Надам се да је тада почетак текме уколико ретарди непомере у задњи час..................па на терену се зна као и увек шта очекујем као и сви,него мене јебе како ћемо ми сви стати на ту њивару и дал ће се и ови керови који испадају(дабогда никад више ушли у 1.лигу)одлучити да и они нама зарађују кинту као и сви до сад?!Ај ко зна нек стави колко је карта.............надам се да ћемо и пронаћи ту вукојебину од стадиона...............




СВИ НА ЛИОН.............................да још једном покажемо да смо најјачи на трибинама,кад већ нисмо на терену....................

Vlasnik kluba je Delija,jedan moj ortak radi kod njega,kad oce na tekmu,a radi,opusteno izadje sa posla.Valjda nam nece on sibnuti cenu.



Vidi mo se sutra nego me interesuje al imaju oni tribinu neku za nas ili ce da vristimo ispred stadiona :rofl  :rofl

Nisi mogao da izdrzis a da ne otvoris topic ;pljuga
...padace sneg sutra :D

Vidimo se na tekmi
gt; > > ШИД < < <

Quote from: "Pizon"Nisi mogao da izdrzis a da ne otvoris topic ;pljuga
...padace sneg sutra :D

Vidimo se na tekmi


Ма реко играмо против ретарда па реко овај пут немогу зајебати и да оћу namigivanje,а сад снег и ти га претера,киша и некако највероватније.............нема те 100 година и већ ме прозиваш на форуму :D  :D  :D ,знао сам чим сам видео пост на насловној да ме прозиваш али небитно,мало чешће и на комп наврни а богами и на текме.............незаборави фотоапарат и виђамо се...............

Надам се Боле да је ово зајебанција што си ставио за цену,па макар и првоаприлска........ namigivanje

Стварно су керови ако то ураде за цену.............

Ma Jebo cenu nece valjda da stave 300 din bila bi bruka neigramo sa real !!!!!!!!!!!!!!!

Ili ce opet da grmi pesma "Javna Kuca Ste Naj jeftinija za 300 dinara sat ipo Jebanja"

Quote from: "paki035"
Ili ce opet da grmi pesma "Javna Kuca Ste Naj jeftinija za 300 dinara sat ipo Jebanja"

E ajde ne jebi. 200 dinara je kova, pa sta? Ne zaboravi da su Zvezda i Hajduk u bratskim odnosima, a ti bi da pljujes po Hajduku ?! :bes  :nene

Ionako ce Zvezda pobediti 0:2 ili 0:3. Napadac Hajduka B. Popovic navija za Zvezdu (isao je i na neka gostovanja) ...

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "paki035"
Ili ce opet da grmi pesma "Javna Kuca Ste Naj jeftinija za 300 dinara sat ipo Jebanja"

E ajde ne jebi. 200 dinara je kova, pa sta? Ne zaboravi da su Zvezda i Hajduk u bratskim odnosima, a ti bi da pljujes po Hajduku ?! :bes  :nene

Ionako ce Zvezda pobediti 0:2 ili 0:3. Napadac Hajduka B. Popovic navija za Zvezdu (isao je i na neka gostovanja) ...

Види га овај локал патриота!

ШТА ПИЈУ ПИЧКЕ!

Ово је била најгенијалнија прозивка свих оних који су се затекли у ресторану "Хајдук" где су уз пиће седели и гледали текму.

:flasa

Ево и аудио записа:

www.delije-caffe.net/audio/ooo-zvezda.wav

Za mene je ovo danas bilo pravo putesestvije,od Slavije do stadiona pesaka,zbog jebenih tramvaja sto nisu radili.Kod Vuka do stadiona se pravi kao neki omanji korteo,u prevodu svi koji su se nasli tu na toj stanici i u blizini su krenuli pesaka ka stadionu.A na tribini kao u GSP-u,nisam mogao ruke da podignem,a kamoli da ih koristim prilikom navijanja,stvarno je ono obor,nije ni za stoku,jos neke musice stalno napadale pa mi smo svetski navijali s obzirom na sve uslove.Jedino sto je valjalo na onom stadionu sto ima extra odjek pa smo imali podrsku i sa druge strane stadiona :D .U drugom poluvremenu bakljada od nekih 20-ak baklji(licno brojao),nova hit pesma se pevala dobrih pola sata,sa jednom pauzom "sta piju picke"  :lol: ),i posle te pauze pesma je jos jace grmela  :D .Pred kraj smo se prisetili i nekoliko starih dobrih hitova,malo su te pesme pale u zaborav pa ljudi nisu bas u pocetku mogli da se sete reci ali posle malo vezbe sve je krenulo svojim tokom.I na kraju pesma koju cemo pevati na kraju sezone kao sto neko rece "alee Zvezda je,danas pobedila"  :) .
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

пеђа је све битно рекао, једино за бројност, ја бих рекао око 1000 нас, с'тим што је још сигурно око 100-200 испушило за улаз у кавез, јер жандари нису дозвољавали. Навијање стварно одлично!

