Ako je bilo prastajte, ja na search nisam nasao.
Igra li neko Hattrick ( www.hattrick.org ) ?!
Dakle, radi se o online fudbalskom manageru, utakmice se odigravaju u realnom vremenu u 12:45 subotom (liga) i u isto vrijeme srijedom (kup i prijateljske)
Mozete kupovati/prodavati igrace, trenirati ih, prosirivati/rusiti stadion i jos brdo stvari.
Ako se ne snalazite obavezno posjetite www.hattrick.co.yu.
Trenutno se radi na popularizaciji istoga u SCG, imamo skoro  2000 aktivnih korisnika pa sam u sklopu toga otvorio ovu temu..

Quote from: "Johnny Blaze"Ako je bilo prastajte, ja na search nisam nasao.
Igra li neko Hattrick ( www.hattrick.org ) ?!
Dakle, radi se o online fudbalskom manageru, utakmice se odigravaju u realnom vremenu u 12:45 subotom (liga) i u isto vrijeme srijedom (kup i prijateljske)
Mozete kupovati/prodavati igrace, trenirati ih, prosirivati/rusiti stadion i jos brdo stvari.
Ako se ne snalazite obavezno posjetite www.hattrick.co.yu.
Trenutno se radi na popularizaciji istoga u SCG, imamo skoro  2000 aktivnih korisnika pa sam u sklopu toga otvorio ovu temu..

svi pricaju o hattrick.org ali ja nikako da ukapiram kako se to igra ia sta treba da uradim da bi poceo :(

pa ajde ako neko zna neka mi napise sve... namigivanje

tesko je ovako na "slijepo"
Jedino da se registrujes pa vidis kako to sve izgleda kad dobijes tim, onda ti mogu objasniti.
A na linku koji sam dao imas sve sto ti je potrebno za pocetak..

zaboravih reci da je zavrsen prevod na Srpski koji bi trebao profunkcionisati ovih dana.

Ja sam registrovan vec jedno 2 meseca i uspeo sam da udjem u Kup, doduse ispascu u prvom kolu jer mi je dosao neki tim iz vise lige koji za 2 klase ima bolje igrace ali jebiga sta je tu je.
Inace super je igra i sto je najvaznije, besplatna ja...

Ako trebas pomoc pitaj, ja igram od decembra, ali u zadnjih 2 mjeseca sam bas dosta citao i istrazivao tako da bi se moglo reci da sam upoznat s materijom :)
P.S.
Za nize lige od kupa nema nikakve koristi osim para od ulaznica, sto je mene i izvuklo prosle sezone.... a ove prvu igram u gostima :(

Ја играм већ целу годину. И пар пута сам у својим постовима остављао линк ка "Хеттрику".
Ових дана субота, недеља, понедељак биће могуће играти се и на српском.
Почети је лако. Мало се чека. Неко дан, неко два, неко можда и целих седам. Добра је ствар што постоје и конференције на којима можете сазнати много више о појединим детаљима који вас интересују. Не морате сваки дан бити на нету. За добро вођење тима довољно је логовати се 2-3 пута недељно. Значи, не одузима пуно времена. А, најбитније је што се ствари догађају у реалном времену и са правим противницима.
Најбитније је да не уђете у минус. Да узмете доброг тренера. Да не купујете играче док се потпуно не уклопите у систем "тренирања" и "купо-продаје" играча.
Више детаља и објашњењ о игри на:
http://www.hattrick.co.yu

Ako je neko raspolozen za prijateljsku, neka se javi na pp.

Jeli jer ja da se prijavim na ovom nasem sajtu ili gde???Jer nigde nisam mogao da nadjem tu opciju
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

U meniju sa leve strane imash opciju Join.

na sajtu www.hattrick.org, ne na nasem.
P.s.
KBB, bolje je igrati medjunarodne prijateljske, vise iskustva a vise i publike bude.

Ma danas sam igrao sa nekim Bugarima, 2 igraca mi je sjebo. Strasno...

ja sa belgijancem, polomio mi igraca, sreca samo 1 sedmica.
Valjda jer imam 10 terapeuta.

Trebaju ti doktori kad ima krst, a fizioterapeuti pripomazu treningu.
Jeb'ga nemam para za vise od 2 doktora tako da kriza

terapeuti smanjuju sanse da se skrsi...
a doktora (kad imas povrijedjene) se i ne preporucuje vise od 2.
Ja imam 2 stallno jer me mrzi da ih zaposljavam pa otpustam ... a nije mi frka za pare, ima se....


Peta liga. Igram nekih 6 mjeseci al otprilike zadnja 2 ozbiljnije.
Iduce ulazim u 4. vjerovatno. strasan sam tim napravio.

Pa kako da se registrujem ???

p.s. izgleda da igricu stvarno nikad necu razumeti kako se igra ali ajde da probam ... ;pljuga

jebemu mater jel tesko pogledati na sajtu ?
Evo, nacrtao sam ti :

Momci ja sam se prijavio,dobio ekipu,sve lepo..trebam sad u subotu da igram prvi mec.Video sam i kako se pravi taktika,kako se odabira tim itd..E sad jedino mi nije jasno gde da vidim na kojoj poziciji igra neki igrac.Ja se ubi trazeci ali nikako da nadjem.Dali to postoji ili ti moras na osnovu njegovih predispozicija da zakljucis gde igra??? :zbunjen  :zbunjen
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!