Odbrojavanje... :lol:  :bes
Gde ode Bajav?
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "OrtoDelija"Odbrojavanje... :lol:  :bes
Gde ode Bajav?
efes pilsen

Iako se on kod 3 trenera nije probio kod nas, pa sa kim mi mislimo igrati sledece sezone! Jos ako Gurovic ode, Boze sacuvaj! A niko se po tom pitanju iz kluba ne izjasnjava-to je zabrinjujavajuce!

Da li ste vi uopste gledali basket prosle godine? Otisli su Jeretin i Dzi. Za onog prvog mogu samo sreci da se zahvalim sto se ponovo nije povredio pa smo ga utrapili nekome. Dzi je dokazao da nije stabilan plejer kakav je nama potreban. Dobro je sto je otisao i Dragojlovic jer sve ono dobro sto bi uradio u napadu bi 3 puta uprskao u odbrani. Bjelica i Bajev - vi zalite za njima :o . Oni nisu ni igrali, bre. Otisao je Subotic - takodje nije igrao. Ljudi, otisli su krsevi (dobro, Raicevic je mogao da ostane, ali je imao ugovor na godinu dana). Odlazak Gurovica ce biti hendikep, ali se to znali i na samom kraju sezone. Pa sta mislite, da mi nikoga necemo vise kupiti? Da je Sakota ostavio Zvezdu potpuno bez plana? Smirite se malo.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Da li ste vi uopste gledali basket prosle godine? Otisli su Jeretin i Dzi. Za onog prvog mogu samo sreci da se zahvalim sto se ponovo nije povredio pa smo ga utrapili nekome. Dzi je dokazao da nije stabilan plejer kakav je nama potreban. Dobro je sto je otisao i Dragojlovic jer sve ono dobro sto bi uradio u napadu bi 3 puta uprskao u odbrani. Bjelica i Bajev - vi zalite za njima :o . Oni nisu ni igrali, bre. Otisao je Subotic - takodje nije igrao. Ljudi, otisli su krsevi (dobro, Raicevic je mogao da ostane, ali je imao ugovor na godinu dana). Odlazak Gurovica ce biti hendikep, ali se to znali i na samom kraju sezone. Pa sta mislite, da mi nikoga necemo vise kupiti? Da je Sakota ostavio Zvezdu potpuno bez plana? Smirite se malo.

Ziva istina, iskulirajte malo

Zaista, potrebno je vreme da se klub ocisti od Zmagovih rvaca. Uostalom, pa nisu otisli likovi koji su nam donosili titule i igrali u LS. Pojacanja treba ocekivati i to ce biti skolovani igraci. Pa Aleksandrov samo vredi kao svi ovi sto su otisli ( sa izuzetkom Raicevica ).

Quote from: "kiki"Da li ste vi uopste gledali basket prosle godine? Otisli su Jeretin i Dzi. Za onog prvog mogu samo sreci da se zahvalim sto se ponovo nije povredio pa smo ga utrapili nekome. Dzi je dokazao da nije stabilan plejer kakav je nama potreban. Dobro je sto je otisao i Dragojlovic jer sve ono dobro sto bi uradio u napadu bi 3 puta uprskao u odbrani. Bjelica i Bajev - vi zalite za njima :o . Oni nisu ni igrali, bre. Otisao je Subotic - takodje nije igrao. Ljudi, otisli su krsevi (dobro, Raicevic je mogao da ostane, ali je imao ugovor na godinu dana). Odlazak Gurovica ce biti hendikep, ali se to znali i na samom kraju sezone. Pa sta mislite, da mi nikoga necemo vise kupiti? Da je Sakota ostavio Zvezdu potpuno bez plana? Smirite se malo.

