Nemam vise komentar na sve ovo... Postali smo kao pozoriste, Dzaja i Muslin se prepucavaju, daju materijal novinarima, a mi kao ovce, samo blejimo i ne mozemo nista da uradimo... Ma najebem im se keve obojici... Mislim da je sve bilo dogovoreno jos pre par meseci a da je ovo samo dobro odglumljena predstava za javnost... Mislite malo o tome... Postali su svesni da tim ne mogu da zadrze na okupu, celu sezonu ionako igramo ocajno, jedva pobedjujemo, sve je to nekako mucno, Muslin je shvatio da ce da se izblamira u Evropi pa je dogovoreno da naprave ovakav rasplet i tako zamazu oci svima nama, jer ce se neki staviti na jednu a neki na drugu stranu... Nije bas da Muslin nije imao ovlascenja, pa dovedeni su mu svi igraci koje je on trazio, a ni Dzaja naravno nije cvecka, drzi oko sebe ljude koji su stvarno neradnici, neznalice, i jednostavno nisu za Zvezdu... I na kraju vrhunac, Muslin odlazi u vrhunski kljub, poznato evropsko ime METALURG???!! Strashno, a one price da ga trazi pola francuske lige??? A on trenira sve velike klubove, Sofiju, Metalurg...
Naravno da mi je zao sto je Muslin otisao i recimo da se mozda i stavljam na njegovu stranu u ovom sukobu, ali videvsi kako je to sve izvedeno i odradjeno, ogadili su mi se svi i on i Dzaja, i definitivno od danas se vise ne vezujem ni za jednu licnost iz Zvezde, mada nisam ni ranije, vec samo za Zvezdu i sve zbog Zvezde, jer Zvezda smo mi, a ne Dzaja, Muslin i ostala banda koja je tu samo zbog para...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

KO ce doci na Muslinovo mesto? kosanovic,Ljupko,

Quote from: "Forever Ultras"Nema razloga da se razgovara sa osobom kojoj kada spomenes argumente, krece da te vredja i objasnjava ti gde treba Dzaju da uhvatis... to je prava advokatura, samo mi nije jasno cime je Dzajka zaduzio pojedine ljude da ga brane cak i u ovom trenutku, t.j. kada brane neodbranjivo, ali nema veze, nije ni bitno..

Koje ti to pa argumente imas?Pricas o kradji i koje cemu,a nikakav dokaz za to nemas!Dizes "balvan" revoluciju,prozivas za  kojekakve  polu-ljude (Slobu i Miru)  i slinis po coveku koji je Muslina i doveo u Zvezdu.I pomiri se s tim da je cinjenica da Dzaja i Uprava nisu hteli,Muslin u Zvezdi ponovo i ne bi bio...i tu se nista ne pitas.
A,ako ti je bio problem da se uhvatis Dzaji za kvaku,i "saopstis" mu to sto imas,i to je tvoj problem,ali licne prirode...mada ja ne znam na kakvu si ti kvaku,konkretno mislio...ti najbolje znas o kojoj kvaki razmisljas...

Drago mi je sto je Muslin dosao u Zvezdu. Malo mi je jadno na koji nacin je otisao (nedelju dana klackanja na dve stolice :zbunjen ) i mnogo mi je jadno sto se svi spustate na taj nivo da poverujete u bajku da je lik (kojeg postujem kao trenera) otisao zbog "par nevernih Toma" a ne zbog "par miliona evra". Nerealisticno.
Razocarali ste me kao navijaci - gde vam je ponos?  :(

I neka mi neko argumentuje u cemu to Dzaja nije ispostovao Muslina?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Dzaja mozda i jeste ispostovao Muslina,ali Zvezdu nepostuje ni 1%.Vodi nas u pakao,ili bolje receno,vec smo 10 godina u tom paklu,pa trunemo.A zasto da se prodaju igraci,kada kako Dzaja rece,to nije neophodno?Za dobrobit Zvezde sigurmo NE.Utakmice igramo u 2 sata poslepodne,da slucajno nebih potrosili struju na reflektore,WC na tribinama je blago receno nepostojeci,pojacanja su nam tekodje u rangu tih WC-ova...Iz svega toga dolazi se do zakljucka da se tre pare trose(ili netrose) na letovanja,kola,zenke...Muslin je trazio da se igraci neprodaju,Dzaja se sa tim slozio.Muslin je trazio da se iz kluba oteraju neverne Tome(za koje svi znamo da postoje),e tu je nastao konflikt.Te neverne Tome Dzaji trebaju,a zasto?Da se nedaju izvestaji o poslovanjima kluba.Da se nedaju informacije o nacinima na koje su potrosene pare od prodatih 'zvezda ekipe '(Drule,Bunjevcevica,Vidica,Mladenovica).U Marketing akcije tipa 'I JA SAM ZVEZDAS' da i ne ulazim.Muslin je MOGAO da nas vrati na stare staze slave...ali sve je ostalo kao i ranije,nama pomoci nema :nene .TRECI SRPSKI USTANAK!!!
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Quote from: "S.K.Y."Sta si ti-njegov drveni advokat?
I potrudi se da moje postove zaobilazis u sirokom luku!

