Quote from: "archer"
Nego Zvezda bi mogla sada na kraju sampionata da dovede Koromana, jer njemu i ovako istice ugovor sa pederima i portsmauta na kraju ove sezone, a nece ga produziti jer neigra. On nije lose resenje

Ne treba nam Koroman jer na poziciji na kojoj on igra imamo Bastu.  Treba nam "prirodni" desni bek.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Quote from: "meekats"
Quote from: "archer"
Nego Zvezda bi mogla sada na kraju sampionata da dovede Koromana, jer njemu i ovako istice ugovor sa pederima i portsmauta na kraju ove sezone, a nece ga produziti jer neigra. On nije lose resenje

Ne treba nam Koroman jer na poziciji na kojoj on igra imamo Bastu.  Treba nam "prirodni" desni bek.

Pa ako to mislis neka dovedu Lakica iz Buducnosti

Quote from: "archer"
Pa ako to mislis neka dovedu Lakica iz Buducnosti

Vec se o tome prica(lo), mozda i bude tako.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Quote from: "archer"Pa ako to mislis neka dovedu Lakica iz Buducnosti

Iskreno se nadam da nece.Ljudi jeste li vi njega gledali? :bes

Quote from: "goku"
Quote from: "archer"Pa ako to mislis neka dovedu Lakica iz Buducnosti

Iskreno se nadam da nece.Ljudi jeste li vi njega gledali? :bes

Nisam imao kada sem na Mari kada je igrala Buducnost, ali sam to propustio da vidim. :D

Mislim da ce sledece sezone napadacki tandem biti Suzuki-Djokic,dok ce Purovic ulaziti kao dzoker sa klupe.

Licno mislim da ako prodamo Zigica i Mladenovica,a za Pantelu smo dobili kes,mozemo uz 2-3 pojacanja u LS.Mislim da ne treba menjati puno igraca,samo one koji odu zameniti,jer ovaj tim je vec pokazao da ima kvaliteta da pobedi jake ekipe(citaj:Roma),samo im treba malo iskustva koje bi donela ta 2-3 pojacanja.

Suzuki - Djokic, zvuci extra ako majmuni pocnu malo da dodaju Suzukiju, cisto za promjenu.

Quote from: "archer"
Quote from: "goku"
Quote from: "archer"Pa ako to mislis neka dovedu Lakica iz Buducnosti

Iskreno se nadam da nece.Ljudi jeste li vi njega gledali? :bes

Nisam imao kada sem na Mari kada je igrala Buducnost, ali sam to propustio da vidim. :D

Nisi mogao ni tada jer nije bio u timu. Ja sam cekao da se na semaforu pojavi ime Risto Lakic da ga pratim malo tokom igre, ali dzaba ... Ono sto je igrao za mladu reprezentaciju (mada nedovoljno za neki sud) me nije previse impresioniralo ...

Koliko sam gledao, Lakic je katastrofa! Uopste ne bi bio pojacanje, a kamoli za LS! Najbolja opcija za tu desnu stranu bi bilo dovesti Koromana na beka, a Bastu prebaciti u vezni red, jer je suvise kreativan igrac da trckara po strani! Sto se tice napada, mora se dovesti napadac, jer postojeci kadar (racunam da je Zigic otisao) nije dovoljan!
Ali, po meni najkriticnije je sa stoperima! Dudic po svoj prilici ide, tako da ostaju tarabe zvane Bisevac, Joksimovic, Miladinovic...
Ne zna se koji je gori, tako da bi najbolje bilo dovesti 2 stopera, ali ne bi bilo lose ni jednog dobrog, koji bi sa Bisevcem cinio par!
Sto se tice leve strane, pojacanje bi bio ostanak Lukovica, jer je igrac na mestu i tu nam nista ne treba!
I dolazimo na sredinu, gde uz kapitena, Jankovica i Milijasa ne bi bilo lose dovesti jednog kreativnog igraca, u slucaju da Basta ostane na desnom beku! Milovanovic mi ne uliva poverenje!

To je moje vidjenje sadasnje situacije oko tima!

Sta bi sa Burzanovicem na kraju? Znam da je bilo price na pocetku sezone da je Zvezda zainteresovana, pa na kraju nista.

Ljudi nemojte zaboraviti Trajkovica, jer mislim da ce on jos pokazati da je igracina. Ovaj Francuz Caille ce najvjerovatnije i doci jer se stalno spominje.

Ogasavara ne dolazi.Covek hoce u neki veci klub.A Bunjevcevicu istice ugovor.Ove sezove redovno je igrao za rezerve Totenhema.

