Дрес Олимпијакоса, Пума, купљен у Бгд, величина Л. Нема ништа позади.


Тренинг дрес Олимпијакоса, Умбро, купљен у Атини, величина ХЛ. Нема ништа позади.


Дрес Звезде, Капа, величина ХЛ, позади је број 25, (Витакићев) - нема натписа презимена Витакић.



Понуде овде или на прајвет.

За колико продајеш овај тренинг дрес Олимпијакоса?
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Колико нудиш за њега? Не знам за колико да га продам.

Ako pristajes da posaljes u Kanadu, kupicu ovaj Zvezdin Pils light Kappa dres.

Ajde, javi  mi na PM, bar odprilike koliko trazis za njega.

Pozdrav

usput izvinjenje za latinicu, ali jbg javljam se sa posla.

Quote from: "KizaLion"Колико нудиш за њега? Не знам за колико да га продам.

Па не знам ни ја за колико да га купим. :D Реци ми бар отприлике за колико си спреман да га продаш, или ми реци колико си га платио у Грчкој.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Око 60 евра је коштао... дајем га за неких 2500 кинти, ваљда је ОК цена.

Отишла оба Олимпијакоса, дрес Звезде је остао актуелан!

Ортак продаје овај Пума дрес Олимпијакоса од пре неколико сезона, величине XL. Купљен је пре 3 недеље у једној од званичних продавница Олимпијакоса у Атини, ''Ред Сторе-у''. Е сад, постоји проблем који је за ортака непремостив у смислу да га он носи. Посредник у куповини је била особа женског пола, па се десило да купи дрес на чијим леђима је име Заховича (дрес је из периода кад је он играо за Оли). Ако неком то не представља проблем и ако је заинтересован за дрес нека ми се јави на пм. Такође ћемо се и за цену договрорити преко пм-а.









П. С. Ово сам се ја манекенисао   :D  пошто је власник дреса толико задрт да неће ни да га обуче.  :o
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Да не отварам нову тему...Немам слику, али... Другар продаје најк Миловановићев дрес који је капитен носио на финалу купа... Ко је заинтересван, нек се јави на пм...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

taj Zahovicev dres u atini je 5 evra :)
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Kolio je odprilike milovanovicev dres...
До краја звезди верни...

Cao!

Kupio bih zvezdin "PILS LIGHT" dres ako je jos uvek na prodaju!  ::)


Prodajem beli Zvezdin Pils Light dres,cena 60 evra,velicina Xl.Prodjem crveni Pils Light dres br.9 Drulic,velicina m,cena po dogovoru.

Дај слике...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Takodje sam i ja zainteresovan za dres. Postavi slike na forumu ili na sajtu www.host-your-jpg.com pa baci linkove ovde.

КУПУЕМ ДРЕС -ЗВЕЗДА - ХХХЛ-

И ЗНАЧКИ ПИШЕТЕ НА МЕЙЛ

mmedala@abv.bg

само напред ЗВЕЗДА-...............
kosovo e srpsko i srpsko trebe da ostane.
jiveli hristiani.