летак у коме се позивају сви на дерби у Шумицама у четвртак у 19, као и на утакмицу у Кули која је последње гостовање у овој години ако се не варам....

Можда смо данас направили мали корак уназад, али добро свакоме је дозвољен неки лош дан, мало лошије издање... Стога од четвртка крећемо старим путем и настављамо где смо стали пре ове суботе...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Један мали предлог за људе који постављају пароле...

Замолите људе који се налазе први ред испред пароле или да седну или да се помере у страну како би пароле биле читљиве из било ког угла стадиона...

Можда слика није најбоља али ево да илуструјем оно што сам написао
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

потпуно се слажем са тим да треба људима да се каже да се мало помере да би парола била читљивија.

Vidim po slikama  da je lijepo bilo..parole odlichne ...kukala nam majka sa narachastim dresovima...

5-0 eto malo se popravljamo u igri..

poz za sve
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Posle RSF-a obicno nema sta da se doda.
Medjutim, ja bih stavila primedbu na jednu stvar u vezi sa vodjenjem navijanja do podizanja parola.
Po meni, za ovoliko ljudi, tj. za onaj broj ljudi koji dolaze na domace utakmice, dovoljan je megafon. Ukoliko nije dozvoljeno unosenje istog, onda je ovo sa ozvucenjem ok. Medjutim, to ozvucenje bi trebalo da sluzi samo da se povede pesma (prvi stih, prvih par reci), a nakon toga, ukoliko je potrebno, da se ubace neki stih, da se vikne "ajde", "jos jednom", "jace" itd. Nije mi se svidelo sto su se u prvih pola sata, tj. do dizanja parola, preko ozvucenja suvise dugo pevale pesme zajedno sa kopom. Mislim da to malo remeti pevanje samog kopa i mnogi ljudi prestaju da pevaju jer, eto, cuje se pesma.
Ovo je samo moj utisak.
..baklje gore, pesma cigana...

Parole odlicne i totalno na mestu.Stvarno se skupilo mnogo glupavih i ne znanjem i bezobzirnoscu ucenjenih gluposti od strane uprave.Dosta je bilo sramote zbog idiota koji rukovode nasim klubom,konkretno ciljam na doticnog ljigavca Lekovica,koga od prvog dana ne mogu da smislim.On je jedna lopina,i covek koji gleda svoju bulju i licni interes i profit,a pri tom to ne radi lukavo i perfidno nego ekstra providno glupo i seljacki.I tome treba da se stane na put.Dokle cemo vise da crvenimo...SVAKA CAST ZA PAROLE

Inace super vreme,kop kao sto su mnogi vec rekli iznenadjujuce manji nego obicno pored ekstra uslova za jednu novembarsku utakmicu,ali jebi ga...najverovatnije je ovaj termin malo zajebao stvar,pa se neki od nas jednostavno nisu oporavili od sinocnih zafrkancija :flasa  ;pivo ...u svakom slucaju visoka pobeda ZVEZDE i razbijena monotonija onih niskih pobeda.Idemo dalje,a neki neka se zapitaju kako ce da nastave dalje i kakve ce poteze da vuku,jer ne predstavljaju sebe vec jednu Srpsku svetinju i instituciju. ;pljuga
_____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "kiki"Posle RSF-a obicno nema sta da se doda.
Medjutim, ja bih stavila primedbu na jednu stvar u vezi sa vodjenjem navijanja do podizanja parola.
Po meni, za ovoliko ljudi, tj. za onaj broj ljudi koji dolaze na domace utakmice, dovoljan je megafon. Ukoliko nije dozvoljeno unosenje istog, onda je ovo sa ozvucenjem ok. Medjutim, to ozvucenje bi trebalo da sluzi samo da se povede pesma (prvi stih, prvih par reci), a nakon toga, ukoliko je potrebno, da se ubace neki stih, da se vikne "ajde", "jos jednom", "jace" itd. Nije mi se svidelo sto su se u prvih pola sata, tj. do dizanja parola, preko ozvucenja suvise dugo pevale pesme zajedno sa kopom. Mislim da to malo remeti pevanje samog kopa i mnogi ljudi prestaju da pevaju jer, eto, cuje se pesma.
Ovo je samo moj utisak.


Потпуно се слажем са овим, сви другови који навијају за Земун су ми рекли да се прво полувреме са наше трибине чуло само озвучење.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "lesa"
Quote from: "kiki"Posle RSF-a obicno nema sta da se doda.
Medjutim, ja bih stavila primedbu na jednu stvar u vezi sa vodjenjem navijanja do podizanja parola.
Po meni, za ovoliko ljudi, tj. za onaj broj ljudi koji dolaze na domace utakmice, dovoljan je megafon. Ukoliko nije dozvoljeno unosenje istog, onda je ovo sa ozvucenjem ok. Medjutim, to ozvucenje bi trebalo da sluzi samo da se povede pesma (prvi stih, prvih par reci), a nakon toga, ukoliko je potrebno, da se ubace neki stih, da se vikne "ajde", "jos jednom", "jace" itd. Nije mi se svidelo sto su se u prvih pola sata, tj. do dizanja parola, preko ozvucenja suvise dugo pevale pesme zajedno sa kopom. Mislim da to malo remeti pevanje samog kopa i mnogi ljudi prestaju da pevaju jer, eto, cuje se pesma.
Ovo je samo moj utisak.


Потпуно се слажем са овим, сви другови који навијају за Земун су ми рекли да се прво полувреме са наше трибине чуло само озвучење.

Када људи науче да прате бубањ и не брзају када се у некој песми користе руке, биће довољан само мегафон.
gt; > > ШИД < < <

Па не знам шта рећи...
И мени је било криво, што је 1 леп дан пропао. Зашто то кажем?
Па време за игру и навијање, никад бољи, што би се рекло идеални...
А стекао се утисак да су на Север, тј. стали у коп већином блејачи, и телефонисти...  :batine
Већ када сам дошао на Маракану, видевши по бројности да неће бити добро, као да смо играли куп утакмицу са неким трећелигашем... :zbunjen тек касније се мало побољшава бројност, али не пуно... на Северу је било око 2000 људи од тога 1500, која стотина више у копу!  :zbunjen
Значи почиње се са "навијањем", али то је било више да се покаже како не треба навијати. Ту већ вођа пизди, и пита: "Шта је било, шта је проблем... ето време лепо, па ћемо да одмарамо, је ли?" Мало се побољшава, али само мало, и то кратко... Срећа па су дошле пароле (које су баш на месту!), па смо ту мало и одморили... ликови без пардона ваде мобилне, и фотоапарате, и само сликају, тачно их треба  :batine ... ја пиздим, и не могу више да их гледам, па грмим на ове око мене, јер их је ту било доста... а 1 цура ме ладно гледа у фазону: "ајде смири се који ти је?", ја гледам у њу и не могу да верујем  :o  :bes , ови остали су посклањали али она и даље ме кулира... јесте да је женско, и да би била брука да је ударим, али баш ми је дошло за 1 васпитну... јбт па дал је могуће да поред толико упозорења треба бити др*аџија па пишати уз ветар! Немам речи... :o
Играчима свака част, они су бар осветлали образ  :ruke

Ови у кавезу јесу се чули, не могу да лажем, али то је више било од тога што је нама био лош дан, а њима је то била прилика да направе "џиновски корак напред"  :D