derbi......evo malo statistike....zvezda ima 52 pobede partizan 33,dakle samo 19 vise.....titule necu da spominjem....partizani se hvale time....da od raspada drzave da su uspesniji od CZ u prvenstvima.....to je istina.....ali je i zanimljiva statistika medjusobnnih duela izmedju cz i partizana....ja se zaista ne secam derbija da je zvezda izgubila.....po meni ovaj derbi je izuzetno vazan i za jedne i druge....dakle zvezda je prva ima 3 boda vise znaci zbog prestiznosti.....drugo.....partizani su se ovim ulaskom u LS previse uzdigli....treba ih spustiti......i trece ma kolika razlika na tabeli bila tu je rivalstvo.....
Derbi se igra u Subotu 8.11.2003. na nasem najvecem stadionu.....da cujem prognoze......

NJEGA EBEMO NJEGA KARAMO NEKA PUSI SAD KU*AC PARTIZAN!!!

Prognoza?Ma puca im petarda-ali minimum.Ili slikovito prikazano :jebanje

Sta mislite, kolika ce poseta biti? Nadam se da ce bit rasprodato. Plus sto je ogromno interesovanje stranih medija.

Ja se nadam i da ce biti rasprodati i da ce biti TV prenosa (u zadnji cas)
Takodje se nadam da cemo ih razbiti  i u navijanju i u igri  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

ja bih se zadovoljio i kada bi bio  tip X

ali ocekujem punu maru i pobedu! :megafon  :batine  :ruke

P.S.  Da li neko zna da li ima jo

Quote from: "BokiSever"Sta mislite, kolika ce poseta biti? Nadam se da ce bit rasprodato. Plus sto je ogromno interesovanje stranih medija.

jug i sever ce biti puni....zapad ce biti malo slabije sa strane a istok poluprazan :) moja prognoza.....a rezultat ne bas petarda.....ali bar 3 komada.....mozda i oni nama ucackaju jedan dakle 3:1 3:0 :)

Prognoza 1:1
Sever je rasprodat...

?? ?????? ?? ?? ???? ???? ???? ??????...

1:0 ?? ???? ?????? ???????...

?0?????!!!

3:0 za nas. Laganica.

ZVEZDA JE ZIVOT SVE DRUGO SU SITNICE!!!!!!!

SVI SE SPREMITE DA MAKSIMALNO NAVIJAMO  :ruke  KAKO BI SMO  :batine  I  :jebanje  talibane MRZIM prtizan. :finger  prtizAn = :finger  :finger  :finger  :bes  :bes  :bes

5:0!!! :ruke Njihov omiljen rezultat, tek da ih podsetimo Evrope :rofl . Salim se.
2:1 ili 3:2 za nas!!!
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Kakav bedak! Imam i maturu u subotu. Valjda ce biti direktan prenos na satelitu.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

osecam  :)  da ce ukupno biti pet golova... :D
i da cemo slaviti!  :sampion
i da te noci sa severa cuce se pesma do jutra...
za vecnu slavu
za pobedu
za samo nasu zvezdu crvenu!
;pivo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Hmmm, iz 2 u 2, a za hrabrije prvo poluvreme 2+, tj. sve sto nije uslo realu, uci ce vama.
P.S. Jug ce biti najzad pun posto ce verovatno i JF tamo
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Ma uci ce vama  :jebanje ,bice opet "...na severu opet pesma stara  :megafon " ,ne znam za rezultat,mozda grobari obuku one njihove stelt najlone,od kojih im je bila tzv. stelt koreografija,pa ne budemo mogli da ih vidimo na terenu,zato ne bih da prognoziram,ali ako bas moram jelte dok ne damo 3 komada ja ne odlazim sa stadiona  :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "young_ultra_boy".....ali je i zanimljiva statistika medjusobnnih duela izmedju cz i partizana....ja se zaista ne secam derbija da je zvezda izgubila.....

Ja se ne secam derbija kad nas je groblje nadigralo!  Zadnji poraz je cini mi se 2-1 na JNA 2001 kad nam je pomocni sudija "preventivno" sudio ofsajde. A izgubili smo i finale kupa 0-1 na Mari. :(


ma poslednji derbi koji su oni dobili je bio dok im je ciki casica jos uvek igrao. a ja jos uvek ne mogu da prebolim onaj derbi kad nismo uspeli da im uvalimo punoletstvo na mari. 17 godina i 11 meseci, eeee.
o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.

Mislim da nam pobeda u derbiji puno znaci, prem da bi bio zadovoljan i kad bi oba derbija izgubili a titulu uzeli

Ja stvarno mislim da cemo im ugurati tri komada. Toliko su se digli na nebesa da naprosto nece ni znati sta ih je snaslo.
A sto se tice ponizenja u navijackom smislu, to je vec tradicija... :)
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

Pa nije retka pojava da im uguramo 3 komada zar ne?
U par zadnjih smo ugurali po 2, 3. Ali i oni su nama u poslednjem 2.