14.4 je termin koji je prvobitno bio namenjen za odigravanje odlozenog kola,tako da nema razloga da on bude prazan tj. da se derbi pomeri.
Napomenu bih jos to da su karte za derbi na JNA vec odavno stampane za 17.4 ali bez tacne satnice .

To kolo je pomereno za 3. i 4. april!Tako da 3. aprila igramo u Dvoru!
 kada dodje tuga
ja ZVEZDp bicu s' tobom
kunem se severom svojim
slavom i svetim bogom!

Evo posto nikog nema da da bilo kakav izvestaj iz Dvora,ja cu napisati par reci.

Odmah na pocetku treba istaci to,da je bilo takvo raspolozenje,da su svi molili boga da sudija sto pre odsvira kraj.Jedna mirna tekma,u jednom mirnom vojvodjanskom selu,bez puno pravih sansi,a pogotovu bez ikakve podignute tenzije,sto se videlo i u Zvezdinoj igri.Odmah dva gola u prvom poluvremenu za nova 3 boda...

Da ja krenem sa onim navijackim izvestajem,koji ljude vise zanima.Dosta cigana je stiglo kolima(jer je relativno blizu),pojacani vecom ekipom iz Zr i ostalim mestima iz provincije,sa naravno,onom glavnom ekipom koja je stigla sa 3 dupke puna dvospratna autobusa,ucinila je da se na severnoj tribini(???) okupi negde oko 450-500 ljudi koji sa pesmom nisu stajali do kraja tekme.Navijanje...klasika,na neke pojedine momente dobro,u ostalim sa opadajucim intenzitetom(a i ko ima motiva kad iza nas odzvanja njiva),sve u svemu OK.Incidenata nije bilo,ako izuzmemo neko manje prozivanje nekih redara koji su bili ispred nas,i jednog manjeg kacenja Cigana iz Zr sa zandarima pre tekme(razlog je bio zbog malo viska alkohola u krvi i preteranih ispoljavanja emocija po inventaru neke tamosnje prodavnice).Od pirotehnike upaljeno je 2-3 baklje koliko sam video,i 10-ak zutih dimnih bombi,koji su zavrsili u terenu.

Sve u svemu,jos jedno zabavno odradjeno gostovanje,jos jedna recka,idemo dalje...

E da...poslao sam Kizi i dve fotke iz Dvora tako da ce ovo sve biti argumentovano i kroz sliku.

Casual je manje vise sve rekao,a sto se navijanja tice,ja imam utisak da je prvo poluvreme bilo skroz ok,ali u drugom nevidjen pad...To se moglo ocekivati zbog uvezbavanja nove pesme(ljudi nikako da skontaju),ali i nakon toga nijedna pesma nije otpevana do kraja,nije grmelo kao u prvom poluvremenu...Pokusali smo jednom "Javi se zapade",ali penzosima nije padalo na pamet da se jave...

Pozdrav


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Cim sam otvorio slike video sam Medjedovu glavu! :lol: ,,, napokon poceo i pijani Boske da se manikenise...   ;pljuga
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Hm,"pijani Boske" nije okusio alkohol vec nedelju ipo dana.Opravdano,ne brini.
DEMO ZAJEDNO

Ne znam zasto (verovatno od uticaja alkohola) ali meni je bilo krajnje zabavno u Dvoru...  ;pivo Najjaci momenat je bio sredinom drugog poluvremena, nesto se na minut dva stalo sa pesmom, kad odjednom grmi odnekud... Nema domacih navijaca (ovo je smesna izjava) nema nasih na drugim tribinama (jos smesnija izjava jer ima dve tribine ukupno), ali kad smo se okrenuli, u kafanu iza tribine se preselilo pola kopa i jeedu i pijuuuu i naravno peeeevaju... Znaci, ludilo...  :ruke  primetio sam par redara koji su pevali dok smo i mi pevali, dakle krajnje opusteno, ne znam ni zasto je bilo dva-tri incidenta sa njima, mislim znam - PIVO... Dakle, jos jedno solidno odradjeno gostovanje, lep broj ljudi, posebno mi se svidja sto je mnogo nas doslo sopstvenim prevozom, putem je bio haos, ludilo, samo kako mi to umemo... Ne znam samo kako sam uspeo da dovezem i odvezem auto do tamo i nazad...   :flasa
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Jesi provalio onog redara sto je osisan ko cubasti kormoran,pa od sve muke jos i natapiran... :lol: