Bruka em kod kuce em sve.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Nije lose,PSV je prodao nekoliko najboljih igraca,sad je sve na nasima
da pokazu da imaju znanja i hrabrosti.Gostovanje u Adhovenu nije lose
imacemo sigurno dobru podrshku.
No prvo da otkacimo YB! :ruke

S VEROM U BOGA
ZA ZVEZDU I SRBIJU

Dobro je sta nas je moglo gore snaci.ja mislim da to lako prolazimo
POzdrav iz najjuznije SRPSKE karaule

?? ???? ?? ??????? ????? ?? ????????... :)

??????????, ??? ?? ? ???? ?? ????...

?? ??? ?? ??? ??????? ???????? ?????? ?????? ?? ?? ??????? ?? ??? ?????? ??? ??? ? ?? ??????? ???????? ?????? ??????...???? ?? ??? ?? ? ???? ???? ????, ??? ??? ?? ???? ? ????? ?? ??? ????? ? ??????? ???? ?? ????????? ?????? ??????, ?????? ?? ?????? ?? ?? ???? ???? ????????....

???????!!!

hoce li biti nekog organizovanog prevoza iz CH?  :)

helou maj frends :) .... ma uvek mi je ingli

??? ?? ??? ??? ???? ?????? ?????:
31/07/2004 | Izvor: B92
Ke

Quote from: "Srpski_Playboy_Delija"S VEROM U BOGA
ZA ZVEZDU I SRBIJU
Vidim da si podlegao uticaju za onu prethodnu sliku tvog nika. ;pivo
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "COFI-B.B.R.S."
Quote from: "Srpski_Playboy_Delija"S VEROM U BOGA
ZA ZVEZDU I SRBIJU
Vidim da si podlegao uticaju za onu prethodnu sliku tvog nika. ;pivo

pa jer ti se moj nov avatar bolje svidja??  :finger  hehehhee

PS: gde mogu reservisati karte za 4. avgusta? :zbunjen

Ovo nam je jedna od najboljih prilika da se plasiramo u LS. Ne interesuju me price tipa "da prodjemo YB i obezbedili smo jos 4 tekme u evropi". Dzaja je trebao da plati Marica koliko je trebalo i jos Djorovica da dovede na vreme, sad ce Djora da kasni. Ovako imamo kilavog Djordjevica i Stancica, nemamo jos pravog plejmejkera, Markovic povredjen...

Basta i Jankovic su Zvezdina buducnost. Perovic jos uvek nije za prvi tim.

PSV bismo morali da prodjemo, nek oni razmisljaju o nama a ne mi o njima.

Moje misljenje je da ce Ziga ove sezone eksplodira. Dace Jangovcima gol u 25 min i prica sa njima je zavrsena. Petrovic ce insistirati na cvrstoj odbrani (kao i uvek :megafon ), Milovanovic je spreman da preuzme organizaciju, pa Jankovic sa njim...
To sto je PSV ostao bez velikih igraca, pa bre tu su Van Bommel, Koko.
Sve u svemu videcemo kakvu ekipu ima PSV kad budu dosli ovamo, naravno.
E onda je mrmot zavio cokoladu u foliju.......

Maar Rode Ster is natuurlijk ook een grote naam  :)

Eo i mene posle dugo vremena.Shto reci za psv,premnogo igracha je ostishlo iz psv-a a samo su jednog doveli cini mi se.I moja procjena psv-a je da su mnogo gori od CRVENE ZVEZDE,prije nekoliko dana su izgubili 2-0 od jednog jako jako jako LOSHEG KLUBA! Dakle Super smo proshli na zhrijebu. Sreca nas je ovoga puta posluzila al ne znam dal ce znati da je iskoriste!

Zhivjeli ;pivo
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Bojan

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Dace bog da im damo 3. komada.....
a mozda i vise na marakani a tamo 0-0
i onda u l.sh.....
i na kraju
:sampion  :sampion  :sampion

???????? ??????????? ??? ?????? ???-? ? ???? ???????, ???????? ?? ??? 0:1, ?????? ??? ?? ???????? ???? ???? :) ...??????? ?? ????? ????????? ???????? ? ???????, ??. ???? ???????????, ???? ?? ???? ?????? ??????? ? ???? ????? ??...????? ???? ?? ????? ???????? ? ??????? ?????? ???-? ?? ?????? ?????????? ? ??????...????? ??? ?? ??????? ????? ???? ??????, ????? ?? ?? ?? ????? ?? ?????? ?????? ???? ?? ?????????? ??????????... :D

????? ?? ????????? ?? ???????? ?????? ????? ? ??? ???? 500, ????? 900 ? ????? 1000.....?? ???? ?? ?? ???????? ??? ?? ????????? ? ???? ?????? ?? ??????? ??? ??????....???? ????????? ??????? ????? ??... :(

???????!!!

Ma Capo, ako treba za zvezdu prodacu i jednu od svojih jetri ( J. Homer Simpson) :) , ali

? ??? ????? ?? ???????? ?? ?? ????? ?? ??? ???????? :batine
?? ?? ??? ???? ?? ????? ?? ?....

????? ?? ???? ??? ?????? ????????... :)

???????!!!

Svi vi koji kenjate da vam je karta, za evropsku tekmu, od 500 kinti skupa i nije vam smesno da za godisnju propusnicu otimate od penzija svojih baka i deka jer vas ocigledno oni izdrzavaju, ste nevidjeni klosari ali nevidjeni...
(stvarno treba jug da kosta upola od cene severa...ali stvarno!)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!