NAJKI TRI GODINE NA "MARAKANI"

"Adidas" je izgubio trku sa "Najkijem". Čuveni proizvođač sportske opreme i FK Crvena zvezda sarađivaće naredne tri godine. Promocija novih dresova organizovaće se 20. jula u Hajatu, premijera 23. ili 24. u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a u prodaji će se naći već krajem juna, početkom jula.


Clanak iz glasa.

a sta ima Delta Sport sa ovim ugovorom???


koliko je zvezda dobila za ugovor??

Delta sport je uvoznik Najkija.
Kako sam saznala, kada ucestvujes u LS, tj. u kavalifikacijama kao mi, postoji rok do koga moraju da se ispune odredjene tehnikalije (jun je u pitanju). Jedna od tih stvari je i dres. Dakle, moramo UEFI poslati dres(ove) u kojima cemo igrati sa sve onim znakom UEFE (naravno, i sponzori na dresu itd).
Kakva je to promocija u julu, kada ce se u prodaji naci vec krajem juna? :zbunjen
..baklje gore, pesma cigana...


samo nek ne prisivaju reklamu i broj kao sto je bilo na prethodnima

Ma 'de los. Kupujem sve tri kombinacije cim se pojave!

Ne bi bilo lose da imamo i jednu garnituru skroz crveni dres sa plavim sorcem i belim stucnama. Kao Srpska zastava... Da se zna bre ko smo i sta smo! Taj dres bi mogao da bude i malo u classic fazonu.

Naravno standardna kombinacija druge dve garniture crveno-beli na pruge i skroz beli...


Poz.

dobro izgleda ali mozda bi bilo bolje da je toyota malo nize.
Ovako izgleda malo zbijeno

Preslikani dres PSV.

Photoshop rulz!  :D
Mene samo zanima koja ce varijanta biti izabrana za trecu...

Quote from: "Gavri"Preslikani dres PSV.

A ti rodjeni ne vidis da sam ja obradio psv-ov dres u PS? :D

Neka prica je bila da prvu sezonu dobijamo vec postojece garniture Nike dresova, a tek kasnije mi dizajniramo. Ako ih budemo dizajnirali kao majice za 21. osvojeni kup onda bolje da raspisu konkurs na delije.net i na caffe-u bolje ce ispasti :lol: .

Ako dobijamo vec postojece garniture Nike dresova, onda neka budu kao sto Juve ima ( naravno u nasoj crveno beloj boji ). Po meni su oni najlepsi! ovi sto PSV nose, neznam dali ste obratili paznju na poledjini su skroz crveni...

[/img]

Quote from: "Maximiliano"Ako dobijamo vec postojece garniture Nike dresova, onda neka budu kao sto Juve ima ( naravno u nasoj crveno beloj boji ). Po meni su oni najlepsi! ovi sto PSV nose, neznam dali ste obratili paznju na poledjini su skroz crveni...

[/img]

I kad nasi naljepe broj i reklamu, onda ce biti potpuno bijeli  :D

Da li ima iko od vas ideju kakvi ce dresovi stvarno biti? Redmanova verzija od PSV-a stvarno nije losa, kompliment!

Ako je tu Delta glavna, ako znamo kako su nam sposobni ljudi iz uprave onda me ne bi iznenadilo da dobijemo skart dresove sa sve lepljenim brojevima i reklamom(tradicija) i da ne bude ni jedne garniture crveno-belih dresova!

Quote from: "Red Star Forever"И прве сезоне ћемо као што рекох већ имати дрес који је исти као неки од пругастих који већ постоје (можда као Барса...), а касније га сами дизајнирамо...

Znači u startu bajati dresovi? Superiška.

Quote from: "REDMAN"Ako ih budemo dizajnirali kao majice za 21. osvojeni kup onda bolje da raspisu konkurs na delije.net i na caffe-u bolje ce ispasti :lol: .


Definitivno

Samo da se udje u Champions, pa makar igrali goli do pasa :sampion
iljadu Grobara i huligana...zna se sto ce Delijama:)

Znam da je radjeno u photoshopu,ali i da ce tako i izgledati.Ili mozda kao dresovi Atletiko Madrida.

Iako mi je Atlético iza Zvezde, koja stoji iznad svega, najomiljeniji klub, ne daj Bog, da imamo njihove dresove. Evo sezone imaju stvarno ruzan design.


Evo kako bi izgledali psv-ovi dresovi

E jebiga nije mi uspelo da postavim sliku....oprostite!
Pozdrav