??? ?? ???????? ??????? ???? ????? ?? ??? ?? ??????. ???? ???? ???? ?? ??? ?????????. ????????? ?? ?? ?? ????? ???????? ????????. ??? ???? ????????? ?????, ????????? ?????? ???? ????? ?? ???????. ????? ????? ? ???? ??????????? ? ??? ????? ? ??? ?????????, ??? ??????? ?? ?? ???? ?????.

??????? ???? ????? ??????? ??????? ?????? ? ???????? ????????? ??????? ? ???? (???????, ????? ???.), ??? ?? ?? ??? ??? ???????. ???? ????? ? ?????? ????? ?????? ????????.

????? ??? ????????? ? ???? ???? ???? ?? ??? ????. ??? ?? ?????????? ?? ?? ?? ???? ???? ?????? ??????? ??????... ?????? ??????? ??? ???, ??? ?? ???? ???? ????? ???? ??????? , ? ?????? ?????? ???? ?????? ?? ????????? ???? ?? ????.

??? ?? ????????!!!

Quote from: "KizaLion"Sta je sa cifrom od 45.000 Evra sto je rekao UltrasLondon ?  :D


Kod  mene u "dzepu",ja sam blagajnik.... :rofl   :rofl  :rofl
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Uh, boga ti nisam znao da su Dzaju i u Vilerovu seriju stavili.
impatizer

Quote from: "Teta Mila"Boka,gde sam ja pomenula pare i platni spisak?Gde?Znas li ti da se i za tapkanje karte KUPUJU,samo imas mogucnost da preko veze uzmes veci broj karata!!!Nije istina da Uprava placa ino gostovanja!Mozda se smanji trosak obezbedjivanjem prenocista,karata,ali ne i placanja svega ostalog...(koliko god da se placa to ostalo)!!!!

????????? ??? ???????? ??????? ???? ????...

?????? ????, ???? ????: ???? ??? ???? ??? ???? ???? ?? ???? ? ???? ???????? ? ? ???? ????-? ????? ?? ????? ? ??? ???????? ? ?? ?? ????????? ????? ?? ????!  :o

???? ???? ?? ??? ?????? ??? ?? ???????? ???? ????????!! ?? ??? ?????? ?? ??? ????? ?????? 3-4. ??????  :batine ? ??? ?? ???????. ????? ?? ???? ?????????...

19:00 ?????? ? ?????? ?? ??????? ?????? ???????.

???????!

Quote from: "Boka??????? ???? ????? ??????? ??????? ?????? ? ???????? ????????? ??????? ? ???? (???????, ????? ???.), ??? ?? ?? ??? ??? ???????. ???? ????? ? ?????? ????? ?????? ????????.

????? ??? ????????? ? ???? ???? ???? ?? ??? ????. ??? ?? ?????????? ?? ?? ?? ???? ???? ?????? ??????? ??????... ?????? ??????? ??? ???, ??? ?? ???? ???? ????? ???? ??????? , ? ?????? ?????? ???? ?????? ?? ????????? ???? ?? ????.

??? ?? ????????!!!

Ja sam sigurna da ce mnogi od tih "klinaca"  da bljesnu.Ljupko je covek koji sebe nije mogao da drzi na nogama,a kamoli klub.Toliko promena u timu,toliko razlicitih taktika,toliko zbunjenosti...i istina je da propusta ima i to mnogo,ali mi smo navijaci,i moramo da bodrimo  svoj klub...i ne gledajte na Upravu,vec dodjite na Marakanu,druzite se,navijajte,trudite se da Sever bude sto organizovaniji,ud'rite bagru koja pisa po zidovima,pratite evropske trendove i u navijanju (i u oblacenju namigivanje ),i unesite ih na Marakanu  ...budite smekeri...postujte starije,pomozite klincima,nasmejte se kada udjete na Marakanu :) ...jednog dana ce da svane klubu,ali mora da se dno dotakne...mozda je to bas ova sezona i u Evropi,mozda i u prvenstvu i kupu,ali ce mozda naredne godine da bude mnogo bolje!
Zato se opustite,pustite one koji mogu da ukoliko je ovo "dno" pokusaju da nas izvuku!!!
I verujte,u Delije,u Zvezdu!!!
Sa zeljom da vas sve vidim nasmejane na Marakani u nedelju,puno vas pozdravljam!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

