Quote from: "Danilo89"Ово је стварно срамота!
Гору игру Звезде нисам скоро гледао! Нису уопсте уиграни!Срамота! Колико сам ја видео, они се нису уопсте ни оптерећивали много тиме сто губе и сто не могу да приђу голу...Већи део сусрета смо се бранили...
Оваквом игром можемо само да кажемо ЗБОГОМ Европи!

Тако је то када се распорда читав тим... :(
Sta reci osim da cemo morati da se uzdamo u cudo u revansu... Opet ce odbrana morati da ne primi gol - ta je nada prosli put trajala 15ak minuta, koliko mi se cini. Jedno je sigurno - u sledecoj cemo odigrati bolje, jer od ovoga gore ne moze.

PS Gde ste bre gledali utakmicu???
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ja stvarno ne znam da li ima mesta optimizmu posle vecerasnje igre i pokazanog zalaganja,borbenosti,zelje...

Mec smo inace gledali na RTS-u,e sad to sto si ti u Danskoj... :D

Znam da ce sada svi oni sto su hvalili Piksija opet da ga pljuju ali ovo je realnost ekipe koja nije imala 2 treninga zajedno a da ne spominjem to da li uopste imamo kvaliteta......Jos posle Borca iz Banja Luke rekao sam da od pridoslica ne treba ocekivati puno narucito na pocetku  ali ovome se stvarno nisam nadao.....Sada malo o igracima:Randjel-opet ostavio odlican utisak,Tutoric-spor,spor i spor u sustini ni Joksim ne bi bio gori-OCEKUJEM DA POSLE OVOGA NECE BITI LIKOVA KOJI CE NA OSNOVU PROCITANA  DVA CLANKA(verovatno iz kurira) PRICATI O NJEGOVIM KVALITETIMA I TOME KAKO NEMA BRIGE KADA BISKE ODE JER DA COVEK I MALO VREDI TREBACE MU JOS 2 SEZONE DA STEKNE NEKO ISKUSTVO A TADA CE BITI PRODAT...Georgijev-bugarska picka kao i protiv Milana ocaj ali najvise me nervira sto nece da potrci...Biske-dobar ali nesto se i on kurci,Pantic u odbrani rupa ali barem je trcao,Trisovic-nista,PEROVIC-AKO KOGA TREBA POSEBNO ODRATI OD BATINA PA TA PIZDA SELJACKA I PROTIV BAZELA ISTO SAM SVE A DJOKIC I PUROVIC USAMLJENI CEKAJU DA IM SE SMILUJE I DODA LOPTU...Milovanovic-standardan,cekam tu zimu i njegov odlazak,Milijas-solidan ubedljivo najbolji na sredini,Tadeu-covek trci bori se i za njega Bajevic uvek treba da napravi mesta u timu,Purovic -bolji od Ailtona i mnogo opasniji i ako je drvo,Djokic-covek treba da igra ali samo u nasoj ligi,Debeli nista ne znam sta mozemo ocekivati od njega i u buducnosti definitivno covek manje na terenu.....
Posle svega opet kazem ako je ove sezone cilj bio vracanje dugova onda ok a ako i po cenu ispadanja vec sada mi nismo vratili dugove onda nemam reci....

очај...Не зна се ко је био гори на терену.Странци су се чак више залагали свака част једино Тадеу остали заиста нису се ни потрудили да нешто ураде Тадеу се бар колико толико залагао.Тешко да можемо да прођемо баш тешко...

мрзим лековића али му свака част за изјаву коју је дао после текме.

између осталог је рекао да су од београђана данас најбољи били навијачи звездини.

Пикси је многооо љут и рекао је да ће имати разговоре са фудбалерима јер морају да знају који дрес носе .


То волим да чујем !!!!!