malo cudno gledas na to...mene zabrinjava sto trenutno u klubu dok se svi pripremaju i pojacavaju za sezonu mi imamo svega 5-6 igraca u klubu...I opet cemo i ove sezone praviti novi tim i opet cemo ispusiti...Ok sto se tice Jeretina i Hendersona donekle si u pravu,Bjelica i Bajev nisu igrali ali ako se islo na podmladjivanje ekipe nisu smeli da odu meni se Bjelica kao igrac dosta svidja jeste da je malo igrao,Bajev je solidan igrac mada nisam imao prilike da ga gledam video sam da je bio u mladoj reprezentaciji Turske-i to valjda nesto znaci.Raicevic uz Gurovica mozda najbolji igrac prosle sezone mislim da se nisu ni potrudili da ostane...Dovodjenje Kovaca koji je uzgred i glodar nikako me ne zadovoljava,sigurno ce biti jos pojacanja ali svi koji su nesto vredeli su vec otisli u druge klubove i nece nam ostati puno  dobrih igraca da se pojacamo jer sve sto je vredelo vec polako ide u druge klubove i Tepic,Marinovic,Jorovic...Sto se Aleksandrova tice slazem se da je mnogo dobar igrac ali on 2 godine nije igrao pitanje je kako ce se pokazati.

Bjelica je imao xy prilika da se dokaze i to u vise sezona. Decko ima neku falinku i dobro je sto je otisao. Bajev je imao vazeci ugovor sa Zvezdom i verovatno je Sakotina procena da nam nije potreban. On to sigurno zna bolje od nas.
Prosle sezone Sakota je nasledio tim, tim koji nije on selektirao. Neki su otisli, neki ostali, ali je bilo premalo vremena da se bilo sta drasticnije menja. Za godinu dana dobro je upoznao igrace i zna sta nam nedostaje. Jedini koji su otisli, a imali bi mesta u mojoj Zvezdi su Gurovic i Raicevic. Ostalima, daleka lepa kuca. Jos kad bi se rastostiljali Radivojevica...
Zvezda jos vuce posledice Zmagovog rada i potrebno je vreme da se to ispravi. Uostalom, ko se to i kako pojacava (steta sto nam je groblje maznulo Tepica), a pripreme jos nisu ni pocele. I imamo vise od 5-6 igraca.
Potreban nam je jedan stranac koji moze da odigra na pleju i dvojci, jedan centar i jos jedna trojka (pozeljno je da budu iskusni igraci). Od ova tri igraca, dva ce, verovatno, biti stranci, a oni se sada ne kupuju (bar mi nemamo mogucnosti da kupujemo).
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Bjelica je imao xy prilika da se dokaze i to u vise sezona. Decko ima neku falinku i dobro je sto je otisao. Bajev je imao vazeci ugovor sa Zvezdom i verovatno je Sakotina procena da nam nije potreban. On to sigurno zna bolje od nas.
Prosle sezone Sakota je nasledio tim, tim koji nije on selektirao. Neki su otisli, neki ostali, ali je bilo premalo vremena da se bilo sta drasticnije menja. Za godinu dana dobro je upoznao igrace i zna sta nam nedostaje. Jedini koji su otisli, a imali bi mesta u mojoj Zvezdi su Gurovic i Raicevic. Ostalima, daleka lepa kuca. Jos kad bi se rastostiljali Radivojevica...
Zvezda jos vuce posledice Zmagovog rada i potrebno je vreme da se to ispravi. Uostalom, ko se to i kako pojacava (steta sto nam je groblje maznulo Tepica), a pripreme jos nisu ni pocele. I imamo vise od 5-6 igraca.
Potreban nam je jedan stranac koji moze da odigra na pleju i dvojci, jedan centar i jos jedna trojka (pozeljno je da budu iskusni igraci). Od ova tri igraca, dva ce, verovatno, biti stranci, a oni se sada ne kupuju (bar mi nemamo mogucnosti da kupujemo).

Kako Sakota nije selektirao ekipu pa vecina igraca koji su igrali u Zvezdi je on doveo Leri O'benona,Hendersona(isto je dosao na Sakotin poziv),Gurovic,Raicevic,Antic,Milosevic,Markovic,Misanovic skoro svi su oni dosli kad je Sakota postao trener...Dobro ostale su posledice od Zmaga sigurno u pravu si tu...Ipak ja sam se nadao da kad smo vec pustili sve ove igrace mislio sam da cemo dovesti Tepica,Marinovica,Jorovica,Popovica i ove mlade reprezentativce kad ono oni odose svi u druge klubove izuzev Popovica koji bi mogao da dodje.Vidis da su misevi doveli Tepica,Kecmana najverovatnije ce im doci i Vujanic pi.ketina plus sto im je otisao samo Milojevic a nama samo odlaze igraci i opet cemo celu sezonu morati da uigravamo tim i daj boze ako nesto uradimo.
Trenutno u klubu su ako se ne varam sledeci igraci:
Radivojevic
Dragicevic
Antic
Milosevic
Markovic
Misanovic
Vitkovac

Tu su jos Kovac i Aleksandrov, sto je 9 igraca (mada je i O'Benon jos pod ugovorom, ali tesko da ce se vratiti). Kao sto rekoh, neodstaju nam jos tri igraca. Ne mogu tacno da se setim, ali mislim da su neki od pobrojanih igraca dosli pre Sakote, nebitno.
Kako smo to mogli da dovedemo Marinovica kada ne mozemo ni pod razno da se takmicimo sa inostranim klubovima? Tepic je grobar, a i Partizan je uzeo titulu i igrace EL. Videcemo za Jorovica, on jos nigde nije otisao. Ukoliko reprezentacija odigra dobro na SP, njemu ce prvashodni cilj biti inostranstvo.
Ne mogu da verujem da neko zali za Dragojlovicem, Bjelicom, Bajevom, Suboticem koji i nisu imali uticaj na igru. Jeretina ne podnosim, a Dzi je nepouzdan. Zao mi je zbog Raicevica (ugovor mu je istekao i otisao je za daleko vece pare nego sto Zvezda moze da ponudi) i Gurovica, ali njih nismo mogli da zadrzimo.
..baklje gore, pesma cigana...

QuoteNe mogu da verujem da neko zali za Dragojlovicem, Bjelicom, Bajevom, Suboticem koji i nisu imali uticaj na igru. Jeretina ne podnosim, a Dzi je nepouzdan. Zao mi je zbog Raicevica (ugovor mu je istekao i otisao je za daleko vece pare nego sto Zvezda moze da ponudi) i Gurovica, ali njih nismo mogli da zadrzimo.

Kiki I salute You!!!

Само што ја немам речи ни довољно адекватан израз за "карактерисање" јеретина.

ПС
Читао сам твој пост у вези бацања песка на Маракану,мислим да се то десило пре једно петнаестак година(или сам побркао са бријањем траве на лето па је трава изгледала као против Корка),јер сам имао прилику да причам са оним дивним човеком који одржава траву на нашем стадиону пре неколико година кад сам покушавао да радим елаборат из одржавања травњака за факс.

Hm, ne verujem. Miki Corovic tada nije bio ni blizu toga da bude direktor stadiona. Ovo je novije prirode. Teren nam je tuga bozija i to je jedan od vecih razloga zbog kog zelim da udjemo u LS - valjda ce tada dati nesto para za njegovo potpuno rekonstruisanje. Mene je sramota kako izgleda.
..baklje gore, pesma cigana...

Branko Jorovic je potpisao za Djironu za 1,9 miliona evra. Pola miliona ide Zelezniku, a ostatak Branku.
Da li neko i dalje misli da je Zvezda mogla da dovede Marinovica ili Jorovica? Ovo je nasa tuzna realnost.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Tu su jos Kovac i Aleksandrov, sto je 9 igraca (mada je i O'Benon jos pod ugovorom, ali tesko da ce se vratiti). Kao sto rekoh, neodstaju nam jos tri igraca. Ne mogu tacno da se setim, ali mislim da su neki od pobrojanih igraca dosli pre Sakote, nebitno.
Kako smo to mogli da dovedemo Marinovica kada ne mozemo ni pod razno da se takmicimo sa inostranim klubovima? Tepic je grobar, a i Partizan je uzeo titulu i igrace EL. Videcemo za Jorovica, on jos nigde nije otisao. Ukoliko reprezentacija odigra dobro na SP, njemu ce prvashodni cilj biti inostranstvo.
Ne mogu da verujem da neko zali za Dragojlovicem, Bjelicom, Bajevom, Suboticem koji i nisu imali uticaj na igru. Jeretina ne podnosim, a Dzi je nepouzdan. Zao mi je zbog Raicevica (ugovor mu je istekao i otisao je za daleko vece pare nego sto Zvezda moze da ponudi) i Gurovica, ali njih nismo mogli da zadrzimo.

