Dolazak Ailtona u Beograd očekuje se u večernjim satima, kada bi trebalo da se završe i poslednje formalnosti oko potpisivanja ugovora između "karioke" i "crveno-belih".

Eto vidim, da i cazzo_FCRS_forever, ima tu informaciju....
Pozdrav :ruke  :sampion

Hm....i realno je da nama BOMBA bude igrac koji ne moze da se sastavi sa loptom zadnje 2 godine, ALI ZATO je pre "samo" 2 godine bio prvi strelac bundes lige! Plus sto tip ima jedno 10 kila viska. Al dobro, mozda je i takav klasa za nase uslove. Videcemo...

Quote from: "The Maniac"Hm....i realno je da nama BOMBA bude igrac koji ne moze da se sastavi sa loptom zadnje 2 godine, ALI ZATO je pre "samo" 2 godine bio prvi strelac bundes lige! Plus sto tip ima jedno 10 kila viska. Al dobro, mozda je i takav klasa za nase uslove. Videcemo...
Kad moram tako da se izrazim vec pocinjete da jedete g....!
Pa koga ste ocekivali Drogbu ili mozda Ronaldinja,mada on nije u formu Adriano bi bio idealan,kao da smo do juce u timu imali ne znam ti ja koga pa sada Ailton ne valja

Mislim da nekima ni Ronaldinho nebi odgovarao,ipak je podbacio na svetskom prvenstvu.

:finger

Pa cak sam i ja brzi od ovog debelog.Kad se samo setim kako ga je Tigana skartirao iz Besiktasa.

Izvinite, ali Ailton i sa 10 kila viska je brzi od svih nasih igraca, koje imamo! Vjerujte mi to!

Jel ovaj Kastiljo doputovao u Beograd, da paragrafira??? Jel zna neko??


On izgleda ko bure, da  :rofl  I ovjde u Njemackoj su mu se smijali, ali bogami, kad je Bremen pre 2 godine skoro sam spucao na 1. mjesto sa valjda 26 golova, onda su svi pricutali. On izgleda kao pravi debeljko, ali nije. Ne znam, kako sad izgleda, ali pratio sam ga dugo godina ovdje i mogu reci, da to samo tako izgleda.

Ono sto mene vise brine, jeste taktika. Ailton je tipicni kontra-napadac. Izuzetno brz, koji ceka na loptu i to onaj zadnji pas u prazan prostor. A mi smo do sada igrali samo sa dugim loptama na Zigica i osim Georgieva nemamo igraca, koji zna da igra taj zadnji pas. Dakle, kako promjeniti i pogotovu uigrati taktiku za tako kratko vrijeme?

Quote from: "Maximiliano"Rođen 19. jula 1973...

Дом стараца и легија странаца....
...што да не, што да не?!
Било да си српска или да си турска, волећу те увек ја...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ovo za rekobu nije istina sigurno. Ko jos veruje kuriru.

Quote from: "drenke"Ovo za rekobu nije istina sigurno. Ko jos veruje kuriru.
Only fools and horses.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

аилтон-хмм па добро сигурно да за наше услове такав играч представља велико појачање,мада сам скептичан како ће се уклопити овде јер знамо да у Турској је одиграо свега 10-так текми после одласка из Вердера и да се стално жалио.Сећам га се у бундес лиги није био лош али то је било пре 3-4 године ко зна у каквој је сад форми и дали ће и овде имати проблема са адаптирањем ко и у Турској,у сваком случају уколико не буде таквих проблема представљаће право појачање.

Po meni je Kastiljo nama mnogo potrebniji, pa zato molim boga da do ponoci stavi paragraf!Ali koliko vidim, on se vise ne spomine, pa se bojim da ce jedino pojacanje biti ovaj Ailton, i eventualno Burzanovic....

Ailton ce biti prava bomba za Stojkovica, ali za nas ne sigurno posle onih silnih odlazaka nasih najboljih fudbalera.
Zna li neko sto bi sa Burzanovicem ?
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Po poslednjim informacijama, nas je do ponoci.... ;pljuga

Quote from: "Maximiliano"Po poslednjim informacijama, nas je do ponoci.... ;pljuga

Koji? Jedan, dva ili sva tri?

QuoteOno sto mene vise brine, jeste taktika. Ailton je tipicni kontra-napadac. Izuzetno brz, koji ceka na loptu i to onaj zadnji pas u prazan prostor. A mi smo do sada igrali samo sa dugim loptama na Zigica i osim Georgieva nemamo igraca, koji zna da igra taj zadnji pas. Dakle, kako promjeniti i pogotovu uigrati taktiku za tako kratko vrijeme?

Дај боже да је такав, такав тип играча нисмо имали годинама...

Јао ипак ћемо се ми добро појачати после свих оних одлазака... Плус Бајевић...

Људи, форсирајте ћирилицу...

SerbianEagle, evo ako je za verovati ovima sa sportske vesti:

Prema poslednjim informacijama, reprezentativac Ekvadora Segundo Alehandro Kastiljo (24), potpisao je dvogodišnji ugovor sa Crvenom Zvezdom.

Prema nekim podacima i prenošenjima pojedinih medija, Brazilac Ailton je takođe potpisao ugovor sa crveno-belima.

Tako da kao sto neko rece, ovo i nije ispalo tako lose... :)  :nene