Quote from: "banne"Inace u nasem vagonu je te noci najveci hit bio "Rodio se mali Nikola..."

И сад већ легендарни "Смеј се смеј,увек се смеј"..... :D

Quote from: "Maj 25"
Quote from: "Red Squad Podgorica"

Melodija, cini mi se da je slicna onoj 'I kada dodje tuga...'


Ako mislis na

I kada dodje tuga
ja Zvezdo bicu s tobom
krv teche moj crveno belih boja

to je onda melodija Dok Palme njishu grane

a glodari na tu melodiju imaju onu njihovu
Da volim crno bele...

Jel si na to mislio? Jel ima neki audio file pesme?
Jesam ali nisam siguran, moze biti da sam itripovao....Kad stigne audio zapis sami procijenite :)
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Nova navijacka pobeda

Polazak je bio zakazan za 22 sata u petak uvece. Navijaci su rezervisali 4 vagona tako da smo polagano popunjavali kupee. Dosli su navijaci iz nisa, sombora i novog sada u beograd tako da smo svi kolektivno krenuli negde posle 22.20 u brojci od 200-250 ljudi. Na zeleznickoj standardni maltret od inspektora i murije.

Od stanice do stanice ulazili su delije iz ostalih gradova (lazarevac, valjevo, uzice, jos par manjih mesta,..) a sa njima i malo piva. Negde do crne gore hodnici su podsecali na najbolja mesta u jamajci :D Pevalo se bez prestanka.. Od onih sa standardnim repetoarom na tribinama pa sve do ane nikolic i kafanskih narodnjaka. Spavanja naravno nije bilo i negde oko 7 ujutru sa podignutom desnom rukom ulazimo u podgoricu. U kupeu su nam se naravno priduzili delije iz BP i jos par mesta. U PG ulaze jos ljudi i krece se lagano za bar. Oko 8 i 15 ujutru krecemo setnju po setalistu i plazi i kupuje se po prodavnicama i cirka se jutarnja kafa po lokanlnim kaficima. Oko 12 smo vec svi bili dobro zarumeneli u licu :D pa smo sa plaza presli u ledeno more. U medjuvremenu odvajamo se i odlazimo na tekmu plavi protiv belih i navijamo za zvezdu i pljujemo po radu jer nas je eto potsetio :D

Oko 2 smo bili na putu za PG. Receno je da se nikakvi ispadi nece tolerisati i da ce nasa pobeda biti ako sve prodje bez incidenata. Par puta je bila povlacena kocnica u vagonima sa delijama iz cg mada nisam siguran da su oni ili ubaceni spektori da bi dosli kasnije. U svakom slucaju ulazi se u autobuse gde su cigani iz cg sa pesmama srbije i crne gore tresli treci autobus. U putu je ispalo staklo iz busa pa je zandarmerija malo smarala. A u gradu je izaslo i staro i mlado kako bi nam pokazali ili 3 ili srednji prst. Primeceni su i par varvara. Upadamo na stadion posle manje guzve i snimanja zandara i smestamo se u kafez.

Navijanje stvarno ne pamtim kada je bolje, kompaktnije i glasnije bilo. Pesma za pesmom su se redjale zaista prelepa scena. U poluvremenu dolaze i par varvara koji bleje na gornjoj terasici ali su snimljeni tako da su se dzaba cimali :D Vezba se i nova pesma a igraci su mahnuli jednom i otisli.

Dogovor je pao da idemo na basket ali kao da se plati 3 eura ulaz. Videli smo 30 varvara koji su se smekerski uvatili za jaja i pokazali nam srednji prst i mi se naravno uplasili i rekli vozacu da ubrza.Ispred morace komandir koji je maltretirao pre 4-5 godina na basketu cigane koji mrzi srbe nenormalno.. kaze ajde skupite pare pa da 1 ide da kupi za sve.. a u busu se stoji na jednoj nozi. Posle pola sata maltreta u busu pustaju nas da udjemo u halu.

U hali nas oko 300 i krece tekma. Preko puta oko 100tinak varvara koji su se lepo culi sa bubnjem. Ekipa koja je dosla iz bgd mrtva ali mrtva umorna. Svi promukli ne ispavani trezni umorni.. i svi do jednog navijali najbolje moguce. U prekidima krecemo spontano da djuskamo uz neki tehno dok su se ljudi u hali krstili u fazonu vidi ove budale. Posle su i varvari djuskali - kao da si pustio majmune iz kaveza..tako je licilo..

