Od 7 do 10 jula,dolazi Carl Cox(strasno-20000 ljudi )
Apocalyptica
Dave Clarke
Dee Face
Fatboy Slim
Felix da Housecat
Freq Nasty
James Zabiela
Marko Nastić
Marky & Patife
Sasha
Underworld (najbolja vest)
Vladimir Aćić
Savetujem da ko misli da ide,nek rezervise karte sada,jer ove godine ce prvi put biti ogranicen broj zbog bezbednosti a bice i preskupe.
Sve informacije na www.exitfest.org

а народњака нигде? :zbunjen  :rofl


пОзДрАв!!!

A gde su Bata Kanda, Kodza i Nebojsha? Oni su elita  ;pljuga  :D

Quote from: "Indjija"Od 7 do 10 jula,dolazi Carl Cox(strasno-20000 ljudi )

Underworld (najbolja vest)

Ubedljivo najjaca vest :ruke
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Jebes Exit, Guca je zakon!  ;pivo
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Dj arena je proglasena za najvecu diskoteku u Evropi ove godine,kad se tome dodaju sva imena + Carl Cox,i neverovatno,konacno u Srbiji Underworld uz najbolje svetlosne zajebancije u ovom delu Evrope i sire,najbolje ribe u Evropi!!!
Zasto ici na Ibicu kad je SRBIJA tu! :ruke

Quote from: "Indjija"Fatboy Slim

Ово да деоживим и могу да умрем! :ruke  ;pivo

Malo offtopic, ali kad smo kod FatBoy Slim, da li zna neko neku adresu odakle mogu da downloadujem (koja reč  :D ) njihovu najbolju stvar "Funk so brother"?



Trenutno, cena kompleta iznosi 3000 dinara (oko 37eur). Ako neko ko je rezervisao kartu pre vas ne izvrši uplatu u predviđenom roku, možete biti svrstani u kategoriju sa jeftinijom cenom ulaznice.

Podsećamo, svakih narednih 1000 kompleta ulaznica biće 100 dinara skuplji, a očekuje se da prosečna cena za komplet karata za 4 dana festivala bude oko 4 000 dinara (oko 50eur).

Kapacitet Petrovaradinske Tvrđave na prostoru u kom se odigrava EXIT festival se procenjuje na 35 000 - 45 000 ljudi, dok će se iz bezbednosnih razloga svega 30 000 ulaznica po danu naći u prodaji.


Zbog primene novih propisa, i dalje su u toku konsultacije EXIT-a sa predstavnicima Ministarstva finansija oko načina uplate rezervisanih ulaznica. Ideja je da u cilju promocije elektronskog plaćanja, ulaznica za EXIT bude debitna kartica koja bi važila i nakon festivala, a da li je to ostvarivo za ovogodišnji festival, znaćemo uskoro.

Pozivamo sve posetioce koji su do sada dobijali besplatne ulaznice da na vreme izvrše rezervaciju najjeftinijih kompleta.

Novi sistem rane rezervacije i prodaje ulaznica je, pored želje da se posetioci na vreme pripreme za izdvajanje finansijskih sredstava, pokrenut po uzoru na velike svetske festivale kao što je Glastonbery (jedan od najvećih i najpoznatijih svetskih festivala a postoji više od 40 godina) koji sve ulaznice proda online u jednom danu.

Očekivanje Udruženja EXIT je da će sve ulaznice za ovogodišnji EXIT festival, u petoj godini njegovog postojanja, biti rasprodate u pretprodaji.

UPOZORENJE: Svako ko rezerviše ulaznicu bez namere da je kupi, biće onemogućen da pristupi sistemu rezervacije za slične akcije u budućnosti.

Ja sam vec rezervisao,prosla tri Exit-a sam imao srece pa sam ulazio i za dz. na akreditacije,ove godine tesko pa sam rezervisao kartu,letos mi je Cox promakao,al sad nece,a pogotovo nemam nameru da propustim Underworld.

Rezervisao sam i ja, ali me interesuje da li mogu d aprodam ulaznice za dva dana, jer idem samo na CC i Under?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Pa,neverujem,dobijas samo jednu ulaznicu koja vazi za cetiri dana,jedino da uradis semu ko i ja-neko ko ide a imas poverenja u njega pa mu "iznajmis''za preostala dva dana.
Ko zna mozda CC-a i Underworld stave na slabije posecene dane(cetvrtak,petak)pa onda mozes i da je prodas.

Zaboravili ste na Slayer i Sick of it all......

Zestoko,burazeru!  ;pljuga
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Slayer???Jel to prvoaprilska šala...Tom Araya na EXITU :zbunjen

Program Dance arene se polako privodi kraju. Poslednji koji su potvrdili svoj nastup su čuveni 2manyDJs.



Trenutni line up druge po redu najveće bine na EXITu izgleda ovako:

ČETVRTAK 7. jul: Dave Clarke, Felix Da Housecat, Joris Voorn (Live), Glimmer Twins, Filthy Dukes, 2manyDJs,

More TBC  



PETAK, 8. jul: Carl Cox & Friends - vocalists Saffron (Republica) & Onalee (Reprazent), Michel De Hey, Marco Nastic&Dejan Milićević, DJ Preach, Vladimir Acic, More TBC



SUBOTA, 9. jul: Sasha, Tom Stephan, Infusion (Live), Lee Burridge, Dee Face, More TBC



NEDELJA, 10. jul: Danny Howells, Evil9 (Live), More TBC

Da ne otvaram novi topic...

Darren Emerson u SKC-u 22.04. ali na sajtu SKC ne vidim najavu, niti znam koliko su karte. Ljubitelji Darrena, dajte neki info...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Classic Stage na Exit-u 05?  :o
Koje loodolo!  ;pljuga

"Po prvi put, ove godine na Exit-u biće organizovan i stage koji će biti primarno orjentisan na klasičnu muziku. Exit Tim je ove godine postavio za cilj da se ode još jedan korak dalje u nastojanju da svi kvalitetni muzički prvaci budu zastupljeni na tvrđavi tokom četiri dana Exit-a..." (bravo, bravo!)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Uvek neko iznenadjenje,nesto novo...to je slican potez dovodjenju Zvonka Bogdana prosle godine...

Uh oh samo slusam Psy_trance i zato 23 april na dan derbija

dolazi nikola prosper u halu jasa u jagodini i pocinje od 9 do 2 i odmah after od 02:30-07!!!!!!!!!

al ce da bude na exitu neka psydza ove god?  namigivanje

Quote from: "Godra"ali na sajtu SKC ne vidim najavu, niti znam koliko su karte. Ljubitelji Darrena, dajte neki info...
Izvođač:  Darren Emerson
Mesto: Studentski Kulturni Centar  
22.04.2005    
23:00
800.00din
( www.biletservis.co.yu )

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

To sam danas saznao, ali juce na sajtu bilet servisa nista. Ja cu tamo da palim, pa ako neko jos hoce...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]