Budimire,namerno se nisam osvrtala na Dzajica,jer i ti i vecina odlicno znate moj stav o njemu...iskljucivo i samo sam  komentarisala vredjanje ljudi koji i ponavljam fizicki nisu u mogucnosti da vam odgovore,i da jednostavno nije u redu nemogucnost sopstvenog organizovanja oko bojkota svesti na "plasim se batina","slomice mi kicmu"...(prim.aut.).
Ponavljam,ne znam koji im je stav,mozda je upravo isti kao i vas,mozda i ne,ali to svakako nije opravdanje za svodjenje krivice na njih,zato sto  nema bojkota Uprave.
Ove forume citaju i mungosi,i kojekakvi degeni koji jedva cekaju da krene pljuvanje medju nama samima,pa da koriste situaciju za svoje "ambiciozne poduhvate",da ne pominjem zandare koji ce misliti da smo ranjiviji nego ikad...i zapitaj se ko ce ispastati.

Zato mi je itekako zasmetalo pisanje PPNJ,koji je  ocigledno  isprovociran i namerno napisao ono sto nikako nije trebalo ovako javno napisati.Zato ce indijanci,sa razlicitim "zvanjima" dobro ukomponovano necije "znanje",ali i ogorcenost(koju razumem),koristiti kao najbolje i jedino moguce resenje.U ispravnost toga necu da zalazim!

Da bi me necije "ostre reci" povredile,moram da budem bar malo sigurna da ta osoba vredi,i da pre svega zna o cemu pise,kao i to da je mozda u pravu,a ne da se poziva na filosofe,a dalje od prosto-prosirene recenice ne moze da sastavi.To je smesno.

Takodje ne vidim da sam kroz postove bilo kome pretila,vredjala...ili sta god,jer ogorcenost itekako razumem,narocito kada u dve evropske utakmice primis 9 (i slovima devet)golova,a ne postignes ni 1(i slovima jedan)!!!I ako je nesto imala u Evropi,Zvezda je imala ime,a ono je posle ovoga preslo u nadimak...i ja sam ogorcena,ali na losu igru,nikakvu taktiku,a prvenstveno na katastrofu u Golubovcima!!!!U mestu gde je glavno prevozno sredstvo magarac,Zvezda onako lose da igra????
Ali sam istakla da se dodje na Sever,da se klinci izguraju,i da su navijaci tu da bodre svoj klub-navijanjem,ili samo prisutnoscu ako je bojkot u pitanju,a da su oni koji su zasrali cupaju situaciju kako znaju i umeju!
Ovo,evidentno nije bio tim za Evropu,i ne smeta mi rezultat,ali mi Golubovci itekako smetaju!

Ljubitelju dima,tvoj post nisam procitala.

Licne teme,zaista ne bih javno.
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

18/09/2004 | Izvor: B92
Ostavka Ljupka, ne zna se naslednik

Dosada
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Pazi Mila,jedno si u pravu svima nam smetaju Golubovci,sto ovo nije tim za Evropu,nemamo igru i taktiku...delujemo smesno kao tim ,sto ti rece u Evropi nam je ostao samo nadimak. Samo sebi jos pokusaj da odgovoris ko je glavni krivac za stanje u klubu,ko dovodi i prodaje igrace,smenjuje trenere,ko je glavni covek Zvezde,pa mi reci ko onda snosi najvecu krivicu?Samo nemoj molim te da to obrazlazes sankcijama,sranjima u zemlji....ma koliko da je bilo lose ,da se lovilo u mutnom i kralo,groblje je u zadnje dve godine u Evropi pokazalo vise,ne bruka se,a mi preuzimamo ulogu dvorskih luda,Politika se danas pita "Da li je Zvezda postala mali,a Partizan postaje veliki klub?" e to me boli,e to ne dam da me neko poredi sa smradom pakistanskim,da mi se oni smeju u lice, oni koje smo uvek omalovazavali i gledali kao povod za zajebanciju. Jos nesto sada menjamo Ljupka i dolazi njegov naslednik, kao da sam ovo vec video ,pa zar se mi ne vracamo desetak godina unazad? Pa zar je samo trener taj koji moze da se promeni u nasem FK,zar niko nema casti iz famoznog UO da preuzme odgovornost posle svega sto se desilo?Do danas niko nije preuzeo odgovornost osim Ljupka.
Sto se tice onoga sto je rekao Budimir da velika vecina hoce promene,slazem se,mnogima je doslo iz dupeta u glavu,dovoljno je da procitate naslovnu na delije.net-u  i da vam bude jasno da neki ljudi nikad nisu imali manju podrsku nego sto je imaju sada.Ako se secate,a siguran sam da se vecina seca posta jednog od vodja na delije.net-u da Dzaji i UO ostaje jos jedna sansa da uradi nesto vise,uslov je bila titula(koju mu Muslin donosi) i nesto vise u Evropi(a ovo sto smo videli je...ma u pm)....jednostavno dosta je.

Meni ne smeta tvoja ogorcenost ili ogorcenost drugih,na rezultate,i hajde i na Upravu.Ja nisam namerno pisala  o Dzaji,jer smatram da svako treba da radi svoje na  tribini i da se ja nista  ne pitam oko dovodjenja igraca,taktike kluba i samog tima...zato ne mogu u bilo koga da upirem prstom jer nisam direktni ucesnik svega toga!

I dalje smatram da  je Dzajic doveo Muslina kada su bili uspesi,i dalje smatram da nikada nismo imali toliko los tim da nicemu nismo mogli da se radujemo,i dalje smatram da ce iz ove generacije buknuti mnogi igraci,kao i to da nije puno mogao da utice na to sto je Arkan pretio Kosanovoj porodici,zatim sto se Muslin poneo kao "govno" jer je zeleo da vrati za prethodni put,iako i sam Muslin zna ko ga je oterao taj prvi put, a da to Dzajic nije bio...a takodje smatram da se nijedan nas igrac poslednjih godina ne bi prodao u inostranstvo da je bio toliko los igrac i da ga je kao tako loseg igraca Dzajic doveo u klub!!!
A,sto se ti opterecujes Grobarima?Koga zanima sta oni rade?I mislis li da ce saka jada od te tribine uspeti da se resi  mafije iz Uprave?Zanima me kako?Ko ce to od njih biti toliko jak,izuzev ukoliko im se Uprava sama ne povuce.Da bi mogli da rade  po komunjarskoj fori ,a uz podrsku navijaca koja im je stalno opadala jer su Agenti zeleli da do poslednjeg trenutka pokupe sve sto se pokupiti moze,MORALI SU NESTO da uloze u klub.Zato su Agentima vidno skracena primanja pa su morali da se okrenu snimanju i distribuciji diskova...e,DISKOVA na malo i veliko....o drugim nebulozama da ne govorim.I jos nesto zaboravljas-JF su bili ogorceni HULIGANI...( o ovome necu vise).

Veliki problem je taj sto jako malo ljudi,da li iz bojazni ili cega god,ne kontaktira te ljude koje optuzujete da su "placeni",vec citate po forumima,slusate price i ostalo...kao strine neke se ponasaju pojedinci.
Milion puta sam pitala sto se niste organizovali '96./'97./'98. ....sto vam je tek sada "pukao film"?Zasto , ukoliko vam je toliko stalo do Zvezdine slave niste odmah krenuli u akciju?Sta ste cekali do sada?
E,znas sta se to SADA desilo...ljudi koji su prestali da odlaze sa Upravom na ino-gostovanja i imaju odredjene beneficije su ogorceni jer su dosle nove generacije,a oni nisu do kraja ispunili svoje ambicije,politicari zele da satru jedino potencijalno grotlo "otpora",zandari se na sve nacine svete jer su se otrgli vlasti iz ruku...pogledaj primer  Zvezdare,i ako znas sta se desava videces koje su grozote pratile i koje i dalje prate pitanje kluba...svoj poteze na svoga...a gde je pitanje Hajduka sa Liona...i sta mislis ko sve ne zeli da se dokopa Zvezde i za sta ce im ona sluziti???

I,hajde,sta ti mislis ko bi bio taj koji bi toliko voleo Zvezdu da bi bez obzira na stanje u zemlji ulozio abnormalnu kolicinu novca i ostavio ga u Zvezdi u slucaju sranja i ostao uz Delije i Zvezdu????Ime i prezime toliko bogatog,sposobnog,koji voli Zvezdu???
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Teta Mila".Zato su Agentima vidno skracena primanja pa su morali da se okrenu snimanju i distribuciji diskova...e,DISKOVA na malo i veliko....o drugim nebulozama da ne govorim.

