Pa naravno da godine moraju da se postuju to sam i navodila u ranijim postovima!Niko simpatizerima ne moze da zabrani da sede,grickaju semenke,cirkaju pivo i da tapsu,ali ne moraju ni minirati ljude koji za Sever daju MNOGO vise od njih!Zar bi zaista trebalo samarati sve one koji su tapsali,kako ne bi upirali prstom u nas Grobari i ostala gamad!Publika nije pomagala oko bojkota,pa ne mora i da odmaze!Pitajte te momke,i njihove roditelje kako ime je bilo dok su oni lezali u CZ-u!?I dok su simpatizeri bodrili igrace i upravu,ne znajuci sta se oko njih desava,ovi momci su se mrzli po hladnim celijama!

Svaka cast Ciganima koji imaju debelo godina na Severu i onima koji nisu u zemlji,a vise znaju od onih kojima se sve odigrava pred nosem!

E,to je bojkot!
Lucky je mislila da je bilo vaznije podrzati ortake,nego vristati zbog jedne tekme!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Ne znam da li je do mene,ali ja stvarno ne shvatam odakle ovolika rasprava.Ako neko ne moze da shvati da bojkot mora da se ispostuje do kraja jer su u pitanju nasi ortaci,onda njemu stvarno nije mesto ni medju Delijama ni na Severu!
Nemam nista protiv Zvezdasa,sve dok se ne mesaju u stvari koje ih se niti ticu,niti su u njihovom domenu.Do sada je manje-vise sve receno,a ako neko i posle svega ima pitanje bolje da razmisli dva puta,jer stvari nisu objasnjenje nego nacrtane.Ko do sada nije shvatio nece nikada,a ko ima nesto protiv bojkota nek iskulira jos par utakmica,pa onda neka dodje...Nisam bas sigurna da ce necije prisustvo toliko pomoci navijanju i koreografijama ali ako vi moslite drugacije to je vasa stvar!
Sledeci put pitajte,a nemojte pljuvati devojku koja je mislila nesto deseto.Normalno je da nijedan pravi Delija  ne moze da kaze da mu se je*e sto je Zvezda izgubila,ali ovde je u pitanju bila sloboda nasih ortaka,a u poredjenju sa tim  par bodova na tabeli,stvarno izgledaju smesno!
amo ti u srcu mome si, jedna jedina, nepobediva, moja ljubavi...

Quote from: "Pjer"Ne mogu da verujem da neko izjavi da mu se j..e

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pazite ljudi ako nese vodje i ljudi iz prve ekipe odlucec da budede bojkot tako i treba da bude.





P.S ne mogu reci da sam puno godina na severu ali vec7 godina idem na tekme nisam do nedavno bio ni u jednoj grupi ali od pre 4 godine idem na sva gostovanja ali samo po Srbiji dosad imam jedno 30 gostovanja.I ako nisam stariji navijac sa dugackim stazom na severu sebe smatram vatrenim delijom.Neka mi niko ne zameri.

        BOJKOT DO KRAJA JEDAN DAN ZATVORA CETVRTINA CUTANJA

      IZDRZIMO DO KRAJA DA VIDE KO SMO MI :flasa  ;pivo  :flasa  ;pivo

Fanatic,pazi kako su isprozivali Lucky,ni krivu ni duznu?

Nadam se da si razumeo zasto sam napisala da mi je zao sto su toliko slepi da ne vide sta se desava oko njih?Bas zbog toga sto na ovom  forumu ima momaka koji su van zemlje,a podrzali su bojkot,jer su upuceni,za razliku od onih koji simpatisanjem Zvezde zele  Sever koji se u Evropi prepoznaje!

Pozdrav!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Ok!  Ja sam izgleda pogre

Pjer...ma pazi nismo imali vremena da mislimo o bodovima...mislili smo o nama i nasim ortacima...ja mislim da su momci koji su bili u zatvoru zasluzili da im na neki nachin pruzimo podrsku i da se eto makar na taj nachin sto smo bojkotovali solidarisemo sa njima, njihovim porodicama......

A sto se tice toga da uprava hoce da se otarasi Delija, ma mogu da nam p*se.....ja koliko znam uprave su te koje su podlozne promenama i one se menjaju a navijaci ostaju, s tim da iz dana u dana Armija Zvezdnih navijacha raste...Uprava u velikom delu zavisi od nas ako smo mi zadovoljni oni su tu, ako nismo njima se fotelja klima....
Nisam upoznat sa time da li postoji neko ko je predstavnik navijacha u upravi...ako tako nesto postoji to je ono pravo, ako ne postoji trebalo bi odabrati choveka koji ce da zastupa Delije, i koji ce da u nase ime da iznosi nase reakcije na neki plan uprave....sto vise treba ukljuchiti navijache u upravni odbor  kluba, ne kazem ja da mi treba da raspolazemo sa parama i o tome da odluchujemo o nekim stvarima koje se tichu finansija, ali smatram da bi bilo korektno s' vremena na vreme pitati navijace sta misle o pojedinim stvarima....
Mislim da Zvezda kao i mi sami to zasluzujemo....

p0zDrAv!