Necu da kritikujem,smao bih da pohvalim Randjelovica,ovaj covjek nas je spasio od katastrofe u Milanu i sada u Ceskoj.Bog da mi dusu prosto sto sam toliko sumnjao u njega posle odlaska Stojkovica.On je definitivno nase najvece pojacanje ove sezone.Nadam se da ce samo nastaviti ovako da brani...a i da ce u sledecim susretima imati sto manje posla
Fudbalere Partizana naljutio optimizam Izraelaca, pa najavljuju da će im u revanšu, večeras od 19.15, "utuviti u tikvu" svest o tome ko je bolji"

Quote from: "nikola82"Milijas-solidan ubedljivo najbolji na sredini

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

Стварно се трудио и много трчао :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

Ako nista, sad bar vidimo da ne treba zaliti za LS jer tamo i ne pripadamo. Da smo slucajno i usli u LS bili bi vreca za nabijanje jer nemamo ni igru, ni kvalitet. Tuzno... ako Bajevic ne moze da ih uigra, ja zaista ne znam ko moze.
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"мрзим лековића али му свака част за изјаву коју је дао после текме.

између осталог је рекао да су од београђана данас најбољи били навијачи звездини.

Пикси је многооо љут и рекао је да ће имати разговоре са фудбалерима јер морају да знају који дрес носе .


То волим да чујем !!!!!
Ma to je standard, svi su kao ljuti ovo ono, pa to je i normalno! A Piksi nema razloga da bude ljut jer je prodao sve sto je valjalo i sad se kao on ljuti! Pa eto ljutim se i ja na njega, ali sta to kome znaci!

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"мрзим лековића али му свака част за изјаву коју је дао после текме.

између осталог је рекао да су од београђана данас најбољи били навијачи звездини.

Пикси је многооо љут и рекао је да ће имати разговоре са фудбалерима јер морају да знају који дрес носе .


То волим да чујем !!!!!


Pa bas to i ne volim bas da cujem...To znaci da je izgubljen mec i to na najgori nacin, bez zalaganja, sto nam se danas desilo...To mi daje nadu da cemo u revansu odigrati za klasu bolje, sto je dovoljno za prolaz.

Bisevac vise odgovara da igra na sredini terena i da proigrava vezni red nego da igra stopera, stalno se gubi i kiksira. Milijas jeste spor, ali standardan i ubitacan. Milovanovic-jedva cekam da ode.Smucio mi se vise.Tutoric i Bisevac su prave rupe u odbrani.

Kad je Perovic onako raspalio setio sam se Bazela, umesto da je dodao. Imali smo mi dosta sansi, imao ih je Liberec. Ni mi, ni Liberec ni Spartak Moskva nismo kvalitetne ekipe. Jednostavno Liberec nije opasan i kvalitetan tim, nego smo mi manje kvalitetniji i uigraniji od njih.

Igraci se "znaju od juce", a igrali su na danasnjoj tekmi, Pantic, Tutoric, Ailton, Eli Tadeu, Kastiljo, Trisovic... igrali su bunarenje na "Zigica koga nema", nije bilo Zigica da zabije, srednji red stalno preskakan... nemamo igru nemamo nista.

Pored toga sto nismo imali igru, nismo imali srece da damo taj gol, nego sve sami ziceri... nemamo aktivan rezultat... Liberec je jednom nogom u Kupu Uefa... ali ako se pripremimo dobro za taj revans i uz malo srece mozemo u Ligu Uefa.

Сви пљујете играче, а Бајевића?Мени се уопште не допада како играмо од када је он  преузео тим.Мења поставу сваку утакмицу, ставља играче на позиције на којима никада нису играли.Ја поштујем све што је урадио у Грчкој, али за сада је на мене оставио врло лош утисак. :boks
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

@archer
Hoces da kazes da nije bio bolji od Georgijeva,Milovanovica,Perovica,Kastilja....Nisam rekao da je igrao briljantno vec da je po meni bio solidan narucito po uporedjenju sa ostalima....
Lekovic i Piksi sigurno nece izjaviti da su zadovoljni i svoju krivicu prikrivaju na taj nacin, pa  me ove izjave ne cude a i ne tese....
Sto se tice Bjevica nije opravdao ocekivanja a izgleda da mora da drzi kretene u timu koje klub mora da proda(Milovanovic,Perovic,setimo se i ulaska Krivokapica protiv Milana),a cisto sumnjam da je na njegovu preporuku prodat ceo tim i to pred odlucujucu utakmicu sa Liberecom....