... i ne zaboraviote da sa sobom ponesete goblene na Marakanu.   Radi zanimacije i opustanja.;)
impatizer

ja nosim heklicu ( a mozda i hoklicu)... namigivanje
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

@Mila: Ne "sprdam" se
Posle Senjakovog posta koji je nesto najdebilnije sto sam ikada procitao na internetu, a konkurencija je zaista zestoka,, procitao sam tvoj  i napisao to sto sam napisao. Mislio sam da isprozivam prvo njega a potom i tebe, ali necu. Reci ti meni jednu stvar: Jesam li ja majmun, ekipica koja bude samnom na stadionu idioti, a svi ostali cigani koji nisu placeni navijaci drugog reda koji su eto, dovoljno naivni i puni decackih iluzija?
P.S. Nikad nista nisam dobio i necu dobiti niti to zelim, zelim samo da Dzaji vidim ledja, ovo pisem kao reakciju na tvoje vidjenje prostiticije, ljubavi, morala i casti. I jos nesto, ako u tvom eventuanom odgovoru vidim rec "vidjeniji" povraticu po monitoru
ekali smo, cekali samo povoljan trenutak da u prvo najbljize srce usadimo uzas i divljenje

I na drugom nasem sajtu kao i ovde paljba(iz svih orudja) na Dzaju i prvu(e) ekipu(e) :(

Braco lakapo sve stoji-slaba igra,petarde-cetvorke,remi u pickovcima ali ovakve napade ne zasluzuju ni Dz a najmanje "vrh" severa...sta imamo sa tim u ovom najtezem trenutku za sve nas-NISTA!

Klinci su pokazali na prip. i protiv y.b. da znaju i da se mogu ocekivati trofeji,upali su u krizu(u najnezgodnije vreme)i igre i rezultata(bar da je jedno od tog).Ljupkovih 4-5-1 samo je dolilo ulje na vatru i zato snosi najvecu krivicu za zadnje blamove,deci je potkresao krila jer dok smo picili 4-4-2 bilo je sve ok.

Ljupku hvala sto se sam povukao i mislim da je Pizon pravo i dugorocno resenje-em veliki cigan em mnogo zna !

5:0 na mari -zasto da ne? Nada bese umire poslednja namigivanje

Sad kad je najteze svi zajedno,svi ko jedan a posle Dzaja,ekipe,milionska ulaganja,novi poredak,med i mleko.....
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

Senjace brate, ta pesma Nit seselja nit draskovica... razmisli kad je ta pesma zadnji put pevana. Ja cu ti reci, pre 4-5 godina. Ja sam tu pesmu nekad pevao, bas tada...  :(  Na severu, niko vise ne peva to, i sam znas zasto.

Da razjasnim neke stvari do kraja - iz mog ugla gledano.

Mene ne interesuje, niti imam nesto protiv, da (li) klub placa odlazak na gostovanja (na kraju krajeva, bio bi licemeran kad bi tvrdio suprotno jer sam i ja Jednom otisao na gostovanje koje je bilo placeno od strane kluba), naravno, niposto, za razliku od nekih, ne smatram da navijaci treba da dobiju Kompenazciju bilo koje vrste od strane kluba za svoju ljubav/vernost, iz prostog razloga sto tu onda nema ni ljubavi ni vernosti.

Dakle, placanje gostovanja od strane kluba i ne smatram kompenzacijom, vec zdravom saradnjom sa klubom, necim prirodnim. Naravno, ukoliko je moguce da navijaci sami organizuju svoja putovanja - tim bolje.

Slicna je situacija i sa organizovanjem koreografija, mada mislim da tu treba sto vise teziti ka osamostavljivanju, sto se, koliko vidim, i cini.

