Увертира за суботу и фудбалски дерби је у среду у Пиониру у 19.15...............агенти су домаћини,карте су 150 динара.Надам се да ће нас бити као прошли пут на дербију,да их пре свега одеремо на трибинама,пожељно је и на терену...................људи који не запале у Нк надам се да долазе на баскет...............

Mi bi smo rado dosli na derbi alij jbg vec smo se dogovorili sa nislijama da idemo u nis na rukomet  ;pljuga

Ja se samo nadam da ce biti nekog kompetentnog da povede navijanje sutra na derbiju...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Evo nisam otisao u NK,ali dolazim sigurno na basket.Dovoljno je da dodju svi iz BG-a koji nisu otisli na fudbal i bice nas kao i prosli put.

QuoteEvo nisam otisao u NK,ali dolazim sigurno na basket.Dovoljno je da dodju svi iz BG-a koji nisu otisli na fudbal i bice nas kao i prosli put.


a koje su sve grupe otisle u nk?

E nebitno ko je otisao ko nije, svi koji su ovde danas pod obavezno u pionir, ostali su u niksicu...

pakistanci nam navodno danas spremaju neka iznenadjenja, pa  su resili da pokazu snagu i hrabrost kada nam je veci deo vidjenijih u nk... Mislim, sljam pakistansko-indijski...

Samo obazrivo i hrabro kao uvek i dobicemo ih i na terenu i na tribini i svuda gde pokusaju da nam se suprotstave...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


Nazalost ne odoh u Nikshic zbog silnih obaveza ali eto me na derbiju danas. Ko nije uzeo karte bolje bi mu bilo da pozuri jer ih u Pioniru nece biti u slobodnoj prodaji iako je najavljeno da ce blagajna raditi od 10h-16h, to je laz jer sam bio jutros i saznao da je nestalo karata. Iscimao sam se do severa "buvare" jer ih tamo josh ima, i kupio.

Pricha se da ce biti kompetentan vodja na derbiju, tako da nema da brinete  namigivanje
Na name je da "deremo" na tekmi, najjache shto mozemo. Najjache, za josh jednu Zvezdinu pobedu  :ruke  :ruke  :ruke  :sampion  :sampion  :sampion

Biće nas matorih,uz mlade snage dovoljno za agente i "tužne"!
Samo da nam se igrače ne uplaše!

Evo neki moje vidjenje i izveshtaj sa utakmice.
Oko pola 7, svi smo zujali kod taxija u nadi da ce glodarski korteo sa tekme partizan-zeleznik proci tuda ali to se nazalost nije desilo jer su oni skrenuti od strane murije josh mnogo pre. Ulazimo u halu oko 7 i krece navijanje. Moram da priznam da nikako nisam zadovoljan nashim navijachkim izdanjem danas. Pola krivice ide na dushu igrachima koji dobijaju nulu za trud i zalaganje, a druga polovina ide na dushu svima onima koji se ucute kad Zvezda gubi. Ono shto ja pishem stalno po forumu, je to da nije samo vazno da nas dodje puno. To se podrazumeva jer smo najbronija navijachka grupa u Srbiji. Nishta ne vredi ako nas dodje puno a ljudi pevushe ili cute. Glasovi, dlanovi, skakanje, trans, tako se pomaze Zvezdi. To dosta ljudi ne radi. Pa zar da dozvolimo da one crno bele devojchice pevaju glasnije od nas? Jebiga mozda sam ja previshe kritichan i napadan ali jednostavno me nervira chinjenica da ja ostavljam dushu pevajuci i skakajuci, a da chovek iza ili ispred mene cuti/pevushi/pricha sa drugom/gleda mobilni ili shta ti ja znam.
No dosta o ovome, ajmo sad malo o pandurskim psetima, koji onako rushilachki uleteshe na tribinu. Mozda to ovi odgore nisu osetili ali preko mene je palo jedno deset ljudi, jedan viche "aaaaaaa nooooogaaaaa" drugi "ne mogu da dishem, ne mogu da dishem" a da nije bilo jednog like koji je sedeo na ogradi, tachno bi se razbio sa ograde.
AV AV  AV AV AV AV AV............AV!!!

Навијање минус нула. Разбили су нас у сваком погледу. Понекад се питам ко смишља ове нове песме које су тешко певљиве и јако тихе, готово као баладе. За њих нити имамо глас нити слух.  Глумимо неке италијане или шта?

Брука шта рећи више!!! Срамота!!!

Иначе напали су нас код УЗ и разбили су прозоре.

Ma daj...

Koga su razbili u navijanju?! Ja i ti nismo bili na istoj tekmi. Bili su bolji samo u 4. cetvrtini, a uzrok tome vidim u muriji koja je uletela na nasu tribinu. Opet smo se dobro drzali, a celu tekmu smo gubili. Seti se npr. proslog izdanja njihovog a bilo je vrlo slicno. E ono je bio poraz, a ne ovo danas.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Мислим да претерујете са критикама. Обзиром да је велика већина изостала са дербија због гостовања, презадовољна сам и посетом и навијањем. Најслабији смо били после упада жандармерије на нашу трибину (таман смо ухватили штимунг) али људи који су до тада певали из петних жила, буквално су били угрувани и попадали једни преко других као домино.
Ја сам у пар наврата чула само нас (не могу сада да се сетим које су то песме биле али било их је...) иако смо губили, иако смо били "преполовљени". По мени је ово било само загревање за суботу!  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Slozio bih se sa lucky star.
Ovi komentari iznad me stvarno iznenadjuju, zapitao sam se na kojoj sam ja to utakmici bio..
Po meni navijanje je bilo extra u zadnjoj cetvrtini i to je bio najbolji perioddo onog zandarskog upada i onda totalni krah.

S obzirom da smo celu utakmicu gubili,navijanje je bilo extra cak sam sigoran da smo u prve tri cetvrtine navijali bolje od glodara.Brojnost me je odusevila ocekivao sam da nas bude duplo manje iskreno.
Cuo sam neke price da su polupana stakla na revija!?Jer zna neko nesto vise o tome ili je to laz
ve prolazi ZVEZDA traje!

Па видиш ја нисам био у копу него са стране до копа. Јаче сам чуо талибане преко пута него нас... А они су престали само у једном периоду 5-6 минута да навијају. Све време су навијали.

Да сигурно нам је жандармерија крива... Ма дајте...

Mozda ce mi neki zameriti ali ovog puta u izvestaju necu pisati samo o navijanju... Definitivno, svi oni koji ne vole jadransku ligu (iskreno nisam ni ja neki ljubitelj iste) su veceras videli zasto je igramo i zasto izbegavamo domaca basket takmicenja... Ko je kriv zasto je sve to tako, e sad to je prica za dublju analizu...

Elem, poznata situacija... Dobar deo vidjenijih, skoro cele ekipe UB, BBRS, Heroes, izvinjavam se ostalima, za ove znam sigurno, su otisli u Niksic da bodre FK i budu uz njih na ovom dosta nezgodnom (za putovanje) gostovanju... Slazem se, bilo je tesko odluciti gde, niksic ili pionir, ali svako je imao neku svoju racunicu, obaveze, posao,skola itd...

Posle posla nalazim se sa ekipom iz kraja i lagano krecemo kolima ka pioniru... Usput u Beogradskoj ispred Pravnog nailazimo na pakistance koji su praceni od strane bezbroj marica  pandura... A njih... Smesno, mozda do pedeset... Svi sa fudbala  :rofl  ... Ma raspadaju se pomislih u tom momentu... Dolazimo kod taxi-a i naravno tu se ceka ta grupa ili neka veca grupa pa da malo "popricamo" je li... Tu cujem informaciju da su hrabri momci sa pakistanskog juga napali upravnu zgradu CZ iliti poznatiju kao Revija... Hrabro nema sta... Mora da ih je zgrada tukla pre toga pa su hteli da joj vrate... U nekom momentu dolaze kornjace i od caskanja nema nista... I ovog puta ih je bilo kao da su krenuli na ratiste... Mnogo sa puno naoruzanja... Tu neki pakistanski junaci dobacuju iz parka kod ledene dvorane,ali beze u stilu Ben Dznonsona pred naletom dva-tri pandura...   Mislim da nije zalosno bilo bi smesno... Nazalost tu saznajem i informaciju da su nasa dva klinca iz kraja koji su isli neobavezno bez obelezja dobili malo po glavi od neke malo vece grupe koja je izasla iz dva-tri auta... Nista strasno... Ne znam cime su privukli paznju, ali od pakistanaca sve hrabrije od hrabrijeg... Pa ti grobari su stvarno opasna neka ekipa...

Nista, napolju nema incidenata jer pandura je extremno mnogo... Ulazimo u halu, do pred sam pocetak njihova tribina poluprazna, kod nas puno od zida A ulaza do zida B ulaza...Eventualno se nadje po neko mestasce za nekog sitnijeg... Ali sa pocetkom tekme i oni pristojno pune svoju tribinu tako da nas je ovog puta bilo otprilike podjednako... Znaci da nije bilo Niksica opet bi nas bilo vise, ali ne zelim da trazim izgovor...  Na pocetku delujemo dosta dobro, pesma dobra, skoro svi pevaju i pored odsustva mnogih i oni koji su dosli mogu da se nose sa grobarima i iskreno bila je dobra ekipa danas, za respekt u svakom slucaju... Navijanje je vodio naravno Kizin omiljeni vodja, a imao je pomoc vise poznatijih ljudi, u jednom momentu im se prikljucuje i momak koji je slobodno se moze reci legenda severa... Kao sto rekoh na pocetku smo bili ok, ali kako smo poceli da gubimo tacno se videlo da ovi mladji ne mogu da izvuku tu pricu da se peva i kad se gubi... Jednostavno opada moral i manje su glasni nego kad je rezultat povoljan.... Nekako se forsira i stvarno na momente zabljesnemo, posebno u par navrata kada je skoro celo drugo poluvreme forsirana oo zvezda ole oo zvezda ole zvezda ole zvezda ole... Stvarno bruka kako je dobro zvucalo, mi gubimo, tribina grmi a groblje zbunjeno skroz... Od ostalih pesama, standardne prozivke za grobare Jugoslovenke,Ide grobar ulicom, Ceo grad to zna, i naravno Bice opet zenskog basketa (ko ne zna o cemu se radi, posle jednog njihovog basketa nasih bukvalno troje ljudi je razbezalo njihovih trideset...)... U jednom momentu neki debil upada do njihove klupe da se kao obracuna sa sudijama (u tom momentu svinja debela vrsi neverovatan pritisak na sudije) i  u povratku  pocinje nesto da se desava na njihovoj tribini...Medjusobna tuca, neverovatno peglanje, ne zna se ko koga bije... Iako imam oko sokolovo i bio sam na ogradi u prvom redu nisam video ono sto su neki drugari do mene... Navodno par momaka je bilo sa duxevima Nasa Stvar... Ako je tako i ako su upali na njihovu tribinu, momci svaka cast, ali kazem to je neprovereno... Tada upada  zandarmerija kod njih i smiruju se... Moram da priznam da su u nekim momentima bili glasni,ali bilo bi tuzno da nisu, jer puna tribina, njihov tim vodi, sta vise... I vise ne deluju pocepano, pevaju zajedno, dozivaju se... Jedino sto u jf svaka grupa koja ima dva clana ima zastavu... Pisanje od smeha... A shadows-i kao ekskurzija koja je zalutala u bg...Svi u istim majicama bordo boje...  Jebote al su ljudi neinformisani a i zaostaju u vremenu... U jednom momentu kornjace upadaju i na nasu tribinu kao da naprave prolaz na stepenistu, malo koskanja, po neki pendrek i situacija se smiruje, ali bilo je napeto par minuta bash...

Na kraju, nesto sto do sada nisam video... Kosarkasi nam nisu otpozdravili uopste... Cim je sudija odsvirao kraj otrcali su u svlacionicu... Cudno jako... A sad ono sto sam nagovestio... Ne znam, ali svi mrzitelji jadranske lige sada su nadam se videli zasto je igramo i zasto izbegavamo domaca takmicenja... Sudjenje danas kriminalno...Neko ce me napljuvati sto u pricama sa tribine davim sa tim, ali moram... I to je deo nasihprica na severu... Znaci buljasi koji se jebu sa svinjom debelom i lukom bogdanovicem zajedno... Koja kradja... Za minut izadjes iz bonusa, pa to nema nigde... Svaki sumnjivi kontakt faul za Pakistan... milojevic (covek sa likom majmuna) bije, tuce, udara laktovima i nikom nista, eventualno kad nekog onesvesti onda mu se svira faul... Znaci kriterijum totalno kako odgovara pakistanu, a nama svaki tvrdji kontakt faul... Secate se kako je debeli pederas dva puta u jadranskoj ligi izvodio tim zbog nekih odluka sudija koje su bile sasvim na mestu... e danas smo trebali da istupimo iz super lige ali Trifke, Zika i ostali nemaju muda za to...Debeli je opet na pocetku izvrsio pritisak na sudije posle jednog ocigednog faula i od tog momenta sudjenje po notama debelog.. Na svu srecu debeli nema uticaja na sudije jadrana pa tu imamo sanse da ih dobijemo... Treba dodati i to da su ovi nasi debili danas igrali dosta losije u odnosu na prethodne tekme i na prethodni derbi ali i takvi bi mozda dobili da je sudjenje bilo korektnije...Zato pozivam sve koji su bojkotovali gy da shvate najzad u cemu je problem i da pruzimo podrsku nasem timu u zavrsnici iste... Znam ima ljutih i na upravu...Neko ce reci pa sto mi ne platimo, ne lobiramo i sl... Ne znam, moje je da se derem dok ne izgubim glas kao danas, a ako treba da menjamo nesto, sta cekamo...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Boka"Па видиш ја нисам био у копу него са стране до копа. Јаче сам чуо талибане преко пута него нас... А они су престали само у једном периоду 5-6 минута да навијају. Све време су навијали.

Да сигурно нам је жандармерија крива... Ма дајте...
Svako ima svoje misljenje, uzaludno bi bilo da sad pokusavamo jedan drugom nametnuti sopstveno...
CInjenica je da nista nije nagovjestavalo ni ovakvo izdanje, i da smo s obzirom na situaciju  i sastav (po meni) super zvucali.
Ja sam stvarno prijatno iznenadjen.

Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Kako su smesni ovi siptrai! Al se to celice sami na sebe jer nesmeju da udare na nas  :rofl