Nikad nisam osporio da treba podr

Pjer,nije niko mislio da mu se .... sto je Zvezda izgubila,vec da ima primarnijih stvari od toga da li ce se navijati protiv FMP-a ili ne!!!!A,postoje i postojace!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

E da upravo tako kao sto Mila kaze...Samo u tom trenutku je postojalo nesto bitnije od jednog boda, a prvenstvo se jos igra....znachi nista nije reseno...sto se tice sampiona bla bla bla....

p0zDrAv!!!

@Pjer,
sta ti mislis kome bojkot najteze pada?
- upravi?
- igracima?
- posmatracima
- ili onima koji ga sprovode?

da li ti uopste znas sta se pisalo po novinama o delijama?
da li te to uopste zanima?
da li verujes da su kreatori takvih prica prijatelji zvezdi, koju volimo?
ciji to problem treba da bude?
da li mislis da vise ima korisnika interneta ili onih koji jos uvek samo novine citaju?
da li mislis da je budimirov predlog da svi vicemo "uprava napolje", ono sto igraci zasluzuju?
da li verujes da je na severu, na ovoj utakmici, bilo i onih koji su plakali ali su ipak dosledno cutali?
da li te to uopste zanima?
da li jos uvek verujes da je jedini problem taj sto je zvezda zbog cutanja navijaca, izgubila utakmicu protiv fmp-a?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Uh! Koliko pitanja ko da sam u Hagu.

Sigurno da bojkot najte

????, ?????? ?? ?? ??? ???? ????? ? ??? ?????? ??????? "???? ???? - ???? ?????????!"

??????, ?????? "????" ????? ?? ????, ???? ?????? ?????? ????? ???.

?, ???, ?? ?? ??????? ?? ????...

?????? ?? ???????? ???????? ? ????????? ??????? ? ???????? ?????? ? ?????? (?? ???, ??????) ????? ?????? ??????? ? ????? ??? ?? ???????? ?????...
? ????? ?????????? ?? ??? ????????? ?? ?????? ?????? ?? ?? ?????? ?? ????? ??...
? ??? ??? ??? ????? ?? ?? ???????????, ?????????? ???????? ? ???????? ?? ?????????...

?, ???, ?? ?? ?? ????? ????? ???????...
???? ??????? ?? ?? ?????, ??? ?? ?????????? ?????? "?????? ??????" , "????? ??? ?????" , ? ??. ???? ?????...

???? ???????? ??? (???? ?? ?? ? ??????????) ???????? ?????? ?? ? ?? ???? ??????? ? ?? ?? ???? ???? ?????????.

???, ?????? ??? ?????? ?? ???? ????? ???? ????, ??????????, ??? ? ??????? ???? ?? ?? ?????? ???????? ???? ?? ??????, ??? ?? ????? ???? ?? ???????? ??????? ??????? ???? ??????? ?? ?????? ?????? ?????? ??????? ???-?!

??? ?? ?? ??? ??? ??? ??????? ?? ???? ?? ?????, ??? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????????? ??????...

??... ???... ????? ? ?? ????? ??????? "????????? ?? ???????" (???? ?? ???? ??????? ?????? ?? ???? :) ), ??? ?? ????, ????? ????????? ? ?? ?? ??????????, ??? ???, ?????, ?? ?? ????? ?? ?? ?????? ? ????...

?, ???... ???? ?? ?? ???????????? ???????? ? ???? ?? "??????"...
?? ???...
????????? ?? ????? ?? ?????? ?????? ???? ? "??????", ??? ?? ?? ?????? ?? ?? ????? ?? ?????"!

??... ??????? ?? ? ??? ???????? ?? ???? ?????!
?? ?? ?????? ?? ????? ????? ? ?????...
???!


????? ?? ?? ???? ????? ? ???????????, ??? ????????? ???? ?????, ???, ????? ??? ????? ?? ????? ???????...

???? ??? ?????? ?? ???????? ? ?? ?? ???? ?? ??????!
???, ???? ??? ????? ?????? ? ???? ?? ?? ??? ????????? ???? ???? ? ????, ???????? ?? ????????? ?????? ? ????? ?? ????? ???? ???????? ???? ?????????? ???????!!!

? ??? ????? ?? ????????? ????? ????????? ?????? ????? ? ???? ???? ?? ?????? ????? ????...?!
?? ?? ???? ?? ?????... ?? ?? ?????!!! :bes

???? ???? ????? ???? ?? ????? ??????, ? ??????? ???? ??????? :bes

??? ??? ?? ?? ???? ???????? ?? ?? ??? ???? ??????????! :bes

????? ???? ???????? ?? ?? ?????????? ??? ??????? ? ?? ??? "??????? ???" ? ????????? ? ??? ?????? :bes

???????? ?? ??? ?????? ?? ????, ??? ???? ?? ?? ?????? ???? ????????? ?? ?????, ? ?? ??? ? ???????!
? ???? ? ?? ?? ???? ???? ??? ???? ?? ??? ???? ? ??  ????? ?????????! :boks


Forza DELIJE-CAFFE!
O con noi, o contro di noi! :ruke  :ruke
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

??? ??? ?? ????? ?? ?? ???? ?????? ??. ??? ???? ?? ???????????? ????????? ?? ?????? ? ?????? ?? ???????? ?????.