ALE!!! :sampion  :sampion
One ce sigurno uraditi u evropi!
Zasto?
Pa nemaju Dzaju?!

????? ???? ????????? ? ??????,????? ???? ???. ???? ???? 22-0,? ????? ????????? ????????? ? ????-???(?? ??????).????? ????? ???? ?????? ?? ????...

????? ??????? :ruke  :ruke  :ruke
???? ???????? :ruke  :ruke  :ruke

Vidi se da je lale spezijalizovao ZKK
BRAVO DEVOJKE, BRAVO DEVOJKE .... :sampion  :sampion

????? ??? ??????...27. ?????? :o

BRAVO DEVOJKE!!!  :ruke  :ruke  :ruke
Puno srece i uspeha u Evropi!!! :sampion  :sampion
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ma...rekla sam ja da su devojke zakon! :sampion (ajde...i fudbaleri su dobro prosli ;)
BRAVO DEVOJKE!
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!

ljudi pa ponovogresite mije 27 nego 28 titula po redu



ZVEZDA JE SAMPION SVE JE GOTOVO NA SEVERU SLAVLJE SADA JE POCELO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion !!!!!:)


pozzz Phenix
!!!!!!!!!!УРОШ МИШИЋ ЈЕДАН ЈЕ ОД НАС!!!!!!!!!!

?????? (??????),?? ????? ?? ??? ???? 27.??????,????? ?????? :zbunjen ,? ??????? ???? ?? ?????...???? ? 31. ? 58. ?? ???? :)

bravo devojke,bravo devojke--scaka cast na tituli..da li ste primetili majce koje su imale kosarkasice,koje su nosile posle pobede DUPLO JE U MODI :rofl  :rofl
2004 cela  duplo crveno bela
OJ TIM JE PRVAK BIO
I OPET CE BITI ON
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION

DUPLO JE U MODI...Nikad bolje majice!