Iskreno, mada mnogi tvrde i suprotno, nisam misljenja da pojedini ljudi na nasoj tribini bukvalno bivaju placeni od strane kluba kao sto je to slucaj sa partizanima.

Dakle, jedino me interesuje zasto se ne trazi odlazak uprave od strane onih koji vode nasu tribinu, ili smo nas 95% u zabludi i u nasem klubu cvetaju ruze? Zbog cega, molim prosvetljenje? Zato oni koji vode sve nas ostale, ako vec ne vide ocigledno, ne poslusaju 'glas naroda', navijaca koje vode, tako cine sve mudre vodje, bilo da su u pitanju politicari ili ....

O bolidima koji prosudjuju ko je navijac, a ko ne, na osnovu toga na kojoj se geografskoj tacki (trenutno) nalaze, ne bi trosio mnogo rec, jer, zbilja trebali najociglednoj gluposti demanti?

I sto rece neko, mnogi od tih koji bi da nam objasne svoje 'vidjenje' stvari pesnicama, nisu bili ni u ocevim mudima dok su mnogi ovde bili na stadionu, igrali fudbal i isli na utakmice. A o tome koliko su zaista Cigani, najbolje svedoce i njihov odnos prema drugim ciganima, od napusavanja -do pretnji batinama. Ali, bitno da su zrele i odrasle osobe, barem tako sami tvrde.

p.s. kbb, nesto sumnjam da si uspeo da ukapiras na sta sam mislio, a i to nije tema, trebao si da nam kazes svoje, ili misljenje svoje grupe, o stanju u klubu i uzrocima tog stanja, umesto da vadis reci iz konteksta.

Ziveli

p.s.s. Ima nas koje nas je skoro sve i jedan derbi i evropska utakmica kostala po cirka 150$, u sred vukojebine, i pri tome ni odgledana na tv-u, a s time se ulgavnom racunalo, ali nada je postojala i niej se nista zalilo, i pri tome ne mislimO da smo se zrtvovali, mada verovatno vise nego oni kojima je to bilo placeno, ili kojima je karta kostala 20 puta manje, ili su je jos i otplatili tapkanjem.

VOOIM VAS BRACO  :(

Radula,vidim da si skoro registrovan ovde pa pretpostavljam da nisi imao prilike ili vec zeleo da procitas moje postove,ali ono sto me oduvek nervira u globalu kod naseg naroda je to  sto misle da sve znaju.Iz toga prizilazi da se  ljudi koji u najmanju ruku imaju veze s tribinom  pozivaju da iznose stavove i resavaju probleme tribine,tako isto i paraplegicari "igraju" fudbal,fudbaleri igraju balet umesto fudbala,alkoholicari umesto da sede po kafanama vode ekipe,tj. fudbalske klubove i tako u nedogled.
Ne bih volela da mi cistacica uci dete pravopisu,da mi arheolog bude ginekolog,da mi zubar bude masin-bravar,i isto tako da mi tribinu vode politicari i ljudi koji na svojoj "kozi" nisu osetili zar iste!!!!E,to je sustina onoga o poimanju ljubavi...
Cenim kada neko argumentovano iznese svoj stav jer bi bio idiotizam da svi mislimo isto i po samoj logici u takvim slucajevima napredak ne postoji,a smatarm da je nasa tribina izuzetno napredovala!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Mila, dear sister,