Nemam ja nameru da ovde budem advokat bilo kome samo ti ukazujem da svojim predhodnim postovima od rec-dve stalno provociras i gusis topic,ako nesto imas protiv Bude reci to jasno i glasno ,argumentovano,a ne u zavijenoj formi ili za to jos bolje koristi private.

Jos u danasnjim novinama citaj Zurnalu drvlje i kamenje po Muslinu i hvalospevi Dzaji ? Sta mislite da to nije pisano iz duse novinara ili je mozda neko platio clanak? Pa pitam se dokada ce se neki ljudi kriti iza Zvezde,debelo naplacivati svoje emocije i biti iznad onih koji Zvezdi iskljucivo daju(obicnih navijaca). I jos nesto kosarkaski derbi je pravo mesto da vodece grupe iskazu svoje misljenje ako ga imaju povodom svega sto se desava,jer  red je da se stavi tacka na ovu farsu.

Quote from: "Lamya"Ne zelim da komentarisem sve ovde receno,jer bi se neko vec osetio uvredjenim/prozvanim...sta god,ali se slazem sa Sky-propusnice od soma evra,bez organizovanih gostovanja i bez ikakvog kontakta uprave & navijaca!Tu bih volela da vas vidim!
A,onda se kurcite koliko god vam volja...ako vam jos uvek bude do toga!

;pljuga Heh, rado bih izdvojila za godisnju propusnicu soma eura, da mi je mesecna plata soma a ne 10.000 dindzi, mada nije mozda lose razmisljati u tom pravcu u cilju suzbijanja indijanstine sa tribina.

Bilo bi zgodno da ovde neko ko ocigledno ima uvid u stanje kase FK Crvena zvezda iznese racunicu i prikaze nam paralelu priliva u kasu (od prodaje silnih ulaznica i prodaje silnih igraca) nasuprot rashodima (plate igracima, trenerima i ostalih sportskih radnika koji odrzavaju klub) cisto da ne pricamo napamet?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Ljubitelj_dima"Jos u danasnjim novinama citaj Zurnalu drvlje i kamenje po Muslinu i hvalospevi Dzaji ? Sta mislite da to nije pisano iz duse novinara ili je mozda neko platio clanak? Pa pitam se dokada ce se neki ljudi kriti iza Zvezde,debelo naplacivati svoje emocije i biti iznad onih koji Zvezdi iskljucivo daju(obicnih navijaca). I jos nesto kosarkaski derbi je pravo mesto da vodece grupe iskazu svoje misljenje ako ga imaju povodom svega sto se desava,jer  red je da se stavi tacka na ovu farsu.

Vidi, poznata je korumpiranost domacih sportskih novinara a o carsijskim pricama kako pojedini novinari uzimaju cak i procente od transfera igraca, nekom drugom prilikom. Pogledajte samo naslove iz sportskih novina i sve ce vam biti jasno, dobro je ako umeju da se i potpisu... Naravno da ce za 100EU da kevcu i pisu Dzajinu pricu u svojim novinama.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Milance"WC na tribinama je blago receno nepostojeci

Milance,care moj...Dzaja ce do pocetka nove sezone uloziti neophodna sredstva,i renovirati WC na Marakani!
I,to nije sve!Ugradice i shipke,i ozvucenje,i semafor,pa ce tako dozivljaj biti kompletan!
Jeeebi ga...neko na Maru dolazi da navija,a neko da sere...ali,sada ce SVI biti zadovolj(e)ni!!! ;pljuga
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Quote from: "Milance"TRECI SRPSKI USTANAK!!!

...ILI PRVI SRPSKI OPANAK! ;pljuga
Evo i od mene predloga,da i web kamera nadje sebi mesto u WC-u,da nam "nesto" ne promakne.

@Ljubitelj dima

Meni je jako zao sto te moji kratki postovi guse,nadam se da bi se s duzim lakse snasao...
A ,ja cu Budi pred pocetak  sledece sezone sve reci,kao i vise puta do sada.

Dzajine podanice... :rofl  :rofl  :rofl
Doci ce i taj dan kada ce otici dzaja a sa njim i svi oni koji ga kuju u marsala.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Wau...... :ruke
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Danas je na DSFu javljeno da ce do pre dva dana trener Bajerna iz Minhena Otmar Hicfield potpisati ugovor sa Crvenom Zvezdom. Zna li neko neke informacije o ovome?
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Nista drugo nego LOCK !