zaboravio sam pojacanja...Mozda je Tepic grobar ali i Kovac je isto.Ja ne zalim sigurno za Jeretinom (kome svaka cast za ono u kupu u ns-u ali me je decko stvarno iznerviralo xx puta) niti zalim za Suboticem ili Dragojlovicem vec konstatujem da nam igraci samo idu niko ne dolazi a vreme tece a mi od Jeretina,Subotica,Bjelice trenutno nemamo boljeg u klubu.A i malo mi je dosadilo da svake godine renoviramo i pravimo novi tim.Uostalom daj boze da si u pravu pa da napravimo dobar tim ali ne znam.

Otišao O Benon
5. avgust 2006

NASTAVLJA se serija odlazaka sa Malog Kalemegdana ovog leta. Redove Crvene zvezde posle kapitena Jeretina, reprezentativca Raičevića, Subotića, Dragojlovića i Bjelice, napustio je i američki internacionalac Leri O Benon.
Dosadašnji bek crveno-belih, posle sezone u kojoj je više sedeo na klupi nego što je igrao, posebno u finišu kada je izgubio poverenje trenera Dragana Šakote, odlučio je da se oproba u Italiji.
O Benon je na korak od potpisivanja ugovora sa ambicioznim Snajderom koji je prošu sezonu završio na šestoj poziciji "Palakanestra", ali u narednom šampionatu ima cilj juriš na sam vrh.
Inače, Amerikanac sa čuvenog koledža Lujvil svoju prvu evropsku sezonu odigrao je u Crvenoj zvezdi sa kojom je imao ugovor na još dve sezone.

STIGAO SAMO ALEKSANDROV
NAJZVUČNIJE pojačanje Zvezde, za sada, je mladi reprezentativac Nemanja Aleksandrov. Pričalo se poslednjih nedelja o dolasku Marinovića i Jorovića, ali su obojica krenuli put španske Đirone.


Ja ne bih zaista da panicim,ali ovo uopste ne lici na dobro...Sakota je zauzet oko repke i vraca se tek pocetkom septembra,a 1. oktobra krece gej liga...Treba sastaviti tim,uigrati ga...ne znam,postajem skeptican

Jebala ga repka... :boks
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

nije sve tako lose....

http://www.b92.net/sport/goodyear_liga.php?nav_id=207394&dd=09&mm=08&yyyy=2006&style=texts

jedino mi je zao o'bennona i raicevica...
ovih ostlih...
ma, neka im je srecan put...

Danas u žurnalu piše da bi ,kapiten Makedonije, Vrbica Stefanov rado prešao u Zvezdu. Dalje se navodi da je razgovarao je sa Šakotom koji je navodno zainteresovan da ga dovede.
Pitanje je da li tu ima istine, ali ovaj pjejmejker bi nam odlično došao
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Hmm...Kapiten reprezentacije koju je nasa nikakva repka poderala u Pioniru,plej koji ima 33 godine i koji bi voleo da bude blize Skoplju jer tamo ima nekakav svoj biznis...
Po mom misljenju bolje je graditi Milosevica nego dovoditi ovog Vrbicu..

нагло се поправља ситуација у кк.
Гуровић можда најбољи играч Звезде потписао је уговор на 2 године уз могуће појачање из нба и Поповића и још једног странца биће то екипа за респект и надам се титулу.Једино ми се не свиђа та комбинација са Стефановим али видећемо дали ће уопште он доћи