Zaboravih da ovde stavim smile!!! :)
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Kao prvo nisam opterecen grobarima,a jos manje njihovom tribinom,ona me licno i ne zanima iako je i slepcu jasno da su u kurcu,samo necu i ne mogu da podnesem da budu ispred nas pogotovu ne u fudbalu,da nestaje neki smek  Zvezde koji su gradile generacije,mit koji nas je odvajao od svih ostalih da mi postajemo vreca za punjenje e to nikad necu prihvatiti.

Ako mene pitas zasto nisam 96/97/98 dizao glas protiv Dzaje pa ni do 2002,zato sto sam mu verovao kao igrackoj legendi,postovao ga,branio od svih koji su ga  napadali,mislio sam "zna Dzaja" ,ispunice ono sto kaze,imamo tim za buducnost...zato sto sam bio slepac,eto zasto.
Sto se tice pitanja koje ti tj svi vi koji niste za promene postavljate "Ko umesto Dzaje?" je cista demagogija,jednostavno zna se sta treba da se desi da bi neko dao svoje pare u klub,famozni zakon o sportu koji je pominjao i Tima...ali se postavlje pitanje kako do tada?neka se napravi prvo jak sponzorski tim,neka ti ljudi imaju pravo glasa i odluke(ne mislim direktno oni,ali neka nadju mlade i obrazovanje ljude koji znaju kako napred,jer fudbal je sve samo ne igra,fudbal je industrija)uspesni privrednici kojima ce uspeh Zvezde biti velika reklama,a ne UO pun onih koji se pitaju za nesto a ne doprinose nista,plus primaju platu.Ako je potrebno neka Zvezda bude i pod patronatom drzave,neka drzava licno organizuje privatizaciju kluba,pominjete lesinare koji jedva cekaju da ulete u Zvezdu,reci ti meni ko je to(imenom i prezimenom)?Sta ce im Zvezda kad je u dugovima,nikad nema para,po istom Dzaji Zvezda je rupa bez dna,pa kome treba ta rupa?

Opet sto se tice tribine i politike i murije u svemu tome,necu ovde o tome,jasno je sta mislim,kao sto je i svakom politicaru jasno da sever nece postati partijska tribina i nikad navijaci Zvezde nece biti "dobra deca",ali im je takodje jasno da je Zvezda zabava za siroke narodne mase i da narod treba hleba i igara i uvek ce morati da balansiraju izmedju toga,mada priznajem da polozaj navijaca nije bio nikad gori ali da ne idem dalje jer to nije tema topica.

Inace drago mi je da se sa tobom moze pricati normalno i ljudski,ne uvredama i pljuvanjem sto cini vecina tvojih istomisljenika.

poz.

Ok.,a pazi sta mene brine-to sto su se pojedinci okomili na Delije ,a da pre toga ispred svoje kuce nisu pocistili.O cemu zapravo pricam-o tome da  u  koliko Dzajic ne ode,drvljem i kamenjem ce biti na Delije;optuzivace ih da su placeni...kao sto sada pojedinci cine;kako je gro Zvezdinih navijaca zapravo taj koji ne zeli "dobro" svom klubu;i sto je najgore,mislis da mozes ocekivati uspeh Zvezde bez prethodnog poboljsanja u svim segmentima i drustvenog i sportskog zivota?
Odatle moje pitanje tebi-sta se  to tako BITNO,a da je dobro promenilo od 2002.godine,da mozemo kriviti Zvezdu(tj.Upravu) da se nije trudila da pokrene i ekspanziju Zvezde na svim nivoima???Sta je to u cemu je ova drzava toliko dobra,da je jedino Zvezda i njen "kiks" problem,i da su Delije te koje ne zele "oporavak" Zvezde???
Znas li koji bi paravan Zvezda drzavi bila za krajnji finis svojih idiotskih namera???Koliko bi se sukobile politicke frakcije oko preuzimanja Zvezde,koje gledaju kako da po obdanistima postave svoje ljude kao direktore,samo da bi se njihove politicke partije  dotirale i "decijim" novcem???Ne znam odakle ti info za Zvezdu u dugovima?Ja o tome ne mogu nista da kazem jer  se sve svodi na rekla-kazala!!!
Pitas se ko bi uleteo?
Pa neki poput "Karic-selo na celo",pa "nafatirani" politicari koji za kratko vreme od 4 godine nisu uspeli da prepucavajuci se po novinama stignu da se "svuda zavuku",pa zandari iz rezima prethodnih "grabuljista" koji jedva cekaju "pokazu moc" stecenu u vreme najvece propasti nase nacije,pa kvazi kriminalci koji bi se prvom prilikom sukoba okrenuli,izneli i stolice iz SD-a i zapalili u tri lepe...
Ti stvarno mislis da drzava zeli Zvezdi dobro???Pa da zeli zvezdi,morala bi pre svega njenom narodu da zeli dobro,a ne da kojekakvi  psihijatrijski slucajevi,mutavci,i druge "karakondzule" mazu oci nekim pricama ,a od toga smo videli samo maglu pred ocima!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

'Ajde tetka, dosta je bilo demagogije.  Malo, malo pa pokvareni politicari.  Malo, malo pa sprdnja na racun Partizana.  Malo, malo pa propala drzava.  Malo, malo pa pokvareni Zapad.  Malo, malo pa ugrozeno Parvoslavlje.  Malo, malo pa pomenete q... i pokvarenjake koji vam ruse slogu na tribini.  Svi su krivi sto Zvezda propada.

Cinjenica je da i u uslovima u koji vladaju u Srbiji moze da se ima bolji fudbalski klub nego sto je dana Zvezda.  Partizan je danas daleko bolji klub i po organizaciji, i po finasijama, i po kvalitetu igraca, i po omladinskoj skoli, po infrastukturi, po pracenju modernih tokova u fudbalu, i po uspesima.   Mogu da budu primer za ugled nasem klubu.  OFK Beograd je  mnogim segnentima pretekao Zvezdu: kvalitet omladinske skole, bolje organizovan klub, bolji seniorski tim.   Zvezda, kao najpopularniji i najtrofejniji klub u odnosu na njih tavori.  Da ne nosi ime i slavnu proslost koji donose respekt i koji jos uvek privlace mlade igrace da se opredele za Zvezdu pri izboru klubova, bila bi jos gora nego sto jeste.  Razlog je ocigledan - katastrofalno rukovodjenje klubom u svim segmentima.  Zbog toga rukovodstvo kluba mora da se ukloni ako ne zelmo da vidimo katastrofu kroz koju prolazi na primer Vojvodina.
impatizer

Pazi sto se tice drvlja i kamenja na vrh tribine to ne podrzavam kao ni bilo koje podele,jednostavno sever mora ostati jedinstven i nepodeljen i mora ici napred kao i do sada,znam prica se da nekima ulece kinta,da neki tapkaju...ali svi su ponosni kad se uporedimo kao tribina sa vrhom evrope i pozdravljam sve one koji za to nose zasluge.E sad sto ti rece ljudi su ogorceni,pa bas zato udaraju i po krivima i po pravima,ali da je bolje neka se pitanja ne bi ni postavila ovde.

Sta se BITNO desilo,sta se politicki promenili? Nije se bas puno promenilo ali nije kao za vreme Sloba,koliko ce biti bolje ne znam,ali nemam puno poverenja u politiku. Ono sto je po meni BITNO je da ipak(sad opet moram na pakistan) moze u LS,da ipak moze da se priblizi zapadu,ali ne rasprodajom i timom za buducnost,ne sa prosekom od 22 god,to je jasno i laiku samo nije nasem direktoru.Ne trazim ja da Zvezda osvoji LS,samo nek odigra par utakmica u LS,nek se vrati tamo gde joj je mesto nek nesto krene,a ne dva koraka napred tri unazad.A opet vise u doticnu postavu ljudi nemam poverenje,jednostavno izdalo me,mislim ima sposobnih,mislim menjaj pa nek je i gore ako i moze gore od ovih 0:9.

A to da Zvezda nema para i da mora da prodaje da prezivi samo citiram Dzaju,to je rekao i juce ponovo.Ma nije Zvezda Mobtel i telekomunikacije,gradjevinska firma i sta ti ja znam,Zvezda je potrosac i onaj ko bude ulagao u nju mora da ima pun stomak i gladnu dusu ,mozda takav ne postoji,mozda ga i ima.

Quote from: "Mitke"Partizan je danas daleko bolji klub i po organizaciji, i po finasijama, i po kvalitetu igraca, i po omladinskoj skoli, po infrastukturi, po pracenju modernih tokova u fudbalu, i po uspesima.

A u avataru "parni valjak"... namigivanje
Sad si kompletan navijac Partizana,i sigurna sam da tebe ova tema u sustini uopste i ne dotice!


Ljubitelju dima,mislis da se moze u LS odigrati NEKOLIKO utakmica bez love???
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

...ili da je dovoljno ono sto se dobije od LS za prolazak NEKOLIKO kola,ili neki iznenadjujuci rezultat???
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Naravno da ne moze,bas zato sam i siguran da klub nema para,pa zar je potrebno nesto govoriti kad se za wc i pres salu uzimaju krediti od banke.Znaci ako imas kesa samo na sirovu snagu mozes u LS,znaci Zvezda ga nema,sad bi neko pitao a gde je kes od prodatih igraca,ja necu,znam da Zvezda ima ogromne troskove,ali mora da ima i budzet,a on se ne stvara samo prodajom,zato i kazem da su pojedinci ne sposobni.Pa kako Zika pauk nadje 20 sponzora a fk ne moze ni 5? Siguran sam da ova zemlja kakva takva moze i mora da gleda jedan nas tim u LS,svakako to je Zvezda :) i ako se svi angazuju to je realnost ili ces me ti pitati da li je to utopija?I da ne pisem dalje bojim se da sam vec dosadio ljudima.

Sta je tetka, zort?  Pricinjavaju vam se partizanovci i parni valjci.  Nije ni cudo, posle duzeg opijanja losim vinom nastupa delirijum tremens.
impatizer

Quote from: "Mitke"Nije ni cudo, posle duzeg opijanja losim vinom nastupa delirijum tremens.

Znas li kad se ovo desilo?
Pa ono vece kad sam ti kevu mrtvu pijanu dovukla pred vrata...

KK ,ne bi trebalo mesati i oni su zaista pokazali da imaju borbenost u vodjenju kluba...ipak su oni,hajde sad,relativno novi,zeljni dokazivanja i mnoge su stvari odradili na "viku" i "gurku",sto je apsolutno ok. jer je KK bio na totalnom dnu!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Eh, tetka, pa vas samo malkice treba pritisnuti pa da prostakluk pokulja iz vas kao gnoj iz cira.
impatizer

:)
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

??????????? :)

????? ??? ?? ???? ?????? ?????? ?????? ??? ????? ????,  ? ?? ???? ?? ??????? ??? ??? ?????? "????????", ?????? "???????? ??????????? ??????????" :)  :(

? ???? ??? ?? ?????, '???? ????? ? ??????????.
???? ???? ??? ? ?????, ??? ????? ????? ????? ?? ???? ???? ??? ? ????, ?????? ?? ??? ?? ????????? - ????? :zbunjen

Quote from: "KOHAH"????? ??? ?? ???? ?????? ?????? ?????? ??? ????? ????


K?????,pa ni sa tako malo pameti koliko imas sada ne mozes da se snadjes...cccc.... :)

E,da,iskreno mi je zao sto ce opet biti prepucavanja na ovakvim temama,ali ukoliko ti je vokabular oskudan  pa ne mozes da kazes to sto imas i odbranis svoj stav,moje postove zaobidji!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Teta, tetka, djevojko ili zeno. Ne znam ko si ali vidim da si svojim pojavljivanjem temu skroz skrenula u jednom drugom, nezeljenom, pravcu.
Koliko vidim tebi i nekim tebi slicnim i jeste cilj da se rasprava o Dzajki, UO i co. raspline i ostane nedorecena.
Ja sam te pitao u jednom od postova ko je tuku igrace i ko je te iste huligane zastitio da ih murija ne pokupi tj. pronadje? Zasto ti isti nisu prebili Dzajku? Jel ih necim zaduzio?
Transparent koji se pojavio svojevremeno: Filipovicu, nama treba trener: je u stvari trebao da bude: Dzajko, nama treba direktor". Ali avaj, Sever (citaj vodje) to nisu ucinile. Zasto?
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Sta ce biti kada Dzaja bude smenjen?
Sta ako dodju neki mafijasi ciji je cilj samo novac!
Karic je kupio Zemun -nista se nije promenilo iako sa njegovim parama
Zemun moze ladno da igra ligu sampiona(ali covek nece da ulozi..,)
Ako ce doci bolji ljudi ja sam za smenu!
Ali trenutno ne vidim nikakvu zainteresovanost kod javnih licnosti ;pljuga
Ko mi natrci ima da ga bijem"