Quote from: "Forever Ultras"Naravno da ce za 100EU da kevcu i pisu Dzajinu pricu u svojim novinama.
Odakle ti info o toj cifrici?  
Kada su isto tako neki, istom tom Zurnalu placali da objavljuje lazne izvestaje o Ciganima i pakuje im tvorza, to te nije toliko pogadjalo?
Naravno i zasto bi kada najpre treba "ubiti" (zatvoriti, pritvoriti, osuditi) "podrsku Dzaji" na tribini, jel tako? Cenim da je i novi zakon uveden samo zbog slicnih interesa, sto ce reci zinulo nekome dupe da dok jos traje bezvlasce i bezakonje u nasoj balkanskoj Kolumbiji rasproda sve sto se u Srbiji rasprodati moze...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ovako, zavrsila se jos jedna epizoda u zivotu naseg FK a i u radu ovog foruma. Sve davno postavljene pozicije ostale su isti. Sta god Dzajka uradio, koliko god nas vodio u propast kao onaj slepi Vodja u Domanovicevoj satiri.. ostaju ljudi koji ce ga slepo slusati i voleti. U neku ruku razumem Dzajku, on nema kuda da ode, nema drugog radnog mesta za njega, ima lose rezultate zadnjih desetak godina, polako okrece svojim postupcima gotovo 99% navijaca protiv sebe.. Mnogi su progledali, ali ima onih koji nece to nikada uraditi, sto rece jedan moj ortak, nema veze. Gotovo je. Muslin nije vise nas trener, titule idu u istoriju i to je to.

Nismo uspeli da se ubedimo ovde. Ono sto je cinjenica i u sta niko nece moci da me ubedi, a to je da Dzajka ima vecinu navijaca iza sebe. Nema. Ovde na forumu takodje sve je ostalo isto. Isti ljudi su i dalje ostali pri svojim stavovima, iz nekih motiva koji meni nikada nece biti jasni, no nema veze, njihov stvar. Neki su se drznuli da vredjaju, iako niko njih, a pogotovo ne ja, nisam vredjao, cak i nastavljaju u svojim potpisima. Neka, za dobrim konjem, kazu, i prasina se dize... :)

Sto se mene tice, nema sta vise ovde da se doda, zato napustam raspravu.  Dalju. :) Videcete, u ovo nece hteti da udje Bajevic, jer nece hteti da bude paravan za Dzajku&Bosketa&ekipu..  Dovesce nam Ljupka ili Kosana, mi cemo vratiti klince sa Uba (otkuda bas tamo?) a komsiluk ce umesto Mateusa i Westa ove sezone da dovede Tomica, Cirica, Ilica... Do jaja. Nece Sever biti puniji, mnogi ljudi su se razocarali, ali sta vredi to kome pricati/pisati jer da neko hoce da cuje, ne moze. Kako se sme pricati protiv Dzajke...?

Gospodo/gospodje idolopoklonici uzivajte u onome sto ce biti Zvezda u buducnosti, barem dok je Dzajka vodi na nacin na koji je vodi...

I da, jedva cekam da pretplatna bude 1000 EU, to bi sigurno uveo svaki privatni vlasnik kluba... E Srbijo medj' sljivama...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "Forever Ultras"Naravno da ce za 100EU da kevcu i pisu Dzajinu pricu u svojim novinama.
Odakle ti info o toj cifrici?  
Kada su isto tako neki, istom tom Zurnalu placali da objavljuje lazne izvestaje o Ciganima i pakuje im tvorza, to te nije toliko pogadjalo?
Naravno i zasto bi kada najpre treba "ubiti" (zatvoriti, pritvoriti, osuditi) "podrsku Dzaji" na tribini, jel tako? Cenim da je i novi zakon uveden samo zbog slicnih interesa, sto ce reci zinulo nekome dupe da dok jos traje bezvlasce i bezakonje u nasoj balkanskoj Kolumbiji rasproda sve sto se u Srbiji rasprodati moze...

Prikladna je. Taman dovoljno za nekog novinarskog kera koji treba da popljuje Muslina na isti onaj nacin na koji je pljuvao navijace, naravno, opet za kintu.

Otkuda tebi misao da to meni tada nije smetalo?
Mora da sam ja pisao taj zakon...

Sto se tice Dzajine podrske na tribini, videcemo da li zaista ima podrsku na tribini.

Ne treba Zvezda da se "rasproda" vec da se u njoj zna cije je sta, tek tada ce neki Abramovic (ne Avramovic) uloziti pare u nju...

poz,
budimir
p.s. Tek kada sam poslao prethodni post video sam ovaj, pa cu sa njim udariti Over&Out da mozes i dalje da pises hvalospeve o Dzajki sa drugaricama...
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Zenke nas tako efektno ubijaju u pojam da vise netreba ni post napisati,jer ce od njihovih odgovora server da rikne ;pljuga
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Quote from: "Milance"netreba

Ti si davno ubijen u pojam,od prvog Osnovne... ;pljuga
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

????????? ?????? ???????? :bes ,????? ?? ???? ??????? ,??????????????? ? ????????...