Хвала ти што си ме допунио, изгледа да је твој извештај бољи од мог :)   мени није било јасно што певамо против Шиптара. Ни људи око мене нису знали о чему се ради.

Што се тиче нова 4 барјака... прелепо, још само заставе на 2 мотке да се врате.

Quoteмени није било јасно што певамо против Шиптара. Ни људи око мене нису знали о чему се ради.
Mozda zbog ove frke oko Kosova

Da li je potreban komentar...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Nas iz Sapca danas je bilo 20, jedna pun kombi + neki koji su vec bili u Bgu. Navijanje u prvom poluvremenu na momente dobro. Ipak, lepo popunjen sever ... mislio sam da ce zapad biti malo puniji.
Za koreografiju nemam reci. Nema nista bolje od papirica i rolni. I ja mislim da su rolne zadnji put bile na derbiju 96/97. Stvarno strava  :ruke

Da jebote, stvarno, ljudi se s pravom, na sve strane, pitaju sto se peva siptarima,  mislim, pa nisu danas ubili ni jednog siptara :o  Sacuvaj Boze ......


atmosfera 'stara skola';  impresivno, mnogo lepse nego kad se tribina 'usareni', fantasticno, pogotovo oni barjaci, pa pozadina .... bolje ne moze valjda!

Ziveli


Quote from: "RSFC"Da li je potreban komentar...

ЕКСТРА!

Quote from: "Radza"Da jebote, stvarno, ljudi se s pravom, na sve strane, pitaju sto se peva siptarima,  mislim, pa nisu danas ubili ni jednog siptara :o  Sacuvaj Boze ......


znaci ljudi radi se o tome da je inspektor iscimao naseg vodju zbog zastave na kojoj pise smrt siptarima (ili nesto slicno) i onda nas stav prema celoj toj prici je "ubij, zakolji da siptar ne postoji"

a oni dimovi narandzasti su nas pogusili!

atmosfore klasicna blejacka, ono kao da se okupilo neko vece drustvo i zajebavaju se uz pesme, baklje, zastave... ma zajebancija!

Quote from: "Radza"htedoh da kazem "nisu danas ubili ni jednog Srbina".

Zar nas nisu dovoljno ubijali u proshlosti? Treba svaku tekmu da im se peva...
Ali nemojmo o politici sad.


Jel bi mogao neko da napravi jedan dobar wallpaper od neke od slika sa utakmice? Meni rolne i papirici dugo stajali kao pozadina na kompu!

I hteo sam josh da izjavim za dnevnik, da donekle mogu da razumem barabe sa sela kada, na velikim tekmama, dizu ranije koreografiju, bacaju najlone, zastavice. Shta cesh, seljaci su, ne znaju kako da se ponashaju. Ali ne mogu da verujem da se na jednoj prvoligashkoj utakmici, kada 90% ljudi na severu chine ljudi koji su navijachki kulturni, nadju idioti koji bacaju rolne i papirice pre vremena i pored ponavljanja vodje i po 10 puta, da se to ne radi. Mislim vishe ni ne treba da ponavljaju to, jer se to podrazumeva a samo deca i defekti to mogu da rade. Ovo bi mozda moglo i da ide pod temu "Navijachka kultura", ali tiche se ove utakmice...

ironija^
nadam se bar...
Odlicno je bilo danas, narocito II pol.


Vidim na delije.net spominju indexe, a posto tamo nisam registrovan da kazem ovde da je meni onaj debil od redara uzimao index i preturao po njemu. Koji kreten  :batine

ФОТКЕ:

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2005-2006/cz_zemun

Захвале Букију.

Видео записа (код нас) неће бити.


bilo jako lepo mada sam se smrzo ko pizda,ali nema veza
za zvezdu i zivot dacu
sledece gostovanje kontam dda ce biti jako lepo,jer vlada veliko
interesovalje.Molio bi sve iz ns-a da mi se jave na p.m
da bi se dogovorili oko eventualne bakljade ili neke parole
tipa "novi sad na brukate..."
Mir svima
amo ti...

Ajmo polako,delijo sa tom parolom. Nikakva parola se nece rediti bez znanja ekipe i Beogradske I Novosadske,a samim tim sto skupljas ljude ovde za parolu govoris i da si ti neozbiljan. Lepo je to kada imas zelju da doprineses,ali za to ce se veruj mi pobrinuti vec neko. Tvoje je da dodjes na utakmicu,animiras jos nekoga da dodje,a parole,nacin sprdanja sa drugom grupom...prepusti onima koji znaju sta je i kako je,i sta je trenutno aktuelno u navijackom svetu i kod te grupe koju bi ismejali recimo nekom parolom.

Quote from: "Unity PK""novi sad na brukate..."

:seljak
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "RSFC"Da li je potreban komentar...

wow, extra  :ruke

Po meni navijanje odlicno a posebno mi se svideo deo "Ubi zakolji da siptar ne postoji"nadam se da ce se omasovljavanje kopa nastaviti i da vec sledece godine u njemu nikada ne bude ispod 5 hiljada ljudi....

Koreo je bas retro :)

Sve u svemu,nije lose bilo na tekmi,al taj termin me ubi....dobro da ne stave u 9h ujutro da se igra!

PS. zar Pixi nije rekao da ce se sve tekme na Marakani igrati u vecernjem terminu...na pocetku sezone?
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]