п.с. Ал' неки пљују, к'о камиле :D  :D

Kamila mu nije ravna :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Dobro odradjeno "gostovanje"... Naravno, ekipa iz kraja, kola i destinacija Lion... Imali smo pridruzenog clana koji je ovog puta vodio glavnu rec... Nego, jos od pravnog su se lagano nazirali likovi sa crveno-belim salovima, jos kad sam skontao kolika je guzva na bulevaru, nisam ni sumnjao da ce nas biti podosta... Kavez je na onoj jednoj jedinoj tribini je bio prepun...Neki su se zeznuli pa su usli sa suprotne strane a tu su kao obicni gledaoci...

Navijanje vodjeno sa megafona, bubanj koji je sve vreme davao ritam i svi preduslovi za dobro navijanje... Jedino sto je kisa smarala skoro sve vreme... S obzirom da je bilo svih preduslova, navijanje je kao sto sam i najavio negde na forumu jos pre par dana bilo vise nego ok... Kako odmice sezona sve smo bolji... Ovog puta najvise je forsirana nova (sad vec stara pesma) ooooo zvezda, na nan nana zvezda.. Znate o kojoj je rec, jebiga nije za tekstualni prenos... Podsetili smo se i nekih evergreen hitova i jos par standardnih... Gotivan momenat je bio kada se otpevalo Sta piju picke – upuceno onima koji su sedeli u restoranu severne tribine i gledali odatle tekmu..

Malo je bilo problema sa linijskim sudijom koji je bio tik ispod nas pa je covek bio sav ulipan od pljuvacke... U jednom momentu je protestvovao kod glavnog ali kapiten je to resio sa nama, prisao i rekao ko ga jebe, nemojte samo da ga pljujete... Bas kapitenski!!!

Na pocetku drugog poluvremena vidjena je sasvim dobra bakljada na ogradi i atmosfera je tada bila vrhunska... Kasnije tokom tekme pali se jos jedna baklja... Klinac od desetak godina je drzi i stice neponovljivo iskustvo, podrzan od nekolicine nas starijih koji smo ga drzali na ogradi...

Cetiri gola u mrezi lemicevaca, fudbaleri ispraceni pesmom i aplauzom, mi zadovoljni, a zadovoljne i lokalne kafedzije, jer smo svratili na po pivo dva tri... Kako ko... I evo cim sam stigao, rekoh da svrljnem nesto, pa odoh u "nocni zivot"...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Dobar rezultat ali navijanje dobro pocelo u prvom i lose se zavrsilo niko nije pevao do kraja prvog poluvremena.Drugo pocinje uz novu pesmu i 20 baklji steta sto nije bilo vise bubnjeva :ruke .kasnije navijanje se popravlja.Povremeno se drugi kraj kopa nije zaustavljao i ako se djape sve vreme drao.bilo je dosta golova i bila je ok igra.Celavi promasuje penal I prozivamo ga  PICKO CELAVA i restoran STA PIJU PICKE!! :flasa  :)

Клинац је легенда мајке ми........незнам јел неко видео у Мунзеу шта је урадио оним слепцима ТБ кад су пролазили испред наше трибине,а већи су за 5 глава од њега.Немам посебно ништа додати осим да нас је био пун туки у оној њивари,добру бакљаду смо одрадили,добро се чули у првом пол.,мало лошије у другом и да још једном пожелим Хајдуку да неуђе у 1.лигу јер стварно оно је вукојебина у сред главног града и срамота искрено речено..............али ко их јебе,уз сво уважавање Кизи због његовог локалпатриотизма...............

mislim bez ljutnje KizaLion :) ali stvarno mogli su da igraju tu utakmicu i kod mene ispred kuce :rofl i to je bolje od onoga...a najvise je glupo kad se popnu na onu kucu veliku pored stadiona i onda gledaju hehehe i ne moraju da plate ulaz...bilo kako bilo bilo je COOL navijanje ali i razbili smo ih...stvarno mnogo dobri golovi.
ovi grobari jedva dobili buducnost...bilo je vise varvara nego grobara...ali bas me briga za njih mene interesuje samo ZVEZDA!
zvezda sampion!!!
Dusan Basta rules

Quote from: "Godra"Kamila mu nije ravna :D

Svaka cast Vl.......cu iz Brigate   :gold

...стадион пун у диму од роштиља je све
и камиле су све запљувале...
бубњева звук одјекује
нема боље акустике
од хајдуковог стадиона
звездара алеалеале...
 

Мислим, шта рећи?
Лион - крај мушица, камила и укусног роштиља...
:flasa

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!