Neverovatno kako uproscavs stvari, cak mnogo vise od Senjaka. Moj post je direktno isprovociran njegovim sranjem i vredjanjem ljudi. S kojim pravom?
Nikakvo stavljanje tudjih reci i tumacenje tudjih misli nisam pominjao i radio jer ako te bas interesuje JA TO ZNAM, A znam jer sam mnogo godina tu. Uostalom vrlo se jasno vidi po samim potezima i reakcijama.
Da li si ti uopste svesna nekih svojih reci? Ja placen za svoj posao pa ovo pa ono. Alo bre ONI su izmislili novu vrstu zanimanja  Placeni navijac. Tacka. Tu nema ljubavi ili je ona skrajnuta, postoji samo interes. Kad imas interes da podrzavas nekog s kojim savrseno saradjujes ta saradnja opstaje do kraja. Pa oni su ove klince navukli na taj fazon do koske. Pa oni ce svasta jos biti sposobni da rade kad preuzmu vlast.
Nije poenta ovde u ugledu - on postoji i za njega skidam kapu (to sam rekao i u prvom postu) niko tu ne spori "pravo na liderstvo", znam zasto je bitno i neophodno imati nekoga ko vuce celu pricu. Postoji problem kad se Klub dovede u situaciju svrsenog cina, kad prosto tone sve dublje i dublje. Onda se svaka potreba za promenom gusi po svaku cenu.
Sestro Mila, ja sam bio ponosni clan ekipe koja trenutno nije aktivna tj. ne postoji. Ja nikad nijednim postom nisam pomenuo nijedno ime upravo iz postovanja i zato jer neke ljude licno znam, ja nisam nikog licno vredjao do Senjaka koji je svojim bezobrazlukom i vise od toga zasluzio. Ja nisam pozvao na "rusenje severa" a narocito ne na stvaranje "severnog fronta" Cak stavise ukazao sam na "bolja vremena". A da se razumemo nemam nista protiv da Klub dotira odredjene aktivnosti navijaca u nekom pogledu.
Da se razumemo MILA, a i ostali:
Ovde sam postirao jer znam da nema prave i iskrene ljubavi prema klubu sa punim dzepom od tog istog kluba, nema mogucnosti za bilo kakve promene u klubu dok postoji politika da ekipa nesposobnih ljudi (u vodjenju kluba) moze da preko vrha tribine kanalise svako nezadovoljstvo navijaca. I znam da vecina to zna ali ne sme da kaze to javno jer je zaplasena ili ili ne zeli da kaze jer je verni sledbenik Vodje. Matorci u upravi su tu samo freska. Nikakav interes nema covek od 80 godina. To su gluposti neopevane. Postoje 3-4 coveka koji kontrolisu ceo klub. Ulazio sam tamo cesto, a zna se kako se ulazi tamo, a pogotovo na neku isplatu i gadni su mi svi ti licemeri koji sebe stavljaju iznad Kluba i srce me boli sto ih neki ljudi zbog INTERESA slede i odrzavaju. Ovde nema price te ovo te ono, stvari su proste i znase kako stvari funkcionisu na Severu i ko je ko. Moj post je post i gorcine, ali ona je samo zbog kluba.
Svako ima pravo da misli da je dzaja Bog, da nema boljeg, da Rajko Mitic ustvari neda Dzaju, da je tapkanja citavih kontigenata razdeljenih grupama OK, da svako ima pravo da ti slomi kicmu jer vredjas nekoga koga ne smes... sve je to Ok neka veruju i veruj i ti draga Mila, ali pusti i druge da razmisljaju, gora stvar od podele tribine je JEDNOUMLJE koje vlada severom. Pusti ljude da kazu, a ne ko onaj nadobudni Senjak...
Samo to sam hteo i nista vise.
ps. a ja cu tu biti do smrti i u nedelju i ko zna sve kad... mozda se vidimo! hehehe

Imam problem s tim sto si upravo takve stvari javno rekao,i namerno sam uprostila i svestan si toga,jer mene interesuje tribina,i dok ima klinaca koji zele da dolaze na te tekme i da se ponasaju,i pre svega osecaju kao extremi,onda me Uprava ne zanima.

Dosta je bilo osipanja tribine,i niko,ali bukvalno niko ne sme da im unistava iluziju,i ponavljam ILUZIJU o tome da je Sever jako bitan u njihovom zivotu!!!!Niko,nikada!Pa nije niko retardiran da ne moze da ukapira koliko skripi u FK-u,ali Sever mora da nastavi uzlaznom putanjom,svidelo se to nekome ili ne!!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Teta Mila"Imam problem s tim sto si upravo takve stvari javno rekao,i namerno sam uprostila i svestan si toga,jer mene interesuje tribina,i dok ima klinaca koji zele da dolaze na te tekme i da se ponasaju,i pre svega osecaju kao extremi,onda me Uprava ne zanima.