Evidentno je da sve pozicije nakako mozemo da skrpimo ali odbrambeni bedem odlaskom Dudica gotovo da nemamo.Ovo sto sam rekao da bismo mnogo izgubili odlaskom Dudica-ne smatram da je on neki sad sjajan igrac,ali ima tog preko potrebnog iskustva za nasu ligu.I svojim stavom i ponasanjem na terenu ipak uliva sigurnost u odbrani.Ranije se vrlo ozbiljno spominjao povratak Slavoljuba Djordjevica bas da popuni rupu na mestu stopera.Na njega gledam isto kao i na Dudica-pravi igrac za nasu ligu,ali evropa malo teze...Ipak cini mi se da se i ta stvar izjalovila i da je ZVEZDA trenutno okrenuta dovodjenjem tog francuza.I pored toga sto tog momka u zivotu nisam video,ipak verujem rukovodstvu da imaju cvrste razloge zbog cega ga dovode(valjda znaju sta rade).Sto se tice sredine,tu ne bih u principu nista menjao,na tim mestima ima kvalitetnih igraca i za srednji red najmanje brinem.Smatram da bi dovodjenjem Koromana moglo mnogo toga da se uradi.Iako mu to nije prirodna pozicija,mislim da bi se on i Basta dopunjavali na toj desnoj strani i verovatno vrlo cesto menjali mesta,sto bi donelo izvesno poboljsanje i modernizaciju igre,ali sve zavisi sta Zenga hoce(kakvu i koju taktiku).Ni u napadu nam na cvetaju ruze.Kada bi se promenio sistem igre moj napadacki tandem bi bio Suzuki-Djokic,ali ako Zenga nastavi sa ovom taktikom onda je Purovic sigurni starter,a pored njega verovatno Djokic,dok bi suzuki bio dzoker sa klupe.U svakom slucaju ja bih doveo jos jednog pravog kvalitetnog napadaca,mislim da je potreban... ;pljuga

_________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Lakic i Burzanovic sasvim sigurno dolaze u Zvezdu na ljeto. A sto se tice Lakica, nije los igrac, igrao je odlicno za Buducnost u prvoj polusezoni.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "Gavri"Ogasavara ne dolazi.Covek hoce u neki veci klub.A Bunjevcevicu istice ugovor.Ove sezove redovno je igrao za rezerve Totenhema.
Njegov povratak bi bio pun pogodak, a sto se Podgoricana tice, malo sam skeptican prema obojici.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...

Quote from: "Devil"Njegov povratak bi bio pun pogodak, a sto se Podgoricana tice, malo sam skeptican prema obojici.

Ne da sam skeptican nego molim boga da ne dodju.Bunja bi bio OK,samo pitanje koliko bi imao motiva sad.Racunajte na to da je dosta toga po novinama glupost i da uprava baci kosku na jednu strana da bi zavrsila posao na drugoj

Quote from: "SerbianEagle"Sta bi sa Burzanovicem na kraju?

To je jedan lenj izforsiran fudbaler koji nije za Zvezdu to vam sigurno mogu reci.
Nama treba igrac tipa Rikelme koji ce u svakom napadu overiti lopti bar par puta.

plasim se da bi bunjevcevic igrao u zvezdi, posle svega, kao i mladenovic...

Govorio sam o tome da su igraci u ovom modernom fudbalu postali roboti,a igraci tipa Bunjevcevic i slicni-njima je prosao rok trajanja.Mislim da ste shvatili sta sam hteo da kazem.Tako da takvi tranferi ne dolaze u ubzir(da se ja pitam).
Lakica nisam imao prilike da vidim,puno ljudi skrece paznju na njega.A dokaz da vredi je i poziv za mladu reprezentaciju na prijateljskoj tekmi(protiv Madjarske) odigrane nedavno.Licno ga nisam gledao,tako da ne mogu da sudim,ali treba ga pogledati pa oceniti nikad se ne zna...
A uostalom,Basta fenomenalno igra na toj poziciji i ustalio se u timu.Imamo kvalitet na sredini terena,imamo rotaciju dosta kvalitetnih igraca u toj liniji i smatram da nema potrebe Bastu prebacivati sa ove pozicije u vezni red i dovoditi nekog ne proverenog igraca da stane na njegovo mesto.Ne bih mnogo eksperimentisao sa dovodjenjem igraca na toj poziciji ako nisam 100% siguran. ;pljuga

________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Jedina promena u ovom timu po meni bila potrebna na poziciji Bisevca,ocekujem na leto neko pojacanje.

Basta je odlican u veznom redu i steta ga je drzati kao beka.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...