Ista slika kao i proteklih sezona na nasem SEVERU,"male" utakmice-manje ljudi,ali sta ces...U svakom slucaju bitno je da se na sav glas pevaju nove pesme.Naravno za svaku pohvalu pirotehnika koja nam je postala zastitni znak.Verovatno je vreme ucinilo svoje pa se na momente osetio smor na tribini.
A sto se tice pevanja pesama na stranom jeziku,naravno da nemam nista protiv za odredjene pesme za koje se zna zbog cega se pevaju i koje imaju svoju istoriju.Ali konkretno mi smeta "You will never walk alone" jer ne vidim u toj pesmi nista nase,ne vidim razlog zbog kog je pevamo.Zna se da je to pesma sa Liverpulovog Enfilda i da je pored njih pevaju i navijaci Seltika.Dakle,sta ce nan to???
U svakom slucaju klasika na nasem SEVERU ! ;pljuga
___________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "lesa"То ми личи на ове наше комплексашке групе које на трибини и сличним форумима свршавају када неко напише нешто на италијанском или виде италијане.


Много си ти себи дао одушка да са својих 15 година прозиваш групе са Севера,поготову са епитетом "комплексашке".Како те бре није срамота,ако већ некога хоћеш да прозовеш,кажи јавно и отворено на кога мислиш,не причај иза леђа,као и то да ли познајеш лично људе из тих екипа кад са сигурношћу знаш на шта се они ложе?

Quote from: "Casual"
Quote from: "lesa"То ми личи на ове наше комплексашке групе које на трибини и сличним форумима свршавају када неко напише нешто на италијанском или виде италијане.


Много си ти себи дао одушка да са својих 15 година прозиваш групе са Севера,поготову са епитетом "комплексашке".Како те бре није срамота,ако већ некога хоћеш да прозовеш,кажи јавно и отворено на кога мислиш,не причај иза леђа,као и то да ли познајеш лично људе из тих екипа кад са сигурношћу знаш на шта се они ложе?

Уууу...Ти си мене потпуно погрешно схватио.Када сам рекао "наше комплексашке групе"  нисам мислио на групе са Севера него ове остале са наше тифо сцене.таурунуме, фирмаше...
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "lesa"
Quote from: "Casual"
Quote from: "lesa"То ми личи на ове наше комплексашке групе које на трибини и сличним форумима свршавају када неко напише нешто на италијанском или виде италијане.


Много си ти себи дао одушка да са својих 15 година прозиваш групе са Севера,поготову са епитетом "комплексашке".Како те бре није срамота,ако већ некога хоћеш да прозовеш,кажи јавно и отворено на кога мислиш,не причај иза леђа,као и то да ли познајеш лично људе из тих екипа кад са сигурношћу знаш на шта се они ложе?

Уууу...Ти си мене потпуно погрешно схватио.Када сам рекао "наше комплексашке групе"  нисам мислио на групе са Севера него ове остале са наше тифо сцене.таурунуме, фирмаше...


Па тако кажи.
Другачије је кад кажеш "наши",него кад кажеш "остали".
Ok.