Dosta je bilo osipanja tribine,i niko,ali bukvalno niko ne sme da im unistava iluziju,i ponavljam ILUZIJU o tome da je Sever jako bitan u njihovom zivotu!!!!Niko,nikada!Pa nije niko retardiran da ne moze da ukapira koliko skripi u FK-u,ali Sever mora da nastavi uzlaznom putanjom,svidelo se to nekome ili ne!!!!

Nisi ti Teta Mila,ti si vestica Grodzila!
Kada pogledam sebe sa svojih 9 postova i tebe sa 479..pa ja sam za tebe Bizmark,Kllark i Kant i Hegel,sve u jednom!
neka ti je Bogom prosto

Veliki ,veliki pozdrav Gosnje
citam tvoja dva posta i ne mogu da ih se nacitam(citam ih po 6-ti put).
Veliki pozdrav brate i Bog ti svaku srecu dao!

woorf,ti si sektas najobicniji sa velikom perspektivom da postanes reper!!! namigivanje

I,tacno je da si i Hegel i Bizmark i Kant,samo ostani kuci i nacitavaj se,o veliki filosofe i ucitelju,i slusaj prenos preko radija,jer je svima pun kurac onih koji "puno pricaju,a malo rade"! namigivanje
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Teta Mila mnogo si konfuzna. Razumeo sam jedino da sever kao napreduje, politicari ne treba da vode tribinu i nesto za ginekologe  :) Izvini al nista ne razumem
P.S. Ja iznosim samo stav 5 ljudi koji idu samnom na tekme i ciji stav je identican mome. Malo mi (nam)fali da dignem(o) ruke od svega, a o ljubavi prema Zvezdi iluzorno je rasravljati ali nemam srca da gledam sta se desava
ekali smo, cekali samo povoljan trenutak da u prvo najbljize srce usadimo uzas i divljenje

radula ,pitao si se da li si majmun i tvoji ortaci idioti...
i na to sam ti odgovorila da se ne uzrujavas jer svako treba da radi svoje i da misljenje koje imas nije pogresno,vec ne znaci da se svi slazu s njim i da treba da  isto razmisljaju,ali ne treba ni pljuvati po ljudima koji su tu upravo da bi Sever,koji je zaista uznapredovao(iako si napisao "kao")odrzali  i sacuvali za nove generacije!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Teta Mila"Najpre,smatram da niko nema pravo da pise u ime ljudi koji fizicki nisu u mogucnosti da odgovore na vase provokacije,bulaznjenja svakakvih vrsta,ogovaranja i ostalih vrsta pljuvacina.I ne znam ko to ima pravo da zauzima stav o tome sta "misle" i kako "osecaju" ljudi koji vode Sever,jer se sve svodi na pretpostavke koje su nista drugo nego namerne provokacije.Dok vam imenom i prezimenom neko od njih ne napise misljenje povodom dogadjaja u FK,nemojte da se povodite za najvecom srpskom bolescu "da sve znate" i "i u sve se razumete".I nemojte generalizovati stvari i misljenja jer nikada na Severu nije postojalo da se  podvode misljenja vecine pod misljenje pojedinca ...quote]

Predpostavljam da se ovaj deo odnosi na mene :D  Kao sto ti rece niko nema pravo da pise u ime drugih.. i da ne znas sta sta misli vrh tribine,ali znas misljenje pojedinaca...
Slazem se i ja ne znam sta misli svaki od bitnih likova severa,ali isto tako znam misljenje pojedinaca koji su u prvoj ekipi, a inace su moji dobri drugovi, momci koji ucestvuju u koreografijama,tucama,ne mase ino gostovanja,uvek imaju kartu viska(i za tapku),da dobro znam sta misle i imam toliko slobode da to napisem.