Posle tekme krecu pizdarije sa zandarima koji me prvo drkaju jer je milo bas bio izlazio iz dvorane pa u busu scepaju ortaka za gusu koji krece da ih zabada ali ga ostali drze (pa sam i ja tu popio pendrek :bes ) a na glavnom ulazu ljudi staju i idu u kordon da bi kupili nesto da jedu i piju.. tu vec krece komesanje i bio sam siguran da ce da krene tuca sa njima ( hvala bogu da nije jer bi bilo krvi do kolena a i ne bismo krenuli za bg do sutra ujutru).. uguravaju nas u voz i sa poslednjim mrs u pizdu materinu i jebala vas ovakva drzava odlazimo put bjelog polja za nabavku materijala :D gde sam se naravno od umora uspavao :bes no nakon nekoliko sati tresenja od zime u vagonu izlazimo ujutru i uz jebem vam majku od nasih zandara za dobro jutro idemo gajbama.

Izvojevali smo pobedu na navijackom i onom drugom planu, podrzali bracu srbe u pravom pogledu, proputovali, zezali se i hvala bogu dosli kuci zivi ( a za zdravlje kome jos puca :D )

smej se smej..

Quote from: "Red Squad Podgorica"
Quote from: "Maj 25"
Quote from: "Red Squad Podgorica"

Melodija, cini mi se da je slicna onoj 'I kada dodje tuga...'


Ako mislis na

I kada dodje tuga
ja Zvezdo bicu s tobom
krv teche moj crveno belih boja

to je onda melodija Dok Palme njishu grane

a glodari na tu melodiju imaju onu njihovu
Da volim crno bele...

Jel si na to mislio? Jel ima neki audio file pesme?
Jesam ali nisam siguran, moze biti da sam itripovao....Kad stigne audio zapis sami procijenite :)

Skinuo sam audio zapis sa delije.net-a i ne znam stvarno koja je melodija nisam je chuo ranije. Nije "Dok palme njishu grane" tj. "I kada dodje tuga"

Ja volim tebe ludo
ja tebe volim znaj
i imam jednu zelju
tu pobedu danas mi daj

Ja zivim samo za tebe
ti si meni sve
za slavu crvene zvezde
za nove pobede

http://rapidshare.de/files/19871516/Ja_volim_tebe_ludo.zip.html

Gostovanje u Cg je bilo extra 2 tekme odradjene  fudbal i basket  na kom smo svi odlepili vise od svega i cimanja sa murijom koja nije dala ni da pisamo,popijemo vode ili ne daj boze pojedemo nesto. Toliko o ljubaznosti policije koju je neko spomenuo!   Inace hit ovog gostovanja je definitivno :  Pre smo bolesni nego normalni  :D

Quote from: "paki035"Ja volim tebe ludo
ja volim tebe znaj
i imam jednu zelju
tu pobedu danas mi daj

Ja zivim samo za tebe
ti si meni sve
za slavu crvene zvezde
za nove pobede

http://rapidshare.de/files/19871516/Ja_volim_tebe_ludo.zip.html



NE PISITE POGRESNO TEKST, LJUDI CE POGRESNO DA NAUCE PA CETE ONDA DA KUKATE KAKO NE ZNAJU I PRAVITE SE PAMETNI !

auuu hvala sto si me ispravio ja ga onda nisam lepo shvatio dobro je jos 2 dana do srede nauci cu ga  ;pivo

Ови из Подгорице још нису послали слике? Иначе Гишкин извештај је најбољи.

Неко је заборавио да помене да су се неки купали голи у леденом мору (од тога и један члан екипе DC)  :rofl  :lol:

Odlican navijacki dan u Podgorici. Na fudbalu je bilo sve OK, navijanje odlicno. Posebno me raduje dobrog prihvatanja pjesme 'Mars na Drinu' . Vidjeli smo da je Zeta fakticki bila gost na svom stadionu, jer je za Zvezdu navijala gotovo citava zapadna tribina izuzev loze u kojoj su se nalazili celnici Zete i mozda jednog sektora. Sve u svemu Podgorica, Bar, Herceg Novi (iz ovih gradova je dosao najveci broj Delija iz Crne Gore) su jos jednom pokazala da voli Zvezdu i svaka cast Delija iz raznih krajeva Srbije koji su uspjeli da docu.
Kosarku necu da komentarisem jer to nije tema.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA