da li neko zna kada pocinje tekma????

svi na marakanu da navijamo

И мене то интересује.................негде су рекли мислим на СОСу у 20 ч а на РТС најављују у 19.30.................ал није нека велика разлика...............важнои да ће бити доста људи надам се.................ноћни је термин...........................дал Инвалиди бојкотују и ову текму јел зна неко........................

Ja sam skontao da oni nece da bodre svoj tim na tekmama u Zelezniku,a cini mi se da ce na Marakanu doci bez obzira na sve,jer dugo su cekali da udju u 1. ligu da bi sada tek tako propustili gostovanje na Mari namigivanje

Значи без неке лажне скромности, очекујем преко 4.000 људи на Северу. Ово је прва утакмица у сезони код куће и треба што више да нас буде. Вечерњи је термин а надам се да ће бити и лепо време namigivanje

Tekma je u pola 8 , izgovor za nedolazak NEMA ! Zajebite grad i izlaske oticice te posle tekme , vec se pojavite na stadionu !!!

Ne secam se kada se desilo da me dva dana pre neke male utakmice hvata neka euforija... Sve je tu. Ocekujem puno ljudi!!!

Quote from: "nisam_zdrav"Ne secam se kada se desilo da me dva dana pre neke male utakmice hvata neka euforija... Sve je tu. Ocekujem puno ljudi!!!
Е то је оно што мене брине,јер кад год сам на неким мањим текмама очекивао доста људи испадне труба.Довољно је да дуне неки јачи ветар и половина размажених ''ватрених делија'' има да одустане.Али јеби га ваљда се варам,ако могу момци из целе Србије да се цимају,ваљда ћемо се и ми Београђани показати.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Kazu sutra razvedravanje i porast temperature...tako da ce nam i vreme biti saveznik. prema tome svi na sever...da uzivamo u novoj pobedi i dobrom navijanju. :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Немојте дозволити да вас ТВ пренос спута да дођете на Мару...Да нас бре буде доста,да грми север..
Видимо се

Север је 100 дин. Исток 200, запад 300.

Бојим се да ће бити пуно позера на Северу...

...опет...


:batine
gt; > > ШИД < < <

Quote from: "Pizon"Север је 100 дин. Исток 200, запад 300.

Бојим се да ће бити пуно позера на Северу...

...опет...


:batine

Не верујем баш, ваљда Ш не мора да понавља оно све што је рекао(све истина, слажем се 100%) у Кули. Значи да ли ви треба да се напијете да би имали жељу да певате за ЗВЕЗДУ?! Поставите себи то питање у тренутку када уватите себе да не певате и да само блејите безвезе. Мислим ОК, има ту и много старијих од мене који не певају, ја знам ко су они, шта су урадили до сада за Север и ја их поштујем али зар неби било моћније када би сви певали ко ненормални?! Наравно да би!

Svi vremenski uslovi za dolazak na Maru su sredjeni, prema tome nema opravdanja svi na Marakanu da bodrimo Sampiona...

Onaj kome se navija, docice i po svetojovanskom mrazu ako treba, a ovi ostali ce uvek naci neku zamerku za svoj izostanak..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

bas tako....
ko zeli da navija danas ide na tekmu da uziva u igri i novoj pobedi...
tekma je za sat i 20 min...
ja sada idem na tekmu da navijam zajedno sa svima na severu
:sampion  :sampion
:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke


Bilo toliko, sta da se radi.  Cestitam, dobro ste se culi!
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

ma bila je ova tekma odlicna...
2500 ljudi...
transparent hocemo titulu....
bakljada(samo ne znam sta je bilo ispisano bakljama???Da li neko zna???)
odlicno navijanje....
pobeda i dva gola boska

:ruke  :ruke
:sampion  :sampion  :sampion



Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nas 10 iz Subotice , iako smo ochekivali da ce nas doci 15 u zadnjem trenutku nekima su iskrsle neke stvari pa nisu doshli .
Zapalili smo jednu baklju , na koju sam se Bogu hvala opekao , jer je nenormalno prshtala .

Shto se samog puta tiche nije bilo nekih preteranih cimanja ( sem onih uobichajenih sa kondukterom ) nije bilo . Nekim pilicarom smo krenuli iz Su u 14.49 i drkali se do Bg sve do 19:10 . U vozu ekipe iz Ns-a , Indjije i mi , ne uzmite mi za zlo ako sam nekog zaboravio .

Na marakanu smo stigli koji min pre pochetka tekme , dok smo kupili karte ushli smo na stadion tek koji min pre Vozdovchevog gola . Navijanje solidno ali sa padovima .

U povratku na zel.stanicu stizemo oko 22 jurimo da jedemo jer niko od nas nije nishta pojeo chitav dan sem toga shto smo u dolasku pojeli jednu pishljivu kesicu chipsa . Dolazimo na peron de zatichemo oko 10-15 ljudi i samo dva spavaca vagona za Suboticu . Tu dovlache jedan vagon , i pochinje neko cimanje sa zandarima koji pochinju neshto da seru kako im je pun kurac nas i da zele da idu kuci da se odmore i spavaju . Na kraju nas pushtaju u vagon da se nas po mojoj proceni 60ak gura u onom malom i skuchenom hodniku . Mesta za sedenje je bilo samo na uzasno prljavom podu ( medjunarodni voz   :lol:   :nene  ) . I tako smo lepo stajali do Subotice u koju smo stigli u 2h posle ponoci .

Toliko od nas .