Quote from: "Teta Mila"Dosta je bilo osipanja tribine,i niko,ali bukvalno niko ne sme da im unistava iluziju,i ponavljam ILUZIJU o tome da je Sever jako bitan u njihovom zivotu!!!!Niko,nikada!Pa nije niko retardiran da ne moze da ukapira koliko skripi u FK-u,ali Sever mora da nastavi uzlaznom putanjom,svidelo se to nekome ili ne!!!!

Nekoliko svojih postova sam obrisao, mozda si u prvom delu poruke u pravu, nije sve za javnost, uostalom, znamo se. Postoje telefoni, sve moze da se resi, nema potrebe za tenzijom.

Tebe postujem. Nikada te nisam uvredio, iako sam imao prilicno problema sa tvojom okolinom, cenim to sto i ti nisi uradila isto, makar ne preko svog usera.

Ti nisi moj protivnik i ja nisam tvoj neprijatelj. Daleko od toga. Nasi zajednicki neprijatelji su oni koji unistavaju Zvezdu, koji je brukaju, koji je razgradjuju i unistavaju. Zato gresite vi svi koji prema Mili ili Toniju (namerno necu da koristim Senjak, on zna zasto  namigivanje ) imate ostre reci. Oni imaju pravo na svoj stav, mada ja duboko verujem da je on daleko pogresan.. ali nema veze, budimo civilizovani barem malkice. Niko e zeli da se ovde dogadjaju medjusobni sukobi ili nekakvi Severni Frontovi.

Ono sto mene, recimo, nervi i vredja moju inteligenciju u gore citiranoj poruci jeste tvoj patoloski :) strah da ce Sever da oslabi ako Dzajka ode. (!) Ili jos gore od toga, da neko od nas ovde zeli da on krene silaznom putanjom.. Jel ti stvarno pustas taj film u svojoj glavi? Jel stvarno mislis da ja ili neko drugi od onih koji kritikuju stetocinu nad stetocinama, nekadasnju fudbalsku legendu, Dzajku, zele lose Severu?

Dzaja nije deo Severa, on je foteljas, ljakse, bivsi fudbaler, koji se tripuje da ume da vodi FK u danasnje vreme... Licemer i stetocina koji svoju sudbinu vezuje za nas klub, parazit i nista vise. Sto pre se ocistimo od te rdje to ce nam svanuti svima. Pogledaj koliko ljudi je nezadovoljno, umesto da motivisemo ljude da dolaze da gledaju Zvezdu, da se raduju uspesima, da uzivamo u boljim igracima, da gledamo Vidica i ostale ljubimce koje klinci sa Severa na koje se tako pozivas toliko vole, redjamo poraze i dozivljavamo nove i sve gore frustracije. Sto rece Mitke, :) ima boljih razloga za frustriranost...

I zasto tolika histerija prema neistomisljenicima? Zasto uvrede, cemu pretnje i ostale kerefeke? Ko ovde i zbog cega gubi zivce i sta je u toj prici moralnije: oni koji gube zivce zbog poraza i bruke (petardi) ili oni koji se nerviraju jer neko "dira u nedodirljivo" u lazne idole i prevarante? Stalno pominjes te klince i buducnost Severa, reci mi iskreno, ko nad kime ima kakav uticaj? Da nisi na mene mislila? Ako nisi, na koga jesi? Mene je bilo sramota sto protiv Zemuna nije bilo prozivanja, makar i nekim transom, porukom, skandiranjem, stavljeno do znanja da ovako vise ne ide i da nesto mora da se menja... E zato se stidim, i to je bruka. I zato sto tako mislim neko treba da mi busi gume na kolima?! Da mi preti preko neta? Daj, ako smo spali na to, onda neka ide sve u pm...

Razmisli i stavi prst na celo, jer ti to mozes, koliko nize od ovoga mozemo ici da bi se neko setio da skandira protiv uprave...? Sta jos treba da se desi? Gde je tvoja granica trpljenja? Gde je linija koju povlacis sebi..?

I priznaj mi jednu stvar, dosledan sam u svom stavu prema Dzajki. Kada je nas nekoliko kritikovalo, ok, ali sada kritikuje ogroman broj ljudi, nije moguce da su svi oni u zabludi, a da je manjina u pravu..


poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!