Недавно сам у једном од топика на Делије.нет-у процитао да су трубаци прије цесто долаѕили на север и да су пратили инструменталима навијанје.

Не ѕнам колико је то истина,али ја лицно мислим да би тај тренд требао  да се врати,бар на неке одредјене утакмице.
Трубаци би сигурно дигли атмосферу,у слуцају да навијанје падне. ;pivo


Мислим да Холандјани користе трубаце на трибинама,кад им игра репреѕентација,такодјер Браѕилци користе ритам Самбе на трибинама.





:muzika
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

ma najbolje je da na tekmama nosimo cegrtaljke, sedimo, krkamo kokice, cirkamo koka kolu i to...  :nene
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

... pa da se sa severa ori:

"I tebe saaaaaam, sit kafaaaaanoooo ..."

:batine




Boca Juniors!  ;pljuga


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


A sad realno, shta bi trubachi mogli da sviraju osim Djurdjevdan je???

Na mojoj prvoj tekmi '89 protiv Olimpije iz Ljubljane su svirali trubaci, bilo je to nezaboravno iskustvo. Valjda sam zato ovoliko zarazen :zbunjen

Quote from: "Maj 25"A sad realno, shta bi trubachi mogli da sviraju osim Djurdjevdan je???

Realno, mogli bi da sviraju sve!
Ako navijačima treba da 5 minuta da nauče novu melodiju, trubačima je dovoljno jednom da je čuju.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!


Quote from: "Majka Mara"
Quote from: "Maj 25"A sad realno, shta bi trubachi mogli da sviraju osim Djurdjevdan je???

Realno, mogli bi da sviraju sve!
Ako navijačima treba da 5 minuta da nauče novu melodiju, trubačima je dovoljno jednom da je čuju.

Управо!
Могли би да свирају све песме, ту нема дилеме, али реално - који ће нам курац трубачи на северу!
Бубњеви су сасвим довољни да подгреју атмосферу...  namigivanje
Елем, готивно је било - ако се сећате - на ЦЗ-Селта, оно озвучење + дј + химна ... ма лудило, зар не...? ( техно се пуштао... цирка, дувка, хаос... победа... ма све је било до јаја... )
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Dj je bio i na derbiju te sezone, takve stvari su tu iskljucivo za podizanje atmosfere. Ne znam, mnogi ljudi gotive trubace, garant bi ih trgli malo.

Знам да је било и на дербију.
ОК за мртве трубаче ( јебига - вечерас ми је све мртво... ), али мислим да би далеко боље фазон ДЈ и то подигао атмосферу...
Ипак је већина људи у том фазону...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Da,da neki tehno remix Dobro znaj ili slicno  :D  to bi bas podgrejalo atmosferu.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Djape_BBrdo"Da,da neki tehno remix Dobro znaj

A jel čuo nekad neko od vas kako uživo na trubi zvuči kada se odsvira naša himna "Dobro znaj"?
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Majka Mara"A jel čuo nekad neko od vas kako uživo na trubi zvuči kada se odsvira naša himna "Dobro znaj"?

Е, Мајка  :D  ја ћу ти кажем - звучи до јаја!!!
Али, нема везе, мислим - јебеш трубаче!  namigivanje

А техно обрада "Добро знај"  - мислим да би и то звучало, онако - мрак!  namigivanje

"РИГАРД ТУ ЈУ!"  :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Poenta je u tome sto je ta ''Techno Zurka'',kao sto ste rekli bila na poluvremenu,dok bi trubaci mogli da idu uzivo u toku igranja utakmice.
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Quote from: "ENERGIENYC"...dok bi trubaci mogli da idu uzivo u toku igranja utakmice.

A sa atletske staze Peja vodi navijanje i cim neko vikne "pune tribine" ovaj prvo drekne " A sto nebi moglo"

E da i Draganu Mirkovic da dovedemo

Ko oce trubace Ok ali u kafani a ne da od severa pravimo cirkus

e ne zaboravite solo i ritam gitaru moze i bass zvuci do jaja...

I jos nam onda fali Brnako Kocka i Aca postar ma daaaaaaaaaaaaaj
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Ја не знам зашто људе труба асоцира на кафану и народњаке?
Труба се користи и у урбаним београдским underground (HC&Punk) бендовима.

ENERGIENYC je поред свог предлога навео пример бразилске навијачке сцене, која свакако није за потцењивање!

Форумаши, изнесите своје другачије мишљење али не морате се одмах ругати некоме због предлога.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!