Мислим,уствари готово сам сигуран да улазимо у ту "лигу УЕФА",без обзира на ово срање од фудбала вечерас.Против екипа које играју немачки "бизонски" фудбал не треба улазити у дуел истим оружјем,већ "навлачењем",ударањем,превијањем итд.
Мислим да Бајевић неће више имато оволико поверење у појединце,а ја све више губим наду у њега.
По мени Бишевац за сваку похвалу,а "Мивела" због себичности зрео да стоји у ставу мирно поред клупе до краја сезоне на свакој утакмици (на рукама).
Остали нису криви,једноставно-нема ту човека који зна да игра фудбал,некако су ми јадни,труде се ,ал' нема ту материјала...једино што преостаје је да се Чехи усеру од Маракане и да им се исеку ноге,а наши да у гужви у серији увале пет комада.

Kad se sjetim, kako se je samo pljuvalo po Zengi zbog njegove neatraktivne igre...a ovo je sada jos gore!

Istina je, da je Pixi u najgorem trenutku prodao igrace, ali ako ne znas igrati, onda najmanje sta mozes uciniti je trcati i boriti se. Medjutim, mi ni to ne umemo bas tako dobro. Ovakvom igrom smo mi daleko i od titule od naseg prvenstva!

Ipak, nada, pa bila ona i mala, ostaje. Igramo pred nasim navijacima, a i za dve nedelje ce Ailton & Co. biti malo uigraniji.

Quote from: "lesa"Сви пљујете играче, а Бајевића?Мени се уопште не допада како играмо од када је он  преузео тим.Мења поставу сваку утакмицу, ставља играче на позиције на којима никада нису играли.Ја поштујем све што је урадио у Грчкој, али за сада је на мене оставио врло лош утисак. :boks

Ово је велика истина... Хтели ви или не али са Зенгом је то некако било течније, лепше иако је он Италијан, а они не умиру у лепоти баш када је фудбал у питању... Причао сам о томе још када је доведен Бајевић, али... Дај Боже да нисам (нисмо) у праву...

Милијаша сам ја први бранио пре пар дана на овом месту, али изгледа да су неки овде гледали Милијаша прошле сезоне а синоћ не... СПОР СПОР СПОР, СЛАБ СЛАБ СЛАБ (физички), без кондиције, бвез концентрације, ужас!!! Мивела је још био и солидан, не знам чему толико пљувања, он никада није ни умео боље па је синоћње издање мање више ок... А Бишевац, хвала Богу па и њега продаде Пикси, једина исправна продаја од када је дошао, рупа рупа и рупа, глуми дриблера, а на свом месту катастрофа...

Ма шта који мој причамо уопште о њима, треба причати у хвалоспевима о људима који су путовали 1000 км тамо и још толико назад, оставили глас на стадиону и певали као да им је последње!!! Капа доле и мој наклон...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Kako je odigrano zadnjih 20 min,tako se trebalo igrati od pocetka.Nema branjenja,ni 0:0 nije povoljan rezultat,trebalo se odmah napasti dok se ne da gol i gotovo.Sta sad reci,sem da se nadam da ce se malo zainatiti pa uz nasu podrsku nesto uraditi.
Sto se tice igraca Randjelovic ponovo odlican,Milovanovic ko slina otrese ga ko hoce i kad hoce,trebao bi da ima mnogo bolju tehniku i sut ako misli tako igrati.Milijas nije bio los ali i on je suvise kilav.E sad Tutoric i Pantic,pa 80% gresaka i lose igre su oni uzrokovali,prvi je spor kao puz,i jos kad sam video onu situaciju gde njihov igrac ima loptu kod aut linije a ovaj se povlaci ispred njega i pusta ga skoro do peterca zeludac mi se okrenuo.Pantic je retard nad retardima,ne zna centrirati,samo napamet sutne u 16m,uopste ne razmislja kad dodaje loptu,bitno da se on nje resi a sto ce drugog gurnuti u nezgodnu situaciju nije bitno.Tesi me sto su oni zamene Basti i Gaju,tako da ce valjda biti bolje.Ostali po meni nisu bili lose,odigrali su prema ocekivanjima,izuzev Tadeua koji je bio stvarno borben i opasan i koji me je pozitivno iznenadio.

Било па пролшло, очајно смо одиграли, мада мислим да ова екипа може да се добије са пар комада разлике колико и треба за пролаз.
Него да се ми окренемо следећој текми, зна ли неко кад играмо са Бежанијом???

Недеља сигурно, време - накнадно...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "