Quote from: "29. maj"
Quote from: "GoranFinn"Звезда у мом граду  :ruke
SVAKA CAST, GORANE! TI NISI 400KM OD STADIONA ZA KOJI JE KARTA SKUPLJA OD DJUZEPE MEACE

Да, да имам предност када Војводина игра на домаћем , када Звезда игра онда је далеко Београд  :(
Од стадиона сам  1 км  ;pljuga

WELCOME TO NOVI SAD  :ruke  :sampion  ;pivo  ;pljuga  :D

Quote from: "radomir"Без обзира на цену карте сви у Нови Сад!
Воз којим ће делије организовано ићи у НС полази у 08 и 30 ујтру са главне железничке станице.  Требало би сви да дођу раније(око 08) да купе карте које су око 250 динара.

Карта за Нови Сад из Бгд-а, за путнички воз је 180дин + 50дин доплата за брзи воз ... у једном правцу. Мада наши кондуктери су доста добри људи, па ћете моћи и јефтиније проћи  ;pljuga

Shta neko je rekao da idemo na jug jeli to istina??? :zbunjen
amo ti...

Quote from: "Casual"
Quote from: "jagara"Bice ocigledno velikih nereda u nedelju, jer sigurno nece pustiti nikog bez karte. A ne radi se o tome da li neko hoce ili nece da da 1000 dinara, jednostavno ljudi nemaju te pare, a svako ce hteti da udje na stadion sto je najnormalnije!
Siguran sam da ce izbiti veliki neredi i zna se ko ce opet glavni krivac :zbunjen

A ti ces da povedes nerede,a?

Ne ja necu povesti nerede, i vise od svega bih voleo da do istih ne dodje, ali ako ti mislis da ce 2000 ljudi kad vide da se ne moze uci ako se ne plati 1000, lagano otici svojim kucama onda dobro, nece biti nereda, bas kao sto ih nije bilo ni na finalu kupa, kada karte nisu bile skupe ali su sporo propustali ljude u halu.

Ja sam napisao razloge zbog kojih smatram da ce doci do nereda, a  posto ti smatras suprotno bolje napisi svoje razloge nego sto se pravis pametan, i  izvlacis stvari iz konteksta

Ajde bre dosta vishe o 1000 dinara i neredima! Samo dodjite na jebeni stadion a za sve ostalo cemo videti tamo.

Tako je,samo vi dodjite u sto vecem broju da okupiramo i ovaj stadion.
Predvidjanje necega unapred je besmisleno.
Bice sta ce biti.

Uvek budu te neke price oko karata, ali kada nas ima puno oni shvate da je bolje pustiti masu da udje na stadion nego ostaviti je napolju da tumara bezveze... Zato mislim da ako nas se pojavi mnogo nece biti nikakvih problema, a kamoli nekih nereda...
Cisto da se pojasnim...

Koji li je mozak smislio tu cenu od 1000 dindzi da mi je da znam... Pa malopre procitah da im je 1000din godisnja pretplatna karta... Ja cu biti ispred stadiona samo se nadam da necu ostati celih 90 min ispred jer stvarno nemam soma.

Aко је речено да се крене у НС без обзира на цену карте, чему било каква дискусија овде?? Што се тиче возних карата, никакав упад, шверцовање, договарање са кондуктерима него лепо на благајну и купите карту! Она кошта 250 дин.(међународни воз) и ако се купује групна(минимум троје) онда иде и до 20%(50 дин.)! Буде ли неко опет гатао око могућег исхода приликом уласка на стадион биће банован!

Неки постови са фирминог сајта..шта рећи..

QuotePOBEEEDDAAAAAAAAA!!!!!!!!! LJUDI MOJI, 10 PUNIH GODINA!!!!!!!! MAMU VAM CIGANSKU JEBEM, SISAJ ZVEZDOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!

QuoteAloooo, 'de ste cigani, mamu vam jebem???? Napusite se i nama i pravom slaninaru Kizi!!!

QuoteO materi cigansko-muslimanska danas si bila jebana i sutra ces biti!!!!

QuoteManji incidenti na kraju sa murijom u pokusaju da se dopre do cigana koji su hrabro stojali na istoku i prozivali Firmu da probije kordon i dopre do njih, kad je kordon usao na istok cigani se hrabro povlace ka izlazu bez incidenata. Malo kamenovanja i nista vise.

:zbunjen

Ал су јаки са оним каменима били.....ц ц ц ц ц ц ц ц.....


Naravno da se ulazilo za dz..
Po meni navijanje nista posebno...
Najbolji momenat svakako "a vi kako te..."  :ruke

Шта рећи за данашњу утакмицу... Издање Делија је било на много вишем нивоу у односу на издање играча на терену... Бојим се да смо ушли у кризу резултата, а већ дуже време имамо по мом мишљењу и кризу игре, али нећу овде о томе...

Крећем са другарима из краја тек око 11 и успут допуњавамо кола са још двоје људи и наравно на ауто-путу гомила познатих људи са севера у својим аутомобилима, весели, спремни за добру представу Делија у Новом Саду... И ми наравно у сличном расположењу са декалитрима пива у колима... Успут добијамо разне информације везано за улазак на стадион јер ником нормалном није падало на памет да да хиљаду кинти за уфур... Али наравно то није спречило никог да не крене ка НС-у... Мада знам неке људе који су верујући да неће моћи да се уђе за џ остали кући...

Елем стижемо у НС и затичемо солидан број људи испред стадиона и стиже вест да ће се ипак ући за џ и да је пао неки договор јер су инциденти у супротном били неизбежни... На самој источној трибини масовност солидна али тек су сви ушли пола сата после почетка, а неки тек на друго полувреме... Сланинари стандардно нису ни пола севера напунили, али овај пут једно од њихових бољих издања на утакмицама са Звездом... Имали су и пар интересантних транспарената, али све то још делује смешно за неку озбиљну навијачку причу... Ми смо у првом делу игре доста навијачки подбацили, највише због тог развлачења на улазу, али дешавају се такве ствари и најбољима... Стандардне песме су певане, било је пар интересантних одговора на њихове транспаренте... На њихово Како оцењујете хигијену у граду одговор је био А ви како те?... Добили су и поруку Јебаћемо Вас... Општа оцена је да смо први део игре подбацили па је и са шипке стигла опомена да у другом полувремену морамо боље...

Почињемо други део игре са пар песмица у којима их прозивамо због већ поменутих цена карата и настављамо са стандардним песмама и покушавамо да сваку од њих отпревамо што дуже и што гласније... Било је добро, посебно Напред Звездо але але але, па Сад на гол хоћемо, и покушај дозивања са западом који је овог пута био много мање цигански у односу на рецимо прошло гостовање када нас је било слободно могу да кажем за трећину више... Али као и тада после тог прозивања на песму Када играш Звездо ти, поручили смо им Откуд ви у нашем граду... Нажалост Звезда прима гол који је донео трећи пораз у првенству али ми не посустајемо и до краја бодримо екипу... Ту показујемо праву снагу наше трибине... На крају мали инциденти на терену, момци испраћени са Шампиони, али да нешто шкрипи у нашем тиму види се из авиона... До севера креће мало прозивање са сланинарима и гађање упаљачима и осталим средствима која могу да послуже... Њих сабијају жандари и ту пада и мала пегла са плавцима где се показују први пут после много година да су спремни и за такве акције... Све је то изгледало као могуће дешавање док није улетело појачање и на њихову и на нашу трибине, па се лагано прво ми а касније и они упућујемо ка својим кућама... Пут до куће никад сморнији, пораз, никакво дешавање, једино вредно спомињања је ето и даље добра масовност Делија свуда где игра Звезда...

До четвртка и текме са Ромом има доста да се поправи у игри фудбалера а нама остаје да сакупимо сву могућу енергију, снагу и покажемо да смо најјачи кад смо најпотребнији...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Sto se navijanja tice , moralo je mnogo bolje. U prvom poluvremenu sam bio u kopu i bilo je dobro navijanje.
Posle smo se premestili skroz do severa, i mislim da je zvucalo lose. Bas se nikome nije najvijalo, dali zbog onog cimanja oko ulazenja ili sta vec.

Ali u svakom slucaju smo ponovo dosli u velikom broju i pokazali im koliko nas ima u 'njihovom gradu".

Sve pochinje ujutru oko 8 kada stizemo na shtajgu. Vozne karte su bile 330 dinara s obzirom da je voz koji je polazio u 8:40 bio medjunarodni.
Odmah na pochetku kerovi, kondukter i inspektor proveravaju karte i tu dosta ljudi biva izbacheno iz voza. Moram da napomenem da su nas bash svetski iscimali sa proveravanjem karata a posle i legitimacije. U vozu je bilo i dosta nepoznatih ljudi koje sam prvi put video danas.
Kasnije, korteom uz pesmu idemo stadiona a ko se do stadiona nije izvukao, zajebao se jer su nas plavi kao ovce smestili na onu livadu i jedno sat vremena nisu pushtali da se bilo gde ide. Kasnije se na stadion ulazi za dz (toliko o famoznih 1000 din) i krece neko "nestabilno" navijanje.
Shto se tiche slaninara oni su i dalje u dazi dokazivanja tako da im verovatno imponuje shto ih uopshte pominjamo u pesmicama. Izdvojio bih i pesmu slichnu onoj od proshle godine u Zemunu:

Sve ste dali vi
sve shto imate
soma dinara
da nam pushite

Tekma se zavrshava nepovoljno po nas, a u smor atmosferi se vracamo vozom u Beograd, gde se puteshestvije zavrshava.

Skupili ste vi, sve sto imate
za soma dinara da nam pusite

Bledo izdanje delija i sa jedne i sa druge strane
i na terenu i na tribini,delije iako brojnije
retko kada usoeju da nadglasaju slaninare
ne znam shta nam bi svaki 10 chovek je pevao
moze to i mora mnogo bolje u buducnosti
amo ti...

Ma super, bilo je baš onako ..... super, mislim i u putu do stadiona, i na početku tekme, super, baš mislim onako super, i na kraju tekme super :bes  :D , i prilikom kretanja kući je baš bilo SUPER!!!!
Mislim stvarno je bilo super, nemam reči, eto SUPER!!!! :bes
I navijanje je bilo SUPER, samo da su još onih 40% mutavaca pevali umesto što su blejali ko zna gde bilo bi stvarno super, U PIČKU LEPU MATERINU!!!!!!! :bes

POZDRAV DELIJE VIDIMO SE U ČETVRTAK!

Neredi = 0
Navijanje = 0
Igra na terenu = 0
Brojnost = zadovoljavajuca ali ispod ocekivane.

Nedelja.
Poslednje gostovanje.
Tribina je trebala da bude krcata i bucna.   :o  

Ne razumem da se zbog spremnosti na nerede  ne bude spreman na dobro navijanje?
Navijac mora uvek da bude spreman na sve.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!